ქართული
სპორტი
სპორტსმენები

საქართველოს ნაკრები

დაბადების თარიღი   
დაბადების ადგილი საქართველო
სპორტის სახეობა ძიუდო
დისციპლინა  
მედლები
რეგიონი სხვა
ქალაქი სხვა
წონა
სქესი მამრობითი
   
ბიოგრაფია:
   

პირველი ადგილი()
ძიუდო - 23 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2021, ბუდაპეშტი, უნგრეთი
მესამე ადგილი()
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2021, ბელგრადი, სერბეთი
მესამე ადგილი()
სპორტული ტანვარჯიში - სსრკ ჩემპიონატი (ცალკეულ იარაღზე) 1951, თბილისი, საქართველო
პირველი ადგილი()
თავისუფალი ჭიდაობა - გრან პრი საფრანგეთი (ანრი დეგლანი) 2021, ნიცა, საფრანგეთი
პირველი ადგილი()
თავისუფალი ჭიდაობა - გრან პრი საფრანგეთი (ანრი დეგლანის პრიზი) 2021, ნიცა, საფრანგეთი
პირველი ადგილი()
ძიუდო - 23 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2020, პორეჩი, ხორვატია
პირველი ადგილი()
სუმო - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2012, ბუდაპეშტი, უნგრეთი
მეორე ადგილი()
სუმო - ევროპის ჩემპიონატი 2012, ბუდაპეშტი, უნგრეთი
პირველი ადგილი()
რაგბი - ერთა თასი 2012
პირველი ადგილი()
სამბო - ჭაბუკებს (უმცრ. ასაკი) შორის ევროპის ჩემპიონატი 2012, ესტონეთი
პირველი ადგილი()
სამბო - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2012, ბუქარესტი, რუმინეთი
მეორე ადგილი()
სამბო - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2012, ბუქარესტი, რუმინეთი
მესამე ადგილი()
სამბო - მსოფლიო ჩემპიონატი 2012, მინსკი, ბელარუსი
მესამე ადგილი()
სპორტული ტანვარჯიში - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2012, რუსეთი
მესამე ადგილი()
მხატვრული ტანვარჯიში - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2012, ნიჟნი ნოვგოროდი, რუსეთი
მეორე ადგილი()
მხატვრული ტანვარჯიში - საერთაშორისო ტურნირი 2012, ესტონეთი
მეორე ადგილი()
მხატვრული ტანვარჯიში - საერთაშორისო ტურნირი 2012, ესტონეთი
მესამე ადგილი()
ფეხბურთი - 17 წლამდელებს შრის ევროპის ჩემპიონატი 2012, სლოვენია
მეორე ადგილი()
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2012, ბაქო, აზერბაიჯანი
მეორე ადგილი()
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერციის თასი) 2012, ბაქო, აზერბაიჯანი
მეორე ადგილი()
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერციის თასი) 2012, ბაქო, აზერბაიჯანი
მესამე ადგილი()
თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2012, ბაქო, აზერბაიჯანი
პირველი ადგილი()
თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2012, ბაქო, აზერბაიჯანი
პირველი ადგილი()
თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2012, დელი, ინდოეთი
მეორე ადგილი()
ძიუდო - ჭაბუკებსს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2012, ბარი, მონტენეგრო
მესამე ადგილი()
ძიუდო - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2012, პორეცი, ხორვატია
მეორე ადგილი()
ძიუდო - ახალგაზრდებს შორის ევროპის თასი 2012, მუდანია, საბერძნეთი
მესამე ადგილი()
ძიუდო - ევროპის თასი 2012, სტამბოლი, თურქეთი
პირველი ადგილი()
ძიუდო - მსოფლიო თასი 2012, ბუენოს აირესი, არგენტინა
პირველი ადგილი()
სუმო - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2013, პონიცი, გერმანია
მეორე ადგილი()
სუმო - 21 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2013, ვარშავა, პოლონეთი
მეორე ადგილი()
სუმო - ევროპის ჩემპიონატი 2013, პონიცი, გერმანია
პირველი ადგილი()
რაგბი - ერთა თასი 2013
მეორე ადგილი()
სამბო - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2013, სალონიკი, საბერძნეთი
მეორე ადგილი()
სამბო - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2013, ლიმასოლი, კვიპროსი
მეორე ადგილი()
სამბო - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2013, სალონიკი, საბერძნეთი
