ქართული
სპორტი
 
 
ევროპის პრიზიორი
 
სულ: 359
გოგიტა აბალიშვილი
მკლავჭიდი
2
1
1
სალომე აბაშიძე
სამბო
1
0
1
დათო აბდალაძე
თავისუფალი ჭიდაობა
0
2
3
ემზარ აბუაშვილი
აკრობატიკა
0
0
1
გიორგი აბულაშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
0
0
2
ლერი აბულაძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
1
1
3
ამირან ადამაძე
უშუ
1
2
1
სახილ ალახვერდოვი
კრივი
1
4
0
გიორგი ალბუთაშვილი
მკლავჭიდი
1
0
1
თორნიკე ალბუთაშვილი
მკლავჭიდი
0
1
0
სანდრო ამინაშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
0
0
4
მერი არაბიძე
ჭადრაკი
1
0
1
დავით არაბული
მკლავჭიდი
0
2
0
ლევან არაბული
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
1
0
1
გოგიტა არქანია
კარატე
2
1
3
ლევან არჯევნიშვილი
მკლავჭიდი
0
2
2
თამილა ასათიანი
სასტენდო და ტყვიის სროლა
0
1
0
საბა ასანიძე
ძალოსნობა
0
0
2
მერაბ აფციაური
მკლავჭიდი
0
0
1
ზურაბ აქუბარდია
სუმო
1
2
7
ოთარ ახალაია
სამბო
0
0
1
ვახტანგ ახობაძე
მკლავჭიდი
0
3
0
სანდრო ბაზაძე
ფარიკაობა
3
1
4
ზაზა ბალაშვილი
სუმო
0
0
1
ლუკა ბასარია
კრივი
0
0
1
ნიკა ბაჩიაშვილი
ძიუდო
1
0
4
ნინო ბაციაშვილი
ჭადრაკი
1
1
2
მიხეილ ბახტიძე
კრივი
1
1
3
ნიკოლოზ ბეგაძე
კრივი
0
1
0
დავით ბედინაძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
1
2
1
ელისო ბედოშვილი
მხატვრული ტანვარჯიში
0
1
0
ზაურ ბერაძე
თავისუფალი ჭიდაობა
1
0
1
ლევან ბერბერაშვილი
სამბო
0
1
2
იოსებ ბერიშვილი
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
0
1
2
ვახტანგ ბერიძე
მკლავჭიდი
0
0
1
ნუკრი ბერიძე
კონტაქტური კარატე
0
0
2
ბესარიონ ბერულავა
სამბო
4
3
5
ლევან ბერძენიშვილი
მკლავჭიდი
0
1
0
მიხეილ ბექაური
ძიუდო
2
1
2
ნიკოლოზ ბეშიძე
თავისუფალი ჭიდაობა
0
0
1
თამარ ბიბილეიშვილი
კონტაქტური კარატე
0
0
1
ხვიჩა ბიჩინაშვილი
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
0
1
0
ნოდარ ბიძინაშვილი
მკლავჭიდი
0
0
1
შმაგი ბოლქვაძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
2
3
3
ედემ ბოლქვაძე
თავისუფალი ჭიდაობა
1
1
0
თამაზ ბოჭოიძე
მკლავჭიდი
0
1
1
ნიკა ბრაგვაძე
მკლავჭიდი
0
1
1
რამაზ ბუზიაშვილი
აკრობატიკა
0
0
1
თათია ბუკია
კრივი
0
1
0
გულადი ბუკია
მკლავჭიდი
2
1
0
აბესალომ ბუკია
მკლავჭიდი
0
2
1
გელა ბურჯანაძე
სუმო
0
1
0
ზურაბ ბუცხრიკიძე
მკლავჭიდი
0
3
2
რამაზ გაზაშვილი
კრივი
0
0
1
თენგიზ გაზდელიანი
მკლავჭიდი
2
2
3
ვლადიმერ (ლადო) გამყრელიძე
თავისუფალი ჭიდაობა
0
0
1
ტარიელ გაფრინდაშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
3
0
2
რაჩო გახარია
მკლავჭიდი
0
0
3
გიორგი გეგელაშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
0
