ქართული
სპორტი
 
 
ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა
სპორტის სახეობის აღწერა

საქართველოში ჭიდაობა ოდითგანვე პოპულარული იყო. XIX და XX საუკუნეების მიჯნაზე ჯერ თბილისში, მერე კი ქუთაისში, სოხუმსა და ბათუმში ე.წ. დროებითი ცირკები გაიხსნა. აქ, გარდა ქართულისა, რეგულარულად იმართებოდა შეჯიბრებები ფრანგულ ჭიდაობაში, რომელსაც შემდეგ კლასიკურ (ბერძნულ-რომაულ) ჭიდაობად მოიხსენიებდნენ. ფრანგულს წარმატებით ჭიდაობდნენ სახელოვანი ქართველი ფალავნები: კულა გლდანელი, ნესტორ ესებუა, თედო ლილოელი, კოსტა მაისურაძე, მიხეილ ციმაკურიძე (მიშიკო მაჩაბელი), კოლია ქვარიანი, ვანო აბულაძე და სხვები. განსაკუთრებით პოპულარული იყო ნიკიტინის ცირკში პროფესიონალ ათლეტთა მონაწილეობით გამართული ტურნირები. თბილისში ხშირად ჩამოდიოდნენ უკრაინელი ივან პოდდუბნი, რუსი ივან ზაიკინი, გეორგ ლურიხი, მსოფლიოს ჩემპიონად აღიარებული გერმანელი კლემენს ბული, თურქი სარი სულეიმანი, პოლონელი კარლ პოსპეშილი, ინდოელი გამა ინდოსტანი და სხვები. კაცების მხარდამხარ ძალას ქალებიც ცდიდნენ – 1911 წელს თბილისში გამართული ქალთა ტურნირი მსოფლიოს არაოფიციალურ ჩემპიონატად აღიარეს. მონაწილეობდნენ გერმანიის, რუსეთის, ინგლისის, შოტლანდიის, პოლონეთის, ავსტრიის, ნორვეგიის, ესპანეთის, უკრაინისა და ჰოლანდიის ჩემპიონები. მათ შორის, მსოფლიოს უძლიერესი მოჭიდავე, გერმანელი ფრიდა დამბერგი. პროფესიონალთა გამოსვლებმა განაპირობა ჭიდაობის ახალი სახეობით ქართველი ახალგაზრდების დაინტერესება. 1912 წელს თბილისში ჩამოყალიბდა ძალოსნური სექცია, რომელშიც, გარდა ძალოსნებისა და მოკრივეებისა, გაერთიანდნენ ბერძნულ-რომაული ჭიდაობის მოყვარულები. ამ საქმეს უძღვებოდა სპორტის ენთუზიასტი პეტრე მარღანიძე. მისი თაოსნობით 1914 წელს გაიმართა პირველი შჯიბრება ბერძნულ-რომაულ ჭიდაობაში. მოგვიანებით (1923) პოლიტექნიკური ინსტიტუტის მუშათა ფაკულტეტთან შეიკრიბა კლასიკური ჭიდაობის მოყვარულთა კიდევ ერთი ჯგუფი, რომელსაც გიორგი ჩიკვაიძე ხელმძღვანელობდა. 1925 წელს ასეთივე ჯგუფები ჩამოყალიბდა ბათუმსა და ქუთაისში. ცნობილმა ფალავანმა ვანო აბულაშვილმა თბილისში დააარსა ათლეტიკის სკოლა, სადაც ფრანგულ ჭიდაობასაც ასწავლიდნენ. 1926 წელს გაიმართა თბილისისა და ამიერკავკასიის პირველი ჩემპიონატები. იმ პერიოდის მოჭიდავეებმა, შემდგომში მწვრთნელებმა, ჩამოაყალიბეს ბერძნულ-რომაული ჭიდაობის ქართული სკოლა, რომელმაც მალე მოიპოვა აღიარება. ამაში განსაკუთრებული წვლილი მიუძღვით ვახტანგ კუხიანიძეს, პეტრე იორდანიშვილს, ლევ კაპიტონოვს, გიორგი ვარძელაშვილსა და ნერსეს აკოფოვს.
1928 წელს გამართული საქართველოს I სპარტაკიადის პროგრამაში კლასიკური ჭიდაობაც შეიტანეს, ერთი წლის შემდეგ კი თბილისში მოეწყო საქართველოს პირველი ოფიციალური ჩემპიონატი, რომელშიც მონაწილეობდა თბილისის, ქუთაისის, ბათუმის, სოხუმისა ოზურგეთ 34 მოჭიდავე. საქართველოდან სსრ კავშირის პირველი ჩემპიონი იყო ლეონიდ ძეკონსკი. მან ეს ტიტული 1935 წელს მოიპოვა, ერთი წლის შემდეგ კი შალვა ჩიხლაძესთან ერთად კვლავ ჩემპიონი გახდა. ამ დროიდან მოყოლებული, საქართველოს მოჭიდავეები ხშირად იმარჯვებდნენ საკავშირო შეჯიბრებებში და, როცა საერთაშორისო სარბიელისკენ გზა გაეხსნათ, იქაც ტოლს არავის უდებდნენ. სსრ კავშირიდან ევროპის პირველი ჩემპიონი იყო კონსტანტინე კობერიძე (1947), მსოფლიოს პირველი ჩემპიონი – გივი კარტოზია (1953). ბერძნულ-რომაულ ჭიდაობაში პირველი ქართველი ოლიმპიური ჩემპიონიც კარტოზია იყო (1956). მისი სპორტული მიღწევები სამაგალითო გამოდგა მომდევნო თაობის მოჭიდავეებისთვის. ოლიმპიური და მსოფლიოს ჩემპიონები გახდნენ ავთანდილ ქორიძე, რომან რურუა, ვახტანგ ბლაგიძე; მსოფლიოს ჩემპიონები – როსტომ აბაშიძე, მიხეილ სალაძე, თეიმურაზ აფხაზავა, თემო ყაზარაშვილი, გურამ გედეხაური, მუხრან ვახტანგაძე, მანუჩარ კვირკველია. ბერძნულ-რომაული ჭიდაობის განვითარებაში, გარდა ზემოთ დასახელებული მწვრთნელებისა, მნიშვნელოვანი წვლილი შეიტანეს ილია ჩხარტიშვილმა, ვლადიმერ მაისურაძემ, ილია ბობოხიძემ, დამერლანდ დავითაიამ, ჯემალ კოსტავამ, ჯონი რეხვიაშვილმა, ოთარ ტატიშვილმა, ბეგი დარჩიამ და სხვებმა. ბეგი დარჩიას ხელმძღვანელობით საქართველოს ნაკრებმა 2004 წელს მსოფლიოს თასი მოიპოვა.

საქართველოს ჭიდაობის ეროვნული ფედერაცია. 1991 წლის 22 მაისს დაფუძნდა ბერძნულ-რომაული ჭიდაობის ფედერაცია, იმავე წლის 28 მაისს – თავისუფალი ჭიდაობის ფედერაცია. ეს ფედერაციები ჭიდაობის საერთაშორისო ფედერაციამ (FILA) აღიარა 1992 წლის 2 აგვისტოს და ურჩია ერთ ორგანიზაციად გაერთიანება. 1993 წლის 14 იანვარს შეიქმნა ჭიდაობის გაერთიანებული ეროვნული ფედერაცია. პრეზიდენტები: ბერძნულ-რომაულის – რომან რურუა (1991-93), თავისუფალი ჭიდაობის – მურმან ომანიძე (1991-93), გაერთიანებული ფედერაციის – გურამ გედეხაური (1993-94), დავით გობეჯიშვილი (1994-2000), გოჩა ძასოხოვი (2000-04), ბაკურ გოგიტიძე (2004 ), კახა გეწაძე (2005-?), თამაზ გეგეშიძე (2016-დღემდე).

    შედეგები
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1990, კიშინიოვი, მოლდოვა
    თენგიზ თედორაძე 100კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1990, კიშინიოვი, მოლდოვა
    გიორგი კოღუაშვილი 90კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1990, კიშინიოვი, მოლდოვა
    ბეგი დარჩია 82კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1989, მინსკი, ბელარუსი
    გურამ გედეხაური ქვემძიმე წონა - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1989, მინსკი, ბელარუსი
    ბეგი დარჩია 1-ლი საშუალო წონა - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1988, თბილისი, საქართველო
    გურამ გედეხაური ქვემძიმე წონა - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1988, თბილისი, საქართველო
    ბეგი დარჩია 1-ლი საშუალო წონა - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1987, ომსკი, რუსეთი
    ზაურ ივანაშვილი მე-2 საშუალო წონა - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1987, ომსკი, რუსეთი
    თენგიზ თედორაძე მე-2 საშუალო წონა - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1987, ომსკი, რუსეთი
    გურამ გედეხაური ქვემძიმე წონა - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1986, დონის როსტოვი, რუსეთი
    თეიმურაზ აფხაზავა მე-2 საშუალო წონა - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1984, მინსკი, ბელარუსი
    პაატა ყუბუსიძე 1-ლი საშუალო წონა - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1984, მინსკი, ბელარუსი
    თეიმურაზ აფხაზავა 1-ლი საშუალო წონა - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1984, მინსკი, ბელარუსი
    თემო ყაზარაშვილი უმჩატესი წონა - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1983, მოსკოვი, რუსეთი
    ავთანდილ მაისურაძე მძიმე წონა - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1983, მოსკოვი, რუსეთი
    თემო ყაზარაშვილი უმჩატესი წონა - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1982, ზაპოროჟიე, უკრაინა
    ავთანდილ მაისურაძე მძიმე წონა - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1982, ზაპოროჟიე, უკრაინა
    მიხეილ სალაძე ქვემძიმე წონა - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1982, ზაპოროჟიე, უკრაინა
    თეიმურაზ აფხაზავა 1-ლი საშუალო წონა - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1982, ზაპოროჟიე, უკრაინა
    თემო ყაზარაშვილი უმჩატესი წონა - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1981, დონის როსტოვი, რუსეთი
    შოთა მორჩილაძე მძიმე წონა - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1981, დონის როსტოვი, რუსეთი
    მიხეილ სალაძე ქვემძიმე წონა - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1981, დონის როსტოვი, რუსეთი
    ვახტანგ ბლაგიძე მჩატე წონა - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1980, მოსკოვი, რუსეთი
    შოთა მორჩილაძე მძიმე - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1980, მოსკოვი, რუსეთი
    ნიკოლოზ ბაბიაშვილი ქვემძიმე წონა - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1980, მოსკოვი, რუსეთი
    მიხეილ სალაძე ქვემძიმე წონა - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1980, მოსკოვი, რუსეთი
    თეიმურაზ აფხაზავა 1-ლი საშუალო წონა - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1980, მოსკოვი, რუსეთი
    ვახტანგ ბლაგიძე მჩატე წონა - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1979, მოსკოვი, რუსეთი
    ნიკოლოზ ბაბიაშვილი ქვემძიმე წონა - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1979, მოსკოვი, რუსეთი
    მიხეილ სალაძე ქვემძიმე წონა - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1979, მოსკოვი, რუსეთი
    თეიმურაზ აფხაზავა 1-ლი საშუალო წონა - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1978, ზაპოროჟიე, უკრაინა
    მალხაზ ლეჟავა 1-ლი საშუალო წონა - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1978, ზაპოროჟიე, უკრაინა
    შოთა მორჩილაძე მძიმე წონა - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1978, ზაპოროჟიე, უკრაინა
    ავთანდილ მაისურაძე მძიმე წონა - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1978, ზაპოროჟიე, უკრაინა
    იოსებ ბერიშვილი 1-ლი საშუალო წონა - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1977, ტაშკენტი, ყაზახეთი
    რაიდი აბრამიშვილი მსუბუქი წონა - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1977, ტაშკენტი, ყაზახეთი
    შოთა მორჩილაძე მძიმე წონა - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1977, ტაშკენტი, ყაზახეთი
    მიხეილ სალაძე ქვე,მძიმე წონა - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1977, ტაშკენტი, ყაზახეთი
    ესტატე გოგლიჩიძე მე-2 საშუალო წონა - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1977, ტაშკენტი, ყაზახეთი
    იოსებ ბერიშვილი 1-ლი საშუალო წონა - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1976, ულიანოვსკი, რუსეთი
    ავთანდილ მაისურაძე მძიმე წონა - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1976, ულიანოვსკი, რუსეთი
    მიხეილ სალაძე ქვემძიმე წონა - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1976, ულიანოვსკი, რუსეთი
    იოსებ ბერიშვილი მე-2 ქვესშუალო წონა - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1976, ულიანოვსკი, რუსეთი
    ვახტანგ ბლაგიძე მჩატე წონა - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1975, ალმათი, ყაზახეთი
    შოთა მორჩილაძე მძიმე წონა - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1974, რიგა, ლატვია
    შოთა მორჩილაძე მძიმე წონა - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1974, რიგა, ლატვია
    თამაზ კიკნაძე 1-ლი საშუალო წონა - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1974, რიგა, ლატვია
    იოსებ ბერიშვილი მე-2 ქვესაშუალო წონა - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1973, ტალინი, ესტონეთი
    შოთა მორჩილაძე მძიმე წონა - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1973, ტალინი, ესტონეთი
    მიხეილ სალაძე ქვემძიმე წონა - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1973, ტალინი, ესტონეთი
    ესტატე გოგლიჩიძე მე-2 საშუალო წონა - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1972, ულიანოვსკი, რუსეთი
    ჯემალ მეგრელიშვილი მსუბუქი წონა - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1971, მოსკოვი, რუსეთი
    ესტატე გოგლიჩიძე მე-2 საშუალო წონა - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1970, ტალინი, ესტონეთი; ომსკი, რუსეთი
    შოთა მორჩილაძე მძიმე წონა - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1970, ტალინი, ესტონეთი; ომსკი, რუსეთი
    თამაზ მაჭავარიანი 1-ლი საშუალო წონა - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1970, ტალინი, ესტონეთი; ომსკი, რუსეთი
    ბაქსან ლეკვეიშვილი 1-ლი ქვესაშუალო წონა - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1970, ტალინი, ესტონეთი; ომსკი, რუსეთი
    რომან რურუა 1-ლი ქვესაშუალო წონა - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1968, ალმათი, ყაზახეთი; სამარა, რუსეთი
    მურმან ჩიბურდანიძე ქვემძიმე წონა - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1968, ალმათი, ყაზახეთი; სამარა, რუსეთი
    თამაზ მაჭავარიანი საშუალო წონა - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1968, ალმათი, ყაზახეთი; სამარა, რუსეთი
    ომარ ბლიაძე საშუალო წონა - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1967, მოსკოვი, რუსეთი
    ომარ ბლიაძე 87კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1967, მოსკოვი, რუსეთი
    რომან რურუა 63კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1967, მოსკოვი, რუსეთი
    ომარ ეგაძე 57კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1966, სვერდლოვსკი, რუსეთი; გიუმრი, სომხეთი,
    თამაზ მაჭავარიანი საშუალო წონა - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1966, სვერდლოვსკი, რუსეთი; გიუმრი, სომხეთი,
    დავით გვანცელაძე მსუბუქი წონა - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1965, რიგა, ლატვია; კაუნასი, ლიეტუვა
    ომარ ბლიაძე საშუალო წონა - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1965, რიგა, ლატვია; კაუნასი, ლიეტუვა
    დავით გვანცელაძე მსუბუქი წონა - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1965, რიგა, ლატვია; კაუნასი, ლიეტუვა
    რომან რურუა ქვემსუბუქი წონა - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1964,ტალინი, ესტონეთი; სანკტ პეტერბურგი, რუსეთი
    დავით გვანცელაძე 70კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1964,ტალინი, ესტონეთი; სანკტ პეტერბურგი, რუსეთი
    რომან რურუა 63კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1964,ტალინი, ესტონეთი; სანკტ პეტერბურგი, რუსეთი
    ომარ ეგაძე 57კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1963, მოსკოვი, რუსეთი
    თეიმურაზ ხითარიშვილი +97კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1963, მოსკოვი, რუსეთი
    დავით გვანცელაძე 70კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1963, მოსკოვი, რუსეთი
    რომან რურუა 63კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1963, მოსკოვი, რუსეთი
    ომარ ეგაძე 57კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1962, კაუნასი, ლიეტუვა; ტალინი, ესტონეთი
    როსტომ აბაშიძე ქვემძიმე წონა - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1962, კაუნასი, ლიეტუვა; ტალინი, ესტონეთი
    დავით გვანცელაძე მსუბუქი წონა - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1962, კაუნასი, ლიეტუვა; ტალინი, ესტონეთი
    ომარ ეგაძე მჩატე წონა - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1961, ქუთაისი, საქართველო; ტაშკენტი, უზბეკეთი
    გივი სინაურიძე ქვემძიმე წონა - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1960, სარატოვი, რუსეთი; თბილისი, საქართველო
    როსტომ აბაშიძე ქვემძიმე წონა - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1960, სარატოვი, რუსეთი; თბილისი, საქართველო
    დავით გვანცელაძე ქვესაშუალო წონა - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1960, სარატოვი, რუსეთი; თბილისი, საქართველო
    ავთანდილ ქორიძე მსუბუქი წონა - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1960, სარატოვი, რუსეთი; თბილისი, საქართველო
    მერაბ ღუდუშაური ქვემსუბუქი წონა - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1960, სარატოვი, რუსეთი; თბილისი, საქართველო
    ომარ ეგაძე მჩატე წონა - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1959, მოსკოვი, რუსეთი
    გოდერძი ჩიტიაშვილი მჩატე წონა - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1958, ლვოვი, უკრაინა
    როსტომ აბაშიძე ქვემძიმე წონა - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1958, ლვოვი, უკრაინა
    ავთანდილ ქორიძე მსუბუქი წონა - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1958, ლვოვი, უკრაინა
    მერაბ ღუდუშაური ქვემსუბუქი წონა - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1957, სანკტ პეტერბურგი, რუსეთი
    როსტომ აბაშიძე ქვემძიმე წონა - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1957, სანკტ პეტერბურგი, რუსეთი
    მერაბ ღუდუშაური ქვემსუბუქი წონა - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1957, სანკტ პეტერბურგი, რუსეთი
    ავთანდილ ქორიძე მსუბუქი წონა - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1956, მოსკოვი, რუსეთი
    როსტომ აბაშიძე ქვემძიმე წონა - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1956, მოსკოვი, რუსეთი
    რომან ძნელაძე ქვემსუბუქი წონა - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1956, მოსკოვი, რუსეთი
    გოდერძი ჩიტიაშვილი მჩატე წონა - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1956, მოსკოვი, რუსეთი
    გივი კარტოზია საშუალო წონა - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1955, სარატოვი, რუსეთი
    გივი კარტოზია საშუალო წონა - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1954, რიგა, ლატვია
    გივი კარტოზია საშუალო წონა - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1953. დონის როსტოვი, რუსეთი
    ივანე ფირცხელაიშვილი მსუბუქი წონა - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1953. დონის როსტოვი, რუსეთი
    გივი კარტოზია საშუალო წონა - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1952, ერევანი, სომხეთი
    გივი კარტოზია 79კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1952, ერევანი, სომხეთი
    რომან ძნელაძე 62კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1952, ერევანი, სომხეთი
    გოდერძი ჩიტიაშვილი 57კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1951, ოდესა, უკრაინა
    გივი კარტოზია საშუალო წონა - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1950, სარატოვი, რუსეთი