პირველი ადგილი()
სამბო - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2013, ლიმასოლი, კვიპროსი
მეორე ადგილი()
სამბო - მსოფლიო ჩემპიონატი 2013, სანკტ-პეტერბურგი, რუსეთი
პირველი ადგილი()
წყალბურთი - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2013, თბილისი, საქართველო
მესამე ადგილი()
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი ნახიჩევანის თასი 2013, ნახიჩევანი, აზერბაიჯანი
მესამე ადგილი()
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (კარავაევის მემორიალი) 2013, მინსკი, ბელარუსი
მესამე ადგილი()
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2013, სკოპიე, მაკედონია
მეორე ადგილი()
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ევროპის გუნდური ჩემპიონატი 2013, რუსეთი
მესამე ადგილი()
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2013, თბილისი, საქართველო
მესამე ადგილი()
თავისუფალი ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 2013, ბუდაპეშტი, უნგრეთი
მესამე ადგილი()
ძიუდო - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2013, მაიამი, ა.შ.შ.
მესამე ადგილი()
ძიუდო - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2013, ტალინი, ესტონეთი
პირველი ადგილი()
ძიუდო - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2013, ლიუბლიანა, სლოვენია
პირველი ადგილი()
ძიუდო - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2013, სარაევო, ბოსნია და ჰერცეგოვინა
პირველი ადგილი()
კარატე - საერთაშორისო ტურნირი 2014, თურქეთი
მესამე ადგილი()
სუმო - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2014, ტაივანი
პირველი ადგილი()
სუმო - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2014, სამოკოვო, ბულგარეთი
მეორე ადგილი()
რაგბი - შვიდკაცა რაგბში საერთაშორისო ტურნირი 2014, ჰოლანდია
პირველი ადგილი()
რაგბი - 18 წლამდელებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2014, საფრანგეთი
პირველი ადგილი()
რაგბი - 19 წლამდელებს შორის ევროპის თასი 2014, პორტუგალია
პირველი ადგილი()
რაგბი - ერთა თასი 2014
მეორე ადგილი()
სუმო - ევროპის ჩემპიონატი 2014, სამოკოვო, ბულგარეთი
მეორე ადგილი()
მკლავჭიდი - 21 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2014, ბაქო, აზერბაიჯანი
მეორე ადგილი()
სამბო - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2014, კასერესი, ესპანეთი
მეორე ადგილი()
სამბო- ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2014, სეული, სამხრეთ კორეა
პირველი ადგილი()
სამბო - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2014, კასერესი, ესპანეთი
მეორე ადგილი()
სამბო - მსოფლიო ჩემპიონატი 2014, ნარიტა, იაპონია
მეორე ადგილი()
სამბო - ევროპის ჩემპიონატი 2014, ბუქარესტი, რუმინეთი
მესამე ადგილი()
მძლეოსნობა - ევროპის III ლიგის ქვეყნების ჩემპიონატი 2014, თბილისი, საქართველო
პირველი ადგილი()
ჩოგბურთი - ფედერაციის თასი (II ჯგუფი) 2014, ლიეტუვა
მესამე ადგილი()
ხელბურთი - ჭაბუკთა შორის ჯემალ ცერცვაძის სახელობის საერთაშორისო ტურნირი 2014, თბილისი, საქართველო
პირველი ადგილი()
ხელბურთი - ჭაბუკთა შორის ჯემალ ცერცვაძის სახელობის საერთაშორისო ტურნირი 2014, თბილისი, საქართველო
მესამე ადგილი()
ფარიკაობა - 23 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2014, თბილისი, საქართველო
პირველი ადგილი()
კრივი - საერთაშორისო ტურნირი 2014, პრაღა, ჩეხეთი
მეორე ადგილი()
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზარდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2014, კატოვიცე, პოლონეთი
მეორე ადგილი()
თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2014, კატოვიცე, პოლონეთი
მეორე ადგილი()
ძიუდო - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2014, ფორტ ლოდერდეილი, ა.შ.შ.
