ქართული
სპორტი
 
 
ევროპის ჩემპიონი
 
სულ: 350
ალექსი აბუთიძე
მკლავჭიდი
1
0
2
ფრიდონ აბულაძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
3
0
0
გიორგი ადამაძე
მკლავჭიდი
1
0
1
ამბაკო ავალიანი
ძიუდო
1
0
0
ზურაბ აზმაიფარაშვილი
ჭადრაკი
1
0
2
გორ აივაზიანი
კრივი
1
0
0
კობა აკოფაშვილი
სამბო
1
0
0
გიორგი ამბროლაძე
მკლავჭიდი
2
1
0
ნატალია ანისიმოვა
აკრობატიკა
8
6
0
ბორის ანტონოვი
სასტენდო და ტყვიის სროლა
2
0
1
გელა არაბული
მკლავჭიდი
6
2
0
ქეთევან არახამია-გრანტი
ჭადრაკი
3
3
1
გიორგი ასანიძე
ძალოსნობა
5
2
1
ალისა ასიტაშვილი
კალათბურთი
2
0
0
დავით ასუმბანი
ძიუდო
1
0
0
თეიმურაზ აფხაზავა
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
4
0
2
სოფიკო აფხაზავა
უშუ
6
1
0
იოსებ ახალბედაშვილი
სამბო
2
0
5
ვლადიმერ ახალკაცი
ძიუდო
5
1
1
გივი ახვლედიანი
ფრენბურთი
2
0
0
ნიკოლოზ ბაბილაშვილი
სამბო
1
1
6
გრიგოლ ბაინდურაშვილი (ბაინდუროვი)
ძიუდო
3
0
1
გელა ბარათაშვილი
სამბო
1
1
1
გიორგი ბასაძე
მკლავჭიდი
1
0
0
ბექა ბასილაშვილი
მკლავჭიდი
3
0
2
გაგა ბახტიძე
ძიუდო
3
1
0
ემზარ ბედინეიშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
1
0
1
გიგა ბერაძე
მკლავჭიდი
1
0
0
გოდერძი ბერდელიძე
ძალოსნობა
2
2
1
ლევან ბერიანიძე
თავისუფალი ჭიდაობა
1
2
2
ზარბეგ ბერიაშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
4
2
1
ნოდარ ბერიძე
კონტაქტური კარატე
1
0
0
მალხაზ ბერუაშვილი
სამბო
3
0
0
ბექა ბერძენიშვილი
სამბო
6
2
6
ლაშა ბექაური
ძიუდო
11
2
3
გელა ბეწუაშვილი
მკლავჭიდი
2
1
3
გურამ ბიგანიშვილი
აფროსნობა
1
0
0
ელჩინ ბინატოვი
მკლავჭიდი
1
0
3
ვახტანგ ბლაგიძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
5
0
0
ომარ ბლიაძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
1
2
0
დავით ბოდაველი
ძიუდო
1
1
1
მინდია ბოდაველი
სამბო
3
2
5
აჩიკო ბოლქვაძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
1
0
0
მერალი ბროიანი
მკლავჭიდი
1
0
0
ნიკა ბროლაძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
2
0
3
ანრი ბუკია
მკლავჭიდი
1
0
0
ონისე ბუღაძე
ძიუდო
2
0
1
ვილენ გაბრავა
მკლავჭიდი
4
7
4
ბაგრატ გაგნიძე
თავისუფალი ჭიდაობა
2
2
0
ირაკლი გამთენაძე
მკლავჭიდი
2
3
4
ვანო გამხიტაშვილი
სამბო
1
7
4
ნონა გაფრინდაშვილი
ჭადრაკი
17
1
0
ჯაბა გეთიაშვილი
მკლავჭიდი
2
3
6
გიგა გელაშვილი
ძიუდო
1
0
0
ლუკა გელაშვილი
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
1