    ვალერიან ვეშაგური უმჩატესი წონა - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1948, დონის როსტოვი, რუსეთი; ყაზანი, რუსეთი; ზაპოროჟიე, უკრაინა; რიბინსკი, რუსეთი
    დავით ციმაკურიძე საშუალო წონა - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1947, მოსკოვი, რუსეთი
    დავით ციმაკურიძე საშუალო წონა - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1947, მოსკოვი, რუსეთი
    ვასილ ილურიძე ქვემსუბუქი წონა - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1947, მოსკოვი, რუსეთი
    ლეონიდ ძეკონსკი უმჩატესი წონა - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1946, დონის როსტოვი, რუსეთი; კიევი, უკრაინა
    ვაღარშაკ მაჩკალიანი ქვემძიმე წონა - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1945, მოსკოვი, რუსეთი; ტალინი, ესტონეთი
    არსენ მეკოკიშვილი მძიმე წონა - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1945, მოსკოვი, რუსეთი; ტალინი, ესტონეთი
    ვაღარშაკ მაჩკალიანი ქვემძიმე წონა - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1944, მოსკოვი, რუსეთი,
    ვაღარშაკ მაჩკალიანი მძიმე წონა - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1944, მოსკოვი, რუსეთი,
    ვაღარშაკ მაჩკალიანი ქვემძიმე წონა - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1941, ბაქო, აზერბაიჯანი; სანკტ პეტერბურგი, რუსეთი; კიევი, უკრაინა; ლვოვი, უკრაინა; გორკი, რუსეთი; ყაზანი, რუსეთი
    შალვა ჩიხლაძე ქვემძიმე წონა - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1940, დონის როსტოვი, რუსეთი; ოდესა, უკრაინა; კიევი, უკრაინა; ერევანი, სომხეთი; თბილისი, საქართველო; გორკი, რუსეთი, მოსკოვი, რუსეთი
    ვაღარშაკ მაჩკალიანი მძიმე წონა - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1940, დონის როსტოვი, რუსეთი; ოდესა, უკრაინა; კიევი, უკრაინა; ერევანი, სომხეთი; თბილისი, საქართველო; გორკი, რუსეთი, მოსკოვი, რუსეთი
    ვაღარშაკ მაჩკალიანი ქვემძიმე წონა - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1938, სევასტოპოლი, უკრაინა; ბაქო, აზერბაიჯანი; სანკტ პეტერბურგი, რუსეთი
    ვაღარშაკ მაჩკალიანი ქვემძიმე წონა - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1937, მოსკოვი, რუსეთი
    შალვა ჩიხლაძე საშუალო წონა - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1937, მოსკოვი, რუსეთი
    ლეონიდ ძეკონსკი მჩატე წონა - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1936, მოსკოვი, რუსეთი
    შალვა ჩიხლაძე ქვემძიმე წონა - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1936, მოსკოვი, რუსეთი
    ლეონიდ ძეკონსკი მსუბუქი წონა - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1935, მოსკოვი, რუსეთი
    შალვა ჩიხლაძე ქვემძიმე წონა - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1935, მოსკოვი, რუსეთი
    ლეონიდ ძეკონსკი მჩატე წონა - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ემრეს მემორიალი) 2012, სტამბოლი, თურქეთი
    ირაკლი ქაჯაია 96კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2012, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ნიკა გავაშელი 76კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2012, ბაქო, აზერბაიჯანი
    საქართველოს ნაკრები - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2012, ბაქო, აზერბაიჯანი
    გელა ბოლქვაძე 63კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2012, ბაქო, აზერბაიჯანი
    რამაზ ზოიძე 46კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2012, ბაქო, აზერბაიჯანი
    გენადი ჩიტაძე 42კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2012, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ბაკურ გოგოლი 54კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2012, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ბექა კანდელაკი 100კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2012, კატოვიცე, პოლონეთი
    ნიკა გავაშელი 76კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2012, კატოვიცე, პოლონეთი
    ირაკლი შავაძე 50კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2012, კატოვიცე, პოლონეთი
    რამაზ ზოიძე 46კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2012, თურქეთი
    ბექა კანდელაკი 100კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2012, თურქეთი
    გელა ბოლქვაძე 63კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2012, თურქეთი
    თეიმურაზ კვაჭაძე 58კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2012, თურქეთი
    გიორგი ხუჭუა 54კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2012, თურქეთი
    გიორგი კურტანიძე 46კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერციის თასი) 2012, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ნიკა გავაშელი 76კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერციის თასი) 2012, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ლაშა ებილაშვილი 58კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერციის თასი) 2012, ბაქო, აზერბაიჯანი
    გენადი ჩიტაძე 42კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერციის თასი) 2012, ბაქო, აზერბაიჯანი
    საქართველოს ნაკრები - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერციის თასი) 2012, ბაქო, აზერბაიჯანი
    მურთაზ ჩაბრავა 63კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერციის თასი) 2012, ბაქო, აზერბაიჯანი
    გიორგი ტოტიკაშვილი 58კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერციის თასი) 2012, ბაქო, აზერბაიჯანი
    რამაზ ზოიძე 46კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერციის თასი) 2012, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ნიკოლოზ კახელაშვილი 85კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერციის თასი) 2012, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ბექა კანდელაკი 100კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერციის თასი) 2012, ბაქო, აზერბაიჯანი
    გელა ბოლქვაძე 63კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2012, პატაია, ტაილანდი
    იაკობ ქაჯაია 96კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2012, პატაია, ტაილანდი
    შოთა გოგისვანიძე 120კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2012, პატაია, ტაილანდი
    თორნიკე ძამაშვილი 74კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2012, ზაგრები, ხორვატია
    ლევან არაბული 120კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2012, ზაგრები, ხორვატია
    იაკობ ქაჯაია 96კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2012, ზაგრები, ხორვატია
    რობერტ კობლიაშვილი 84კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2012, თურქეთი
    კუკური კირცხალია 96კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2012, თურქეთი
    რობერტ კობლიაშვილი 84კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2012, თურქეთი
    ფირუზ წულუკიძე 60კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2012, თურქეთი
    რამაზ სურმანიძე 55კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2012, თურქეთი
    ბექა ბალანჩივაძე 50კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2012, თურქეთი
    ლაშა გობაძე 74კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2012, თურქეთი
    შოთა გოგისვანიძე 120კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2012, თურქეთი
    ლევან არაბული 120კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2012, თურქეთი
    იაკობ ქაჯაია 96კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერციის თასი) 2012, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ლევან არაბული 120კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერციის თასი) 2012, ბაქო, აზერბაიჯანი
    კუკური კირცხალია 120კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერციის თასი) 2012, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ბექა ქურცაძე 96კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერციის თასი) 2012, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ლაშა შალიკაშვილი 84კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერციის თასი) 2012, ბაქო, აზერბაიჯანი
    დავით ჩაკვეტაძე 84კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერციის თასი) 2012, ბაქო, აზერბაიჯანი
    თორნიკე ძამაშვილი 74კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერციის თასი) 2012, ბაქო, აზერბაიჯანი
    საქართველოს ნაკრები - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერციის თასი) 2012, ბაქო, აზერბაიჯანი
    იაკობ ქაჯაია 96კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2012, რიგა, ლატვია
    ბექა ქურცაძე 96კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2012, რიგა, ლატვია
    დავით ჩაკვეტაძე 84კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2012, რიგა, ლატვია
    ლაშა გობაძე 74კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2012, რიგა, ლატვია
    ფირუზ წულუკიძე 66კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2012, რიგა, ლატვია
    ამირან შავაძე 60კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2012, რიგა, ლატვია
    ნიკა ცეცხლაძე 55კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2012, რიგა, ლატვია
    სერგო გოგისვანიძე 120კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2012, რიგა, ლატვია
    იაკობ ქაჯაია 96კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2012, რიგა, ლატვია
    ხვიჩა ჭითავა 60კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2012, რიგა, ლატვია
    გიზო მელაძე 50კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2012, რიგა, ლატვია
    ლევან არაბული 120კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2012, რიგა, ლატვია
    რობერტ კობლიაშვილი 84კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2012, რიგა, ლატვია
    თორნიკე ძამაშვილი 74კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2012, რიგა, ლატვია
    გიორგი დავითაია 66კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2012, რიგა, ლატვია
    რამაზ სურმანიძე 55კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2012, რიგა, ლატვია
    ზურაბ სანიკიანი 50კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ვანტეას თასი) 2012 ჰელსინკი, ფინეთი
    ვლადიმერ გეგეშიძე 84კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ვანტეას თასი) 2012 ჰელსინკი, ფინეთი
    გურამ ფერსელიძე 120კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ვანტეას თასი) 2012 ჰელსინკი, ფინეთი
    რევაზ ლაშხი 60კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2012, ტაიუანი, ჩინეთი
    სოსო ჯაბიძე 96კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2012, სოფია, ბულგარეთი
    ფირუზ წულუკიძე 60კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2012, სოფია, ბულგარეთი
    ზურაბ დათუნაშვილი 74კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2012, სოფია, ბულგარეთი
    სანდრო დიხამინჯია 96კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2012, სოფია, ბულგარეთი
    ზურაბ დათუნაშვილი 74კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2012, სოფია, ბულგარეთი
    მანუჩარ ცხადაია 74კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2012, სოფია, ბულგარეთი
    ქემალ ხარაბაძე 55კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2012, სოფია, ბულგარეთი
    სოსო ჯაბიძე 96კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2012, სოფია, ბულგარეთი
    ვლადიმერ გეგეშიძე 84კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ემრეს მემორიალი) 2012, სტამბოლი, თურქეთი
    ილია გულბათაშვილი 74კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2013, თბილისი, საქართველო
    გიორგი ბარბაქაძე 100კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2013, თბილისი, საქართველო
    საბა ბუხრიკიძე 85კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2013, თბილისი, საქართველო
    ირაკლი ბერიშვილი 76კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2013, თბილისი, საქართველო
    ვახტანგ ნაცვლიშვილი 76კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2013, თბილისი, საქართველო
    დემურ ქავთარაძე 69კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2013, თბილისი, საქართველო
    ბადრი ჯანელიძე 69კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2013, თბილისი, საქართველო
    ლადო შავაძე 63კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2013, თბილისი, საქართველო
    გენადი ჩიტაძე 58კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2013, თბილისი, საქართველო
    დავით ირემაძე 58კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2013, თბილისი, საქართველო
    გიორგი დავითაძე 54კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2013, თბილისი, საქართველო
    შოთა ღლონტი 50კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2013, თბილისი, საქართველო
    ილია ტყებუჩავა 50კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2013, თბილისი, საქართველო
    გიორგი ჩხაიძე 46კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2013, თბილისი, საქართველო
    ირაკლი ძიმისტარაშვილი 42კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2013, თბილისი, საქართველო
    გიორგი მარშანია 100კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2013, თბილისი, საქართველო
    ბესლან ხუშტანაშვილი 85კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2013, თბილისი, საქართველო
    ლევან სვანიძე 76კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2013, თბილისი, საქართველო
    ბექა მამუკაშვილი 63კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2013, თბილისი, საქართველო
    აივენგო რიკაძე 58კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2013, თბილისი, საქართველო
    ჯონი ხეცურიანი 50კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2013, თბილისი, საქართველო
    გიზო მელაძე 46კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2013, თბილისი, საქართველო
    გიორგი მეფიშვილი 42კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2013, თბილისი, საქართველო
    ზვიად პატარიძე 100კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2013, თბილისი, საქართველო
    დავით გოგიძე 85კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2013, თბილისი, საქართველო
    გურამ ხეცურიანი 76კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2013, თბილისი, საქართველო
    გივი ქართველიშვილი 69კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2013, თბილისი, საქართველო
    გიგო სამხარაული 63კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2013, თბილისი, საქართველო
    გიორგი კურტანიძე 58კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2013, თბილისი, საქართველო
    ლერი აბულაძე 50კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2013, თბილისი, საქართველო
    ნუგზარ წურწუმია 46კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ვახტანგაძს თასი) 2013, ბათუმი, საქართველო
    დავით ჩხარტიშვილი 120კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ვახტანგაძს თასი) 2013, ბათუმი, საქართველო
    გიორგი ბარბაქაძე 96კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ვახტანგაძს თასი) 2013, ბათუმი, საქართველო
    თენგიზ ძებნიაური 84კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ვახტანგაძს თასი) 2013, ბათუმი, საქართველო
    დავით გოგიძე 74კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ვახტანგაძს თასი) 2013, ბათუმი, საქართველო
    გიორგი შუბაშიშვილი 66კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ვახტანგაძს თასი) 2013, ბათუმი, საქართველო
    ლევან ქავჟარაძე 60კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ვახტანგაძს თასი) 2013, ბათუმი, საქართველო
    ნიკა ჭიკაიძე 60კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ვახტანგაძს თასი) 2013, ბათუმი, საქართველო
    გიორგი კურტანიძე 55კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ვახტანგაძს თასი) 2013, ბათუმი, საქართველო
    თორნიკე ჭელიძე 50კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ვახტანგაძს თასი) 2013, ბათუმი, საქართველო
    ირაკლი შავაძე 60კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ვახტანგაძს თასი) 2013, ბათუმი, საქართველო
    თემურ შავაძე 50კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ვახტანგაძს თასი) 2013, ბათუმი, საქართველო
    ნიკოლოზ კაკაბაშვილი 96კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ვახტანგაძს თასი) 2013, ბათუმი, საქართველო
    გიგა ქოქოლაძე 84კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ვახტანგაძს თასი) 2013, ბათუმი, საქართველო
    ასლან მეკვეიძე 60კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ვახტანგაძს თასი) 2013, ბათუმი, საქართველო
    თორნიკე მელაძე 55კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ყაზარაშვილის თასი) 2013, რუსთავი, საქართველო
    ნუკრი შავაძე 76კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ყაზარაშვილის თასი) 2013, რუსთავი, საქართველო
    ბექა მამუკაშვილი 58კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ყაზარაშვილის თასი) 2013, რუსთავი, საქართველო
    დავით ჩხარტიშვილი 54კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ყაზარაშვილის თასი) 2013, რუსთავი, საქართველო
    კახა ირემაძე 50კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ყაზარაშვილის თასი) 2013, რუსთავი, საქართველო
    ირაკლი აბულაძე 42კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ყაზარაშვილის თასი) 2013, რუსთავი, საქართველო
