ქართული
სპორტი
 
 
მსოფლიოს პრიზიორი
 
სულ: 364
ალექსი აბუთიძე
მკლავჭიდი
1
0
2
ოთარ აბულაძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
4
7
9
ფრიდონ აბულაძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
7
2
2
საბა ადამია
ძალოსნობა
3
5
3
ოთარ ადეიშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
1
1
1
გორ აივაზიანი
კრივი
5
0
1
სახილ ალახვერდოვი
კრივი
3
5
2
ნანა ალექსანდრია
ჭადრაკი
6
2
0
ტარიელ ალიბეგაშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
2
0
1
სანდრო ამინაშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
3
2
9
ხვიჩა ანანიძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
4
1
3
როლანდ ანდრიაძე
თავისუფალი ჭიდაობა
1
1
6
დავით არაბული
მკლავჭიდი
0
3
1
ვლადიმერ არსენიანი
თავისუფალი ჭიდაობა
1
1
2
ლევან არჯევნიშვილი
მკლავჭიდი
0
2
2
ნიკოლოზ ბაბილაშვილი
სამბო
1
1
6
სანდრო ბაზაძე
ფარიკაობა
14
4
9
გელა ბარათაშვილი
სამბო
1
1
1
გიორგი ბაშარული
მკლავჭიდი
0
1
0
ნიკა ბაჩიაშვილი
ძიუდო
1
0
4
დავით ბახბახაშვილი
სამბო
0
1
3
მიხეილ ბახბახაშვილი
ძიუდო
2
2
1
ლაშა ბეგიაშვილი
მკლავჭიდი
0
1
1
რობინზონ ბეგლარაშვილი
ძიუდო
3
1
5
ოქსანა ბელოვა
თანამედროვე ხუთჭიდი
0
1
0
ნუკრი ბერაია
სამბო
0
0
1
ლევან ბერიანიძე
თავისუფალი ჭიდაობა
4
2
3
იოსებ ბერიშვილი
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
2
2
3
რომეო ბერიძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
2
2
2
თემურ ბერუაშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
1
3
3
ბექა ბერძენიშვილი
სამბო
13
4
8
გიორგი ბეღელაძე
ტაილანდური კრივი
0
0
1
გელა ბეწუაშვილი
მკლავჭიდი
2
1
3
ელჩინ ბინატოვი
მკლავჭიდი
2
2
10
ომარ ბლიაძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
2
4
0
დავით ბოდაველი
ძიუდო
2
1
5
თამაზ ბოჭოიძე
მკლავჭიდი
0
1
1
ნიკოლოზ ბოჭორიშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
0
1
2
ნიკა ბრაგვაძე
მკლავჭიდი
0
1
2
მერალი ბროიანი
მკლავჭიდი
3
5
0
ნიკა ბროლაძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
6
3
4
დავით ბუზიაშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
1
1
2
აბესალომ ბუკია
მკლავჭიდი
0
2
2
ანრი ბუკია
მკლავჭიდი
1
0
1
ნოდარ ბუცხრიკიძე
ძიუდო
0
0
1
ბექა ბუჯიაშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
4
5
6
სერგო გაბარაევი
თავისუფალი ჭიდაობა
2
1
3
დავით გაბელაია
ათლეტიზმი
0
0
1
ლუკა გადელია
სამბო
0
0
1
გიორგი გავარდაშვილი
სამბო
0
0
1
ირაკლი გამთენაძე
მკლავჭიდი
2
3
4
ვანო გამხიტაშვილი
სამბო
1
7
4
რაჩო გახარია
მკლავჭიდი
0
0
3
გიორგი გეგელაშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
2
5