0
0
თორნიკე გვიჭიანი
ძიუდო
1
0
1
ფრიდონ გიგანი
ძიუდო
1
1
0
თორნიკე გიგაური
მკლავჭიდი
1
2
0
გურამ გიგოლაშვილი
მკლავჭიდი
2
1
2
დავით გიგოლაშვილი
მკლავჭიდი
2
0
0
მიხეილ გიორგაძე
წყალბურთი
3
0
1
ინგა გიორგობიანი
აკრობატიკა
8
6
0
ლაშა გიუნაშვილი
ძიუდო
1
0
0
დავით გობეჯიშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
4
1
1
გურამ გოგოლაური
ძიუდო
2
2
2
ზვიად გოგოჭური
ძიუდო
7
0
0
შამილ გოგოჭური
სუმო
1
2
1
გიორგი გოგშელიძე
თავისუფალი ჭიდაობა
1
3
5
გოჩა გორდულავა
კრივი
1
0
0
ანასტასია გოტფრიდი
ძალოსნობა
4
2
2
მათე გოქაძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
2
0
2
ტატო გრიგალაშვილი
ძიუდო
3
3
9
საბა გრიგალაშვილი
ძიუდო
1
0
2
მაია გუბიევა
სასტენდო და ტყვიის სროლა
2
1
1
ზაზა გუგენიშვილი
მკლავჭიდი
2
1
1
ლაშა გურული
კრივი
4
0
0
ერეკლე გურჩიანი
მკლავჭიდი
12
7
7
ლაშა გუჯეჯიანი
ძიუდო
4
1
2
ზაზა დაბრუნდაშვილი
ძიუდო
1
0
0
თემურ დადიანი
მკლავჭიდი
2
2
1
ალექსი დავითაშვილი
ძიუდო
2
2
6
რევაზ დავითაძე
ძალოსნობა
9
6
3
ზურაბ დათუნაშვილი
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
2
2
1
საბა დანელია
მკლავჭიდი
2
0
0
ვლადიმერ დგებუაძე
ძიუდო
2
0
1
გიორგი დემეტრაშვილი
მკლავჭიდი
3
0
0
ნიკოლოზ დერიუგინი
კალათბურთი
2
0
2
გიორგი დიღმელაშვილი
მკლავჭიდი
1
0
1
ალექსანდრე დოხტურიშვილი
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
1
0
0
ირინა დრიაევა
მკლავჭიდი
4
2
3
ნინო დუმბაძე
მძლეოსნობა
2
0
1
ლევან ებანოიძე
სუმო
2
0
2
გიორგი ედიშერაშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
1
0
0
საბა ერემეიშვილი
კრივი
1
0
0
ქრისტინე ესებუა
მშვილდოსნობა
1
1
2
გიორგი ვაზაგაშვილი
ძიუდო
2
2
5
გიორგი ვასაძე
მკლავჭიდი
2
1
0
ჯამბულ ვიბლიანი
მკლავჭიდი
7
8
1
გელა ზაალიშვილი
ძიუდო
5
0
1
ალექსი ზავრაშვილი
მკლავჭიდი
2
0
1
ზურაბ ზვიადაური
ძიუდო
4
3
2
ანდრეი ზინჩენკო
კონტაქტური კარატე
2
1
0
ირაკლი ზირაქაშვილი
მკლავჭიდი
2
3
2
რამაზ ზოიძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
2
3
1
შალვა ზურაბაშვილი
მკლავჭიდი
1
1
2
გრიგოლ ზურაბიანი
მკლავჭიდი
4
1
0
მორის თადუმაძე
ძიუდო
1
0
0
ლომია თებიძე
ძალოსნობა
1
2
0
ლევან თედიაშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
10
1
0
ზვიად თევდორაშვილი
სამბო
2
0
1
გიორგი თენაძე
ძიუდო
1
0
3
კობა თოდაძე
მკლავჭიდი
5
1
2
გიორგი თოხაძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
1
1
