ქართული
სპორტი
 
 
ევროპის ჩემპიონი
 
სულ: 423
ალექსი აბუთიძე
მკლავჭიდი
1
0
2
გურამ აბულაშვილი
მკლავჭიდი
4
9
0
ლერი აბულაძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
12
5
4
ფრიდონ აბულაძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
3
1
0
გიორგი ადამაძე
მკლავჭიდი
1
0
1
ამბაკო ავალიანი
ძიუდო
1
0
0
ზურაბ აზმაიფარაშვილი
ჭადრაკი
1
0
2
გორ აივაზიანი
კრივი
1
0
0
კობა აკოფაშვილი
სამბო
1
0
0
სახილ ალახვერდოვი
კრივი
2
4
1
გიორგი ამბროლაძე
მკლავჭიდი
3
2
0
ნატალია ანისიმოვა
აკრობატიკა
8
6
0
ბორის ანტონოვი
სასტენდო და ტყვიის სროლა
2
0
1
გელა არაბული
მკლავჭიდი
12
2
0
ქეთევან არახამია-გრანტი
ჭადრაკი
3
3
1
ერეკლე არხოზაშვილი
ძიუდო
3
1
0
გიორგი ასანიძე
ძალოსნობა
5
2
1
ალისა ასიტაშვილი
კალათბურთი
2
0
0
დავით ასუმბანი
ძიუდო
1
0
0
თეიმურაზ აფხაზავა
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
4
0
2
სოფიკო აფხაზავა
უშუ
6
1
0
იოსებ ახალბედაშვილი
სამბო
2
0
5
ვლადიმერ ახალკაცი
ძიუდო
5
2
2
გივი ახვლედიანი
ფრენბურთი
2
0
0
ნიკოლოზ ბაბილაშვილი
სამბო
1
1
6
სანდრო ბაზაძე
ფარიკაობა
6
1
5
გრიგოლ ბაინდურაშვილი (ბაინდუროვი)
ძიუდო
3
0
1
გელა ბარათაშვილი
სამბო
1
1
1
გიორგი ბასაძე
მკლავჭიდი
1
0
0
ბექა ბასილაშვილი
მკლავჭიდი
3
2
2
მიხეილ ბახბახაშვილი
ძიუდო
2
2
1
გაგა ბახტიძე
ძიუდო
4
1
1
მზია ბებოშვილი
ძიუდო
3
0
1
ემზარ ბედინეიშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
1
0
1
ნიკიტა ბელიავსკი
კარატე
1
0
0
გიგა ბერაძე
მკლავჭიდი
1
0
0
გოდერძი ბერდელიძე
ძალოსნობა
2
2
3
ლევან ბერიანიძე
თავისუფალი ჭიდაობა
4
2
3
ზარბეგ ბერიაშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
4
2
1
ნოდარ ბერიაშვილი
ძიუდო
1
0
2
ნოდარ ბერიძე
კონტაქტური კარატე
1
0
0
მალხაზ ბერუაშვილი
სამბო
3
0
0
ბექა ბერძენიშვილი
სამბო
12
4
8
ლაშა ბექაური
ძიუდო
12
2
3
გელა ბეწუაშვილი
მკლავჭიდი
2
1
3
თამარ ბიბილეიშვილი
კონტაქტური კარატე
1
2
2
გურამ ბიგანიშვილი
აფროსნობა
1
0
0
ელჩინ ბინატოვი
მკლავჭიდი
2
2
10
ალექსანდრე ბიჩნაშვილი
კონტაქტური კარატე
1
0
0
ვახტანგ ბლაგიძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
5
0
0
ომარ ბლიაძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
1
2
0
მინდია ბოდაველი
სამბო
3
2
5
დავით ბოდაველი
ძიუდო
1
1
1
გელა ბოლქვაძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
11
1
5
აჩიკო ბოლქვაძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
3
0
0
მერალი ბროიანი
მკლავჭიდი
3
5
0
ნიკა ბროლაძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