    გიგა ქოქოლაძე 85კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ყაზარაშვილის თასი) 2013, რუსთავი, საქართველო
    გულივერ კვერღელიძე 63კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ყაზარაშვილის თასი) 2013, რუსთავი, საქართველო
    ჯონი ხეცურიანი 46კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ყაზარაშვილის თასი) 2013, რუსთავი, საქართველო
    ზვიად პატარიძე 100კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ყაზარაშვილის თასი) 2013, რუსთავი, საქართველო
    ირაკლი ჩხარტიშვილი 69კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ყაზარაშვილის თასი) 2013, რუსთავი, საქართველო
    ნუგზარ წურწუმია 42კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2013, ზრეჯანინი, სერბეთი
    ლევან ქავჟარაძე 58კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2013, ზრეჯანინი, სერბეთი
    ზვიად პატარიძე 100კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2013, პოდგორიცა, მონტენეგრო
    ზვიად პატარიძე 100კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2013, პოდგორიცა, მონტენეგრო
    თემურ შავაძე 46კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2013, პოდგორიცა, მონტენეგრო
    ლევან ქავჟარაძე 58კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2013, პოდგორიცა, მონტენეგრო
    გიორგი კურტანიძე 54კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2013, თურქეთი
    ზვიად პატარიძე 100კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2013, თურქეთი
    ნუკრი შავაძე 76კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2013, თურქეთი
    გიორგი გუჯაბიძე 58კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2013, თურქეთი
    გიორგი კურტანიძე 54კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2013, თურქეთი
    თორნიკე ჭელიძე 42კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2013, თურქეთი
    გიგა ქოქოლაძე 85კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2013, თურქეთი
    დავით ჩხარტიშვილი 50კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2013, თურქეთი
    გიორგი მელია 69კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2013, თურქეთი
    ლევან ქავჟარაძე 58კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი ნახიჩევანის თასი 2013, ნახიჩევანი, აზერბაიჯანი
    საქართველოს ნაკრები - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ფედერაციის თასი 2013, ბაქო, აზერბაიჯანი
    შოთა ცალუღელაშვილი 85კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ფედერაციის თასი 2013, ბაქო, აზერბაიჯანი
    სულიკო ვახტანგაძე 63კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ფედერაციის თასი 2013, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ირაკლი თარხნიშვილი 76კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ფედერაციის თასი 2013, ბაქო, აზერბაიჯანი
    გიორგი გუჯაბიძე 58კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ფედერაციის თასი 2013, ბაქო, აზერბაიჯანი
    იური ლომაძე 54კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ფედერაციის თასი 2013, ბაქო, აზერბაიჯანი
    გიგა ქოქოლაძე 85კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ფედერაციის თასი 2013, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ნუკრი შავაძე 76კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ფედერაციის თასი 2013, ბაქო, აზერბაიჯანი
    დავით ჩხარტიშვილი 50კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ფედერაციის თასი 2013, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ნუგზარ წურწუმია 42კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ფედერაციის თასი 2013, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ზვიად პატარიძე 100კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (კარავაევის მემორიალი) 2013, მინსკი, ბელარუსი
    საქართველოს ნაკრები - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ფედერაციის თასი 2013, ბაქო, აზერბაიჯანი
    გიორგი მელია 69კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ფედერაციის თასი 2013, ბაქო, აზერბაიჯანი
    იაკობ ქაჯაია +100კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (კარავაევის მემორიალი) 2013, მინსკი, ბელარუსი
    იაკობ ქაჯაია 120კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2013, სოფია, ბულგარეთი
    შმაგი ბოლქვაძე 66კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2013, სკოპიე, მაკედონია
    საქართველოს ნაკრები - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2013, სკოპიე, მაკედონია
    კუკური კირცხალია 96კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2013, სკოპიე, მაკედონია
    რობერტ კობლიაშვილი 84კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2013, სკოპიე, მაკედონია
    ლაშა გობაძე 74კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2013, სკოპიე, მაკედონია
    ირაკლი შავაძე 50კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2013, სკოპიე, მაკედონია
    იაკობ ქაჯაია 120კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2013, თურქეთი
    ედნარ შავაძე 55კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2013, თურქეთი
    შმაგი ბოლქვაძე 66კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2013, თურქეთი
    იაკობ ქაჯაია 120კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2013, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ირაკლი შავაძე 50კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2013, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ნუკრი ფერსელიძე 96კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2013, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ლაშა გობაძე 74კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2013, ბაქო, აზერბაიჯანი
    იაკობ ქაჯაია 120კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2013, ბაქო, აზერბაიჯანი
    შმაგი ბოლქვაძე 66კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2013, რიგა, ლატვია
    შმაგი ბოლქვაძე 66კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2013, რიგა, ლატვია
    ედნარ შავაძე 55კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2013, რიგა, ლატვია
    ირაკლი შავაძე 50კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2013, რიგა, ლატვია
    კუკური კირცხალია 96კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2013, რიგა, ლატვია
    ხვიჩა ჭითავა 60კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2013, რიგა, ლატვია
    იაკობ ქაჯაია 120კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2013, რიგა, ლატვია
    ბექა კანდელაკი 96კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2013, რიგა, ლატვია
    რობერტ კობლიაშვილი 84კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2013, რიგა, ლატვია
    ფირუზ წულუკიძე 66კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ოქროს გრან პრი 2013, ბაქო, აზერბაიჯანი
    უშანგი ჩიტიაშვილი 74კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ოქროს გრან პრი 2013, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ბექა როყვა 96კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ოქროს გრან პრი 2013, ბაქო, აზერბაიჯანი
    იაკობ ქაჯაია 120კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ევროპის გუნდური ჩემპიონატი 2013, რუსეთი
    საქართველოს ნაკრები - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (პეტლიასინსკის მემორიალი) 2013, ვარშავა, პოლონეთი
    საჩინო დავითაია 66კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2013, თბილისი, საქართველო
    საქართველოს ნაკრები - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2013, სომბათჰეი, უნგრეთი
    სოსო ჯაბიძე 96კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2013, სომბათჰეი, უნგრეთი
    ვლადიმერ გეგეშიძე 84კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2013, სომბათჰეი, უნგრეთი
    მანუჩარ ცხადაია 74კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2013, სომბათჰეი, უნგრეთი
    საჩინო დავითაია 66კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2013, სომბათჰეი, უნგრეთი
    გურამ ფერსელიძე 120კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2013, სომბათჰეი, უნგრეთი
    რევაზ ლაშხი 66კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2013, სომბათჰეი, უნგრეთი
    რევაზ ნადარეიშვილი 84კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2013, სომბათჰეი, უნგრეთი
    მიხეილ ქაჯაია 96კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ემრეს მემორიალი) 2013, სტამბოლი, თურქეთი
    მიხეილ ქაჯაია 96კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ემრეს მემორიალი) 2013, სტამბოლი, თურქეთი
    რევაზ ნადარეიშვილი 84კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2014, სნინა, სლოვაკეთი
    ნიკა ჭიკაიძე 63კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2014, სნინა, სლოვაკეთი
    ლერი აბულაძე 46კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2014, სნინა, სლოვაკეთი
    ზვიად პატარიძე 120კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2014, სნინა, სლოვაკეთი
    ჯონი ხეცურიანი 50კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2014, თბილისი, საქართველო
    გიორგი ბარბაქაძე 85კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2014, თბილისი, საქართველო
    საბა ბუხრიკიძე 85კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2014, თბილისი, საქართველო
    დავით გოგიძე 85კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2014, თბილისი, საქართველო
    კახა კალანდაძე 76კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2014, თბილისი, საქართველო
    ალექსანდრე გუმბერიძე 76კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2014, თბილისი, საქართველო
    თენგიზ შუბითიძე 69კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2014, თბილისი, საქართველო
    დემურ ქავთარაძე 69კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2014, თბილისი, საქართველო
    ნიკა თაყაიშვილი 63კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2014, თბილისი, საქართველო
    ბექა მამუკაშვილი 63კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2014, თბილისი, საქართველო
    ლადო შავაძე 63კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2014, თბილისი, საქართველო
    გიორგი კურტანიძე 58კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2014, თბილისი, საქართველო
    დავით მარკოიძე 54კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2014, თბილისი, საქართველო
    თორნიკე მელაძე 50კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2014, თბილისი, საქართველო
    ლერი აბულაძე 50კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2014, თბილისი, საქართველო
    გიორგი ჩხაიძე 46კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2014, თბილისი, საქართველო
    თემურ გოგია 46კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2014, თბილისი, საქართველო
    ნუგზარ წურწუმია 46კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2014, თბილისი, საქართველო
    გიორგი კიკნაძე 42კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2014, თბილისი, საქართველო
    რობიზონ ესაძე 100კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2014, თბილისი, საქართველო
    გიორგი მარშანია 100კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2014, სამოკოვი, ბულგარეთი
    ნუგზარ წურწუმია 42კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2014, სამოკოვი, ბულგარეთი
    ზვიად პატარიძე 100კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2014, სამოკოვი, ბულგარეთი
    ნიკა ჭიკაიძე 63კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2014, ბაქო აზერბაიჯანი
    ირაკლი ძიმისტარაშვილი 42კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2014, ბაქო აზერბაიჯანი
    გიორგი მარშანია 100კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2014, ბაქო აზერბაიჯანი
    რომან ლომინაძე 54კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2014, ბაქო აზერბაიჯანი
    ლადო შავაძე 63კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი "გამარჯვების თასი" 2014, ანტალია, თურქეთი
    გიორგი ბარბაქაძე 85კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი "გამარჯვების თასი" 2014, ანტალია, თურქეთი
    ნიკა ჭიკაიძე 63კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი "გამარჯვების თასი" 2014, ანტალია, თურქეთი
    გიორგი კურტანიძე 58კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი "გამარჯვების თასი" 2014, ანტალია, თურქეთი
    თორნიკე მელაძე 46კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი "გამარჯვების თასი" 2014, ანტალია, თურქეთი
    ჯონი ხეცურიანი 50კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი "გამარჯვების თასი" 2014, ანტალია, თურქეთი
    ნუგზარ წურწუმია 42კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზარდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2014, ზაგრები, ხორვატია
    ლაშა გობაძე 84კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზარდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2014, ზაგრები, ხორვატია
    გელა ბოლქვაძე 74კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზარდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2014, ზაგრები, ხორვატია
    გიზო მელაძე 55კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ვახტანგაძის თასი) 2014, ბათუმი, საქართველო
    სამუკა დარჩია 120კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ვახტანგაძის თასი) 2014, ბათუმი, საქართველო
    ზურაბ გედეხაური 120კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ვახტანგაძის თასი) 2014, ბათუმი, საქართველო
    გიორგი მარშანია 96კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ვახტანგაძის თასი) 2014, ბათუმი, საქართველო
    ნიკა გავაშელი 96კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ვახტანგაძის თასი) 2014, ბათუმი, საქართველო
    შალვა ხაჩიძე 84კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ვახტანგაძის თასი) 2014, ბათუმი, საქართველო
    შოთა ღლონტი 84კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ვახტანგაძის თასი) 2014, ბათუმი, საქართველო
    მურთაზ ჩაბრავა 74კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ვახტანგაძის თასი) 2014, ბათუმი, საქართველო
    ედნარ შავაძე 66კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ვახტანგაძის თასი) 2014, ბათუმი, საქართველო
    რამაზ ზოიძე 66კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ვახტანგაძის თასი) 2014, ბათუმი, საქართველო
    ლევან ქავჟარაძე 60კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ვახტანგაძის თასი) 2014, ბათუმი, საქართველო
    ლადო შავაძე 60კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ვახტანგაძის თასი) 2014, ბათუმი, საქართველო
    მურად მიქელაძე 60კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ვახტანგაძის თასი) 2014, ბათუმი, საქართველო
    გიზო მელაძე 55კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ვახტანგაძის თასი) 2014, ბათუმი, საქართველო
    ბექა ბალანჩივაძე 55კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ვახტანგაძის თასი) 2014, ბათუმი, საქართველო
    თორნიკე ჭელიძე 50კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზარდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2014, კატოვიცე, პოლონეთი
    საქართველოს ნაკრები - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზარდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2014, კატოვიცე, პოლონეთი
    ბექა კანდელაკი 120კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზარდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2014, კატოვიცე, პოლონეთი
    კუკური კირცხალია 96კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზარდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2014, კატოვიცე, პოლონეთი
    ლაშა გობაძე 84კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზარდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2014, კატოვიცე, პოლონეთი
    გელა ბოლქვაძე 74კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზარდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2014, კატოვიცე, პოლონეთი
    შმაგი ბოლქვაძე 66კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზარდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2014, კატოვიცე, პოლონეთი
    გიზო მელაძე 55კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2014, ბაქო აზერბაიჯანი
    ზურაბ გედეხაური 120კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2014, ბაქო აზერბაიჯანი
    სამუკა დარჩია 120კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2014, ბაქო აზერბაიჯანი
    ნიკოლოზ კახელაშვილი 96კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2014, ბაქო აზერბაიჯანი
    ლაშა გობაძე 84კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2014, ბაქო აზერბაიჯანი
    გელა ბოლქვაძე 74კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2014, ბაქო აზერბაიჯანი
    შმაგი ბოლქვაძე 66კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2014, რიგა, ლატვია
    ზურაბ გედეხაური 120კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2014, რიგა, ლატვია
    ბაკურ გოგოლი 66კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2014, რიგა, ლატვია
    ბექა კანდელაკი 120კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2014, რიგა, ლატვია