0
გიორგი თუთაშვილი
ძიუდო
1
1
0
ირაკლი თურმანიძე
ძალოსნობა
2
2
4
ზაზა თურმანიძე
თავისუფალი ჭიდაობა
1
0
1
მურთაზ თურქია
სამბო
1
0
1
გურამ თუშიშვილი
ძიუდო
9
0
0
ვასილ იმერლიშვილი
მკლავჭიდი
1
0
0
თამაზ იმნაიშვილი
სასტენდო და ტყვიის სროლა
8
3
4
ვალიკო იჩქითი
მკლავჭიდი
3
0
4
მიხეილ კალაიჯიშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
2
1
0
გიორგი კანდელაკი
კრივი
2
1
0
დავით კაცაძე
სუმო
1
0
0
ვაჟა კაჭარავა
ფრენბურთი
3
0
2
თეოდორა კახიანი
ფარიკაობა
1
0
0
კახი კახიაშვილი
ძალოსნობა
2
1
0
ივანე (ვანო) კბილაშვილი
მკლავჭიდი
5
1
1
ზაზა კედელაშვილი
ძიუდო
7
0
0
მანუჩარ კვაშილავა
უშუ
1
1
0
დავით კვაჭაძე
კრივი
1
0
0
გენადი კვიკვინია
მკლავჭიდი
15
5
3
მანუჩარ კვირკველია
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
3
1
3
ნანა კიკილაშვილი
აკრობატიკა
2
2
2
ანზორ კიკნაძე
ძიუდო
4
2
3
კონსტანტინე კობერიძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
1
0
0
რობერტ კობლიაშვილი
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
1
1
2
ნიკა კოჩალიძე
სამბო
1
0
0
უშანგი კუზანაშვილი
სამბო
6
3
4
მამუკა კურდღელაშვილი
სამბო
3
5
1
ელდარ (ლუკა) კურტანიძე
თავისუფალი ჭიდაობა
7
5
5
კობა კურტანიძე
ძიუდო
3
0
1
ნიკო კუცია
სამბო
1
4
7
ვახტანგ ლაბაძე
მკლავჭიდი
2
2
0
საბა ლატარია
მკლავჭიდი
1
1
0
რევაზ ლაშხი
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
1
1
0
თინათინ ლეკვეიშვილი
ცურვა
1
1
1
მინდია ლილუაშვილი
სამბო
2
5
2
თემურ ლიპარტაშვილი
მკლავჭიდი
3
5
4
ვარლამ ლიპარტელიანი
ძიუდო
12
10
9
ეთერ ლიპარტელიანი
ძიუდო
7
6
3
მევლუდ ლობჟანიძე
ძიუდო
1
0
0
შოთა ლომიძე
თავისუფალი ჭიდაობა
4
3
0
დავით ლორიაშვილი
სამბო
8
2
5
ხათუნა ლორიგი (ქვრივიშვილი)
მშვილდოსნობა
3
0
1
ქეთევან ლოსაბერიძე
მშვილდოსნობა
7
0
0
რევაზ ლუტიძე
მკლავჭიდი
3
0
2
ლევან მათიაშვილი
ძიუდო
3
2
5
ნიკოლოზ მათიაშვილი
მკლავჭიდი
6
2
1
მირიან მაისურაძე
თავისუფალი ჭიდაობა
2
0
0
ლუკა მაისურაძე
ძიუდო
5
2
5
სვეტლანა მაკარიჩევა
აკრობატიკა
6
0
0
არჩილ მალაყმაძე
ძალოსნობა
2
2
2
კობა მამამთავრიშვილი
მკლავჭიდი
5
0
1
ოთარ მამუჩარაშვილი
მკლავჭიდი
3
1
0
ვაჟა მარგველაშვილი
ძიუდო
5
1
3
უშანგი მარგიანი
ძიუდო
2
2
1
ფირუზ მარგიანი
ძიუდო
1
0
0
დავით მარგოშვილი
ძიუდო
1
3
0
დავით (დათო) მარსაგიშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
2
1
4
ანზორ (ფირუზ) მარტყოფლიშვილი
ძიუდო
1
0
0
როინ მაღალთაძე
