ქართული
სპორტი
 
 
ევროპის პრიზიორი
 
სულ: 427
გოგიტა აბალიშვილი
მკლავჭიდი
2
1
1
სალომე აბაშიძე
სამბო
1
0
1
დათო აბდალაძე
თავისუფალი ჭიდაობა
0
2
4
ემზარ აბუაშვილი
აკრობატიკა
0
0
1
გურამ აბულაშვილი
მკლავჭიდი
0
2
0
გიორგი აბულაშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
0
0
2
ოთარ აბულაძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
4
3
6
ამირან ადამაძე
უშუ
1
2
1
გიორგი ალბუთაშვილი
მკლავჭიდი
1
0
1
თორნიკე ალბუთაშვილი
მკლავჭიდი
0
1
0
სანდრო ამინაშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
0
0
7
მერი არაბიძე
ჭადრაკი
1
0
1
ლევან არაბული
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
3
2
1
დავით არაბული
მკლავჭიდი
0
3
1
გოგიტა არქანია
კარატე
3
2
4
ლევან არჯევნიშვილი
მკლავჭიდი
0
2
2
თამილა ასათიანი
სასტენდო და ტყვიის სროლა
0
2
0
საბა ასანიძე
ძალოსნობა
0
0
2
მერაბ აფციაური
მკლავჭიდი
0
0
1
ზურაბ აქუბარდია
სუმო
1
3
7
ოთარ ახალაია
სამბო
0
0
1
ვახტანგ ახობაძე
მკლავჭიდი
0
5
1
სანდრო ბაზაძე
ფარიკაობა
4
1
5
ზაზა ბალაშვილი
სუმო
0
0
1
ნიკოლოზ ბარაბაძე
თავისუფალი ჭიდაობა
1
1
1
გიორგი ბარბაქაძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
1
0
1
ლუკა ბასარია
კრივი
0
0
1
თენგიზ ბასტოიანი
კონტაქტური კარატე
0
0
1
ნიკა ბაჩიაშვილი
ძიუდო
1
0
4
ნინო ბაციაშვილი
ჭადრაკი
1
2
2
მიხეილ ბახტიძე
კრივი
1
2
6
ნიკოლოზ ბეგაძე
კრივი
2
1
2
ლაშა ბეგიაშვილი
მკლავჭიდი
0
1
1
რობინზონ ბეგლარაშვილი
ძიუდო
3
0
2
დავით ბედინაძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
1
2
1
ელისო ბედოშვილი
მხატვრული ტანვარჯიში
0
1
0
ზაურ ბერაძე
თავისუფალი ჭიდაობა
2
1
3
ლევან ბერბერაშვილი
სამბო
2
1
2
იოსებ ბერიშვილი
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
0
1
2
ნუკრი ბერიძე
კონტაქტური კარატე
0
0
2
ვახტანგ ბერიძე
მკლავჭიდი
0
0
1
რომეო ბერიძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
0
1
1
ბესარიონ ბერულავა
სამბო
5
4
6
ლევან ბერძენიშვილი
მკლავჭიდი
0
1
0
მიხეილ ბექაური
ძიუდო
3
1
3
ნიკოლოზ ბეშიძე
თავისუფალი ჭიდაობა
0
0
1
თამარ ბიბილეიშვილი
კონტაქტური კარატე
0
0
1
ხვიჩა ბიჩინაშვილი
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
0
1
0
ნოდარ ბიძინაშვილი
მკლავჭიდი
0
0
1
ანდრო ბიწკინაშვილი
კარატე
0
0
1
გელა ბოლქვაძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
9
1
3
ედემ ბოლქვაძე
თავისუფალი ჭიდაობა
1
3
2
შმაგი ბოლქვაძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
3
6
5
თამაზ ბოჭოიძე
მკლავჭიდი
0
1
1
ნიკა ბრაგვაძე
მკლავჭიდი
0
1
2
რამაზ ბუზიაშვილი
აკრობატიკა
0
0
1
დავით ბუზიაშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
1
0
1
აბესალომ ბუკია
მკლავჭიდი
0
2
2