10
ლუკა გელაშვილი
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
2
0
1
ემზარ გელაშვილი
ველოსპორტი
0
0
1
ბაქარ გელენიძე
კიკბოქსინგი
1
0
1
ირინა გერასიმოვა
ცურვა
0
0
2
გიორგი გერმანოზაშვილი
უშუ
3
0
3
დავით გვანცელაძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
5
2
1
თორნიკე გვიჭიანი
ძიუდო
2
0
1
აკაკი გიგატაძე
სამბო
0
0
2
დავით გიგოლაშვილი
მკლავჭიდი
2
0
2
გურამ გიორბელიძე
ძალოსნობა
3
2
2
ლაშა გობაძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
10
7
9
ნიკოლოზ გოგალაძე
ძიუდო
0
1
0
ირაკლი გოგია
სამბო
2
2
3
ბაკურ გოგიტიძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
0
1
0
კობა გოგოლაძე
კრივი
0
1
1
იმედა გოგოლაძე
ძიუდო
0
2
5
შამილ გოგოჭური
სუმო
2
4
3
გიორგი გოგრიჭიანი
თავისუფალი ჭიდაობა
3
3
4
გიორგი გოგშელიძე
თავისუფალი ჭიდაობა
1
4
5
გოჩა გორდელავა
კრივი
1
1
0
მათე გოქაძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
3
1
2
საბა გრიგალაშვილი
ძიუდო
3
3
4
ლევან გუგავა
ძიუდო
1
3
3
ზაზა გუგენიშვილი
მკლავჭიდი
2
1
1
დავით გულისაშვილი
უშუ
4
8
3
ბექა გურული
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
2
2
3
ბექა გურული
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
2
3
4
ლაშა გურული
ძიუდო
1
4
2
ლაშა გურული
კრივი
4
3
4
თემურ დადიანი
მკლავჭიდი
2
5
2
ალექსი დავითაშვილი
ძიუდო
2
2
6
გოგა დანელია
მკლავჭიდი
0
1
1
ვასილ დაუთაშვილი
მკლავჭიდი
0
3
5
ვლადიმერ დგებუაძე
ძიუდო
2
1
2
მარინე დემეტრაშვილი
თანამედროვე ხუთჭიდი
0
2
0
ზაურ დვალაშვილი
ძიუდო
1
2
2
გიორგი დვალიშვილი
სამბო
0
0
1
მერაბ დვალიშვილი
სამბო
0
1
0
ალექსანდრე დოკვაძე
კრივი
4
1
3
ომარ ეგაძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
4
1
1
ოთარ ერანოსიანი
კრივი
4
3
4
ნიკოლოზ ესართია
ძალოსნობა
4
8
1
ქრისტინე ესებუა
მშვილდოსნობა
4
6
5
გიორგი ვაზაგაშვილი
ძიუდო
3
2
5
გოგა ვარდოსანიძე
ძიუდო
0
2
3
გურამ ვეკუა
ძალოსნობა
6
6
3
ნიკოლოზ ზაალიშვილი
ძიუდო
1
2
2
გვანცა ზადიშვილი
ფარიკაობა
1
1
4
ზურაბ ზვიადაური
ძიუდო
4
3
3
ზაზა თაბაგარი
მკლავჭიდი
0
1
0
ლაშა თაქთაქიშვილი
ძალოსნობა
0
3
0
თენგიზ თედორაძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
1
1
2
დავით თედორაძე
მკლავჭიდი
0
0
1
რევაზ თევდორაძე
მკლავჭიდი
0
1
1
გიორგი თენაძე
ძიუდო
4
1
4
დავით თენიაშვილი
მკლავჭიდი
1
1
1
ტარიელ თვალიაშვილი
მკლავჭიდი
0
3
0
გიორგი თვალიაშვილი
მკლავჭიდი
0
2
0
შმაგი თოდუა
თავისუფალი ჭიდაობა
6
0
7
რევი თუთისანი
მკლავჭიდი
0
3
0
ირაკლი თურმანიძე
ძალოსნობა
4
2
5
ზაზა თურმანიძე
თავისუფალი ჭიდაობა
2
1
2
რამაზ თურმანიძე
თავისუფალი ჭიდაობა
2
4
6
ოთარ თუშიშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