ძიუდო
1
0
0
კესარია მგელაძე
ჭადრაკი
1
1
0
მევლუდ მელაძე
სამბო
1
1
1
გიორგი მელიქიშვილი
მკლავჭიდი
2
2
1
ჯიმშერ (ჯიმი) მერაბიშვილი
მკლავჭიდი
5
2
0
მიხეილ მესხი
ფეხბურთი
1
0
0
ნოდარ მეტრეველი
სამბო
1
1
1
სლავა მეტრეველი
ფეხბურთი
1
0
0
ალექსანდრე მეტრეველი
ჩოგბურთი
2
0
0
გიორგი მეშვილდიშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
1
1
8
გია მითაგვარია
კრივი
1
0
0
გურამ მინაშვილი
კალათბურთი
4
1
1
რევაზ მინდორაშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
3
3
2
შოთა მიშველიძე
ძალოსნობა
3
1
1
მანანა მნათობიშვილი
აკრობატიკა
2
2
2
ნოდარ მოდებაძე
თავისუფალი ჭიდაობა
1
0
0
შოთა მორჩილაძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
1
1
2
ანატოლი მოშიაშვილი
მძლეოსნობა
1
0
1
ლევან მოწონელიძე
მკლავჭიდი
2
1
0
ამირან მუზაევი
ძიუდო
2
0
2
ჯონდო მუზაშვილი
სამბო
4
0
2
ჯემალ მჭედლიშვილი
სამბო
4
0
0
დავით ნადარაია
ძიუდო
1
0
0
ზაზა ნადირაძე
კანოე
3
2
2
საქართველოს ნაკრები
ძიუდო
32
30
20
თამაზ ნამგალაური
ძიუდო
4
0
2
თორნიკე ნანიკაშვილი
უშუ
2
0
0
ხათუნა ნარიმანიზე
მშვილდოსნობა
1
1
3
ნატო ნასარიძე
მშვილდოსნობა
2
0
0
თენგიზ ნაცვლიშვილი
მკლავჭიდი
4
0
0
გია ნაცვლიშვილი
სამბო
1
1
0
ლევან ნახუცრიშვილი
სამბო
4
8
5
ბორის ნიკიტინი
ცურვა
1
1
1
ჯიბილო ნიჟარაძე
ძიუდო
3
2
3
როინ ნოზაძე
მკლავჭიდი
1
0
1
რამაზ ნოზაძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
3
1
2
ამირან ობგაიძე
ძიუდო
1
0
0
ირინა ოვოიანი
აკრობატიკა
2
6
0
შოთა ომარაშვილი
მკლავჭიდი
6
1
0
გივი ონაშვილი
ძიუდო
3
3
3
ბეთქილ ონიანი
მკლავჭიდი
5
1
0
თემო ორჯონიკიძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
1
0
1
გიორგი ოქროცვარიძე
მკლავჭიდი
2
0
0
ადამ ოქრუაშვილი
ძიუდო
8
4
7
ნინო ოძელაშვილი
სამბო
5
7
5
მირიან პავლიაშვილი
სამბო
2
1
5
ჯაბა პაპინაშვილი
ძიუდო
1
2
4
ამირან პაპინაშვილი
ძიუდო
7
3
11
გიორგი პაპუნაშვილი
ძიუდო
1
2
2
ზვიად პატარიძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
4
2
0
გენო პეტრიაშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
7
3
6
ანტონ პლესნოი
ძალოსნობა
5
2
2
ბელა პლიევა
მკლავჭიდი
1
0
1
დავით პოღოსიანი
თავისუფალი ჭიდაობა
2
0
1
ლევან პოღოსიანი
მკლავჭიდი
5
4
3
დათუნა ჟიშკარიანი
მკლავჭიდი
2
1
1
ლევან ჟორჟოლიანი
ძიუდო
1
3
2
ტარიელ ჟღენტი
სასტენდო და ტყვიის სროლა
10
3
1
გიორგ რევაზიშვილი
ძიუდო
2
3
5
ზებედა რეხვიაშვილი
ძიუდო
5