პირველი ადგილი()
ძიუდო - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2014, ბუქარესტი, რუმინეთი
პირველი ადგილი()
ძიუდო - გრან პრი ჰავანა 2014, ჰავანა, კუბა
მეორე ადგილი()
ბიატლი და ტრიატლი - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2015, ბათუმი, საქართველო
მეორე ადგილი()
ბიატლი და ტრიატლი - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2015, ბათუმი, საქართველო
მეორე ადგილი()
ბიატლი და ტრიატლი - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2015, ბათუმი, საქართველო
მესამე ადგილი()
ბიატლი და ტრიატლი - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2015, ბათუმი, საქართველო
მეორე ადგილი()
ბიატლი და ტრიატლი - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2015, ბათუმი, საქართველო
მეორე ადგილი()
ბიატლი და ტრიატლი - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2015, ბათუმი, საქართველო
მეორე ადგილი()
ბიატლი და ტრიატლი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2015, ბათუმი, საქართველო
პირველი ადგილი()
კარატე - მსოფლიოს VI ჩემპიონატი 2015, თურქეთი
მესამე ადგილი()
სუმო - 16 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2015, რაკვერე, ესტონეთი
პირველი ადგილი()
სუმო - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2015, შტიფი, მაკედონია
მესამე ადგილი()
სუმო - 23 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2015, შიაულაი, ლიტვა
მესამე ადგილი()
სუმო - 21 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2015, შიაულაი, ლიტვა
მესამე ადგილი()
სუმო - 18 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2015, შიაულაი, ლიტვა
პირველი ადგილი()
სუმო - საერთაშორისო ტურნირი 2015, შტიფი, მაკედონია
მეორე ადგილი()
სუმო - ევროპის ჩემპიონატი 2015, შიაულიაი, ლიტვა
პირველი ადგილი()
რაგბი - ერთა თასი 2015
მეორე ადგილი()
რაგბი - 18 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2015, ესპანეთი
პირველი ადგილი()
რაგბი - 20 წლამდელებს შორის მსოფლიო ალაფა 2015, პორტუგალია
მეორე ადგილი()
მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2015, სოფია, ბულგარეთი
მესამე ადგილი()
სამბო - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2015, რიგა, ლატვია
პირველი ადგილი()
სამბო - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2015, ნოვი სადი, სერბეთი
მეორე ადგილი()
სამბო - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2015, ნოვი სადი, სერბეთი
მეორე ადგილი()
სამბო - მსოფლიო ჩემპიონატი 2015, კასაბლანკა, მაროკო
მეორე ადგილი()
სამბო - ევროპის ჩემპიონატი 2015, ზაგრები, ხორვატია
მეორე ადგილი()
ევროპის ზაფხულის ახალგაზრდული ოლიმპიური ფესტივალი 2015, თბილისი, საქართველო
მეორე ადგილი()
ევროპის ზაფხულის ახალგაზრდული ოლიმპიური ფესტივალი 2015, თბილისი, საქართველო
მეორე ადგილი()
პარაცეკვა - საერთაშორისო ტურნირი 2015, ყაზახეთი
მეორე ადგილი()
ფრენბურთი - გოგონათა შორის ევროლიგის ზონალური ტურნირი 2015, თბილისი, საქართველო
მეორე ადგილი()
მშვილდოსნობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2015, ბაქო, აზერბაიჯანი
პირველი ადგილი()
მშვილდოსნობა - საერთაშორისო ტურნირი 2015, ბაქო, აზერბაიჯანი
პირველი ადგილი()
მშვილდოსნობა - საერთაშორისო ტურნირი 2015, ბაქო, აზერბაიჯანი
მეორე ადგილი()
მშვილდოსნობა - მსოფლიო თასი 2015, პოლონეთი
მესამე ადგილი()
მშვილდოსნობა - ევროპის გრან პრი 2015, მარათონი, საბერძნეთი
პირველი ადგილი()
მშვილდოსნობა - ევროპის გრან პრი 2015, მარათონი, საბერძნეთი
მეორე ადგილი()
მშვილდოსნობა - ევროპის ჩემპიონატი (ჭერქვეშ) 2015, კოპერი, სლოვენია
მესამე ადგილი()
წყალბურთი - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2015, თბილისი, საქართველო
მეორე ადგილი()
წყალბურთი - ევროპის ჩემპიონატის II საკვალიფიკაციო 2015, ისრაელი
მეორე ადგილი()