3
0
4
ანრი ბუკია
მკლავჭიდი
1
0
1
ონისე ბუღაძე
ძიუდო
4
0
3
ვილენ გაბრავა
მკლავჭიდი
5
7
4
ბაგრატ გაგნიძე
თავისუფალი ჭიდაობა
2
2
0
ირაკლი გამთენაძე
მკლავჭიდი
2
3
4
ვანო გამხიტაშვილი
სამბო
1
7
4
ნონა გაფრინდაშვილი
ჭადრაკი
19
4
2
გიორგი გეგელაშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
2
3
5
ჯაბა გეთიაშვილი
მკლავჭიდი
2
3
6
გიგა გელაშვილი
ძიუდო
3
1
6
ლუკა გელაშვილი
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
1
0
0
გიორგი გელაშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
1
1
2
გიორგი გერმანოზაშვილი
უშუ
3
0
3
თორნიკე გვიჭიანი
ძიუდო
2
0
1
ფრიდონ გიგანი
ძიუდო
2
2
3
თორნიკე გიგაური
მკლავჭიდი
4
8
2
გურამ გიგოლაშვილი
მკლავჭიდი
2
1
2
დავით გიგოლაშვილი
მკლავჭიდი
2
0
2
მიხეილ გიორგაძე
წყალბურთი
3
0
1
ინგა გიორგობიანი
აკრობატიკა
8
6
0
ლაშა გიუნაშვილი
ძიუდო
2
0
2
ლაშა გობაძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
8
3
6
დავით გობეჯიშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
4
1
1
ირაკლი გოგია
სამბო
1
2
3
გურამ გოგოლაური
ძიუდო
2
2
2
შამილ გოგოჭური
სუმო
2
4
3
ზვიად გოგოჭური
ძიუდო
11
0
3
გიორგი გოგრიჭიანი
თავისუფალი ჭიდაობა
2
2
1
გიორგი გოგშელიძე
თავისუფალი ჭიდაობა
1
3
5
გოჩა გორდულავა
კრივი
1
0
0
ანასტასია გოტფრიდი
ძალოსნობა
8
5
3
მათე გოქაძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
2
1
2
საბა გრიგალაშვილი
ძიუდო
3
3
4
ტატო გრიგალაშვილი
ძიუდო
4
3
9
მაია გუბიევა
სასტენდო და ტყვიის სროლა
2
1
1
ლევან გუგავა
ძიუდო
3
1
0
ზაზა გუგენიშვილი
მკლავჭიდი
2
1
1
ბექა გურული
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
4
3
6
ლაშა გურული
კრივი
5
2
1
ერეკლე გურჩიანი
მკლავჭიდი
12
7
7
ომარ გურჯიძე
თავისუფალი ჭიდაობა
3
0
0
ომარ გუსოშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
2
0
2
ლაშა გუჯეჯიანი
ძიუდო
4
1
2
ზაზა დაბრუნდაშვილი
ძიუდო
1
0
0
თემურ დადიანი
მკლავჭიდი
2
5
2
ალექსი დავითაშვილი
ძიუდო
2
2
6
რევაზ დავითაძე
ძალოსნობა
11
8
5
ზურაბ დათუნაშვილი
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
5
4
6
საბა დანელია
მკლავჭიდი
3
1
0
ვლადიმერ დგებუაძე
ძიუდო
2
0
1
გიორგი დემეტრაშვილი
მკლავჭიდი
5
0
0
ნიკოლოზ დერიუგინი
კალათბურთი
2
0
2
გიორგი დიღმელაშვილი
მკლავჭიდი
2
0
1
ალექსანდრე დოხტურიშვილი
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
1
0
0
ირინა დრიაევა
მკლავჭიდი
4
4
3
ლაშა დუდაშვილი
ძიუდო
1
1
1
ნინო დუმბაძე
მძლეოსნობა
2
0
1
ლევან ებანოიძე
სუმო
2
0
2
გიორგი ედიშერაშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