1
4
ვლადიმერ გეგეშიძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
0
1
0
გიორგი გეგეჭკორი
კრივი
0
1
0
ელენე გედევანიშვილი
ფიგურული ციგურაობა
0
0
2
ირინა გერასიმოვა
ცურვა
0
0
2
პაატა გვასალია
კრივი
0
0
1
ნოდარ გვახარია
წყალბურთი
0
0
2
გიორგი (გია) გვიჩიანი
მკლავჭიდი
0
0
1
დავით გიგაური
თავისუფალი ჭიდაობა
0
0
1
მირიან გიორგაძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
0
0
1
ლაშა გობაძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
2
1
2
იაგო გობაძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
0
0
1
გოგა გოგალაძე
მკლავჭიდი
0
2
0
დავით გოგია
ძალოსნობა
0
0
1
მუხრან გოგია
ძალოსნობა
0
0
1
ბაკურ გოგიტიძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
0
1
1
ბორის გოგიჩაიშვილი
ძიუდო
0
1
0
მიხეილ გოგიჩაშვილი
მკლავჭიდი
0
0
2
კობა გოგოლაძე
კრივი
0
1
1
ლერი გოგოლაძე
წყალბურთი
0
2
0
ვლადიმერ გოგოლაძე
სპორტული ტანვარჯიში
1
0
2
გიორგი გოგოჩაშვილი
მკლავჭიდი
3
4
0
გიორგი გოგრიჭიანი
თავისუფალი ჭიდაობა
1
2
1
ელენე გოკიელი
მძლეოსნობა
0
2
0
ლუბა გოლოვინა
ბატუტზე ხტომა
0
1
0
არტიუშ გომციანი
კრივი
0
0
2
ბესარიონ გოჩაშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
0
2
1
ლუკა გუგეშაშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
1
1
1
დავით გულისაშვილი
უშუ
0
4
1
ბექა გურული
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
1
1
1
ლაშა გურული
ძიუდო
0
1
1
გიორგი გუცაევი
კრივი
0
1
0
ჯონდო დაბრუნდაშვილი
სუმო
0
0
1
ლევან დავითაშვილი
მკლავჭიდი
0
2
0
გოგა დანელია
მკლავჭიდი
0
1
1
ნოდარ დარბაიძე
კრივი
1
0
1
ვასილ დაუთაშვილი
მკლავჭიდი
0
3
5
გიორგი დეკანოზიშვილი
კრივი
0
0
2
გივი დემეტრაშვილი
ძიუდო
0
0
1
ირაკლი დემეტრაშვილი
ძიუდო
1
1
3
ასმათ დიასამიძე
მშვილდოსნობა
0
0
2
რობერტ დინგაშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
1
0
1
როინ დობორჯგინიძე
თავისუფალი ჭიდაობა
0
0
1
გიორგი დოკვაძე
ძალოსნობა
0
2
1
მერაბ დუკაშვილი
მკლავჭიდი
0
1
3
დავით ელოშვილი
მკლავჭიდი
0
1
2
ოთარ ერანოსიანი
კრივი
1
0
4
თეიმურაზ ვანიშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
0
1
3
გოგა ვარდოსანიძე
ძიუდო
0
1
3
ზვიად ვასაძე
კარატე
0
1
0
მუხრან ვახტანგაძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
1
0
2
ლევან ვერულიძე
კონტაქტური კარატე
0
1
1
მალხაზ ზარქუა
თავისუფალი ჭიდაობა
0
1
1
ვახტანგ ზოიძე
ძიუდო
0
0
1
ოლეგ ზურაბიანი
ძიუდო
0
1
0
ზურაბ ზურაბიანი
ძიუდო
0
0
1
მურად თაგიევი
კრივი
0
1
0
ანრი თავართქილაძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
0
1
0
ზურაბ თავბერიძე
მკლავჭიდი
1
11
2