0
3
ბაჩუკი საგინაშვილი
მკლავჭიდი
2
0
0
ლევან საგინაშვილი
მკლავჭიდი
13
4
0
ოთარ საგინაშვილი
მკლავჭიდი
1
1
0
ზურაბ საკანდელიძე
კალათბურთი
6
0
3
ლევან საკაშვილი
მკლავჭიდი
4
1
0
ნინო სალუქვაძე
სასტენდო და ტყვიის სროლა
12
7
7
დავით სამუშია
მკლავჭიდი
5
1
2
ვეფხია სამხარაძე
მკლავჭიდი
5
8
1
ლევან სანაძე
მძლეოსნობა
1
1
1
ონისე სანებლიძე
ძიუდო
3
1
3
ვიქტორ სანეევი
მძლეოსნობა
10
2
0
ნიკოლოზ სანთელაძე
თავისუფალი ჭიდაობა
2
3
0
თამაზ საღლიანი
მკლავჭიდი
2
1
0
ვლადიმერ სვეტილკო
ძალოსნობა
1
1
1
დავით სვიმონიშვილი
სამბო
2
1
1
ზურაბ სოხაძე
მკლავჭიდი
1
2
0
ზურაბ სტურუა
ჭადრაკი
1
0
0
ილია სულამანიძე
ძიუდო
3
2
4
ზვიად სულიკაშვილი
მკლავჭიდი
3
0
0
ამირან სხიერელი
კალათბურთი
2
0
0
ლაშა ტალახაძე
ძალოსნობა
17
0
0
ნუგზარ ტატალაშვილი
ძიუდო
5
3
6
გიგა ტატიაშვილი
ძიუდო
3
3
1
ლაშა ტვილდიანი
ძიუდო
1
0
0
ამირან ტოტიკაშვილი
ძიუდო
3
0
2
საბა ტყებუჩავა
კრივი
1
0
0
ვლადიმერ უგრეხელიძე
კალათბურთი
2
1
1
ზურაბ ურთაშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
3
0
1
ქრისტინე ფალასინიდი
სინქრონული ცურვა
1
0
1
გიორგი ფალიანი
მკლავჭიდი
1
1
2
გიორგი ფარადაშვილი
სუმო
1
1
0
გურამ ფერსელიძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
1
0
0
მინდია ფეტვიაშვილი
მკლავჭიდი
2
1
0
შენგელი ფიცხელაური
ძიუდო
2
3
3
ალექსი ფრეწუაშვილი
მკლავჭიდი
5
5
4
შალვა ფსუტური
მკლავჭიდი
1
0
0
მარინე ფუტკარაძე
მკლავჭიდი
5
0
0
ლევან ქავჟარაძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
3
1
4
შალვა ქარდავა
ძიუდო
3
0
2
დემურ ქაჯაია
კრივი
1
1
0
ელენე ქებაძე
სამბო
2
6
5
დავით ქევხიშვილი
ძიუდო
3
3
3
შოთა ქველიაშვილი
სასტენდო და ტყვიის სროლა
2
2
0
ანზორ ქიბროწაშვილი
ძიუდო
4
5
2
მიხეილ ქორქია
კალათბურთი
2
2
1
ოთარ ქორქია
კალათბურთი
3
1
1
გოჩა ღვაჩლიანი
სამბო
1
0
0
პაატა ღვინიაშვილი
სამბო
3
5
4
ბექა ღვინიაშვილი
ძიუდო
3
3
3
ბაჩანა ყაზარაშვილი
მკლავჭიდი
1
0
1
ლაშა შავდათუაშვილი
ძიუდო
10
4
6
დიმიტრი (დიტო) შანიძე
ძალოსნობა
3
9
0
ტარიელ შარიქაძე
კრივი
1
0
0
მაია შილაკაძე
აკრობატიკა
2
2
2
გრიგოლ შინჯიკაშვილი
ძიუდო
1
0
0
გიორგი შოთაძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
2
0
0
არსენ შოშიაშვილი
მკლავჭიდი
3
0
0
ბეთქილ შუკვანი
ძიუდო
1
1
0
მაია ჩიბურდანიძე
ჭადრაკი
13
3
1
ვახტანგ ჩიდრაშვილი
სამბო
11
2
1
ფარნაოზ ჩიკვილაძე
ძიუდო
1
3
1
რევაზ ჩიკოიძე
ძიუდო
3
0
1
რაფაელ ჩიმიშკიანი