2
0
3
ზურაბ ერბოწონაშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
2
1
2
საბა ერემეიშვილი
კრივი
1
0
0
ქრისტინე ესებუა
მშვილდოსნობა
1
2
3
გიორგი ვაზაგაშვილი
ძიუდო
2
2
5
გიორგი ვასაძე
მკლავჭიდი
6
2
1
გურამ ვეკუა
ძალოსნობა
3
0
0
ლევან ვერულიძე
კონტაქტური კარატე
1
2
3
ჯამბულ ვიბლიანი
მკლავჭიდი
7
8
1
გელა ზაალიშვილი
ძიუდო
6
1
4
ალექსი ზავრაშვილი
მკლავჭიდი
6
4
2
ზაზა ზაზარაშვილი
უშუ
1
0
0
საბა ზაზაძე
აკრობატიკა
1
0
0
ზურაბ ზვიადაური
ძიუდო
4
3
3
ანდრეი ზინჩენკო
კონტაქტური კარატე
7
3
1
ირაკლი ზირაქაშვილი
მკლავჭიდი
7
9
2
რამაზ ზოიძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
9
7
4
შალვა ზურაბაშვილი
მკლავჭიდი
5
5
3
გრიგოლ ზურაბიანი
მკლავჭიდი
6
2
0
მორის თადუმაძე
ძიუდო
1
0
0
ლომია თებიძე
ძალოსნობა
1
2
0
ლევან თედიაშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
10
1
0
ზვიად თევდორაშვილი
სამბო
3
0
3
გიორგი თენაძე
ძიუდო
1
0
3
კობა თოდაძე
მკლავჭიდი
5
1
2
გიორგი თოხაძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
2
2
0
გიორგი თუთაშვილი
ძიუდო
1
2
0
ზაზა თურმანიძე
თავისუფალი ჭიდაობა
1
0
1
ირაკლი თურმანიძე
ძალოსნობა
2
2
6
მურთაზ თურქია
სამბო
1
0
1
გურამ თუშიშვილი
ძიუდო
16
2
2
ვასილ იმერლიშვილი
მკლავჭიდი
5
2
2
თამაზ იმნაიშვილი
სასტენდო და ტყვიის სროლა
8
3
4
არტიომ იორდანიანი
კრივი
2
1
0
ვალიკო იჩქითი
მკლავჭიდი
6
1
7
ავთანდილ კაკულია
უშუ
1
0
0
მიხეილ კალაიჯიშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
2
1
0
გიორგი კანდელაკი
კრივი
2
1
0
ბექა კანდელაკი
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
6
1
2
დავით კაცაძე
სუმო
1
0
0
ვაჟა კაჭარავა
ფრენბურთი
3
0
2
თეოდორა კახიანი
ფარიკაობა
1
1
0
კახი კახიაშვილი
ძალოსნობა
2
1
0
ივანე (ვანო) კბილაშვილი
მკლავჭიდი
11
1
1
ზაზა კედელაშვილი
ძიუდო
7
0
0
ავთანდილ კენჭაძე
თავისუფალი ჭიდაობა
5
3
6
მანუჩარ კვაშილავა
უშუ
1
1
2
დავით კვაჭაძე
კრივი
1
0
0
გენადი კვიკვინია
მკლავჭიდი
15
5
3
მანუჩარ კვირკველია
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
3
1
3
ნანა კიკილაშვილი
აკრობატიკა
2
2
2
ანზორ კიკნაძე
ძიუდო
4
2
3
თამაზ კირაკოზაშვილი
ძიუდო
2
6
2
კონსტანტინე კობერიძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
1
0
0
რობერტ კობლიაშვილი
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
5
4
6
ნიკა კოჩალიძე
სამბო
1
0
0
უშანგი კუზანაშვილი
სამბო
6
3
5
ირაკლი კუპატაძე
ძიუდო
5
2
6
გიორგი კუპატაძე
აკრობატიკა
1
0
0
მამუკა კურდღელაშვილი
სამბო
3
5