0
3
6
ვალერი იარღანაშვილი
ძიუდო
0
0
1
ნანა იოსელიანი
ჭადრაკი
5
2
1
დავით ირემაძე
მკლავჭიდი
0
3
1
ლელა კაპანაძე
თანამედროვე ხუთჭიდი
0
0
1
ლუკა კაპანაძე
ძიუდო
1
4
4
დავით კარბელაშვილი
სამბო
1
2
5
მოისეი კასიანიკი
ძალოსნობა
3
5
2
კახი კახიაშვილი
ძალოსნობა
3
1
0
ნათია კახობერაშვილი
სამბო
0
1
0
ნოდარ კევლიშვილი
მკლავჭიდი
0
0
1
გიორგი კევლიშვილი
მკლავჭიდი
0
2
1
ზურაბ კენჭუაშვილი
თანამედროვე ხუთჭიდი
0
2
0
მანუჩარ კვაშილავა
უშუ
1
1
2
აკაკი კიბორძალიძე
ძიუდო
1
3
1
გუგა კიბორძალიძე
ძიუდო
1
3
1
ანზორ კიკნაძე
ძიუდო
9
3
4
ლიზი კილაძე
სასტენდო და ტყვიის სროლა
2
0
3
თამაზ კირაკოზაშვილი
ძიუდო
2
6
2
ანასტასია კირთაძე
ჭადრაკი
1
1
0
ლევან კირკიტაშვილი
სამბო
0
2
0
ბეჟან კობაიძე
მკლავჭიდი
0
1
1
ზაზა კობაიძე
მკლავჭიდი
0
0
1
თამაზ კობერიძე
სამბო
0
2
1
რობერტ კობლიაშვილი
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
7
6
9
გიგა კოდუა
მკლავჭიდი
0
3
3
უშანგი კოკაური
ძიუდო
0
2
0
ჯუმბერ კოლხიტაშვილი
სამბო
0
0
1
გოგიტა კომლაძე
თანამედროვე ხუთჭიდი
0
1
0
ნიკო კუცია
სამბო
2
5
11
ნინო ლაბაძე
თანამედროვე ხუთჭიდი
0
1
0
გიორგი ლაზუაშვილი
ძიუდო
1
1
4
ბესიკ ლეკიაშვილი
მკლავჭიდი
0
8
4
ირინე ლეონიძე
სამბო
1
5
5
ანზორ ლეჟავა
კალათბურთი
1
0
1
მინდია ლილუაშვილი
სამბო
5
8
9
დავით ლილუაშვილი
სამბო
0
0
2
დავით ლიპარტელიანი
მკლავჭიდი
0
1
2
გაგი ლიჩელი
ძიუდო
0
1
0
ალექსანდრე ლოლაძე
ძიუდო
2
2
3
დავით ლომიტაშვილი
ძიუდო
1
0
3
ირაკლი ლომიძე
ძიუდო
0
1
0
მარიამ მაზანაშვილი
ძიუდო
0
0
1
თორნიკე მაზიაშვილი
ძიუდო
1
1
2
ლაშა მათიაშვილი
ძიუდო
0
1
2
გუგა მაისურაძე
სამბო
0
0
1
მირიან მაისურაძე
თავისუფალი ჭიდაობა
7
2
8
უჩა მაისურაძე
ხელბურთი
0
0
1
ტარიელ (ტარზან) მაისურაძე
თავისუფალი ჭიდაობა
4
2
6
მურმან მალანია
კაიაკი და კანოე
2
2
0
არჩილ მალაყმაძე
ძალოსნობა
2
3
7
საბა მამალაძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
0
0
4
ზაურ მამარდაშვილი
სამბო
2
0
3
კახა მამულაშვილი
სამბო
3
7
9
სოლომონ მანაშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
1
1
4
ვაჟა მარგველაშვილი
ძიუდო
12
6
12
უშანგი მარგიანი
ძიუდო
7
8
5
ანდრო მარგიშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
3
5
2
დავით მარგოშვილი
ძიუდო
1
3
0
გია მარკოიძე
მკლავჭიდი
0
0
2
დავით მარსაგიშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
5
2
9
ლევან მატიაშვილი
ძიუდო
8
7
16
თეიმურაზ მატოიანი
სასტენდო და ტყვიის სროლა
0
1
0
ნინო მახარაძე
მკლავჭიდი
0
0
1
კესარია მგელაძე
ჭადრაკი
1
1
0
ნინო მგელაძე
ძიუდო
0
1
2
გიგი მდივანი
მკლავჭიდი
0
2
1
მიხეილ მეზურნიშვილი
ძიუდო
2
0
2
მევლუდ მელაძე