გულადი ბუკია
მკლავჭიდი
3
1
1
თათია ბუკია
კრივი
0
1
0
გელა ბურჯანაძე
სუმო
0
1
0
ზურაბ ბუცხრიკიძე
მკლავჭიდი
1
4
5
ბექა ბუჯიაშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
1
0
1
მაკა გაბესკირია
უშუ
0
0
1
ვასილ გაბიძაშვილი
სამბო
0
1
0
რამაზ გაზაშვილი
კრივი
0
0
1
თენგიზ გაზდელიანი
მკლავჭიდი
2
5
4
ვლადიმერ (ლადო) გამყრელიძე
თავისუფალი ჭიდაობა
0
2
2
ტარიელ გაფრინდაშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
4
1
4
რაჩო გახარია
მკლავჭიდი
0
0
3
ვლადიმერ გეგეშიძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
0
2
0
გიორგი გეგეჭკორი
კრივი
0
1
0
ელენე გედევანიშვილი
ფიგურული ციგურაობა
0
0
2
ირინა გერასიმოვა
ცურვა
0
0
2
დავით გვასალია
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
0
0
1
პაატა გვასალია
კრივი
0
0
1
ნოდარ გვახარია
წყალბურთი
0
0
2
გიორგი (გია) გვიჩიანი
მკლავჭიდი
0
0
1
დავით გიგაური
თავისუფალი ჭიდაობა
0
0
1
მირიან გიორგაძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
0
0
1
იაგო გობაძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
0
0
1
გოგა გოგალაძე
მკლავჭიდი
0
2
0
დავით გოგია
ძალოსნობა
0
0
1
მუხრან გოგია
ძალოსნობა
0
0
1
გოგა გოგიბერაშვილი
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
1
0
2
ბორის გოგიჩაიშვილი
ძიუდო
0
1
0
მიხეილ გოგიჩაშვილი
მკლავჭიდი
0
0
2
ლერი გოგოლაძე
წყალბურთი
0
2
0
კობა გოგოლაძე
კრივი
0
1
1
ვლადიმერ გოგოლაძე
სპორტული ტანვარჯიში
1
0
2
გიორგი გოგოლიძე
სამბო
0
1
0
გიორგი გოგოჩაშვილი
მკლავჭიდი
3
4
0
ელენე გოკიელი
მძლეოსნობა
0
2
0
ლუბა გოლოვინა
ბატუტზე ხტომა
0
1
0
არტიუშ გომციანი
კრივი
0
0
3
ბესარიონ გოჩაშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
0
2
1
ლუკა გუგეშაშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
1
1
1
დავით გულისაშვილი
უშუ
2
5
1
ლაშა გურული
ძიუდო
0
1
2
გიორგი გუცაევი
კრივი
0
1
0
ჯონდო დაბრუნდაშვილი
სუმო
0
0
1
ლევან დავითაშვილი
მკლავჭიდი
0
3
0
გოგა დანელია
მკლავჭიდი
0
1
1
ამირან დარბაისელი
ძიუდო
0
0
1
ნოდარ დარბაიძე
კრივი
2
0
3
ვასილ დაუთაშვილი
მკლავჭიდი
0
3
5
გიორგი დეკანოზიშვილი
კრივი
0
0
2
ირაკლი დემეტრაშვილი
ძიუდო
1
1
3
გივი დემეტრაშვილი
ძიუდო
0
0
1
ასმათ დიასამიძე
მშვილდოსნობა
0
0
2
ნიაზ დიასამიძე
ძიუდო
0
1
0
რობერტ დინგაშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
3
2
4
როინ დობორჯგინიძე
თავისუფალი ჭიდაობა
0
0
1
გიორგი დოკვაძე
ძალოსნობა
0
2
2
ნიკა დონღვანი
ძიუდო
1
1
2
მერაბ დუკაშვილი
მკლავჭიდი
1
1
3
გიორგი ეგნატაშვილი
ძიუდო
0
1
0
ალექსანდრე ეთერია
ათლეტიზმი
0
1
2
გიორგი ელბაქიძე
თავისუფალი ჭიდაობა
4
1
3
დავით ელოშვილი
მკლავჭიდი
0
1
2
ოთარ ერანოსიანი
კრივი
3
1
4
ოთარ ესიტაშვილი