თენგიზ თედორაძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
0
0
2
რევაზ თევდორაძე
მკლავჭიდი
0
1
1
ტარიელ თვალიაშვილი
მკლავჭიდი
0
3
0
ნინო თიბილაშვილი
ფარიკაობა
3
2
4
გულნაზი თინიკაშვილი
სამბო
0
0
1
ელენე თოდუა
კრივი
0
0
1
რევი თუთისანი
მკლავჭიდი
0
3
0
ბაქარ თურმანიძე
ძალოსნობა
0
0
2
მარიამ თურმანიძე
უშუ
7
2
2
რამაზ თურმანიძე
თავისუფალი ჭიდაობა
1
1
3
ელიზბარ თურქია
სამბო
1
1
2
ოთარ თუშიშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
0
1
6
ზურაბ იაკობიშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
5
0
3
ლიუდმილა იევლევა
მძლეოსნობა
0
0
1
ნიკოლოზ იზორია
კრივი
0
1
0
ბექა იმერლიშვილი
სამბო
0
0
1
საბა ინანეიშვილი
ძიუდო
0
3
3
დავით ირემაძე
მკლავჭიდი
0
0
1
ედუარდ კაკაბაძე
ძალოსნობა
0
0
2
კობა კაკალაძე
თავისუფალი ჭიდაობა
0
1
0
ვიტალი კაკუტია
სამბო
0
1
0
ლუკა კაპანაძე
ძიუდო
1
3
4
დავით კარბელაშვილი
სამბო
0
1
2
დიმიტრი კარტოზია
აკრობატიკა
0
0
1
მოისეი კასიანიკი
ძალოსნობა
0
0
2
გიორგი კევლიშვილი
მკლავჭიდი
0
2
1
ავთანდილ კენჭაძე
თავისუფალი ჭიდაობა
3
1
3
ნიკა კენჭაძე
თავისუფალი ჭიდაობა
1
0
4
ზაალ კვაჭატაძე
კრივი
0
0
2
გიორგი კვირჭიშვილი
სუმო
0
0
1
აკაკი კიბორძალიძე
ძიუდო
0
2
1
მამუკა კიკაბიძე
მკლავჭიდი
0
0
1
ლიზი კილაძე
სასტენდო და ტყვიის სროლა
0
0
2
ლილე კილაძე
ჭადრაკი
0
1
0
თამაზ კირაკოზაშვილი
ძიუდო
1
1
0
ბეჟან კობაიძე
მკლავჭიდი
0
1
1
დიმიტრი კობაური
ძიუდო
0
0
1
გიგა კოდუა
მკლავჭიდი
0
2
2
დავით კოღუაშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
1
1
2
ირაკლი კუპატაძე
ძიუდო
0
1
2
კონსტანტინე კუპატაძე
კრივი
0
0
2
კობა კუპატაძე
სამბო
0
0
1
დავით კუჭუაშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
2
1
2
შმაგი ლაგაზაური
სამბო
0
0
1
მერაბ ლაგვილავა
სამბო
0
0
1
ვლადიმერ ლავრინენკო
ცურვა
0
0
1
ბესიკ ლეკიაშვილი
მკლავჭიდი
0
1
1
ირინე ლეონიძე
სამბო
0
3
4
დავით ლილუაშვილი
სამბო
0
0
2
დავით ლიპარტელიანი
მკლავჭიდი
0
1
2
სოსო ლიპარტელიანი
ძიუდო
0
1
2
ლადო ლომაია
კრივი
0
0
1
იური ლომაძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
0
0
3
ბექა ლომთაძე
თავისუფალი ჭიდაობა
4
5
0
ზაზა ლომთაძე
ძალოსნობა
0
1
2
თათია ლორთქიფანიძე
ძალოსნობა
0
0
1
ლაშა მათიაშვილი
ძიუდო
0
0
1
გიორგი მაკასარაშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
0
0
2
გოგა მამიაური
თავისუფალი ჭიდაობა
1
1
2
ბექა მამუკაშვილი
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
0
0
2
კახა მამულაშვილი
სამბო
0
3
5
სოლომონ მანაშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
0
0
1
ნიკა მარგველაშვილი
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