    კუკური კირცხალია 96კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2014, რიგა, ლატვია
    ლაშა გობაძე 84კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2014, რიგა, ლატვია
    გელა ბოლქვაძე 74კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2014, რიგა, ლატვია
    შმაგი ბოლქვაძე 66კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2014, რიგა, ლატვია
    მურად მიქელაძე 60კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2014, რიგა, ლატვია
    გიზო მელაძე 55კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ალიევის მემოორიალი) 2014, ბაქო, აზერბაიჯანი
    რობერტ კობლიაშვილი 85კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ალიევის მემოორიალი) 2014, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ზურაბ დათუნაშვილი 75კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ალიევის მემოორიალი) 2014, ბაქო, აზერბაიჯანი
    მინდია წულუკიძე 71კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ალიევის მემოორიალი) 2014, ბაქო, აზერბაიჯანი
    რევაზ ლაშხი 66კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2014, სომბათჰეი, უნგრეთი
    ვლადიმერ გეგეშიძე 85კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2014, სომბათჰეი, უნგრეთი
    რობერტ კობლიაშვილი 85კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2014, სომბათჰეი, უნგრეთი
    ზურაბ დათუნაშვილი 75კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2014, სომბათჰეი, უნგრეთი
    მინდია წულუკიძე 71კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2014, სომბათჰეი, უნგრეთი
    მანუჩარ ცხადაია 71კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2014, სომბათჰეი, უნგრეთი
    საჩინო დავითაია 66კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - გრან პრი პარიზი 2014, პარიზი, საფრანგეთი
    ვასილ იმერლიშვილი 98კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - გრან პრი პარიზი 2014, პარიზი, საფრანგეთი
    გიორგი ცირეკიძე 80კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - გრან პრი პარიზი 2014, პარიზი, საფრანგეთი
    მანუჩარ ცხადაია 75კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - გრან პრი პარიზი 2014, პარიზი, საფრანგეთი
    ზურაბ დათუნაშვილი 75კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - გრან პრი პარიზი 2014, პარიზი, საფრანგეთი
    რევაზ ლაშხი 66კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - გრან პრი პარიზი 2014, პარიზი, საფრანგეთი
    ლაშა გოგიტაძე 59კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - გრან პრი პარიზი 2014, პარიზი, საფრანგეთი
    იაკობ ქაჯაია 130კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ემრეს მემორიალი) 2014, სტამბოლი, თურქეთი
    სოსო ჯაბიძე 98კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ემრეს მემორიალი) 2014, სტამბოლი, თურქეთი
    თორნიკე ძამაშვილი 80კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ემრეს მემორიალი) 2014, სტამბოლი, თურქეთი
    მინდია წულუკიძე 71კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ემრეს მემორიალი) 2014, სტამბოლი, თურქეთი
    ანტონ მამაგეიშვილი 66კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (იადიგარ იმამის მემორიალი) 2014, თეირანი, ირანი
    მარად აბულაძე 66კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2015, თბილისი, საქართველო
    ზაზა სილაგაძე 100კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2015, თბილისი, საქართველო
    გიორგი ზოიძე 100კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2015, თბილისი, საქართველო
    საბა ცეცხლაძე 100კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2015, თბილისი, საქართველო
    ალეკო მამრიკიშვილი 85კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2015, თბილისი, საქართველო
    ბეგლარ მამულაძე 85კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2015, თბილისი, საქართველო
    უჩა ტურაბელიძე 76კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2015, თბილისი, საქართველო
    საბა ბაღდავაძე 76კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2015, თბილისი, საქართველო
    გიორგი უგულავა 76კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2015, თბილისი, საქართველო
    ჯაბანა კახიაშვილი 69კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2015, თბილისი, საქართველო
    გიორგი ნოზაძე 69კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2015, თბილისი, საქართველო
    ლუკა ზაქარიაძე 69კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2015, თბილისი, საქართველო
    ლუკა ტატურაშვილი 69კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2015, თბილისი, საქართველო
    ბექა წულაია 63კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2015, თბილისი, საქართველო
    ნიკა თაყაიშვილი 63კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2015, თბილისი, საქართველო
    დავით სოლოღაშვილი 63კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2015, თბილისი, საქართველო
    ქერიმ მაჩალიკაშვილი 63კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2015, თბილისი, საქართველო
    ნიკა შერბაკოვი 58კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2015, თბილისი, საქართველო
    თორნიკე კანდელაკი 54კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2015, თბილისი, საქართველო
    ოთარ აბულაძე 54კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2015, თბილისი, საქართველო
    ირაკლი ძიმისტარაშვილი 54კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2015, თბილისი, საქართველო
    ხვიჩა ფუტკარაძე 50კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2015, თბილისი, საქართველო
    ბექა გურული 50კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2015, თბილისი, საქართველო
    გიორგი მეფიშვილი 50კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2015, თბილისი, საქართველო
    გიორგი შოთაძე 50კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2015, თბილისი, საქართველო
    ნოდარ ოქრომჭედლიშვილი 46კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2015, თბილისი, საქართველო
    გია კუჭავა 46კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2015, თბილისი, საქართველო
    აკაკი ოსიაშვილი 46კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2015, თბილისი, საქართველო
    რატი კანდელაკი 42კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2015, თბილისი, საქართველო
    გიორგი ჩხიკვაძე 42კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2015, თბილისი, საქართველო
    ავთანდილ ბიძინაშვილი 42კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბედინაძის თასი) 2015, ბათუმი, საქართველო
    ბიძინა ინაშვილი 100კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბედინაძის თასი) 2015, ბათუმი, საქართველო
    პაპუნა სახტარაძე 100კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბედინაძის თასი) 2015, ბათუმი, საქართველო
    ბიძინა მოლოდინაშვილი 100კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბედინაძის თასი) 2015, ბათუმი, საქართველო
    საბა ცეცხლაძე 100კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბედინაძის თასი) 2015, ბათუმი, საქართველო
    რობიზონ ესაძე 85კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბედინაძის თასი) 2015, ბათუმი, საქართველო
    გიორგი ქაცანაშვილი 85კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბედინაძის თასი) 2015, ბათუმი, საქართველო
    ვალერიან გიორგაძე 75კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბედინაძის თასი) 2015, ბათუმი, საქართველო
    ნოდარ როხვაძე 75კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბედინაძის თასი) 2015, ბათუმი, საქართველო
    უჩა ტურაბელიძე 75კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბედინაძის თასი) 2015, ბათუმი, საქართველო
    გიორგი წავლიაშვილი 69კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბედინაძის თასი) 2015, ბათუმი, საქართველო
    ლუკა ზაქარიაძე 69კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბედინაძის თასი) 2015, ბათუმი, საქართველო
    გიორგი ცოფურაშვილი 69კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბედინაძის თასი) 2015, ბათუმი, საქართველო
    ლუკა ტატურაშვილი 69კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბედინაძის თასი) 2015, ბათუმი, საქართველო
    ბექა გურული 63კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბედინაძის თასი) 2015, ბათუმი, საქართველო
    ნიკა ყორშია 63კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბედინაძის თასი) 2015, ბათუმი, საქართველო
    ბექა ბეშიძე 58კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბედინაძის თასი) 2015, ბათუმი, საქართველო
    ლერი აბულაძე 58კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბედინაძის თასი) 2015, ბათუმი, საქართველო
    გოგა პერტახია 54კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბედინაძის თასი) 2015, ბათუმი, საქართველო
    ოთარ აბულაძე 54კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბედინაძის თასი) 2015, ბათუმი, საქართველო
    ირაკლი ძიმისტარაშვილი 54კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბედინაძის თასი) 2015, ბათუმი, საქართველო
    გიორგი მეფიშვილი 50კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბედინაძის თასი) 2015, ბათუმი, საქართველო
    დავით ფუტკარაძე 50კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბედინაძის თასი) 2015, ბათუმი, საქართველო
    მამუკა თუთბერიძე 50კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბედინაძის თასი) 2015, ბათუმი, საქართველო
    ირაკლი ნაკაშია 46კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბედინაძის თასი) 2015, ბათუმი, საქართველო
    დავით ლომიძე 46კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბედინაძის თასი) 2015, ბათუმი, საქართველო
    ნუგზარ ჩხიკვაძე 42კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბედინაძის თასი) 2015, ბათუმი, საქართველო
    ანზორ ხურციძე 42კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბედინაძის თასი) 2015, ბათუმი, საქართველო
    თემურ ხოზრევანიძე 42კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბედინაძის თასი) 2015, ბათუმი, საქართველო
    გიორგი ჩხიკვაძე 42კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბედინაძის თასი) 2015, ბათუმი, საქართველო
    ნიკა ბროლაძე 38კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბედინაძის თასი) 2015, ბათუმი, საქართველო
    ლაშა ბოლქვაძე 38კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბედინაძის თასი) 2015, ბათუმი, საქართველო
    ნუკრი ბენიძე 38კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბაკურიძის მემორიალი) 2015, ბათუმი, საქართველო
    რევაზ ბაკურაძე 120კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბაკურიძის მემორიალი) 2015, ბათუმი, საქართველო
    საბა ცეცხლაძე 96კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბაკურიძის მემორიალი) 2015, ბათუმი, საქართველო
    გიგა ქოქოლაძე 96კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბაკურიძის მემორიალი) 2015, ბათუმი, საქართველო
    ალექსანდრე გუმბერიძე 84კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბაკურიძის მემორიალი) 2015, ბათუმი, საქართველო
    გიორგი შავაძე 84კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბაკურიძის მემორიალი) 2015, ბათუმი, საქართველო
    ნუკრი შავაძე 84კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბაკურიძის მემორიალი) 2015, ბათუმი, საქართველო
    დემურ ქავთარაძე 74კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბაკურიძის მემორიალი) 2015, ბათუმი, საქართველო
    გელა შავაძე 74კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბაკურიძის მემორიალი) 2015, ბათუმი, საქართველო
    მინდია ბოლქვაძე 74კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბაკურიძის მემორიალი) 2015, ბათუმი, საქართველო
    რეზო ჩხაიძე 66კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბაკურიძის მემორიალი) 2015, ბათუმი, საქართველო
    ოთარ მამნიაშვილი 66კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბაკურიძის მემორიალი) 2015, ბათუმი, საქართველო
    ლადო შავაძე 66კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბაკურიძის მემორიალი) 2015, ბათუმი, საქართველო
    გიორგი გუჯაბიძე 66კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბაკურიძის მემორიალი) 2015, ბათუმი, საქართველო
    თორნიკე ჯანელიძე 60კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბაკურიძის მემორიალი) 2015, ბათუმი, საქართველო
    საბა ბაბილუა 60კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბაკურიძის მემორიალი) 2015, ბათუმი, საქართველო
    იური ლომინაძე 60კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბაკურიძის მემორიალი) 2015, ბათუმი, საქართველო
    ირაკლი შავაძე 60კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბაკურიძის მემორიალი) 2015, ბათუმი, საქართველო
    გოდერძი დავითაძე 55კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბაკურიძის მემორიალი) 2015, ბათუმი, საქართველო
    ირაკლი ძიმისტარაშვილი 55კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბაკურიძის მემორიალი) 2015, ბათუმი, საქართველო
    ლერი აბულაძე 55კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბაკურიძის მემორიალი) 2015, ბათუმი, საქართველო
    კახა ირემაძე 55კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბაკურიძის მემორიალი) 2015, ბათუმი, საქართველო
    შოთა ღლონტი 50კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბაკურიძის მემორიალი) 2015, ბათუმი, საქართველო
    ალეკო ღოღობერიძე 50კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბაკურიძის მემორიალი) 2015, ბათუმი, საქართველო
    გიორგი მეფიშვილი 50კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბაკურიძის მემორიალი) 2015, ბათუმი, საქართველო
    ოთარ აბულაძე 50კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ვახტანგაძის თასი) 2015, ბათუმი, საქართველო
    სულხან ბუიაძე 96კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ვახტანგაძის თასი) 2015, ბათუმი, საქართველო
    როლანდ ანდრიაძე 84კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ვახტანგაძის თასი) 2015, ბათუმი, საქართველო
    ალექსი ლოდია 84კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ვახტანგაძის თასი) 2015, ბათუმი, საქართველო
    გიგა ქოქოლაძე 84კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ვახტანგაძის თასი) 2015, ბათუმი, საქართველო
    ნიკოლოზ კახელაშვილი 74კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ვახტანგაძის თასი) 2015, ბათუმი, საქართველო
    იური ლომაძე 66კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ვახტანგაძის თასი) 2015, ბათუმი, საქართველო
    ვაჟა გოთუა 66კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ვახტანგაძის თასი) 2015, ბათუმი, საქართველო
    ჯონი ხეცურიანი 60კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ვახტანგაძის თასი) 2015, ბათუმი, საქართველო
    აივენგო რიკაძე 60კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ვახტანგაძის თასი) 2015, ბათუმი, საქართველო
    ბექა ადიკაშვილი 55კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ვახტანგაძის თასი) 2015, ბათუმი, საქართველო
    ირაკლი შავაძე 50კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ვახტანგაძის თასი) 2015, ბათუმი, საქართველო
    თემურ გოგია 50კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ვახტანგაძის თასი) 2015, ბათუმი, საქართველო
    ბექა კანდელაკი 120კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2015, სარაევო, ბოსნია-ჰერცეგოვინა
    ნიკა ჭიკაიძე 69კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2015, სარაევო, ბოსნია-ჰერცეგოვინა
    ჯონი ხეცურიანი 54კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2015, სარაევო, ბოსნია-ჰერცეგოვინა
    აივენგო რიკაძე 63კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2015, სუბოტიცა, სერბეთი
    თემურ ჭკუასელიძე 76კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2015, სუბოტიცა, სერბეთი
    ჯონი ხეცურიანი 58კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2015, სუბოტიცა, სერბეთი
    საქართველოს ნაკრები - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2015, სუბოტიცა, სერბეთი
    გიორგი შოთაძე 46კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2015, სუბოტიცა, სერბეთი
    დავით ფუტკარაძე 42კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2015, სუბოტიცა, სერბეთი
    აივენგო რიკაძე 63კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2015, სუბოტიცა, სერბეთი
    ლერი აბულაძე 54კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი "ჩემპიონი" 2015, თბილისი, საქართველო
    ლუკა ხუციშვილი 76კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი "ჩემპიონი" 2015, თბილისი, საქართველო
    აივენგო რიკაძე 69კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი "ჩემპიონი" 2015, თბილისი, საქართველო
    ოთარ მამნიაშვილი 63კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი "ჩემპიონი" 2015, თბილისი, საქართველო
    გიორგი ქაცანაშვილი 85კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი "ჩემპიონი" 2015, თბილისი, საქართველო
    გიორგი სოსელია 50კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი "ჩემპიონი" 2015, თბილისი, საქართველო
    აკაკი ოსიაშვილი 46კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი "ჩემპიონი" 2015, თბილისი, საქართველო