წყალბურთი - საერთაშორისო ტურნირი 2015, თბილისი, საქართველო
მესამე ადგილი()
წყალბურთი - საერთაშორისო ტურნირი 2015, რუსეთი
მეორე ადგილი()
წყალბურთი - ევროპის ჩემპიონატის საკვალიფიკაციო 2015, თბილისი, საქართველო
მესამე ადგილი()
სროლა - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი პნევმატური იარაღიდან სროლაში 2015, არნემი, ნიდერლანდები
პირველი ადგილი()
ჩოგბურთი - საერთაშორისო ტურნირი 2015, ბულგარეთი
მეორე ადგილი()
ჩოგბურთი - დევისის თასი III ლიგა 2015, სან მარინო
პირველი ადგილი()
ჩოგბურთი - ფედერაციის თასის I ჯგუფი 2015, უნგრეთი უნგრეთი
მეორე ადგილი()
სპორტული ტანვარჯიში - საერთაშორისო ტურნირი 2015, ვარნა, ბულგარეთი
მეორე ადგილი()
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2015, სუბოტიცა, სერბეთი
პირველი ადგილი()
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი "ჩემპიონი" 2015, თბილისი, საქართველო
მესამე ადგილი()
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (იადეგრ იმამის თასი) 2015, მაშადი, ირანი
პირველი ადგილი()
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2015, სალვადორ დი ბაჰია, ბრაზილია
პირველი ადგილი()
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2015, სტამბოლი, თურქეთი
მეორე ადგილი()
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2015, რიგა, ლატვია
პირველი ადგილი()
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2015, ვალბრჟიხი, პოლონეთი
პირველი ადგილი()
თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2015, სუბოტიცა, სერბეთი
მესამე ადგილი()
თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი "მედვედის თასი" 2015, მინსკი, ბელარუსი
მესამე ადგილი()
თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ისაევის მემორიალი) 2015, ბაქო, აზერბაიჯანი
პირველი ადგილი()
თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2015, რიგა, ლატვია
მეორე ადგილი()
თავისუფალი ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2015, ვალბრჟიხი, პოლონეთი
მესამე ადგილი()
თავისუფალი ჭიდაობა - მსოფლიო თასი 2015, მოსკოვი, რუსეთი
მეორე ადგილი()
თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი "მედვედის თასი" 2015, მინსკი, ბელარუსი
მეორე ადგილი()
თავისუფალი ჭიდაობა - საერთასორისო ტურნირი (ტახტის თასი) 2015, ქერმანშაჰი, ირანი
მესამე ადგილი()
ძიუდო - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2015, სარაევო, ბოსნია-ჰერცეგოვინა
პირველი ადგილი()
ძიუდო - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2015, სოფია, ბულგარეთი
მეორე ადგილი()
ძიუდო - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2015, აბუ დაბი, არაბთა გაერთიანებული საამიროები
მესამე ადგილი()
ძიუდო - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2015, ობერვარტი, ავსტრია
პირველი ადგილი()
ძიუდო - ახალგაზრდებს შორის ევროპის თასი 2015, ათენი, საბერძნეთი
მესამე ადგილი()
სამბო - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2016, ტულუზა, საფრანგეთი
მეორე ადგილი()
ხელბურთი - 19 წლამდელებს შორის მსოფლიო თასი (B დივიზიონი) 2016, თბილისი, საქართველო
მეორე ადგილი()
მშვილდოსნობა - გახრამან ბაგატირის მემორიალი 2016, ანტალია, თურქეთი
მესამე ადგილი()
მშვილდოსნობა - მსოფლიო ჩემპიონატი (ჭერქვეშ) 2016, ანკარა, თურქეთი
მესამე ადგილი()
ცურვა - უნგრეთის ღია ჩემპიონატი 2016, უნგრეთი
მეორე ადგილი()
წყალბურთი - ახალგაზრდებს შორის ნოდარ გვახარიას სახელობის საერთაშორისო ტურნირი 2016, თბილისი, საქართველო
მესამე ადგილი()
ფარიკაობა - ევროპის თასი 2016, პადოვა, იტალია
მესამე ადგილი()
სროლა - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო თასი 2016, ბაქო, აზერბაიჯანი
მესამე ადგილი()
სროლა - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი პნევმატური იარაღიდან სროლაში 2015, არნემი, ნიდერლანდები