0
1
0
რომან მარსაგიშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
0
1
0
ავერი მატკავა
კანოე
0
0
1
იაკობ მაქარაშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
0
0
1
გია მაჭავარიანი
ძალოსნობა
0
1
0
ცოტნე მაჭავარიანი
სასტენდო და ტყვიის სროლა
1
0
1
გივი მაჭარაშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
1
1
3
ლუკა მაჭუტაძე
კრივი
0
1
0
გიგი მდივანი
მკლავჭიდი
0
2
0
გიორგი მებონია
მკლავჭიდი
0
2
0
დემურ მეგენეიშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
1
1
1
სალომე მელია
ჭადრაკი
1
1
4
გიორგი მელია
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
0
3
5
ომარ მეტრეველი
სამბო
0
0
1
ლაშა მეშვილდიშვილი
სუმო
0
0
1
გიორგი მეხრიშვილი
სამბო
2
0
2
ლაშა მიქავა
მკლავჭიდი
0
1
2
ბიძინა მიქიაშვილი
ძალოსნობა
0
1
0
იაგო მიშელაშვილი
სამბო
0
0
1
ალექსი მოდებაძე
თავისუფალი ჭიდაობა
0
1
2
სერგო მოვსესიანი
კონტაქტური კარატე
0
1
1
დავით მოძმანაშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
0
2
2
ალექსანდრე მსხალაძე
ძიუდო
0
0
1
მალხაზ მუზიაშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
0
0
1
ავთო მუკბანიანი
ძიუდო
1
1
1
ირაკლი მწითური
თავისუფალი ჭიდაობა
1
4
4
გურამ მჭედლიძე
თავისუფალი ჭიდაობა
0
0
1
გივი ნადარეიშვილი
სამბო
0
1
7
ოთარ ნავერიანი
კრივი
0
1
1
ოთარ ნათელაშვილი
ძიუდო
0
1
0
ლადო ნანიკაშვილი
უშუ
1
0
1
გიორგი ნებუნიშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
1
0
2
დავით ნემსაძე
ჭადრაკი
0
0
1
გივი ნიკურაძე
ნიჩბოსნობა
0
0
1
ბაგრატ ნინიაშვილი
ძიუდო
1
0
7
ლუკა ნიქაბაძე
კრივი
0
1
0
გივი ნოდია
ფეხბურთი
0
1
0
მარიამ ნოდია
მკლავჭიდი
0
3
3
თემურ ნოზაძე
ძიუდო
1
0
3
ელიზბარ ოდიკაძე
თავისუფალი ჭიდაობა
2
2
6
ზვიად ოდოშაშვილი
სამბო
0
0
2
დავით ოთიაშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
0
1
0
გიორგი ონიანი
მკლავჭიდი
0
0
2
ზაზა ოქროცვარიძე
მკლავჭიდი
0
2
0
ერეკლე ოძელაშვილი
ძიუდო
0
1
0
ნაზი პაიკიძე
ჭადრაკი
0
0
1
გელა პაპაშვილი
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
0
0
2
ივანე პაპოშვილი
აკრობატიკა
0
0
1
ნიკოლოზ პეტრიაშვილი
ჭადრაკი
1
1
0
ვალერი პეხტერევი
უშუ
0
0
2
ბორის პოლულიახი
წყალში ხტომა
0
0
1
ირინა ჟემჩუჟინა
მხატვრული ტანვარჯიში
0
1
0
კახაბერ ჟვანია
კრივი
0
0
1
კოტე რაზმაძე
მკლავჭიდი
0
2
0
თინათინ რევაზიშვილი
ძიუდო
0
1
0
გუგა რევიშვილი
სუმო
0
0
1
რატი რეხვიაშვილი
მკლავჭიდი
0
0
1
გიორგი როსტომაშვილი
მკლავჭიდი
0
2
0
ნინო საბაშვილი
მკლავჭიდი
1
1
5
თამარ სამელია
კრივი
0
0
1
თორნიკე სამხარაძე
თავისუფალი ჭიდაობა
1
1
1
გელა სანიკიძე
სამბო
0