კონტაქტური კარატე
0
1
0
თეიმურაზ ვანიშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
1
2
6
გოგა ვარდოსანიძე
ძიუდო
0
2
3
ზვიად ვასაძე
კარატე
0
1
0
მუხრან ვახტანგაძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
1
0
2
ლევან ვერულიძე
კონტაქტური კარატე
0
1
2
მალხაზ ზარქუა
თავისუფალი ჭიდაობა
0
1
1
ცოტნე ზვიადაური
მკლავჭიდი
0
1
1
ვახტანგ ზოიძე
ძიუდო
0
0
1
ზურაბ ზურაბიანი
ძიუდო
0
0
1
ოლეგ ზურაბიანი
ძიუდო
0
1
0
მურად თაგიევი
კრივი
0
1
0
ანრი თავართქილაძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
0
1
0
ზურაბ თავბერიძე
მკლავჭიდი
1
11
2
თენგიზ თედორაძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
0
0
2
დავით თევდორაძე
ძიუდო
0
1
0
რევაზ თევდორაძე
მკლავჭიდი
0
1
1
ტარიელ თვალიაშვილი
მკლავჭიდი
0
3
0
ნინო თიბილაშვილი
ფარიკაობა
4
3
7
გულნაზი თინიკაშვილი
სამბო
0
0
1
შმაგი თოდუა
თავისუფალი ჭიდაობა
2
0
3
ელენე თოდუა
კრივი
0
0
1
რევი თუთისანი
მკლავჭიდი
0
3
0
ბაქარ თურმანიძე
ძალოსნობა
0
0
2
რამაზ თურმანიძე
თავისუფალი ჭიდაობა
2
3
4
მარიამ თურმანიძე
უშუ
8
2
4
ელიზბარ თურქია
სამბო
1
1
2
ოთარ თუშიშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
0
1
6
ზურაბ იაკობაშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
7
2
4
ლიუდმილა იევლევა
მძლეოსნობა
0
0
1
ნიკოლოზ იზორია
კრივი
0
1
0
ბექა იმერლიშვილი
სამბო
0
0
1
საბა ინანეიშვილი
ძიუდო
0
3
3
დავით ირემაძე
მკლავჭიდი
0
3
1
მარია კაზაკოვა
ფიგურული ციგურაობა
5
3
0
ედუარდ კაკაბაძე
ძალოსნობა
0
0
2
კობა კაკალაძე
თავისუფალი ჭიდაობა
0
1
0
ვიტალი კაკუტია
სამბო
0
1
0
ლუკა კაპანაძე
ძიუდო
1
3
4
დავით კარბელაშვილი
სამბო
0
1
2
მარიამ კარელიძე
თავისუფალი ჭიდაობა
0
0
1
დიმიტრი კარტოზია
აკრობატიკა
0
0
1
მოისეი კასიანიკი
ძალოსნობა
0
0
2
გიორგი კაციაშვილი
ძიუდო
0
2
2
ნიკოლოზ კახელაშვილი
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
2
1
2
გიორგი კევლიშვილი
მკლავჭიდი
0
2
1
ნიკა კენჭაძე
თავისუფალი ჭიდაობა
4
3
4
ზაურ კენჭაძე
ძიუდო
1
1
2
ზაალ კვაჭატაძე
კრივი
0
0
3
გიორგი კვირჭიშვილი
სუმო
0
0
1
აკაკი კიბორძალიძე
ძიუდო
0
2
1
მამუკა კიკაბიძე
მკლავჭიდი
0
0
1
ლილე კილაძე
ჭადრაკი
0
1
0
ლიზი კილაძე
სასტენდო და ტყვიის სროლა
1
0
3
კუკური კირცხალია
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
1
1
1
ბეჟან კობაიძე
მკლავჭიდი
0
1
1
დიმიტრი კობაური
ძიუდო
0
0
2
გიგა კოდუა
მკლავჭიდი
0
3
3
დავით კოპაძე
ძიუდო
0
1
1
დავით კოღუაშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
1
1
2
ირაკლი კუპატაძე
ძიუდო
2
1
3
კონსტანტინე კუპატაძე
კრივი
0
0
2
კობა კუპატაძე
სამბო
0
0
1
გიორგი კურტანიძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
5
1
0