    ნიკა შერბაკოვი 50კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი "ჩემპიონი" 2015, თბილისი, საქართველო
    გია ირემაძე 46კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი "ჩემპიონი" 2015, თბილისი, საქართველო
    გოდერძი დავითაძე 54კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი "ჩემპიონი" 2015, თბილისი, საქართველო
    ნოდარ ოქრომჭედლიშვილი 42კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი "ჩემპიონი" 2015, თბილისი, საქართველო
    გურამ კეთილაძე 100კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი "ჩემპიონი" 2015, თბილისი, საქართველო
    საბა ცეცხლაძე 100კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი "ჩემპიონი" 2015, თბილისი, საქართველო
    ნიკა ჭიკაიძე 69კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი "ჩემპიონი" 2015, თბილისი, საქართველო
    ბექა ზოიძე 85კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი "ჩემპიონი" 2015, თბილისი, საქართველო
    ბექა მაკარიძე 100კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი "ჩემპიონი" 2015, თბილისი, საქართველო
    დავით ფუტკარაძე 42კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი "ჩემპიონი" 2015, თბილისი, საქართველო
    გიორგი შავაძე 85კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი "ჩემპიონი" 2015, თბილისი, საქართველო
    საქართველოს ნაკრები - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი "ჩემპიონი" 2015, თბილისი, საქართველო
    ოთარ აბულაძე 50კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი "ჩემპიონი" 2015, თბილისი, საქართველო
    გიორგი შოთაძე 46კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი "ჩემპიონი" 2015, თბილისი, საქართველო
    ბადრი ჯანელიძე 76კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი "ჩემპიონი" 2015, თბილისი, საქართველო
    ვაჟა გოთუა 69კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი "ჩემპიონი" 2015, თბილისი, საქართველო
    დავით ბაკურაძე 63კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი "ჩემპიონი" 2015, თბილისი, საქართველო
    ჯონი ხეცურიანი 58კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი "ჩემპიონი" 2015, თბილისი, საქართველო
    ლერი აბულაძე 46კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ატალაის და ერქანის თასი) 2015, იზმირი, თურქეთი
    ბექა მაკარიძე 100კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ატალაის და ერქანის თასი) 2015, იზმირი, თურქეთი
    თემურ ჭკუასელიძე 76კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ატალაის და ერქანის თასი) 2015, იზმირი, თურქეთი
    გიორგი მეფიშვილი 46კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ატალაის და ერქანის თასი) 2015, იზმირი, თურქეთი
    გიორგი შოთაძე 46კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ატალაის და ერქანის თასი) 2015, იზმირი, თურქეთი
    ნიკა ჭიკაიძე 69კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ატალაის და ერქანის თასი) 2015, იზმირი, თურქეთი
    აივენგო რიკაძე 63კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ატალაის და ერქანის თასი) 2015, იზმირი, თურქეთი
    ჯონი ხეცურიანი 58კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2015, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ნოდარ შავაძე 69კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2015, ბაქო, აზერბაიჯანი
    საბა ცეცხლაძე 100კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2015, ბაქო, აზერბაიჯანი
    რობიზონ ესაძე 85კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2015, ვალბრჟიხი, პოლონეთი
    რომან ლომინაძე 54კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2015, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ვაჟა გოთუა 69კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2015, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ბადრი ჯანელიძე 76კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2015, ბაქო, აზერბაიჯანი
    დავით ბაკურაძე 63კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2015, ბაქო, აზერბაიჯანი
    გიორგი მეფიშვილი 46კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2015, სომხეთი
    გუგა გიორგობიანი 85კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2015, სომხეთი
    დავით ბაკურაძე 63კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2015, სომხეთი
    ჯონი ხეცურიანი 58კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2015, სომხეთი
    ირაკლი ჩხეიძე 50კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2015, სომხეთი
    ირაკლი ძიმისტარაშვილი 50კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2015, სომხეთი
    ბექა გურული 46კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2015, სომხეთი
    ნიკა ჭიკაიძე - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2015, სომხეთი
    ბექა მაკარიძე 100კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2015, სომხეთი
    თემურ ჭკუასელიძე 71კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2015, სომხეთი
    ლერი აბულაძე 54კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2015, სომხეთი
    გიორგი შოთაძე 46კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (იადეგრ იმამის თასი) 2015, მაშადი, ირანი
    საქართველოს ნაკრები - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (იადეგრ იმამის თასი) 2015, მაშადი, ირანი
    ბექა მაკარიძე 100კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (იადეგრ იმამის თასი) 2015, მაშადი, ირანი
    თემურ ჭკუასელიძე 71კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (იადეგრ იმამის თასი) 2015, მაშადი, ირანი
    ნიკა ჭიკაიძე 69კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2015, ერევანი, სომხეთი
    გიორგი მარშანია 98კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2015, ერევანი, სომხეთი
    გიორგი დათუნაშვილი 80კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2015, ერევანი, სომხეთი
    გოგა აფრიამაშვილი 75კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2015, ერევანი, სომხეთი
    ანტონ მამაგეიშვილი 75კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2015, ერევანი, სომხეთი
    გოგა გოგიბერაშვილი 71კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2015, ერევანი, სომხეთი
    გიორგი ცირეკიძე 85კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2015, ერევანი, სომხეთი
    მურად მიქელაძე 66კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2015, ერევანი, სომხეთი
    სანდრო დიხამინჯია 120კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2015, ერევანი, სომხეთი
    მათე სოფაძე 85კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2015, ერევანი, სომხეთი
    ნიკოლოზ კელასოვი 80კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2015, ერევანი, სომხეთი
    მინდია წულუკიძე 75კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ტურლიხანოვის მემორიალი) 2015, სემეი, ყაზახეთი
    ზვიად პატარიძე 130კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ტურლიხანოვის მემორიალი) 2015, სემეი, ყაზახეთი
    გელა ბოლქვაძე 75კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ტურლიხანოვის მემორიალი) 2015, სემეი, ყაზახეთი
    რამაზ ზოიძე 66კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2015, სალვადორ დი ბაჰია, ბრაზილია
    ნუგზარ წურწუმია 50კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2015, სალვადორ დი ბაჰია, ბრაზილია
    საქართველოს ნაკრები - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2015, სალვადორ დი ბაჰია, ბრაზილია
    ზვიად პატარიძე 120კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2015, სალვადორ დი ბაჰია, ბრაზილია
    ნიკოლოზ კახელაშვილი 96კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2015, სალვადორ დი ბაჰია, ბრაზილია
    გელა ბოლქვაძე 74კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2015, სალვადორ დი ბაჰია, ბრაზილია
    რამაზ ზოიძე 66კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2015, სტამბოლი, თურქეთი
    ნიკოლოზ კახელაშვილი 96კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2015, სტამბოლი, თურქეთი
    გელა ბოლქვაძე 74კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2015, სტამბოლი, თურქეთი
    ლევან ქავჟარაძე 60კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2015, სტამბოლი, თურქეთი
    ნუგზარ წურწუმია 50კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2015, სტამბოლი, თურქეთი
    საქართველოს ნაკრები - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2015, სტამბოლი, თურქეთი
    ზვიად პატარიძე 120კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2015, სტამბოლი, თურქეთი
    ირაკლი შავაძე 55კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2015, ბელორუსი
    ზვიად პატარიძე 120კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2015, ბელორუსი
    გიორგი მელია 84კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2015, ბელორუსი
    გელა ბოლქვაძე 74კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2015, ბელორუსი
    რამაზ ზოიძე 66კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2015, ბელორუსი
    ლევან ქავჟარაძე 60კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2015, ბელორუსი
    ირაკლი შავაძე 55კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2015, ბელორუსი
    ნუგზარ წურწუმია 50კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2015, ბაქო, აზერნაიჯანი
    ბექა კანდელაკი 120კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2015, ბაქო, აზერნაიჯანი
    გიორგი მელია 84კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2015, ბაქო, აზერნაიჯანი
    ირაკლი შავაძე 60კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2015, ბაქო, აზერნაიჯანი
    დავით ჩხარტიშვილი 55კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2015, ბაქო, აზერნაიჯანი
    ნუგზარ წურწუმია 50კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2015, ბაქო, აზერნაიჯანი
    გიორგი სულავა 60კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2015, ბაქო, აზერნაიჯანი
    ზვიად პატარიძე 120კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2015, ბაქო, აზერნაიჯანი
    რამაზ ზოიძე 66კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2015, ბაქო, აზერნაიჯანი
    ლევან ქავჟარაძე 60კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2015, რიგა, ლატვია
    ზვიად პატარიძე 120კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2015, რიგა, ლატვია
    ნუგზარ წურწუმია 50კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2015, რიგა, ლატვია
    ირაკლი შავაძე 55კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2015, რიგა, ლატვია
    გიორგი ჩხარტიშვილი 66კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2015, რიგა, ლატვია
    საქართველოს ნაკრები - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2015, რიგა, ლატვია
    გურამ ხეცურიანი 74კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2015, რიგა, ლატვია
    ლევან ქავჟარაძე 60კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2015, რიგა, ლატვია
    გელა ბოლქვაძე 74კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2015, რიგა, ლატვია
    გიორგი მელია 84კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2015, რიგა, ლატვია
    ბექა კანდელაკი 120კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2015, რიგა, ლატვია
    ნიკოლოზ კახელაშვილი 96კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2015, რიგა, ლატვია
    რამაზ ზოიძე 66კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2015, რიგა, ლატვია
    გიორგი კურტანიძე 60კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2015, ვალბრჟიხი, პოლონეთი
    კუკური კირცხალია 98კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2015, ვალბრჟიხი, პოლონეთი
    შალვა ხაჩიძე 85კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2015, ვალბრჟიხი, პოლონეთი
    ხვიჩა ჭითავა 59კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2015, ვალბრჟიხი, პოლონეთი
    ლაშა გობაძე 80კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2015, ვალბრჟიხი, პოლონეთი
    საქართველოს ნაკრები - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა -ოქროს გრან-პრი 2015, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ლაშა გობაძე 80კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (გრან პრი) 2015, უსტ-კამენოგორსკი, ყაზახეთი
    ბექა როყვა 85კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (გრან პრი) 2015, უსტ-კამენოგორსკი, ყაზახეთი
    გიორგი დათუნაშვილი 75კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (გრან პრი) 2015, უსტ-კამენოგორსკი, ყაზახეთი
    არჩილ თურმანიძე 66კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (გრან პრი) 2015, უსტ-კამენოგორსკი, ყაზახეთი
    შოთა გოგისვანიძე 130კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ივანოვიჩის მემორიალი) 2015, ბელგრადი, სერბეთი
    საჩინო დავითაია 66კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ივანოვიჩის მემორიალი) 2015, ბელგრადი, სერბეთი
    მანუჩარ ცხადაია 71კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ივანოვიჩის მემორიალი) 2015, ბელგრადი, სერბეთი
    ზურაბ დათუნაშვილი 75კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ივანოვიჩის მემორიალი) 2015, ბელგრადი, სერბეთი
    სოსო ჯაბიძე 98კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ემრეს მემორიალი) 2015, სტამბოლი, თურქეთი
    ზურაბ დათუნაშვილი 75კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ემრეს მემორიალი) 2015, სტამბოლი, თურქეთი
    საჩინო დავითაია 71კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ემრეს მემორიალი) 2015, სტამბოლი, თურქეთი
    შმაგი ბოლქვაძე 66კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (უნგრეთის დიდი პრიზი) 2015, სომბათჰეი, უნგრეთი
    მათე სოფაძე 85კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (უნგრეთის დიდი პრიზი) 2015, სომბათჰეი, უნგრეთი
    რევაზ ლაშხი 66კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (უნგრეთის დიდი პრიზი) 2015, სომბათჰეი, უნგრეთი
    გიორგი ცირეკიძე 80კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ტახტის თასი) 2015, ქერმანშაჰი, ირანი
    ირაკლი ქაჯაია 98კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ტახტის თასი) 2015, ქერმანშაჰი, ირანი
    რობერტ კობლიაშვილი 85კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ტახტის თასი) 2015, ქერმანშაჰი, ირანი
    მარად აბულაძე 66კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ტახტის თასი) 2015, ქერმანშაჰი, ირანი
    ლაშა გობაძე 80კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2016, თბილისი, საქართველო
    ელგუჯა სილაგაძე 100კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2016, თბილისი, საქართველო
    იური აროშიძე 100კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2016, თბილისი, საქართველო
    დიტო ჩიტაძე 85კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2016, თბილისი, საქართველო
    ბეგლარ მამულაძე 85კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2016, თბილისი, საქართველო
    ბექა ხვითარია 76კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2016, თბილისი, საქართველო
    თემურ გოგოხია 69კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2016, თბილისი, საქართველო
    ბექა ბეშიძე 69კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2016, თბილისი, საქართველო
    გიორგი შპეტიშვილი 63კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2016, თბილისი, საქართველო
    გიორგი ბენდიანიშვილი 58კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2016, თბილისი, საქართველო
    მიხეილ ბენდიანიშვილი 58კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2016, თბილისი, საქართველო
    რატი კანდელაკი 54კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2016, თბილისი, საქართველო
    გურამ აბრამიშვილი 50კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2016, თბილისი, საქართველო
    დიეგო ჩხიკვაძე 46კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2016, თბილისი, საქართველო
    გიორგი ირემაძე 38კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2016, თბილისი, საქართველო
    ხვიჩა აბულაძე 38კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2016, თბილისი, საქართველო
    მათე გოქაძე 100კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2016, თბილისი, საქართველო
    საბა ბაღდავაძე 85კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2016, თბილისი, საქართველო
    გიორგი ცოფურაშვილი 76კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2016, თბილისი, საქართველო
    ომარ სირაძე 69კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2016, თბილისი, საქართველო
    ოთარ აბულაძე 63კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2016, თბილისი, საქართველო
    რამაზ ირემაძე 58კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2016, თბილისი, საქართველო
    დავით ლომიძე 54კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2016, თბილისი, საქართველო
    გიორგი ჩხიკვაძე 50კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2016, თბილისი, საქართველო
    ფრიდონ აბულაძე 46კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2016, თბილისი, საქართველო
    დიმიტრი ხაჩიძე 42კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2016, თბილისი, საქართველო