ძალოსნობა
9
3
0
ზვიად ჩინჩალაძე
სამბო
1
1
6
ნიკა ჩიტიშვილი
უშუ
3
0
0
გიორგი ჩოგოვაძე
წყალში ხტომა
2
0
1
არჩილ ჩოხელი
სამბო
2
4
12
გივი ჩოხელი
ფეხბურთი
1
0
0
გოგა ჩხეიძე
ძალოსნობა
2
3
2
ირაკლი ჩხეიძე
ძალოსნობა
8
1
1
ლუხუმ ჩხვიმიანი
ძიუდო
6
0
2
დიეგო ჩხიკვაძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
3
0
0
ავთანდილ ცერცვაძე
სუმო
1
7
5
რაულ ცირეკიძე
ძალოსნობა
1
0
3
დავით ციხელაშვილი
ძიუდო
1
0
0
გიორგი ცოფურაშვილი
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
1
1
0
ზაურ ცხადაძე
მკლავჭიდი
9
0
2
ნანა ძაგნიძე
ჭადრაკი
2
4
5
მიხეილ წიკლაური
კონტაქტური კარატე
1
0
0
გიორგი წიკლაური
ძიუდო
1
1
0
ლევან წიკლაური
ძიუდო
3
2
2
ზურაბ წიქორიძე
სუმო
3
2
0
ნუგზარ წურწუმია
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
6
1
2
მარიამ ჭანტურია
ძიუდო
3
2
10
დავით ჭელიძე
მკლავჭიდი
9
4
1
ნუგზარ ჭიკაძე
მკლავჭიდი
3
0
1
იმედა ჭინჭარაული
მკლავჭიდი
6
2
3
თემურ ჭკუასელიძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
1
0
0
თორნიკე ჭოველიძე
ძიუდო
1
0
1
ავთანდილ ჭრიკიშვილი
ძიუდო
10
5
6
შოთა ხაბარელი
ძიუდო
2
3
3
ლერი ხაბელოვი
თავისუფალი ჭიდაობა
9
1
0
დილარ ხაბულიანი
ძიუდო
1
0
0
ზვიად ხანჯალიაშვილი
ძიუდო
3
0
2
რამაზ ხარშილაძე
ძიუდო
1
2
2
ბადრი ხასაია
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
1
2
2
დიმიტრი ხაჩიძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
1
0
2
გია ხაჩიძე
მკლავჭიდი
8
0
1
დავით ხახალეიშვილი
ძიუდო
7
2
4
ნესტორ ხერგიანი
ძიუდო
8
3
10
დავით ხეცურიანი
ძალოსნობა
1
2
0
გურამ ხეცურიანი
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
1
3
0
ვლადიმერ ხინჩეგაშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
4
5
4
ლევან ხიტურიძე
მკლავჭიდი
2
0
1
ლევან ხიფურიძე
მკლავჭიდი
1
0
0
მინდია ხომიზური
ძიუდო
2
0
1
ზაურ ხუბაშვილი
მკლავჭიდი
4
1
1
თემურ ხუბულური
ძიუდო
4
2
0
ალექსანდრე ხუბულური
ძიუდო
1
0
0
რაშ ხუტაბა
თავისუფალი ჭიდაობა
1
0
0
ვახტანგ ჯავახაძე
მკლავჭიდი
7
4
3
სანდრო ჯანგებაშვილი
მკლავჭიდი
2
0
0
ირაკლი ჯანელიძე
კრივი
1
0
0
დავით ჯაფარიძე
კრივი
1
0
0
გიორგი ჯაშიაშვილი
მკლავჭიდი
6
0
1
იოსებ (სოსო) ჯაჭვლიანი
მკლავჭიდი
2
1
2
ლაშა ჯელაძე
სუმო
3
3
5
ივერი ჯიქურაული
ძიუდო
2
2
4
ნოდარ ჯორჯიკია
კალათბურთი
1
1
0

ქართული სპორტი

2019 | © საქართველოს განათლების, მეცნიერების, კულტურისა და სპორტის სამინისტრო