დავით კუჭუაშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
2
1
2
შმაგი ლაგაზაური
სამბო
1
0
2
მერაბ ლაგვილავა
სამბო
0
0
1
ვლადიმერ ლავრინენკო
ცურვა
0
0
1
გიორგი ლაზარაშვილი
კრივი
0
0
1
ენვერ ლაცაბიძე
სამბო
0
0
1
ბესიკ ლეკიაშვილი
მკლავჭიდი
0
3
4
ირინე ლეონიძე
სამბო
0
3
4
დავით ლილუაშვილი
სამბო
0
0
2
სოსო ლიპარტელიანი
ძიუდო
0
1
2
დავით ლიპარტელიანი
მკლავჭიდი
0
1
2
მიხეილ ლოლიშვილი
მკლავჭიდი
0
1
0
ლადო ლომაია
კრივი
0
1
1
იური ლომაძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
0
3
5
ბექა ლომთაძე
თავისუფალი ჭიდაობა
5
8
3
ზაზა ლომთაძე
ძალოსნობა
0
1
2
რომან ლომინაძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
0
0
1
თათია ლორთქიფანიძე
ძალოსნობა
1
0
1
ლაშა მათიაშვილი
ძიუდო
0
1
2
ოთარ მაილაშვილი
მკლავჭიდი
0
0
1
ტარიელ (ტარზან) მაისურაძე
თავისუფალი ჭიდაობა
2
1
3
გიორგი მაკასარაშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
0
0
2
მურმან მალანია
კანოე
0
2
0
რაულ მამედოვი
უშუ
6
4
0
გოგა მამიაური
თავისუფალი ჭიდაობა
4
2
6
ალეკო მამიაშვილი
ძიუდო
0
2
4
ბექა მამუკაშვილი
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
1
0
3
კახა მამულაშვილი
სამბო
1
3
7
სოლომონ მანაშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
0
0
1
ნიკა მარგველაშვილი
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
0
1
0
რომან მარსაგიშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
0
1
0
ავერი მატკავა
კანოე
0
0
1
იაკობ მაქარაშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
0
3
1
ქერიმ მაჩალიკაშვილი
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
2
2
1
ცოტნე მაჭავარიანი
სასტენდო და ტყვიის სროლა
3
1
1
გია მაჭავარიანი
ძალოსნობა
0
1
0
ლუკა მაჭუტაძე
კრივი
0
1
0
გიგი მდივანი
მკლავჭიდი
0
2
1
გიორგი მებონია
მკლავჭიდი
0
2
1
დემურ მეგენეიშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
2
4
2
ვალერიან მელაძე
მკლავჭიდი
0
1
0
გიორგი მელია
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
6
4
6
სალომე მელია
ჭადრაკი
1
1
4
ემილია მელიქიშვილი
სასტენდო და ტყვიის სროლა
0
1
0
ომარ მეტრეველი
სამბო
0
0
1
ლაშა მეშვილდიშვილი
სუმო
1
0
1
გიორგი მეხრიშვილი
სამბო
2
0
2
ლაშა მიქავა
მკლავჭიდი
0
1
2
ბიძინა მიქიაშვილი
ძალოსნობა
0
1
0
იაგო მიშელაშვილი
სამბო
0
0
1
ალექსი მოდებაძე
თავისუფალი ჭიდაობა
0
1
2
სერგო მოვსესიანი
კონტაქტური კარატე
0
1
1
დავით მოძმანაშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
1
4
3
ალექსანდრე მსხალაძე
ძიუდო
0
0
1
მალხაზ მუზიაშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
0
0
1
ავთო მუკბანიანი
ძიუდო
1
1
1
ირაკლი მწითური
თავისუფალი ჭიდაობა
2
5
5
სალომე მჭედლიშვილი