    თორნიკე სოლომონიძე 38კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2016, თბილისი, საქართველო
    გიორგი ზოიძე 100კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2016, თბილისი, საქართველო
    ლუკა ხუციშვილი 85კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2016, თბილისი, საქართველო
    ლუკა ზაქარიაძე 76კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2016, თბილისი, საქართველო
    გიორგი ნოზაძე 63კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2016, თბილისი, საქართველო
    ნიკა შერბაკოვი 63კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2016, თბილისი, საქართველო
    გიორგი პერტაია 59კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2016, თბილისი, საქართველო
    ხვიჩა ანანიძე 54კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2016, თბილისი, საქართველო
    აკაკი ოსიაშვილი 50კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2016, თბილისი, საქართველო
    ლაშა ბოლქვაძე 46კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სალაძის თასი) 2016, თბილისი, საქართველო
    აჩიკო ბოლქვაძე 38კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2016, თბილისი, საქართველო
    ლერი აბულაძე 54კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2016, თბილისი, საქართველო
    გიორგი შოთაძე 50კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ყაზარაშვილის თასი) 2016, რუსთავი, საქართველო
    ზაზა სილაგაძე 100კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ყაზარაშვილის თასი) 2016, რუსთავი, საქართველო
    გიორგი ცოფურაშვილი 76კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ყაზარაშვილის თასი) 2016, რუსთავი, საქართველო
    ლევან გოგუა 69კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ყაზარაშვილის თასი) 2016, რუსთავი, საქართველო
    გიორგი მეფიშვილი 54კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ყაზარაშვილის თასი) 2016, რუსთავი, საქართველო
    აკაკი ოსიაშვილი 50კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ყაზარაშვილის თასი) 2016, რუსთავი, საქართველო
    ბექა გურული 69კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ყაზარაშვილის თასი) 2016, რუსთავი, საქართველო
    ქერიმ მაჩალიკაშვილი 63კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ყაზარაშვილის თასი) 2016, რუსთავი, საქართველო
    ლერი აბულაძე 58კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ყაზარაშვილის თასი) 2016, რუსთავი, საქართველო
    გიორგი ჩხიკვაძე 46კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ყაზარაშვილის თასი) 2016, რუსთავი, საქართველო
    ოთარ აბულაძე 58კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2016, სტოკჰოლმი, შვედეთი
    საბა ცეცხლაძე 100კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2016, სტოკჰოლმი, შვედეთი
    გიორგი ქაცანაშვილი 85კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2016, სტოკჰოლმი, შვედეთი
    ქერიმ მაჩალიკაშვილი 63კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2016, სტოკჰოლმი, შვედეთი
    ლერი აბულაძე 58კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2016, სტოკჰოლმი, შვედეთი
    ოთარ აბულაძე 54კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2016, სტოკჰოლმი, შვედეთი
    გიორგი ჩხიკვაძე 42კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2016, სტოკჰოლმი, შვედეთი
    ირაკლი ძიმისტარაშვილი 54კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2016, სტოკჰოლმი, შვედეთი
    გიორგი შოთაძე 50კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბედინაძის თასი) 2016, ბათუმი, საქართველო
    ალეკო მამრიკიშვილი 85კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბედინაძის თასი) 2016, ბათუმი, საქართველო
    ლუკა ტატურაშვილი 76კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბედინაძის თასი) 2016, ბათუმი, საქართველო
    უჩა ტურაბელიძე 76კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბედინაძის თასი) 2016, ბათუმი, საქართველო
    თემურ გოგოხია 69კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბედინაძის თასი) 2016, ბათუმი, საქართველო
    ნიკა ყორშია 63კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბედინაძის თასი) 2016, ბათუმი, საქართველო
    დავით სოლოღაშვილი 63კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბედინაძის თასი) 2016, ბათუმი, საქართველო
    გოგა პერტახია 58კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბედინაძის თასი) 2016, ბათუმი, საქართველო
    რამაზ სილაგავა 54კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბედინაძის თასი) 2016, ბათუმი, საქართველო
    აკაკი ოსიაშვილი 50კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბედინაძის თასი) 2016, ბათუმი, საქართველო
    მიხეილ აბაშიძე 38კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბედინაძის თასი) 2016, ბათუმი, საქართველო
    საბა ცეცხლაძე 100კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბედინაძის თასი) 2016, ბათუმი, საქართველო
    ლუკა ხუციშვილი 85კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბედინაძის თასი) 2016, ბათუმი, საქართველო
    გიორგი ცოფურაშვილი 76კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბედინაძის თასი) 2016, ბათუმი, საქართველო
    ბექა ბეშიძე 63კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბედინაძის თასი) 2016, ბათუმი, საქართველო
    ირაკლი ძიმისტარაშვილი 58კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბედინაძის თასი) 2016, ბათუმი, საქართველო
    დავით ფუტკარაძე 50კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბედინაძის თასი) 2016, ბათუმი, საქართველო
    გიორგი თოხაძე 42კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბედინაძის თასი) 2016, ბათუმი, საქართველო
    ნუგზარ ბედინაძე 38კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბედინაძის თასი) 2016, ბათუმი, საქართველო
    გიორგი ქაცანაშვილი 85კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბედინაძის თასი) 2016, ბათუმი, საქართველო
    ლუკა ზაქარიაძე 76კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბედინაძის თასი) 2016, ბათუმი, საქართველო
    ბექა გურული 69კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბედინაძის თასი) 2016, ბათუმი, საქართველო
    ქერიმ მაჩალიკაშვილი 63კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბედინაძის თასი) 2016, ბათუმი, საქართველო
    ლერი აბულაძე 58კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბედინაძის თასი) 2016, ბათუმი, საქართველო
    გიორგი შოთაძე 54კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბედინაძის თასი) 2016, ბათუმი, საქართველო
    ხვიჩა ანანიძე 50კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბედინაძის თასი) 2016, ბათუმი, საქართველო
    ლუკა უჩიკავა 46კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბედინაძის თასი) 2016, ბათუმი, საქართველო
    ნიკა ბროლაძე 42კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ბედინაძის თასი) 2016, ბათუმი, საქართველო
    აჩიკო ბოლქვაძე 38კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ათალაის და ერქანის მემორიალი) 2016, იზმირი, თურქეთი
    ბექა გურული 69კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ათალაის და ერქანის მემორიალი) 2016, იზმირი, თურქეთი
    ბექა ბეშიძე 63კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ათალაის და ერქანის მემორიალი) 2016, იზმირი, თურქეთი
    ოთარ აბულაძე 58კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ათალაის და ერქანის მემორიალი) 2016, იზმირი, თურქეთი
    გიორგი შოთაძე 54კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ათალაის და ერქანის მემორიალი) 2016, იზმირი, თურქეთი
    ზაზა სილაგაძე 100კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ათალაის და ერქანის მემორიალი) 2016, იზმირი, თურქეთი
    ლევან გოგუა 69კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ათალაის და ერქანის მემორიალი) 2016, იზმირი, თურქეთი
    გიორგი ქაცანაშვილი 85კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ათალაის და ერქანის მემორიალი) 2016, იზმირი, თურქეთი
    ლერი აბულაძე 58კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ათალაის და ერქანის მემორიალი) 2016, იზმირი, თურქეთი
    ირაკლი ძიმისტარაშვილი 54კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2016, ბაქო, აზერბაიჯანი
    გიორგი ქაცანაშვილი 85კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2016, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ლევან გოგუა 69კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2016, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ნიკა ყორშია 63კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2016, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ოთარ აბულაძე 58კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2016, ბაქო, აზერბაიჯანი
    რამაზ სილაგავა 50კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2016, ბაქო, აზერბაიჯანი
    აკაკი ოსიაშვილი 46კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2016, ბაქო, აზერბაიჯანი
    საბა ცეცხლაძე 100კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2016, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ბექა ბეშიძე 63კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2016, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ლუკა ხუციშვილი 76კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2016, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ლერი აბულაძე 58კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2016, ბაქო, აზერბაიჯანი
    გიორგი შოთაძე 54კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2016, ბაქო, აზერბაიჯანი
    გიორგი ჩხიკვაძე 42კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2016, რუსეთი
    საბა ცეცხლაძე 100კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2016, რუსეთი
    ირაკლი ძიმისტარაშვილი 54კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2016, რუსეთი
    აკაკი ოსიაშვილი 46კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2016, მაკონი, საფრანგეთი
    ნუგზარ წურწუმია 50კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2016, მაკონი, საფრანგეთი
    ზვიად პატარიძე 120კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2016, მაკონი, საფრანგეთი
    გიორგი მელია 96კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2016, მაკონი, საფრანგეთი
    რამაზ ზოიძე 66კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2016, მაკონი, საფრანგეთი
    დავით ჩხარტიშვილი 55კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2016, ბუქარესტი, რუმინეთი
    დავით ჩხარტიშვილი 55კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2016, ბუქარესტი, რუმინეთი
    გიორგი მელია 96კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2016, ბუქარესტი, რუმინეთი
    ლევან ქავჟარაძე 60კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2016, ბუქარესტი, რუმინეთი
    ზვიად პატარიძე 120კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2016, ბუქარესტი, რუმინეთი
    რამაზ ზოიძე 66კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2016, ბუქარესტი, რუმინეთი
    ნუგზარ წურწუმია 50კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ვახტანგაძის თასი) 2016, ბათუმი, საქართველო
    მინდია ბოლქვაძე 74კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ვახტანგაძის თასი) 2016, ბათუმი, საქართველო
    იური ლომაძე 74კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ვახტანგაძის თასი) 2016, ბათუმი, საქართველო
    გიორგი კურტანიძე 66კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2020, რომი, იტალია
    ლევან არაბული 130კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2020, რომი, იტალია
    იური ლომაძე 72კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2020, რომი, იტალია
    ამირან შავაძე 60კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2020, რომი, იტალია
    ნუგზარ წურწუმია 55კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2016, ბაქო, აზერბაიჯანი
    გურამ ხეცურიანი 85კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2016, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ირაკლი შავაძე 60კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2016, ბაქო, აზერბაიჯანი
    იური ლომაძე 74კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2016, ბაქო, აზერბაიჯანი
    დავით ჩხარტიშვილი 55კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2016, ბაქო, აზერბაიჯანი
    გიორგი მელია 96კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2016, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ნუგზარ წურწუმია 50კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2016, რიგა, ლატვია
    ლევან ქავჟარაძე 66კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2016, რიგა, ლატვია
    გიორგი მელია 96კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2016, რიგა, ლატვია
    გურამ ხეცურიანი 84კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2016, რიგა, ლატვია
    თემურ ჭკუასელიძე 74კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2016, რიგა, ლატვია
    გიორგი კურტანიძე 66კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2016, რიგა, ლატვია
    დავით ჩხარტიშვილი 60კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2016, რიგა, ლატვია
    ნუგზარ წურწუმია 50კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ავსტრიის ღია პირველობა 2016, ვენა, ავსტრია
    დავით ჩხარტიშვილი 55კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ავსტრიის ღია პირველობა 2016, ვენა, ავსტრია
    ლევან ქავჟარაძე 66კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ავსტრიის ღია პირველობა 2016, ვენა, ავსტრია
    ზვიად პატარიძე 120კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ავსტრიის ღია პირველობა 2016, ვენა, ავსტრია
    გიორგი მელია 96კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ავსტრიის ღია პირველობა 2016, ვენა, ავსტრია
    გურამ ხეცურიანი 84კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ავსტრიის ღია პირველობა 2016, ვენა, ავსტრია
    თემურ ჭკუასელიძე 74კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ავსტრიის ღია პირველობა 2016, ვენა, ავსტრია
    გიორგი კურტანიძე 66კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ავსტრიის ღია პირველობა 2016, ვენა, ავსტრია
    ნუგზარ წურწუმია 50კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2016, რუსე, ბულგარეთი
    რამაზ ზოიძე 71კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2016, რუსე, ბულგარეთი
    კუკური კირცხალია 96კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2016, რუსე, ბულგარეთი
    თორნიკე ჯანგავაძე 66კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2016, რუსე, ბულგარეთი
    იაკობ ქაჯაია 130კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2016, რუსე, ბულგარეთი
    ლაშა გობაძე 80კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2016, რუსე, ბულგარეთი
    გელა ბოლქვაძე 75კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სირაკოვის და ილიევის მემორიალი) 2016, სოფია ბულგარეთი
    ნიკა გავაშელი 80კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სირაკოვის და ილიევის მემორიალი) 2016, სოფია ბულგარეთი
    გიზო მელაძე 59კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სირაკოვის და ილიევის მემორიალი) 2016, სოფია ბულგარეთი
    ბაკურ გოგოლი 71კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სირაკოვის და ილიევის მემორიალი) 2016, სოფია ბულგარეთი
    ბექა კანდელაკი 130კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სირაკოვის და ილიევის მემორიალი) 2016, სოფია ბულგარეთი
    კუკური კირცხალია 98კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სირაკოვის და ილიევის მემორიალი) 2016, სოფია ბულგარეთი
    გელა ბოლქვაძე 80კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სირაკოვის და ილიევის მემორიალი) 2016, სოფია ბულგარეთი
    ხვიჩა ჭითავა 59კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ოქროს გრან პრი 2016, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ზურაბ დათუნაშვილი 75კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ოქროს გრან პრი 2016, ბაქო, აზერბაიჯანი
    შმაგი ბოლქვაძე 66კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო (სალიცენზიო) ტურნირი 2016, სტამბოლი, თურქეთი
    იაკობ ქაჯაია 130კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო (სალიცენზიო) ტურნირი 2016, სტამბოლი, თურქეთი
    რობერტ კობლიაშვილი 85კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო (სალიცენზიო) ტურნირი 2016, ულან-ბატორი, მონღოლეთი
    რევაზ ლაშხი 59კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო (სალიცენზიო) ტურნირი 2016, ულან-ბატორი, მონღოლეთი
    რევაზ ნადარეიშვილი 98კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ევროპის ფედერაციის თსი 2016, სერბეთი, ზრენჯანინი
    ზურაბ დათუნაშვილი 75კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ევროპის ფედერაციის თსი 2016, სერბეთი, ზრენჯანინი
    შმაგი ბოლქვაძე 66კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2016, კიევი, უკრაინა
    თორნიკე ძამაშვილი 80კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2016, კიევი, უკრაინა
    გიორგი დათუნაშვილი 75კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2016, კიევი, უკრაინა
    გიორგი ჯავახია 71კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2016, კიევი, უკრაინა