1
1
ზურაბ სარსანია
კრივი
0
1
0
სარქის სარხოიანი
მაგიდის ჩოგბურთი
0
4
3
ომარ საური
ძიუდო
0
1
0
გელა საღირაშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
0
1
0
გიორგი საჯაია
კრივი
0
0
1
სოგრატ სვანაძე
სამბო
0
0
1
ანზორ სიდამონიძე
ძიუდო
0
1
1
ნიკა სიდამონიძე
ძიუდო
0
1
1
ელისო სისაური
სამბო
0
1
1
ნიკა სისვაძე
სუმო
0
0
3
გოჩა სიჭინავა
მკლავჭიდი
0
1
1
ნიკოლოზ სიხვაძე
მკლავჭიდი
0
1
1
გიორგი სულავა
თავისუფალი ჭიდაობა
2
1
3
თენგიზ სულაქველიძე
ფეხბურთი
1
1
1
თეა სუხიტაშვილი
სამბო
0
1
1
ვახტანგ ტაბარუკიშვილი
სამბო
0
0
1
თორნიკე ტაბატაძე
ძალოსნობა
0
0
2
დავით ტლაშაძე
თავისუფალი ჭიდაობა
0
1
0
ალექსანდრე ტუტაკაევი
ცურვა
0
1
0
ბექა ტუღუში
ძიუდო
0
1
0
გიორგი ურბექაშვილი
მკლავჭიდი
0
1
0
ნინო უჩაძე
სასტენდო და ტყვიის სროლა
0
1
0
გურამ ფაშურიშვილი
მკლავჭიდი
0
1
0
დავით ფაცინაშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
1
0
3
რატი ფერაძე
სამბო
0
0
1
ირაკლი ფერსელიძე
უშუ
1
0
1
დემურ ფესტვენიძე
სუმო
0
1
0
გურამ ფირცხალავა
უშუ
1
2
3
თორნიკე ფოლადაშვილი
ძიუდო
1
0
2
დიმიტრი ფურცელაზე
უშუ
0
1
0
გიორგი ფურცელაძე
მკლავჭიდი
0
7
0
ზაურ ქათამაძე
მკლავჭიდი
0
1
1
ჯამბულ ქამხაძე
სამბო
0
1
0
თემურ ქართველიშვილი
კრივი
0
0
1
გიორგი ქაცანაშვილი
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
1
0
2
იაკობ ქაჯაია
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
1
2
4
ნოდარ ქევხიშვილი
მკლავჭიდი
0
1
0
მარიამ ქერდიკაშვილი
კანოე
0
1
1
ხვიჩა ქობალია
სუმო
0
1
1
თინათინ ქულუსაშვილი
სამბო
0
1
0
მალხაზ ქურდიანი
თავისუფალი ჭიდაობა
0
0
1
გიგი ქურხული
თავისუფალი ჭიდაობა
1
2
0
გოჩა ღვაჩლიანი
ძიუდო
2
1
2
თამაზ ღლონტი
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
0
2
1
თემო ყაზარაშვილი
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
1
0
2
გიორგი ყიზილაშვილი
ძიუდო
1
1
0
ირმა ყიფშიძე
მხატვრული ტანვარჯიში
0
1
0
რობერტ შავლაყაძე
მძლეოსნობა
1
0
1
თორნიკე შაინიძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
1
1
0
შორენა შარაძე
სამბო
0
0
3
ნიკოლოზ (ნიკა) შენგელაია
ფარიკაობა
0
0
1
ნიკა შენგელია
ფარიკაობა
0
1
0
გიორგი შერაზადიშვილი
სამბო
0
2
4
ნიკა შერბაკოვი
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
0
0
1
ნიკოლოზ შიუკაშვილი
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
0
0
2
გიორგი შუბითიძე
სამბო
0
2
1
ალექსანდრე შჩერბინა
მძლეოსნობა
0
0
1
გიორგი ჩაგელიშვილი
სამბო
0
1
0
აკაკი ჩაჩუა
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
0
1
2
გენადი ჩირგაძე
სამბო
1
3
2
გივი ჩიქვანაია
წყალბურთი
0
2
1
ნინო ჩიხლაძე