ძიუდო
1
0
2
გურამ მჭედლიძე
თავისუფალი ჭიდაობა
0
0
1
თორნიკე ნაგლიაშვილი
ძიუდო
2
1
1
გივი ნადარეიშვილი
სამბო
0
1
8
ოთარ ნავერიანი
კრივი
1
2
1
ოთარ ნათელაშვილი
ძიუდო
0
1
0
ლადო ნანიკაშვილი
უშუ
1
0
1
გიორგი ნებუნიშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
1
0
2
დავით ნემსაძე
ჭადრაკი
0
0
1
გიორგი ნიაზაშვილი
ძიუდო
1
2
1
გივი ნიკურაძე
ნიჩბოსნობა
0
0
1
ბაგრატ ნინიაშვილი
ძიუდო
1
1
11
ლუკა ნიქაბაძე
კრივი
0
1
0
მარიამ ნოდია
მკლავჭიდი
0
3
4
გივი ნოდია
ფეხბურთი
0
1
0
თემურ ნოზაძე
ძიუდო
1
0
5
ელიზბარ ოდიკაძე
თავისუფალი ჭიდაობა
4
4
9
ზვიად ოდოშაშვილი
სამბო
1
0
3
დავით ოთიაშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
0
1
0
ბიძინა ონოფრიშვილი
უშუ
1
0
1
აკაკი ოსიაშვილი
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
2
3
5
ზაზა ოქროცვარიძე
მკლავჭიდი
0
2
0
ოთარ ოჩიგაცა
სამბო
0
1
0
ერეკლე ოძელაშვილი
ძიუდო
0
1
0
ნაზი პაიკიძე
ჭადრაკი
0
0
1
გელა პაპაშვილი
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
0
0
2
ივანე პაპოშვილი
აკრობატიკა
0
0
1
ნიკოლოზ პეტრიაშვილი
ჭადრაკი
1
1
0
ვალერი პეხტერევი
უშუ
0
0
2
ბორის პოლულიახი
წყალში ხტომა
0
0
1
ირინა ჟემჩუჟინა
მხატვრული ტანვარჯიში
0
1
0
კახაბერ ჟვანია
კრივი
0
0
1
კოტე რაზმაძე
მკლავჭიდი
0
2
0
თინათინ რევაზიშვილი
ძიუდო
0
1
1
გიორგი რევია
ფიგურული ციგურაობა
5
3
0
გუგა რევიშვილი
სუმო
0
0
1
რატი რეხვიაშვილი
მკლავჭიდი
0
0
1
გიორგი როსტომაშვილი
მკლავჭიდი
0
2
0
ნინო საბაშვილი
მკლავჭიდი
1
2
8
თამარ სამელია
კრივი
0
0
1
თორნიკე სამხარაძე
თავისუფალი ჭიდაობა
1
1
1
ნიკა სანაია
უშუ
0
0
2
გელა სანიკიძე
სამბო
0
1
1
ზურაბ სარსანია
კრივი
0
1
0
სარქის სარხოიანი
მაგიდის ჩოგბურთი
0
4
3
ომარ საური
ძიუდო
0
2
1
გელა საღირაშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
0
1
0
გიორგი საჯაია
კრივი
0
0
1
სოგრატ სვანაძე
სამბო
0
0
3
ანზორ სიდამონიძე
ძიუდო
0
1
1
მექი სიმონია
თავისუფალი ჭიდაობა
4
1
2
ელისო სისაური
სამბო
0
1
2
ნიკა სისვაძე
სუმო
1
0
5
გოჩა სიჭინავა
მკლავჭიდი
0
2
1
ნიკოლოზ სიხვაძე
მკლავჭიდი
0
1
1
დავით სოლოღაშვილი
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
1
1
4
გიორგი სულავა
თავისუფალი ჭიდაობა
2
2
7
თენგიზ სულაქველიძე
ფეხბურთი
1
1
1
თეა სუხიტაშვილი
სამბო
0
1
1
მირზა სხულუხია
თავისუფალი ჭიდაობა
2
0
3
ვახტანგ ტაბარუკიშვილი
სამბო
0
0
1
თორნიკე ტაბატაძე
ძალოსნობა
0
0
3
დავით ტლაშაძე
თავისუფალი ჭიდაობა
1
1
1
ალექსანდრე ტუტაკაევი
ცურვა
0
1
0
ბექა ტუღუში
ძიუდო
0
2
0
გიორგი ურბექაშვილი
მკლავჭიდი
0
1
0
ნინო უჩაძე
სასტენდო და ტყვიის სროლა
0
1
0
შოთა ფარტენაძე
თავისუფალი ჭიდაობა
2
2
3
გურამ ფაშურიშვილი
მკლავჭიდი
0
1
0