პირველი ადგილი()
თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (დუნაის მემორიალი) 2016, უკრაინა, ხარკოვი
პირველი ადგილი()
თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2016, რიგა, ლატვია
პირველი ადგილი()
თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2016, რიგა, ლატვია
პირველი ადგილი()
ძიუდო - გრან-პრი თბილისი 2016, თბილისი, საქართველო
პირველი ადგილი(ღია)
სუმო - 23 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, თბილისი, საქართველო
მეორე ადგილი(ღია)
სუმო - 21 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, თბილისი, საქართველო
მესამე ადგილი()
სუმო - ევროპის ჩემპიონატი 2017, თბილისი, საქართველო
მეორე ადგილი()
რაგბი - 18 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, საფრანგეთი
მეორე ადგილი()
რაგბი - ერთა თასი 2017
მესამე ადგილი()
რაგბი - შვიდქალა ნაკრებებს შორის ევროპის დივიზიონის ალაფა 2017, სლოვაკეთი
მეორე ადგილი()
სამბო - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, პრაღა, ჩეხეთი
პირველი ადგილი()
სამბო - საერთაშორისო ტურნირი 2017, ყაზახეთი
მესამე ადგილი()
ევროპის ზაფხულის XIV ახალგაზრდული ოლიმპიური ფერსტივალი 2017, დიორი, უნგრეთი
პირველი ადგილი()
მშვილდოსნობა - ევროპის გრან პრი 2017, ლეგნიცა, პოლონეთი
მესამე ადგილი()
მძლეოსნობა - ევროპის ჩემპიონატის III ლიგა 2017, მალტა
მესამე ადგილი()
მძლეოსნობა - ევროპის ჩემპიონატის III ლიგა 2017, მალტა
პირველი ადგილი()
ფარიკაობა - 23 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, მინსკი, ბელარუსი
მესამე ადგილი()
აკრობატიკა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2017, პორტუგალია
მესამე ადგილი()
აკრობატიკა - საერთაშორისო ტურნირი 2017, პორტუგალია
პირველი ადგილი()
სინქრონული ცურვა - გოგონათა შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, ბაქო, აზერბაიჯანი
პირველი ადგილი()
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, სარაევო, ბოსნია-ჰერცეგოვინა
პირველი ადგილი()
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, სომბათჰეი, უნგრეთი
პირველი ადგილი()
თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2017, ბუქარესტი, რუმინეთი
მესამე ადგილი()
თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, დორტმუნდი, გერმანია
მესამე ადგილი()
თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2017, ბაქო აზერბაიჯანი
მესამე ადგილი()
თავისუფალი ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, სომბათჰეი, უნგრეთი
მესამე ადგილი()
ძიუდო - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2017, სანტიაგო, ჩილე
მეორე ადგილი()
ძიუდო - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, მარიბორი, სლოვენია
პირველი ადგილი()
ძიუდო - ევროპის ჩემპიონატი 2017, ვარშავა, პოლონეთი
პირველი ადგილი()
ძიუდო - გრან-პრი დიუსელდორფი 2017, დიუსელდორფი, გერმანია
პირველი ადგილი()
სუმო - 23 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, პლოდივი, ბულგარეთი
მეორე ადგილი()
სუმო - 21 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, პლოვდივი, ბულგარეთი
მეორე ადგილი()
სუმო - ევროპის ჩემპიონატი 2018, პლოვდივი, ბულგარეთი
პირველი ადგილი()
რაგბი - ერთა თასი 2018
პირველი ადგილი()
რაგბი - 18 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, პოლონეთი
მესამე ადგილი()
ჭადრაკი - ქალთა 43-ე საჭადრაკო ოლიმპიადა 2018, ბათუმი საქართველო
მეორე ადგილი()
სამბო - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, თბილისი, საქართველო
მეორე ადგილი()
სამბო - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, თბილისი, საქართველო
მესამე ადგილი()
სამბო - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, თბილისი, საქართველო
მეორე ადგილი()