    არჩილ თურმანიძე 66კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2016, კიევი, უკრაინა
    ვასილ იმერლიშვილი 98კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2016, კიევი, უკრაინა
    ვლადიმერ გეგეშიძე 85კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2016, კიევი, უკრაინა
    გოგა აფრიამაშვილი 71კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ემრეს მემორიალი) 2016, სტამბოლი, თურქეთი
    ნიკოლოზ კახელაშვილი 98კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ემრეს მემორიალი) 2016, სტამბოლი, თურქეთი
    გიორგი ცირეკიძე 85კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ემრეს მემორიალი) 2016, სტამბოლი, თურქეთი
    მათე სოფაძე 85კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ემრეს მემორიალი) 2016, სტამბოლი, თურქეთი
    ბაკურ გოგოლი 71კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ემრეს მემორიალი) 2016, სტამბოლი, თურქეთი
    ბექა კანდელაკი 130კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ემრეს მემორიალი) 2016, სტამბოლი, თურქეთი
    თორნიკე ძამაშვილი 80კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ემრეს მემორიალი) 2016, სტამბოლი, თურქეთი
    მინდია წულუკიძე 75კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ემრეს მემორიალი) 2016, სტამბოლი, თურქეთი
    შმაგი ბოლქვაძე 71კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ემრეს მემორიალი) 2016, სტამბოლი, თურქეთი
    რევაზ ლაშხი 59კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ემრეს მემორიალი) 2016, სტამბოლი, თურქეთი
    რობერტ კობლიაშვილი 85კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ემრეს მემორიალი) 2016, სტამბოლი, თურქეთი
    ლაშა გობაძე 80კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2017, ათენი, საბერძნეთი
    დავით სოლოღაშვილი 69კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2017, ათენი, საბერძნეთი
    გიორგი ცოფურაშვილი 76კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2017, ათენი, საბერძნეთი
    ოთარ აბულაძე 63კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2017, ათენი, საბერძნეთი
    ბექა გურული 54კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2017, ათენი, საბერძნეთი
    თემურ ხოზრევანიძე 46კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2017, რიზე, თურქეთი
    ელგუჯა სილაგაძე 100კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2017, რიზე, თურქეთი
    გიორგი ნოზაძე 76კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2017, რიზე, თურქეთი
    ლუკა ზაქარიაძე 85კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2017, რიზე, თურქეთი
    ნიკა შერბაკოვი 69კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, სარაევო, ბოსნია-ჰერცეგოვინა
    საქართველოს ნაკრები - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, სარაევო, ბოსნია-ჰერცეგოვინა
    გიორგი ცოფურაშვილი 76კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, სარაევო, ბოსნია-ჰერცეგოვინა
    დავით სოლოღაშვილი 69კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, სარაევო, ბოსნია-ჰერცეგოვინა
    ოთარ აბულაძე 63კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, სარაევო, ბოსნია-ჰერცეგოვინა
    გიორგი შოთაძე 58კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, სარაევო, ბოსნია-ჰერცეგოვინა
    ბექა გურული 54კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, სარაევო, ბოსნია-ჰერცეგოვინა
    აკაკი ოსიაშვილი 50კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (თემო ყაზარაშვილი) 2017, რუსთავი, საქართველო
    გიორგი ნოზაძე 76კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (თემო ყაზარაშვილი) 2017, რუსთავი, საქართველო
    ელგუჯა სილაგაძე 100კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (თემო ყაზარაშვილი) 2017, რუსთავი, საქართველო
    გიორგი ცოფურაშვილი 85კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (თემო ყაზარაშვილი) 2017, რუსთავი, საქართველო
    ლუკა ხუციშვილი 85კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (თემო ყაზარაშვილი) 2017, რუსთავი, საქართველო
    ნიკოლოზ მშვილდაძე 76კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (თემო ყაზარაშვილი) 2017, რუსთავი, საქართველო
    ომარ სირაძე 69კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (თემო ყაზარაშვილი) 2017, რუსთავი, საქართველო
    ნიკა შერბაკოვი 69კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (თემო ყაზარაშვილი) 2017, რუსთავი, საქართველო
    დავით სოლოღაშვილი 69კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (თემო ყაზარაშვილი) 2017, რუსთავი, საქართველო
    გიორგი პერტაია 58კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (თემო ყაზარაშვილი) 2017, რუსთავი, საქართველო
    ირაკლი ნაკაშია 58კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (თემო ყაზარაშვილი) 2017, რუსთავი, საქართველო
    გიორგი შოთაძე 58კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (თემო ყაზარაშვილი) 2017, რუსთავი, საქართველო
    გიორგი ჩხიკვაძე 54კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (თემო ყაზარაშვილი) 2017, რუსთავი, საქართველო
    ბექა გურული 54კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (თემო ყაზარაშვილი) 2017, რუსთავი, საქართველო
    დიმიტრი ხაჩიძე 46კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს (U15) შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, ბელგრადი, სერბეთი
    რომეო ბერიძე 47კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს (U15) შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, ბელგრადი, სერბეთი
    დავით გვასალია 35კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (მუხრან ვახტანგაძე) 2017, ბათუმი, საქართველო
    გიორგი გუჯაბიძე 66კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (მუხრან ვახტანგაძე) 2017, ბათუმი, საქართველო
    აივენგო რიკაძე 74კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (მუხრან ვახტანგაძე) 2017, ბათუმი, საქართველო
    ჯონი ხეცურიანი 66კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (მუხრან ვახტანგაძე) 2017, ბათუმი, საქართველო
    გიორგი თოხაძე 50კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2017, იზმირი, თურქეთი
    გოგა პერტახია 63კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2017, იზმირი, თურქეთი
    ბექა ბეშიძე 63კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2017, იზმირი, თურქეთი
    ლუკა ხუციშვილი 85კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2017, იზმირი, თურქეთი
    ბექა გურული 58კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2017, იზმირი, თურქეთი
    ხვიჩა ანანიძე 58კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2017, იზმირი, თურქეთი
    გიორგი ჩხიკვაძე 54კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2017, იზმირი, თურქეთი
    გურამ აბრამიშვილი 46კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2017, ტამპერე, ფინეთი
    ზვიად პატარიძე 120კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, დორტმუნდი, გერმანია
    ზვიად პატარიძე 120კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, დორტმუნდი, გერმანია
    გიორგი ბარბაქაძე 96კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, დორტმუნდი, გერმანია
    თემურ ჭკუასელიძე 84კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, დორტმუნდი, გერმანია
    ბექა მამუკაშვილი 74კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, დორტმუნდი, გერმანია
    გიორგი კურტანიძე 66კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, დორტმუნდი, გერმანია
    ლერი აბულაძე 60კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, დორტმუნდი, გერმანია
    ნუგზარ წურწუმია 55კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, დორტმუნდი, გერმანია
    რამაზ სილაგავა 50კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2017, სასარი, იტალია
    ზვიად პატარიძე 120კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2017, სასარი, იტალია
    გიორგი ბარბაქაძე 96კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2017, სასარი, იტალია
    ბექა მამუკაშვილი 84კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2017, სასარი, იტალია
    ლერი აბულაძე 66კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2017, სასარი, იტალია
    გიორგი კურტანიძე 66კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2017, სასარი, იტალია
    რამაზ სილაგავა 55კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2017, სასარი, იტალია
    ნუგზარ წურწუმია 55კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, სომბათჰეი, უნგრეთი
    საქართველოს ნაკრები - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, სომბათჰეი, უნგრეთი
    ზვიად პატარიძე 130კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, სომბათჰეი, უნგრეთი
    ლაშა გობაძე 85კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, სომბათჰეი, უნგრეთი
    გელა ბოლქვაძე 80კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, სომბათჰეი, უნგრეთი
    რამაზ ზოიძე 71კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, სომბათჰეი, უნგრეთი
    დავით ჩხარტიშვილი 59კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2017, ვარშავა, პოლონეთი
    ლევან არაბული 130კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2017, ვარშავა, პოლონეთი
    რობერტ კობლიაშვილი 85კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2017, ვარშავა, პოლონეთი
    შმაგი ბოლქვაძე 71კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ბალავაძე, კარტოზია) 2017, თბილისი, საქართველო
    იაკობ ქაჯაია 130კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ბალავაძე, კარტოზია) 2017, თბილისი, საქართველო
    რევაზ ნადარეიშვილი 95კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ბალავაძე, კარტოზია) 2017, თბილისი, საქართველო
    რობერტ კობლიაშვილი 85კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ბალავაძე, კარტოზია) 2017, თბილისი, საქართველო
    რამაზ გობაძე 80კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ბალავაძე, კარტოზია) 2017, თბილისი, საქართველო
    მინდია წულუკიძე 75კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ბალავაძე, კარტოზია) 2017, თბილისი, საქართველო
    რამაზ ზოიძე 71კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ბალავაძე, კარტოზია) 2017, თბილისი, საქართველო
    იური ლომაძე 71კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ბალავაძე, კარტოზია) 2017, თბილისი, საქართველო
    შმაგი ბოლქვაძე 71კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ბალავაძე, კარტოზია) 2017, თბილისი, საქართველო
    ედნარ შავაძე 66კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ბალავაძე, კარტოზია) 2017, თბილისი, საქართველო
    ნიკოლოზ კელასოვი 80კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2017, სომბათჰეი, უნგრეთი
    ვასილ იმერლიშვილი 130კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2017, სომბათჰეი, უნგრეთი
    ლევან არაბული 130კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2017, სომბათჰეი, უნგრეთი
    რობერტ კობლიაშვილი 85კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2017, სომბათჰეი, უნგრეთი
    ზურაბ დათუნაშვილი 80კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2017, სტამბოლო, თურქეთი
    მათე სოფაძე 85კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2017, სტამბოლო, თურქეთი
    გიორგი ცირეკიძე 80კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2017, სტამბოლო, თურქეთი
    თორნიკე ძამაშვილი 80კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2017, სტამბოლო, თურქეთი
    მინდია წულუკიძე 75კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2017, სტამბოლო, თურქეთი
    გიორგი ჯავახია 71კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2017, სტამბოლო, თურქეთი
    ბექა კანდელაკი 130კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ტახტის თასი) 2017, მაშადი, ირანი
    რამაზ სურმანიძე 59კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2017, კიევი, უკრაინა
    ზურაბ დათუნაშვილი 80კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2017, კიევი, უკრაინა
    ბაკურ გოგოლი 75კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2017, კიევი, უკრაინა
    რამაზ ზოიძე 71კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2017, კიევი, უკრაინა
    დავით ჩხარტიშვილი 66კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2017, კიევი, უკრაინა
    გოგა გოგიბერაშვილი 66კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2017, კიევი, უკრაინა
    ლევან არაბული 130კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2017, კიევი, უკრაინა
    ზვიად პატარიძე 130კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2017, მოსკოვი, რუსეთი
    რობერტ კობლიაშვილი 85კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2017, მოსკოვი, რუსეთი
    ზურაბ დათუნაშვილი 80კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ბუქარესტი, რუმინეთი
    საქართველოს ნაკრები - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სკოპიე, ჩრდ. მაკედონია
    საქართველოს ნაკრები - მეორე ადგილი
    ახალგაზრდული ოლიმპიური თამაშები 2018, ბუენოს აირესი, არგენტინა
    გიორგი თოხაძე 51კგ - მეორე ადგილი
    ახალგაზრდული ოლიმპიური თამაშები 2018, ბუენოს აირესი, არგენტინა
    გიორგი ჩხიკვაძე 60კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, ბუდაპეშტი, უნგერთი
    აივენგო რიკაძე 82კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, ბუდაპეშტი, უნგერთი
    გიორგი მელია 97კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, ბუდაპეშტი, უნგერთი
    ზვიად პატარიძე 130კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, ბუდაპეშტი, უნგერთი
    გურამ ხეცურიანი 87კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, ბუდაპეშტი, უნგერთი
    ლევან ქავჟარაძე 63კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ზაგრები, ხორვატია
    გიორგი ცოფურაშვილი 80კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ზაგრები, ხორვატია
    გიორგი შპეტიშვილი 71კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ზაგრები, ხორვატია
    გიორგი პერტაია 55კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს (U15) შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, დიორი, უნგრეთი
    იაგო გობაძე 75კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს (U15) შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, დიორი, უნგრეთი
    დათა ჩხაიძე 68კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს (U15) შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, დიორი, უნგრეთი
    ნიკოლოზ შიუკაშვილი 62კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს (U15) შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, დიორი, უნგრეთი
    ნიკა მარგველაშვილი 57კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს (U15) შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, დიორი, უნგრეთი
    ნიკა ბროლაძე 57კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს (U15) შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, დიორი, უნგრეთი
    თემო ორჯონიკიძე 48კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს (U15) შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, დიორი, უნგრეთი
    თამაზ ღლონტი 38კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს (U15) შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, დიორი, უნგრეთი
    რატი ხოზრევანიძე 41კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სკოპიე, ჩრდ. მაკედონია
    მათე გოქაძე 110კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სკოპიე, ჩრდ. მაკედონია
    გიორგი ცოფურაშვილი 80კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სკოპიე, ჩრდ. მაკედონია
    გიორგი ჩხიკვაძე 60კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სკოპიე, ჩრდ. მაკედონია
    გიორგი თოხაძე 51კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სკოპიე, ჩრდ. მაკედონია
    დიმიტრი ხაჩიძე 48კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ბუქარესტი, რუმინეთი
    საქართველოს ნაკრები - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ბუქარესტი, რუმინეთი
    გიორგი მელია 97კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ბუქარესტი, რუმინეთი
    ზვიად პატარიძე 130კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ბუქარესტი, რუმინეთი
    გელა ბოლქვაძე 82კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, რომი, იტალია
    ბექა გურული 77კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, ბათუმი, საქართველო
    ბექა გურული 82კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ტრნავა, სლოვაკეთი
    ნიკა ჭიკაიძე 72კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, რომი, იტალია
    ჯონი ხეცურიანი 67კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, რომი, იტალია
    ლერი აბულაძე 63კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, რომი, იტალია
    თემურ ჭკუასელიძე 87კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სტამბოლი, თურქეთი
    საქართველოს ნაკრები - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სტამბოლი, თურქეთი
    ზვიად პატარიძე 130კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სტამბოლი, თურქეთი
    რამაზ ზოიძე 72კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სტამბოლი, თურქეთი