სამბო
1
1
1
გიზო მელაძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
1
2
4
ნოდარ მეტრეველი
სამბო
1
1
2
გიორგი მეტრეველი
სამბო
2
1
0
გიორგი მეტრეველი
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
1
1
1
გიორგი მეშვილდიშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
5
5
14
გურამ მინაშვილი
კალათბურთი
4
1
1
გიორგი მირუაშვილი
სამბო
0
2
2
ლაშა მიქავა
მკლავჭიდი
0
1
2
ნუკრი მიღრიჯანაშვილი
ძიუდო
0
1
2
შოთა მიშველიძე
ძალოსნობა
8
14
7
გიორგი მიშველიძე
ძიუდო
2
0
2
სერგო მოვსესიანი
კონტაქტური კარატე
2
2
2
შოთა მორჩილაძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
2
5
5
დავით მოძმანაშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
4
4
2
ზურაბ მსხალაძე
ძალოსნობა
0
2
2
ნიკოლოზ მუზაშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
3
2
1
გაბო მუკბანიანი
ძიუდო
0
0
1
ჯაბა მუმლაძე
ძიუდო
2
3
0
ირაკლი მწითური
თავისუფალი ჭიდაობა
3
6
9
სალომე მჭედლიშვილი
ძიუდო
1
0
3
გივი ნადარეიშვილი
სამბო
0
1
11
რევაზ ნადარეიშვილი
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
1
5
1
ზაზა ნადირაძე
კაიაკი და კანოე
3
6
4
გიორგი ნათათრალაშვილი
სამბო
0
0
1
თამაზ ნამგალაური
ძიუდო
6
1
4
ნიკა ნანეტაშვილი
სამბო
0
0
1
ხათუნა ნარიმანიძე
მშვილდოსნობა
1
4
3
გია ნაცვლიშვილი
სამბო
1
1
0
თამაზ ნეფარიძე
სამბო
0
0
1
ბაგრატ ნინიაშვილი
ძიუდო
2
1
12
ჯიბილო ნიჟარაძე
ძიუდო
4
3
7
რომეო ნიქაბაძე
სამბო
0
1
0
მარიამ ნოდია
მკლავჭიდი
0
3
4
მიხეილ ნოზაძე
ძიუდო
1
0
1
ელიზბარ ოდიკაძე
თავისუფალი ჭიდაობა
7
8
14
ზვიად ოდოშაშვილი
სამბო
2
2
4
ილია ოთიაშვილი
სამბო
0
1
0
გოგა ოთინაშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
2
1
2
გივი ონაშვილი
ძიუდო
5
3
3
გელა პაპაშვილი
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
0
0
2
ლაშა პარასკებაშვილი
სამბო
1
1
0
გიორგი პერტაია
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
1
1
1
კონსტანტინე პეტრიაშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
2
1
2
ბელა პლიევა
მკლავჭიდი
1
1
1
ბექა ჟორჟოლაძე
უშუ
0
0
1
ლევან ჟორჟოლიანი
ძიუდო
2
3
2
დავით რაზმაძე
ძიუდო
1
0
4
გიორგი რევაზიშვილი
ძიუდო
2
3
5
თინათინ რევაზიშვილი
ძიუდო
0
1
1
გიორგი რომელაშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
0
0
2
გიორგი როსტომაშვილი
მკლავჭიდი
0
2
0
ალექსანდრე რუსიტაშვილი
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
1
1
1
საბა საბაშვილი
ძიუდო
0
1
1
თორნიკე სამხარაძე
თავისუფალი ჭიდაობა
2
2
3
ონისე სანებლიძე
ძიუდო
7
2
9
სოფრომ სანთელაძე
მკლავჭიდი
0
2
1
თინიკო სარალიძე
მკლავჭიდი
0
1
0
სარქის სარხოიანი
მაგიდის ჩოგბურთი