1
კობა კურტანიძე
ძიუდო
3
0
1
ელდარ (ლუკა) კურტანიძე
თავისუფალი ჭიდაობა
7
5
5
ნიკო კუცია
სამბო
2
5
11
ვახტანგ ლაბაძე
მკლავჭიდი
4
3
1
საბა ლატარია
მკლავჭიდი
3
1
0
რევაზ ლაშხი
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
2
4
2
თინათინ ლეკვეიშვილი
ცურვა
1
1
1
მინდია ლილუაშვილი
სამბო
4
7
6
თემურ ლიპარტაშვილი
მკლავჭიდი
3
5
4
ვარლამ ლიპარტელიანი
ძიუდო
20
12
15
ეთერ ლიპარტელიანი
ძიუდო
7
6
3
მევლუდ ლობჟანიძე
ძიუდო
1
0
0
შოთა ლომიძე
თავისუფალი ჭიდაობა
4
3
0
დავით ლორიაშვილი
სამბო
14
3
7
ხათუნა ლორიგი (ქვრივიშვილი)
მშვილდოსნობა
3
0
1
ქეთევან ლოსაბერიძე
მშვილდოსნობა
7
0
0
რევაზ ლუტიძე
მკლავჭიდი
3
0
2
ესკერხან მადიევი
კრივი
3
1
1
ნიკოლოზ მათიაშვილი
მკლავჭიდი
6
2
1
ლუკა მაისურაძე
ძიუდო
5
3
7
მირიან მაისურაძე
თავისუფალი ჭიდაობა
5
0
1
ტარიელ (ტარზან) მაისურაძე
თავისუფალი ჭიდაობა
4
1
4
სვეტლანა მაკარიჩევა
აკრობატიკა
6
0
0
არჩილ მალაყმაძე
ძალოსნობა
2
2
4
კობა მამამთავრიშვილი
მკლავჭიდი
11
0
1
ოთარ მამუჩარაშვილი
მკლავჭიდი
4
2
0
ვაჟა მარგველაშვილი
ძიუდო
11
3
9
ფირუზ მარგიანი
ძიუდო
1
0
0
უშანგი მარგიანი
ძიუდო
6
7
5
დავით მარგოშვილი
ძიუდო
1
3
0
დავით მარსაგიშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
3
2
9
ანზორ (ფირუზ) მარტყოფლიშვილი
ძიუდო
1
0
0
ლევან მატიაშვილი
ძიუდო
8
7
13
როინ მაღალთაძე
ძიუდო
1
0
0
გივი მაჭარაშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
13
5
8
თორნიკე მახათაძე
სამბო
1
0
0
კესარია მგელაძე
ჭადრაკი
1
1
0
მიხეილ მეზურნიშვილი
ძიუდო
2
0
2
მევლუდ მელაძე
სამბო
1
1
1
ვალერიან მელაძე
მკლავჭიდი
6
2
0
გიორგი მელიქიშვილი
მკლავჭიდი
9
2
2
ჯიმშერ (ჯიმი) მერაბიშვილი
მკლავჭიდი
5
2
0
მიხეილ მესხი
ფეხბურთი
1
0
0
ნოდარ მეტრეველი
სამბო
1
1
2
ალექსანდრე მეტრეველი
ჩოგბურთი
2
0
0
გიორგი მეტრეველი
სამბო
1
1
0
სლავა მეტრეველი
ფეხბურთი
1
0
0
გიორგი მეტრეველი
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
1
1
1
გიორგი მეშვილდიშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
5
3
12
გია მითაგვარია
კრივი
1
0
0
გურამ მინაშვილი
კალათბურთი
4
1
1
რევაზ მინდორაშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
3
3
2
შოთა მიშველიძე
ძალოსნობა
5
6
3
მანანა მნათობიშვილი
აკრობატიკა
2
2
2
ნოდარ მოდებაძე
თავისუფალი ჭიდაობა
1
0
0
სერგო მოვსესიანი
კონტაქტური კარატე
2
2
2
შოთა მორჩილაძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
1
1
2
ანატოლი მოშიაშვილი
მძლეოსნობა
1
0
1
ლევან მოწონელიძე
მკლავჭიდი
2
1
0
ამირან მუზაევი
ძიუდო
2
0
2