დავით ფაცინაშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
1
0
4
რატი ფერაძე
სამბო
0
0
1
ირაკლი ფერსელიძე
უშუ
1
0
1
დემურ ფესტვენიძე
სუმო
0
1
0
გურამ ფირცხალავა
უშუ
1
2
3
თორნიკე ფოლადაშვილი
ძიუდო
1
0
2
დიმიტრი ფურცელაზე
უშუ
0
1
0
გიორგი ფურცელაძე
მკლავჭიდი
0
7
1
დავით ფუტკარაძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
0
3
1
თორნიკე ქათამაძე
თავისუფალი ჭიდაობა
3
2
4
ზაურ ქათამაძე
მკლავჭიდი
0
1
1
ჯამბულ ქამხაძე
სამბო
0
1
0
თემურ ქართველიშვილი
კრივი
0
0
1
გიორგი ქაცანაშვილი
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
3
1
5
გიორგი (გოგა) ქევხიშვილი
ძიუდო
1
1
0
ნოდარ ქევხიშვილი
მკლავჭიდი
0
1
1
მარიამ ქერდიკაშვილი
კანოე
0
2
2
ხვიჩა ქობალია
სუმო
0
1
1
დავით ქოჩქიანი
თავისუფალი ჭიდაობა
2
1
4
თინათინ ქულუსაშვილი
სამბო
0
1
0
მალხაზ ქურდიანი
თავისუფალი ჭიდაობა
0
0
1
გიგი ქურხული
თავისუფალი ჭიდაობა
1
2
1
ლუკა ღაღანიძე
ფარიკაობა
0
0
2
გოგა ღვამბერიძე
მკლავჭიდი
0
1
1
თამაზ ღლონტი
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
0
2
1
თემო ყაზარაშვილი
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
1
0
2
მორის ყვითელაშვილი
ფიგურული ციგურაობა
1
2
4
გიორგი ყიზილაშვილი
ძიუდო
1
1
0
ალეკო ყიფიანი
კრივი
0
1
1
ნატალია ყიფშიძე
ძიუდო
0
3
4
ირმა ყიფშიძე
მხატვრული ტანვარჯიში
0
1
0
რობერტ შავლაყაძე
მძლეოსნობა
1
0
1
თორნიკე შაინიძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
1
1
0
რამინ შამილიშვილი
ძალოსნობა
0
1
1
შორენა შარაძე
სამბო
1
0
3
ნიკოლოზ (ნიკა) შენგელაია
ფარიკაობა
0
0
1
ნიკა შენგელია
ფარიკაობა
0
1
0
გიორგი შერაზადიშვილი
სამბო
0
2
4
ნიკა შერბაკოვი
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
1
1
4
ირაკლი შეყილაძე
სამბო
0
1
0
ნიკოლოზ შიუკაშვილი
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
0
0
2
გიორგი შუბითიძე
სამბო
0
2
1
ალექსანდრე შჩერბინა
მძლეოსნობა
0
0
1
გიორგი ჩაგელიშვილი
სამბო
0
1
0
აკაკი ჩაჩუა
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
0
1
2
გენადი ჩირგაძე
სამბო
1
3
4
გივი ჩიქვანაია
წყალბურთი
0
2
1
გიორგი ჩიქოვანი
ძიუდო
1
2
2
ნინო ჩიხლაძე
უშუ
1
3
4
ლევან ჩომახაშვილი
მკლავჭიდი
0
3
1
შოთა ჩოჩიშვილი
ძიუდო
1
4
3
რამაზ ჩოჩიშვილი
ძიუდო
0
0
3
თამაზ ჩუტკერაშვილი
მკლავჭიდი
1
4
1
დათა ჩხაიძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
0
1
2
გოგა ჩხაიძე
ძიუდო
0
0
2
გიორგი ჩხარტიშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
0
0
3
დავით ჩხარტიშვილი
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
3
1
7
გიორგი ჩხეიძე
ძალოსნობა
2
4
4
გიორგი ჩხიკვაძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
5
4
1
ლუკა ჩხიტუნიძე
თავისუფალი ჭიდაობა
0
0
1