26
7
8
თამაზ საღლიანი
მკლავჭიდი
2
1
0
ვლადიმერ სვეტილკო
ძალოსნობა
7
1
2
ალექსი სვიანიძე
ძიუდო
0
0
2
დავით სვიმონიშვილი
სამბო
2
1
1
ანზორ სიდამონიძე
ძიუდო
0
1
1
ელისო სისაური
სამბო
0
1
2
ნიკა სისვაძე
სუმო
3
1
7
ნიკოლოზ სიხვაძე
მკლავჭიდი
0
1
1
ოთარ სოზიაშვილი
ძიუდო
0
0
1
დავით სოლოღაშვილი
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
1
2
4
სოფიო სომხიშვილი
ძიუდო
4
5
4
ზურაბ სოხაძე
მკლავჭიდი
1
3
5
გიორგი სულავა
თავისუფალი ჭიდაობა
2
2
11
მერაბ სულეიმანაშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
1
1
2
ცოტნე სულთანიშვილი
კიკბოქსინგი
3
1
1
ლაშა სუმბულაშვილი
უშუ
0
1
2
საბა სურმანიძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
0
2
3
გიგა ტატიაშვილი
ძიუდო
3
3
1
გიორგი ტერაშვილი
ძიუდო
6
2
3
რატი ტლაშაძე
კრივი
0
1
2
ვლადიმერ უგრეხელიძე
კალათბურთი
2
1
1
ანა უთურგაშვილი
ძიუდო
0
1
0
ზურაბ ურთაშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
6
2
9
ლევან უძილაური
მკლავჭიდი
0
1
0
გიორგი ფალიანი
მკლავჭიდი
1
1
4
რამაზ ფალიანი
კრივი
0
0
3
გიორგი ფარადაშვილი
სუმო
3
6
0
შოთა ფარტენაძე
თავისუფალი ჭიდაობა
6
4
6
გურამ ფირცხალავა
უშუ
1
2
3
ლაშა ფიფია
სამბო
0
1
0
შენგელი ფიცხელაური
ძიუდო
3
4
4
გიორგი ფურცელაძე
მკლავჭიდი
0
7
1
კობა ფხაკაძე
კრივი
0
0
2
ზაურ ქათამაძე
მკლავჭიდი
0
1
1
ნუკრი ქანდარია
მკლავჭიდი
0
0
1
კობა ქარუმიძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
0
0
2
დემურ ქაჯაია
კრივი
4
2
0
იაკობ ქაჯაია
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
15
6
8
ნოდარ ქევხიშვილი
მკლავჭიდი
0
1
1
მარიამ ქერდიკაშვილი
კაიაკი და კანოე
0
5
2
დავით ქვათაძე
სასტენდო და ტყვიის სროლა
0
0
1
ანზორ ქიბროწაშვილი
ძიუდო
6
6
3
გიორგი ღვინიაშვილი
ძიუდო
0
0
1
თამაზ ღლონტი
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
1
3
2
ნიკა ღოღობერიძე
ტაეკვანდო
3
1
1
ბაჩანა ყაზარაშვილი
მკლავჭიდი
1
1
1
დავით ყაზახაშვილი
მკლავჭიდი
0
1
0
ლაშა ყამარაული
კონტაქტური კარატე
0
0
1
არსენ ყარაგვეზაშვილი
კიკბოქსინგი
1
0
1
ჯაბა ყველაშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
3
2
7
ლაშა ყიზილაშვილი
ძიუდო
0
1
3
ნატალია ყიფშიძე
ძიუდო
0
3
4
გიორგი ყუშიტაშვილი
კრივი
2
0
1
პაატა შამუგია
სპორტული ტანვარჯიში
6
3
2
შორენა შარაძე
სამბო
1
1
4
გივი შენგელია
სასტენდო და ტყვიის სროლა
0
0
1
დავით შენგელია
სამბო
0
0
1
ვახტანგ შიხაშვილი
მკლავჭიდი
0
0
1
ლევან შონია
სამბო
0
0
1
გიორგი შპეტიშვილი
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
0
1
2
გიორგი შუბითიძე
სამბო
0
2
1
ზურაბ ჩაგელიშვილი
ძიუდო
0
2
0
რევაზ ჩიკოიძე
ძიუდო
5
1
2
ზვიად ჩინჩალაძე