ჯონდო მუზაშვილი
სამბო
4
0
2
ჯემალ მჭედლიშვილი
სამბო
4
0
0
კობა მჭედლიშვილი
ძიუდო
4
3
3
თორნიკე ნაგლიაშვილი
ძიუდო
4
2
2
დავით ნადარაია
ძიუდო
1
0
0
ზაზა ნადირაძე
კაიაკი და კანოე
3
4
4
ნიკა ნავროზაშვილი
კონტაქტური კარატე
1
0
0
საქართველოს ნაკრები
ძიუდო
83
87
66
თამაზ ნამგალაური
ძიუდო
4
0
2
თორნიკე ნანიკაშვილი
უშუ
3
0
1
ხათუნა ნარიმანიძე
მშვილდოსნობა
1
4
3
ნატო ნასარიძე
მშვილდოსნობა
2
0
0
გია ნაცვლიშვილი
სამბო
1
1
0
თენგიზ ნაცვლიშვილი
მკლავჭიდი
5
0
4
ლევან ნახუცრიშვილი
სამბო
5
10
8
ბორის ნიკიტინი
ცურვა
1
1
1
ჯიბილო ნიჟარაძე
ძიუდო
3
2
3
რამაზ ნოზაძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
3
1
2
როინ ნოზაძე
მკლავჭიდი
1
0
1
ამირან ობგაიძე
ძიუდო
1
0
0
ირინა ოვოიანი
აკრობატიკა
2
6
0
ლაშა ოზბეთელაშვილი
კონტაქტური კარატე
2
1
2
დავით ოზბეთელაშვილი
ძიუდო
2
2
1
შოთა ომარაშვილი
მკლავჭიდი
10
2
1
გივი ონაშვილი
ძიუდო
3
3
3
ბეთქილ ონიანი
მკლავჭიდი
9
4
2
გიორგი ონიანი
მკლავჭიდი
2
0
3
თემო ორჯონიკიძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
1
0
1
გიორგი ოქროცვარიძე
მკლავჭიდი
3
1
0
ადამ ოქრუაშვილი
ძიუდო
16
9
9
ნინო ოძელაშვილი
სამბო
6
9
6
მირიან პავლიაშვილი
სამბო
2
1
5
ჯაბა პაპინაშვილი
ძიუდო
3
3
5
ამირან პაპინაშვილი
ძიუდო
10
9
19
გიორგი პაპუნაშვილი
ძიუდო
2
2
5
ზვიად პატარიძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
21
2
5
გენო პეტრიაშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
21
3
7
ანტონ პლესნოი
ძალოსნობა
8
2
2
ბელა პლიევა
მკლავჭიდი
1
1
1
ლევან პოღოსიანი
მკლავჭიდი
5
6
4
დავით პოღოსიანი
თავისუფალი ჭიდაობა
2
0
1
დათუნა ჟიშკარიანი
მკლავჭიდი
4
1
2
ლევან ჟორჟოლიანი
ძიუდო
2
3
2
ტარიელ ჟღენტი
სასტენდო და ტყვიის სროლა
10
3
1
დავით რაზმაძე
ძიუდო
1
0
4
გიორგ რევაზიშვილი
ძიუდო
2
3
5
ზებედა რეხვიაშვილი
ძიუდო
6
2
10
აივენგო რიკაძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
4
1
5
ოთარ საგინაშვილი
მკლავჭიდი
3
1
0
ლევან საგინაშვილი
მკლავჭიდი
14
4
0
ბაჩუკი საგინაშვილი
მკლავჭიდი
4
0
0
ზურაბ საკანდელიძე
კალათბურთი
6
0
3
ლევან საკაშვილი
მკლავჭიდი
5
3
1
ნინო სალუქვაძე
სასტენდო და ტყვიის სროლა
15
8
8
დავით სამუშია
მკლავჭიდი
6
1
2
ვეფხია სამხარაძე
მკლავჭიდი
5
8
1
ლევან სანაძე
მძლეოსნობა
1
1
1
ონისე სანებლიძე
ძიუდო
6
2
6
ვიქტორ სანეევი
მძლეოსნობა
10
2
0
ნიკოლოზ სანთელაძე
თავისუფალი ჭიდაობა
2
3
0
თამაზ საღლიანი
მკლავჭიდი
2
1
0
ვლადიმერ სვეტილკო
ძალოსნობა
1
1
1
დავით სვიმონიშვილი
სამბო
2
1
1
ნიკა სიდამონიძე
ძიუდო
3
3
1
რამაზ სილაგავა