სამბო - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, თბილისი, საქართველო
მესამე ადგილი()
ძიუდო - 23 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, დიორი, უნგრეთი
მეორე ადგილი()
ძიუდო - 23 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, დიორი, უნგრეთი
პირველი ადგილი()
ძიუდო - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
პირველი ადგილი()
ძიუდო - გრანდ სლემი აბუ დაბი 2018, აბუ დაბი, არაბთა გაერთიანებული საამიროები
მესამე ადგილი()
ძიუდო - მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ბაქო, აზერბაიჯანი
მესამე ადგილი()
ძიუდო - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ნასაუ, ბაჰამის კუნძულები
მეორე ადგილი()
ძიუდო - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ნასაუ, ბაჰამის კუნძულები
პირველი ადგილი()
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ბუქარესტი, რუმინეთი
მეორე ადგილი()
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სკოპიე, ჩრდ. მაკედონია
მესამე ადგილი()
თავისუფალი ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ბუქარესტი, რუმინეთი
მეორე ადგილი()
თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სკოპიე, ჩრდ. მაკედონია
მესამე ადგილი()
სამბო - მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ბუქარესტი, რუმინეთი
მეორე ადგილი()
სამბო - მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ბუქარესტი, რუმინეთი
მეორე ადგილი()
სამბო - ევროპის ჩემპიონატი 2018, ათენი, საბერძნეთი
მეორე ადგილი()
პარა ფარიკაობა - მსოფლიო თასი 2018, მონრეალი, კანადა
პირველი ადგილი()
წყალბურთი - საერთაშორისო ტურნირი 2018, ქაირო, ეგვიპტე
მეორე ადგილი()
ძალოსნობა - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, ზამოსცი, პოლონეთი
მეორე ადგილი()
ძალოსნობა - 23 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, ზამოსცი, პოლონეთი
პირველი ადგილი()
ძალოსნობა - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ტაშკენტი, უზბეკეთი
მესამე ადგილი()
ძალოსნობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, აშხაბადი, თურქმენეთი
პირველი ადგილი()
ძალოსნობა - ევროპის ჩემპიონატი 2018, ბუქარესტი, რუმინეთი
პირველი ადგილი()
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ბუქარესტი, რუმინეთი
მეორე ადგილი()
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სტამბოლი, თურქეთი
მეორე ადგილი()
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2018, კასპიისკი, რუსეთი
მესამე ადგილი()
სუმო - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ტალინი, ესტონეთი
პირველი ადგილი()
სუმო - 23 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ტალინი, ესტონეთი
პირველი ადგილი()
მკლავჭიდი - შ.შ.მ პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
მესამე ადგილი()
კონტაქტური კარატე - ჭაბუკებს შორის ევროპის ღია პირველობა 2019, რიშონ ლეციონი, ისრელი
მეორე ადგილი()
კონტაქტური კარატე - ევროპის ჩემპიონატი 2019, ვილნიუსი, ლიეტუვა
მესამე ადგილი()
სუმო - ევროპის ჩემპიონატი 2019, ტალინი, ესტონეთი
პირველი ადგილი()
რაგბი - ჭაბუკებს (U8) შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, კალინინგრადი, რუსეთი
პირველი ადგილი()
მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
მეორე ადგილი()
მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
მეორე ადგილი()
სამბო - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლიმასოლი, კვიპროსი
მეორე ადგილი()
სამბო - ევროპის ჩემპიონატი 2019, ხიხონი, ესპანეთი
პირველი ადგილი()
ხელბურთი - ერთა ჩემპიონატი 2019, თბილისი, საქართველო
მეორე ადგილი()
მშვილდოსნობა - ევროპის ჩემპიონატი (ჭერქვეშ) 2019, სამსუნი, თურქეთი
პირველი ადგილი()
სინქრონული ცურვა - საერთაშორისო ტურნირი ("ნირეას თასი") 2019, საბერძნეთი
მეორე ადგილი()
სინქრონული ცურვა - საერთაშორისო ტურნირი ("ნირეას თასი") 2019, საბერძნეთი