უშუ
0
3
3
ლევან ჩომახაშვილი
მკლავჭიდი
0
2
1
შოთა ჩოჩიშვილი
ძიუდო
1
4
3
რამაზ ჩოჩიშვილი
ძიუდო
0
0
3
თამაზ ჩუტკერაშვილი
მკლავჭიდი
1
4
1
დათა ჩხაიძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
0
1
2
გოგა ჩხაიძე
ძიუდო
0
0
1
დავით ჩხარტიშვილი
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
0
0
3
გიორგი ჩხეიძე
ძალოსნობა
0
3
0
გიორგი ჩხიკვაძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
1
1
0
ბექა ცაგარეიშვილი
მკლავჭიდი
0
1
0
ლევან ცარელაშვილი
ძიუდო
0
1
0
მარიამ ცერცვაძე
ძიუდო
0
1
3
ავთანდილ ცინცაძე
სამბო
1
1
5
გიორგი ცირეკიძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
0
0
1
ირაკლი ცირეკიძე
ძიუდო
0
0
1
ნოდარ ციხელაშვილი
მკლავჭიდი
0
6
0
მანუჩარ ცხადაია
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
0
3
2
ანდრო ცხოვრებოვი
თავისუფალი ჭიდაობა
1
0
1
რევაზ ძოძუაშვილი
ფეხბურთი
0
1
1
ნიკოლოზ (ნიკა) წერეთელი
მკლავჭიდი
0
0
2
გიორგი წმინდაშვილი
ძიუდო
0
0
1
ლუკა წულეისკირი
კრივი
0
1
0
გიორგი ჭაბუკაშვილი
ძიუდო
0
0
1
ლაშა ჭელიძე
სუმო
0
1
0
ლევან ჭელიძე
ძიუდო
0
1
2
გიორგი ჭოლაძე
თავისუფალი ჭიდაობა
0
0
1
ირაკლი ჭოჭუა
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
0
1
0
გიორგი ჭუმბურიძე
სამბო
0
1
0
კონსტანტინე ხაბალაშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
0
1
1
აკაკი ხანიშვილი
სამბო
1
1
1
გიორგი ხარაბაძე
კრივი
0
3
1
ნიკა ხარაზიშვილი
ძიუდო
0
3
1
ბადრი ხატისკაცი
ძიუდო
0
1
3
ზვიად ხაჩიძე
მკლავჭიდი
0
0
1
ირმა ხეცურიანი
ფარიკაობა
7
1
7
ჯონი ხეცურიანი
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
0
1
0
მალხაზ ხვედელიძე
მკლავჭიდი
0
2
1
ვასილ ხვისტანი
თავისუფალი ჭიდაობა
0
0
2
თამარ ხმიადაშვილი
ჭადრაკი
0
1
1
რატი ხოზრევანიძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
0
0
1
ჯაბა ხოსიტაშვილი
კრივი
0
0
2
ვახტანგ ხოსიტაშვილი
ძიუდო
1
0
1
ბელა ხოტენაშვილი
ჭადრაკი
1
2
4
ნოდარ ხოხაშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
0
1
2
ანა ხუნჯუა
კრივი
0
0
1
მურთაზ ხურცილავა
ფეხბურთი
0
1
1
ნინო ხურციძე
ჭადრაკი
0
1
2
ლუკა ხუტიაშვილი
უშუ
1
0
3
დავით ხუციშვილი
კრივი
0
1
0
დავით ხუციშვილი
თავისუფალი ჭიდაობა
1
2
2
იოსებ (სოსო) ჯაბიძე
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
0
0
1
ლელა ჯავახიშვილი
ჭადრაკი
1
2
5
ბადრი ჯანიაშვილი
სამბო
1
2
2
ლევან ჯაფარიძე
სუმო
0
0
1
გიორგი ჯინჭველაშვილი
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
0
1
0
ბაადურ ჯობავა
ჭადრაკი
0
1
1

ქართული სპორტი

2019 | © საქართველოს განათლების, მეცნიერების, კულტურისა და სპორტის სამინისტრო