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
1
0
3
სოფიო სომხიშვილი
ძიუდო
4
3
3
ზურაბ სოხაძე
მკლავჭიდი
1
3
5
ზურაბ სტურუა
ჭადრაკი
1
1
2
ილია სულამანიძე
ძიუდო
3
2
4
ზვიად სულიკაშვილი
მკლავჭიდი
6
0
0
ამირან სხიერელი
კალათბურთი
2
0
0
ლაშა ტალახაძე
ძალოსნობა
25
0
0
ნუგზარ ტატალაშვილი
ძიუდო
10
7
8
გიგა ტატიაშვილი
ძიუდო
3
3
1
ლაშა ტვილდიანი
ძიუდო
1
0
0
ამირან ტოტიკაშვილი
ძიუდო
3
0
2
ბექა ტუღუში
ძიუდო
1
2
1
საბა ტყებუჩავა
კრივი
1
0
0
რატი ტყემალაძე
აკრობატიკა
1
0
0
ვლადიმერ უგრეხელიძე
კალათბურთი
2
1
1
ზურაბ ურთაშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
6
2
8
ქრისტინე ფალასინიდი
სინქრონული ცურვა
1
0
1
გიორგი ფალიანი
მკლავჭიდი
1
1
4
გიორგი ფარადაშვილი
სუმო
3
6
0
გურამ ფერსელიძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
1
1
0
მინდია ფეტვიაშვილი
მკლავჭიდი
2
1
0
შენგელი ფიცხელაური
ძიუდო
2
3
3
ალექსი ფრეწუაშვილი
მკლავჭიდი
5
5
4
შალვა ფსუტური
მკლავჭიდი
1
1
0
მარინე ფუტკარაძე
მკლავჭიდი
12
1
1
ლევან ქავჟარაძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
6
6
8
შალვა ქარდავა
ძიუდო
3
0
4
ციალა ქასოშვილი
ჭადრაკი
1
1
1
იაკობ ქაჯაია
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
12
3
4
დემურ ქაჯაია
კრივი
1
1
0
ელენე ქებაძე
სამბო
4
6
8
დავით ქევხიშვილი
ძიუდო
3
3
3
შოთა ქველიაშვილი
სასტენდო და ტყვიის სროლა
2
2
0
ანზორ ქიბროწაშვილი
ძიუდო
4
5
2
მიხეილ ქორქია
კალათბურთი
2
2
1
ოთარ ქორქია
კალათბურთი
3
1
1
ჯამბულ ქურდიანი
ძიუდო
3
2
1
გოჩა ღვაჩლიანი
ძიუდო
3
2
3
პაატა ღვინიაშვილი
სამბო
5
7
5
ბექა ღვინიაშვილი
ძიუდო
17
8
9
ბაჩანა ყაზარაშვილი
მკლავჭიდი
1
1
1
ირაკლი შავაძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
3
3
5
ლაშა შავდათუაშვილი
ძიუდო
14
7
12
დიმიტრი (დიტო) შანიძე
ძალოსნობა
3
9
0
ტარიელ შარიქაძე
კრივი
1
0
0
ტიგრან შატვეროვი
კრივი
1
0
0
მაია შილაკაძე
აკრობატიკა
2
2
2
გრიგოლ შინჯიკაშვილი
ძიუდო
1
0
0
გიორგი შოთაძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
11
1
2
არსენ შოშიაშვილი
მკლავჭიდი
8
0
0
ბეთქილ შუკვანი
ძიუდო
4
1
1
გიორგი ჩანადირი
აკრობატიკა
2
0
0
მაია ჩიბურდანიძე
ჭადრაკი
13
3
1
ვახტანგ ჩიდრაშვილი
სამბო
13
2
2
ფარნაოზ ჩიკვილაძე
ძიუდო
1
3
1
რევაზ ჩიკოიძე
ძიუდო
3
0
1
რაფაელ ჩიმიშკიანი
ძალოსნობა
9
3
0
ზვიად ჩინჩალაძე
სამბო
1
1
6
ნიკა ჩიტიშვილი
უშუ
3
0
0
გიორგი ჩოგოვაძე
წყალში ხტომა
2
0
1
არჩილ ჩოხელი
სამბო
2
4
12
გივი ჩოხელი
ფეხბურთი
1
0
0
გოგა ჩხეიძე
ძალოსნობა
3
3
4
ირაკლი ჩხეიძე
ძალოსნობა
13
1
3
ლუხუმ ჩხვიმიანი