ბექა ცაგარეიშვილი
მკლავჭიდი
0
1
0
ლევან ცარელაშვილი
ძიუდო
0
1
0
მარიამ ცერცვაძე
ძიუდო
0
2
4
საბა ცეცხლაძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
2
4
3
ავთანდილ ცინცაძე
სამბო
1
1
5
გიორგი ცირეკიძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
0
2
3
ირაკლი ცირეკიძე
ძიუდო
0
0
1
ნოდარ ციხელაშვილი
მკლავჭიდი
0
6
0
მანუჩარ ცხადაია
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
0
3
3
ანდრო ცხოვრებოვი
თავისუფალი ჭიდაობა
1
0
1
ირაკლი ძიმისტარაშვილი
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
3
4
1
რევაზ ძოძუაშვილი
ფეხბურთი
0
1
1
გიორგი წაწალაშვილი
კრივი
0
0
1
ნიკოლოზ (ნიკა) წერეთელი
მკლავჭიდი
0
0
2
ლ წიკლაური
კიკბოქსინგი
0
0
1
გიორგი წმინდაშვილი
ძიუდო
0
0
1
ლუკა წულეისკირი
კრივი
0
1
0
გიორგი ჭაბუკაშვილი
ძიუდო
0
0
1
ლევან ჭელიძე
ძიუდო
0
1
4
ლაშა ჭელიძე
სუმო
0
1
0
ხვიჩა ჭითავა
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
1
0
1
ირაკლი ჭოჭუა
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
0
1
0
ნინო ჭრიკიშვილი
ათლეტიზმი
0
0
1
გიორგი ჭუმბურიძე
სამბო
0
1
1
კონსტანტინე ხაბალაშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
0
3
1
აკაკი ხანიშვილი
სამბო
1
1
1
გიორგი ხარაბაძე
კრივი
0
4
2
ნიკა ხარაზიშვილი
ძიუდო
0
4
1
ბადრი ხატისკაცი
ძიუდო
0
1
3
შალვა ხაჩიძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
0
1
3
ზვიად ხაჩიძე
მკლავჭიდი
0
0
1
ირმა ხეცურიანი
ფარიკაობა
10
1
11
ჯონი ხეცურიანი
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
2
2
4
მალხაზ ხვედელიძე
მკლავჭიდი
0
2
1
ვასილ ხვისტანი
თავისუფალი ჭიდაობა
0
0
2
თამარ ხმიადაშვილი
ჭადრაკი
0
1
1
რატი ხოზრევანიძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
0
0
1
ვახტანგ ხოსიტაშვილი
ძიუდო
1
0
1
ჯაბა ხოსიტაშვილი
კრივი
0
0
2
ბელა ხოტენაშვილი
ჭადრაკი
1
2
4
ნოდარ ხოხაშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
0
1
2
ანა ხუნჯუა
კრივი
0
0
1
მურთაზ ხურცილავა
ფეხბურთი
0
1
1
ნინო ხურციძე
ჭადრაკი
0
1
2
ლუკა ხუტიაშვილი
უშუ
1
1
4
ნინი ხუციბერიძე
სასტენდო და ტყვიის სროლა
2
2
2
დავით ხუციშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
1
3
4
დავით ხუციშვილი
კრივი
0
1
0
ბადრი ხუციშვილი
კრივი
0
0
2
სოსო ჯაბიძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
0
1
1
ლელა ჯავახიშვილი
ჭადრაკი
1
2
5
ბადრი ჯანიაშვილი
სამბო
1
2
2
ლევან ჯაფარიძე
სუმო
0
0
1
გიორგი ჯინჭველაშვილი
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
0
1
0
ბაადურ ჯობავა
ჭადრაკი
1
1
1
ივერი ჯულაყიძე
თავისუფალი ჭიდაობა
5
3
6

ქართული სპორტი

2019 | © საქართველოს განათლების, მეცნიერების, კულტურისა და სპორტის სამინისტრო