მესამე ადგილი()
წყალბურთი - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი "გვახარიას თასი" 2019, თბილისი, საქართველო
პირველი ადგილი()
წყალბურთი - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბარკალოვის მემორიალი) 2019, ხარკოვი, უკრაინა
მეორე ადგილი()
წყალბურთი - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, სლოვაკეთი
მეორე ადგილი()
წყალბურთი - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატის საკვალიფიკაციო ტურნირი 2019, თბილისი, საქართველო
პირველი ადგილი()
წყალბურთი - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი "ჩაჩავას თასი" 2019, თბილისი, საქართველო
მეორე ადგილი()
ძალოსნობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, პატაია, ტაილანდი
პირველი ადგილი()
ძალოსნობა - ევროპის ჩემპიონატი 2019, ბათუმი, საქართველო
პირველი ადგილი()
აკრობატიკა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, ბოტევგრადი, ბულგარეთი
მესამე ადგილი()
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს (U15) შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, კრაკოვი, პოლონეთი
მესამე ადგილი()
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ფაენცა, იტალია
მეორე ადგილი()
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, პონტევედრა, ესპანეთი
პირველი ადგილი()
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, ბათუმი, საქართველო
პირველი ადგილი()
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, ბუქარესტი, რუმინეთი
პირველი ადგილი()
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ნოვი სადი, სერბეთი
მესამე ადგილი()
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონტი 2019, ნურ-სულთანი, ყაზახეთი
მეორე ადგილი()
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2019, კიევი, უკრინა
პირველი ადგილი()
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - უნგრეთის გრან პრი 2019, დიორი, უნგრეთი
მესამე ადგილი()
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2019, სტამბოლი, თურქეთი
მესამე ადგილი()
თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ფაენცა. იტალია
მეორე ადგილი()
თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს (U15) შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, კრაკოვი, პოლონეთი
მეორე ადგილი()
თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს (U15) შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, გალაბოვო, ბულგარეთი
მესამე ადგილი()
თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, ბუქარესტი, რუმინეთი
პირველი ადგილი()
თავისუფალი ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის საერთაშორისსო ტურნირი 2019, ბლაგოევგრადი, ბულგარეთი
მეორე ადგილი()
თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2019, კიევი, უკრაინა
მესამე ადგილი()
ძიუდო - ჭაბუკებს შორის ევროპის თასი 2019, ტეპლიცე, ჩეხეთი
პირველი ადგილი()
ძიუდო - ჭაბუკებს შორის ევროპის თასი 2019, ანტალია, თურქეთი
პირველი ადგილი()
ძიუდო - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ვანტაა, ფინეთი
პირველი ადგილი()
ძიუდო - ახალგაზრდებს შორის ევროპის თასი 2019, კლუჟ-ნაპოკა, რუმინეთი
პირველი ადგილი()
ძიუდო - ევროპის ღია პირველობა 2019, კლუჟ ნაპოკა, რუმინეთი
პირველი ადგილი()
ძიუდო - გრან პრი ანტალია 2019, ანტალია, თურქეთი
მესამე ადგილი()
ძიუდო - მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, ტოკიო, იაპონია
პირველი ადგილი()
ძიუდო - გრან პრი თბილისი 2019, თბილისი, საქართველო
პირველი ადგილი()
თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2019, ნიცა, საფრანგეთი

გააზიარე:

გადმოტვირთე ინფო
გალერეა

ქართული სპორტი

2019 | © საქართველოს განათლების, მეცნიერების, კულტურისა და სპორტის სამინისტრო