ძიუდო
8
1
6
დიეგო ჩხიკვაძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
3
0
1
ავთანდილ ცერცვაძე
სუმო
3
7
7
რაულ ცირეკიძე
ძალოსნობა
1
0
4
დავით ციხელაშვილი
ძიუდო
1
0
0
გიორგი ცოფურაშვილი
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
1
5
3
ზაურ ცხადაძე
მკლავჭიდი
9
0
2
ნანა ძაგნიძე
ჭადრაკი
2
6
6
მიხეილ წიკლაური
კონტაქტური კარატე
1
1
1
გიორგი წიკლაური
ძიუდო
1
1
0
ლევან წიკლაური
ძიუდო
4
4
3
ზურაბ წიქორიძე
სუმო
3
2
0
ამირან წიქორიძე
ძიუდო
4
1
2
ნუგზარ წურწუმია
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
16
3
9
მარიამ ჭანტურია
ძიუდო
4
2
11
დავით ჭელიძე
მკლავჭიდი
9
4
1
ნიკა ჭიკაიძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
2
4
4
ნუგზარ ჭიკაძე
მკლავჭიდი
5
1
1
იმედა ჭინჭარაული
მკლავჭიდი
14
5
4
თემურ ჭკუასელიძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
4
0
4
თორნიკე ჭოველიძე
ძიუდო
4
2
3
გიორგი ჭოლაძე
თავისუფალი ჭიდაობა
2
0
3
ავთანდილ ჭრიკიშვილი
ძიუდო
18
6
10
შოთა ხაბარელი
ძიუდო
2
3
3
ლერი ხაბელოვი
თავისუფალი ჭიდაობა
9
1
0
დილარ ხაბულიანი
ძიუდო
1
0
0
ზვიად ხანჯალიაშვილი
ძიუდო
3
1
3
რამაზ ხარშილაძე
ძიუდო
1
2
2
ბადრი ხასაია
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
1
2
2
ლექსო ხასაია
კრივი
1
0
0
გია ხაჩიძე
მკლავჭიდი
8
0
1
დიმიტრი ხაჩიძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
1
1
3
ლაშა ხაჭაპურიძე
კონტაქტური კარატე
1
1
0
დავით ხახალეიშვილი
ძიუდო
7
2
4
ნესტორ ხერგიანი
ძიუდო
8
3
10
ირაკლი ხერგიანი
სამბო
1
1
0
დავით ხეცურიანი
ძალოსნობა
2
4
0
გურამ ხეცურიანი
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
4
4
1
ვლადიმერ ხინჩეგაშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
10
5
8
ლევან ხიტურიძე
მკლავჭიდი
3
0
1
ლევან ხიფურიძე
მკლავჭიდი
1
0
0
ნინო ხომერიკი
ჭადრაკი
2
1
1
მინდია ხომიზური
ძიუდო
2
0
1
ბაჩანა ხორავა
მძლეოსნობა
2
3
3
ზაურ ხუბაშვილი
მკლავჭიდი
4
1
2
თემურ ხუბულური
ძიუდო
4
2
0
ზაზა ხუბულური
ძიუდო
1
0
1
ალექსანდრე ხუბულური
ძიუდო
1
0
0
რაშ ხუტაბა
თავისუფალი ჭიდაობა
1
0
0
ვახტანგ ჯავახაძე
მკლავჭიდი
7
4
3
მარიამ ჯანაშვილი
ძიუდო
3
3
2
სანდრო ჯანგებაშვილი
მკლავჭიდი
2
1
1
ირაკლი ჯანელიძე
კრივი
1
0
0
დავით ჯაფარიძე
კრივი
1
0
0
გიორგი ჯაშიაშვილი
მკლავჭიდი
15
2
3
იოსებ (სოსო) ჯაჭვლიანი
მკლავჭიდი
2
1
2
ლაშა ჯელაძე
სუმო
6
3
9
ივერი ჯიქურაული
ძიუდო
2
2
4
ნოდარ ჯორჯიკია
კალათბურთი
1
1
0

ქართული სპორტი

2019 | © საქართველოს განათლების, მეცნიერების, კულტურისა და სპორტის სამინისტრო