სამბო
1
1
6
ნინო ჩიხლაძე
უშუ
1
3
6
გიორგი ჩიხრაძე
თავისუფალი ჭიდაობა
1
2
2
გიორგი ჩოგოვაძე
წყალში ხტომა
2
0
1
ლევან ჩომახაშვილი
მკლავჭიდი
0
3
1
შოთა ჩოჩიშვილი
ძიუდო
1
6
4
არჩილ ჩოხელი
სამბო
2
4
12
დავით ჩხაიძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
1
1
5
დიეგო ჩხიკვაძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
7
1
3
მირიან ცალქალამანიძე
თავისუფალი ჭიდაობა
3
1
2
მარიამ ცერცვაძე
ძიუდო
0
2
4
ავთანდილ ცერცვაძე
სუმო
3
9
7
ნოდარ ციხელაშვილი
მკლავჭიდი
0
6
0
გიორგი ცოფურაშვილი
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
1
7
5
მანუჩარ ცხადაია
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
0
5
5
ლუკა ძმორაშვილი
სამბო
0
1
0
საბა ძულიაშვილი
მკლავჭიდი
0
1
1
მიხეილ წიკლაური
კონტაქტური კარატე
1
1
1
გიორგი წიკლაური
მკლავჭიდი
0
0
1
ლუკა წიქვაძე
ძიუდო
0
0
2
რევაზ წულუკიძე
ძიუდო
0
4
2
მარიამ ჭანტურია
ძიუდო
4
2
11
ლერი ჭელიძე
ძიუდო
1
1
1
ნიკა ჭიკაიძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
2
5
4
გიორგი ჭიღლაძე
აკრობატიკა
1
1
0
გიორგი ჭოლაძე
თავისუფალი ჭიდაობა
3
0
4
კონსტანტინე ხაბალაშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
1
6
2
შოთა ხაბარელი
ძიუდო
5
5
4
ნიკა ხარაზიშვილი
ძიუდო
2
5
1
მამუკა ხარაიშვილი
მკლავჭიდი
0
0
1
რამაზ ხარშილაძე
ძიუდო
7
4
5
ბადრი ხასაია
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
1
2
2
თეიმურაზ ხაჩიძე
ძიუდო
0
1
2
გიორგი ხაჩიძე
თავისუფალი ჭიდაობა
2
4
4
გიორგი ხახალაშვილი
ტაეკვანდო
0
2
0
ირაკლი ხერგიანი
სამბო
1
1
0
ჯონი ხეცურიანი
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
5
9
4
ირმა ხეცურიანი
ფარიკაობა
14
4
18
მალხაზ ხვედელიძე
მკლავჭიდი
0
2
1
გიორგი ხმალაძე
ძიუდო
0
1
0
თამარ ხმიადაშვილი
ჭადრაკი
0
4
3
თემურ ხოზრევანიძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
0
1
1
ანრი ხოზრევანიძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
4
0
3
ნინო ხომერიკი
ჭადრაკი
2
2
1
ნოდარ ხოხაშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
1
2
3
ვანო ხუბაშვილი
ძიუდო
1
2
2
ნინო ხურციძე
ჭადრაკი
0
1
2
დიმიტრი ხუციშვილი
ძიუდო
0
0
1
დავით ხუციშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
1
3
5
ცოტნე ჯავახია
კიკბოქსინგი
2
1
2
ლუკა ჯავახიშვილი
ძიუდო
1
1
1
მარიამ ჯანაშვილი
ძიუდო
3
3
2
სანდრო ჯანგებაშვილი
მკლავჭიდი
2
1
1
გიორგი ჯარაშნული
თანამედროვე ხუთჭიდი
0
1
0
ლაშა ჯელაძე
სუმო
6
3
9
ივერი ჯიქურაული
ძიუდო
2
2
4
ივერიკო ჯულაყიძე
თავისუფალი ჭიდაობა
6
4
9

ქართული სპორტი

2019 | © საქართველოს განათლების, მეცნიერების, კულტურისა და სპორტის სამინისტრო