    ლერი აბულაძე 63კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სტამბოლი, თურქეთი
    დავით ჩხარტიშვილი 60კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სტამბოლი, თურქეთი
    ნუგზარ წურწუმია 55კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - გრან პრი გერმანია 2018, დორტმუნდი, გერმანია
    გიორგი მელია 97კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - გრან პრი გერმანია 2018, დორტმუნდი, გერმანია
    ლევან ქავჟარაძე 67კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - გრან პრი გერმანია 2018, დორტმუნდი, გერმანია
    იაკობ ქაჯაია 130კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - გრან პრი გერმანია 2018, დორტმუნდი, გერმანია
    ნუგზარ წურწუმია 55კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ბალავაძე, კარტოზია) 2018, თბილისი, საქართველო
    გელა ბოლქვაძე 82კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ბალავაძე, კარტოზია) 2018, თბილისი, საქართველო
    ზურაბ დათუნაშვილი 82კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ბალავაძე, კარტოზია) 2018, თბილისი, საქართველო
    ლაშა გობაძე 82კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ბალავაძე, კარტოზია) 2018, თბილისი, საქართველო
    ზვიად პატარიძე 130კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ბალავაძე, კარტოზია) 2018, თბილისი, საქართველო
    ალექსი ლოდია 97კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ბალავაძე, კარტოზია) 2018, თბილისი, საქართველო
    გიორგი მელია 97კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ბალავაძე, კარტოზია) 2018, თბილისი, საქართველო
    რევაზ ნადარეიშვილი 97კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ბალავაძე, კარტოზია) 2018, თბილისი, საქართველო
    მურად მიქელაძე 72კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ბალავაძე, კარტოზია) 2018, თბილისი, საქართველო
    გიორგი ხუჭუა 72კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ბალავაძე, კარტოზია) 2018, თბილისი, საქართველო
    საჩინო დავითაია 67კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ბალავაძე, კარტოზია) 2018, თბილისი, საქართველო
    ლევან ქავჟარაძე 63კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ბალავაძე, კარტოზია) 2018, თბილისი, საქართველო
    ლაშა მარიამიძე 63კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ბალავაძე, კარტოზია) 2018, თბილისი, საქართველო
    ამირან შავაძე 60კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2018, კასპიისკი, რუსეთი
    საქართველოს ნაკრები - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (კოლოვი, პეტროვი) 2018, სოფია, ბულგარეთი
    ზვიად პატარიძე 130კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (კოლოვი, პეტროვი) 2018, სოფია, ბულგარეთი
    გიორგი მელია 97კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (კოლოვი, პეტროვი) 2018, სოფია, ბულგარეთი
    თორნიკე ძამაშვილი 87კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (კოლოვი, პეტროვი) 2018, სოფია, ბულგარეთი
    რამაზ ზოიძე 72კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2018, კიევი, უკრაინა
    იაკობ ქაჯაია 130კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2018, კიევი, უკრაინა
    ზურაბ დათუნაშვილი 82კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2018, კიევი, უკრაინა
    შმაგი ბოლქვაძე 72კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2018, კიევი, უკრაინა
    ლევან ქავჟარაძე 67კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2018, კიევი, უკრაინა
    ნუგზარ წურწუმია 55კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ტახტის თასი) 2018, მახშარი, ირანი
    აივენგო რიკაძე 82კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ტახტის თასი) 2018, მახშარი, ირანი
    ბაჩანა ფუტკარაძე 55კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს (U15) შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, კრაკოვი, პოლონეთი
    საქართველოს ნაკრები - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ფაენცა, იტალია
    საქართველოს ნაკრები - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, პონტევედრა, ესპანეთი
    საქართველოს ნაკრები - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, ბათუმი, საქართველო
    საქართველოს ნაკრები - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, ბუქარესტი, რუმინეთი
    საქართველოს ნაკრები - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ნოვი სადი, სერბეთი
    საქართველოს ნაკრები - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონტი 2019, ნურ-სულთანი, ყაზახეთი
    საქართველოს ნაკრები - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2019, კიევი, უკრინა
    საქართველოს ნაკრები - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - უნგრეთის გრან პრი 2019, დიორი, უნგრეთი
    საქართველოს ნაკრები - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2019, სტამბოლი, თურქეთი
    საქართველოს ნაკრები - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - გრან პრი ზაგრები 2019, ზაგრები, ხორვატია
    რამაზ ზოიძე 72კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს (U15) შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, კრაკოვი, პოლონეთი
    ნიკოლოზ შიუკაშვილი 75კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს (U15) შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, კრაკოვი, პოლონეთი
    თემო ორჯონიკიძე 57კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს (U15) შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, კრაკოვი, პოლონეთი
    თამაზ ღლონტი 44კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს (U15) შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, კრაკოვი, პოლონეთი
    თორნიკე შაინიძე 48კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს (U15) შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, კრაკოვი, პოლონეთი
    ანრი თავართქილაძე 44კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს (U15) შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, კრაკოვი, პოლონეთი
    ლუკა გელაშვილი 68კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს (U15) შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, კრაკოვი, პოლონეთი
    აჩიკო ბოლქვაძე 62კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, ანტალია, თურქეთი
    დათა ჩხაიძე 71კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, ანტალია, თურქეთი
    თორნიკე სოლომონიძე 51კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, ანტალია, თურქეთი
    ხვიჩა აბულაძე 48კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, ანტალია, თურქეთი
    მათე გოქაძე 110კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, ანტალია, თურქეთი
    ბექა ქობულაძე 80კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონტი 2019, ნურ-სულთანი, ყაზახეთი
    იაკობ ქაჯაია 130კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონტი 2019, ნურ-სულთანი, ყაზახეთი
    ნუგზარ წურწუმია 55კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონტი 2019, ნურ-სულთანი, ყაზახეთი
    ლაშა გობაძე 82კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, ტალინი, ესტონეთი
    გიორგი შოთაძე 67კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორიო ტურნირი (ბალავაძე, კარტოზია) 2019, თბილისი, საქართველო
    სულხან ბუიაძე 130კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორიო ტურნირი (ბალავაძე, კარტოზია) 2019, თბილისი, საქართველო
    ალექსი ლოდია 97კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორიო ტურნირი (ბალავაძე, კარტოზია) 2019, თბილისი, საქართველო
    ნიკოლოზ საბანაშვილი 67კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორიო ტურნირი (ბალავაძე, კარტოზია) 2019, თბილისი, საქართველო
    გიორგი ხუჭუა 72კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორიო ტურნირი (ბალავაძე, კარტოზია) 2019, თბილისი, საქართველო
    შალვა ხაჩიძე 87კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორიო ტურნირი (ბალავაძე, კარტოზია) 2019, თბილისი, საქართველო
    აივენგო რიკაძე 82კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორიო ტურნირი (ბალავაძე, კარტოზია) 2019, თბილისი, საქართველო
    ლევან არაბული 130კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ციოლკოვსკი, პიტლასინსკი) 2019, ვარშავა, პოლონეთი
    ლაშა გობაძე 87კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ციოლკოვსკი, პიტლასინსკი) 2019, ვარშავა, პოლონეთი
    შმაგი ბოლქვაძე 72კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ციოლკოვსკი, პიტლასინსკი) 2019, ვარშავა, პოლონეთი
    ლევან ქავჟარაძე 67კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ციოლკოვსკი, პიტლასინსკი) 2019, ვარშავა, პოლონეთი
    ნუგზარ წურწუმია 55კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (იონ კორნიანუ, ლადისლაუ სიმონი) 2019, ბუქარესტი, რუმინეთი
    იური ლომაძე 72კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (იონ კორნიანუ, ლადისლაუ სიმონი) 2019, ბუქარესტი, რუმინეთი
    გიორგი მელია 97კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (იონ კორნიანუ, ლადისლაუ სიმონი) 2019, ბუქარესტი, რუმინეთი
    გურამ ხეცურიანი 87კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (იონ კორნიანუ, ლადისლაუ სიმონი) 2019, ბუქარესტი, რუმინეთი
    ბაკურ გოგოლი 77კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (იონ კორნიანუ, ლადისლაუ სიმონი) 2019, ბუქარესტი, რუმინეთი
    დემურ ქავთარაძე 77კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (იონ კორნიანუ, ლადისლაუ სიმონი) 2019, ბუქარესტი, რუმინეთი
    გელა ბოლქვაძე 77კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, სოფია, ბულგარეთი
    მათე გოქაძე 110კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, სოფია, ბულგარეთი
    ნიკა ბროლაძე 60კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, სოფია, ბულგარეთი
    თამაზ ღლონტი 45კგ - მეორე ადგილი
    ევროპის ზაფხულის ახალგაზრდული ოლიმპიური ფესტივალი 2019, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ნიკა ბროლაძე 60კგ - მესამე ადგილი
    ევროპის ზაფხულის ახალგაზრდული ოლიმპიური ფესტივალი 2019, ბაქო, აზერბაიჯანი
    რომეო ბერიძე 55კგ - მეორე ადგილი
    ევროპის ზაფხულის ახალგაზრდული ოლიმპიური ფესტივალი 2019, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ნუკრი ბენიძე 51კგ - მესამე ადგილი
    ევროპის ზაფხულის ახალგაზრდული ოლიმპიური ფესტივალი 2019, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ხვიჩა აბულაძე 45კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ფაენცა, იტალია
    მათე გოქაძე 110კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ფაენცა, იტალია
    დათა ჩხაიძე 71კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ფაენცა, იტალია
    ნიკა ბროლაძე 60კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ფაენცა, იტალია
    დიმიტრი ხაჩიძე 55კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, ბაქო, აზერბაიჯანი
    დიმიტრი ხაჩიძე 55კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ნიკა ბროლაძე 60კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, ბაქო, აზერბაიჯანი
    თორნიკე შაინიძე 45კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, პონტევედრა, ესპანეთი
    გიორგი ქაცანაშვილი 87კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, პონტევედრა, ესპანეთი
    ნიკა შერბაკოვი 77კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, პონტევედრა, ესპანეთი
    ლერი აბულაძე 63კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, პონტევედრა, ესპანეთი
    გიორგი შოთაძე 67კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, პონტევედრა, ესპანეთი
    დიეგო ჩხიკვაძე 60კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, პონტევედრა, ესპანეთი
    ფრიდონ აბულაძე 55კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, ბუქარესტი, რუმინეთი
    რობიზონ ესაძე 130კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, ბუქარესტი, რუმინეთი
    კოკა ღარიბაძე 97კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, ბუქარესტი, რუმინეთი
    ლერი აბულაძე 63კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, ბუქარესტი, რუმინეთი
    გიორგი ქაცანაშვილი 87კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ბუქარესტი, რუმინეთი
    ნუგზარ წურწუმია 55კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, ბუქარესტი, რუმინეთი
    ოთარ აბულაძე 72კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, ბუქარესტი, რუმინეთი
    დიეგო ჩხიკვაძე 60კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, ბუქარესტი, რუმინეთი
    ფრიდონ აბულაძე 55კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, კასპიისკი, რუსეთი
    გიორგი ქაცანაშვილი 87კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, კასპიისკი, რუსეთი
    აკაკი ოსიაშვილი 55კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, ბათუმი, საქართველო
    ვასილ (ვასო) ხაჩიძე 60კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, ბათუმი, საქართველო
    გიორგი მეტრეველი 87კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, ბათუმი, საქართველო
    დავით სოლოღაშვილი 77კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, ბათუმი, საქართველო
    კუკური ბარბაქაძე 130კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ბუქარესტი, რუმინეთი
    რამაზ ზოიძე 72კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, ბათუმი, საქართველო
    ოთარ აბულაძე 72კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, ბათუმი, საქართველო
    ბექა გურული 82კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, ბათუმი, საქართველო
    აკაკი ოსიაშვილი 55კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, ბათუმი, საქართველო
    ხვიჩა ანანიძე 67კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, ბათუმი, საქართველო
    ლერი აბულაძე 63კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, ბათუმი, საქართველო
    დიეგო ჩხიკვაძე 60კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, ბათუმი, საქართველო
    ფრიდონ აბულაძე 55კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ნოვი სადი, სერბეთი
    ბექა მამუკაშვილი 77კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ნოვი სადი, სერბეთი
    გიორგი მელია 96კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ნოვი სადი, სერბეთი
    ზვიად პატარიძე 130კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ნოვი სადი, სერბეთი
    გურამ ხეცურიანი 87კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ნოვი სადი, სერბეთი
    რამაზ ზოიძე 72კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ნოვი სადი, სერბეთი
    ლევან ქავჟარაძე 63კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ნოვი სადი, სერბეთი
    ნუგზარ წურწუმია 55კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ტურლიხანოვის თასი) 2019, ალმატი, ყაზახეთი
    იაკობ ქაჯაია 130კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ტურლიხანოვის თასი) 2019, ალმატი, ყაზახეთი
    შმაგი ბოლქვაძე 67კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2019, კიევი, უკრინა
    სულხან ბუიაძე 130კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2019, კიევი, უკრინა
    დემურ ქავთარაძე 77კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2019, კიევი, უკრინა
    ბექა მამუკაშვილი 77გ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2019, კიევი, უკრინა
    იური ლომაძე 72კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2019, კიევი, უკრინა
    დავით ბაკურაძე 63კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2019, კიევი, უკრინა
    გურამ ხეცურიანი 87კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2019, კიევი, უკრინა
    ქერიმ მაჩალიკაშვილი 63კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2019, კიევი, უკრინა
    გელა ბოლქვაძე 77კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - უნგრეთის გრან პრი 2019, დიორი, უნგრეთი
    საჩინო დავითაია 72კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - უნგრეთის გრან პრი 2019, დიორი, უნგრეთი
    გელა ბოლქვაძე 82კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - უნგრეთის გრან პრი 2019, დიორი, უნგრეთი
    შმაგი ბოლქვაძე 72კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - გრან პრი ზაგრები 2019, ზაგრები, ხორვატია
    რამაზ ზოიძე 72კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2019, სტამბოლი, თურქეთი
    გიორგი მელია 97კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2019, სტამბოლი, თურქეთი
    შალვა ხაჩიძე 87კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2019, სტამბოლი, თურქეთი
    საჩინო დავითაია 67კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2019, სტამბოლი, თურქეთი
    ზურაბ მაჭარაშვილი 55კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2019, სტამბოლი, თურქეთი
    დემურ ქავთარაძე 77კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2019, სტამბოლი, თურქეთი
    ლევან ქავჟარაძე 63კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ტახტის თასი) 2019, ანდიმეშქი, ირანი
    შალვა ხაჩიძე 87კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ტახტის თასი) 2019, ანდიმეშქი, ირანი
    ედნარ შავაძე 67კგ - მესამე ადგილი
    ევროპული თამაშები 2019, მინსკი, ბელარუსი
    იაკობ ქაჯაია 130კგ - პირველი ადგილი
    ევროპული თამაშები 2019, მინსკი, ბელარუსი
    შმაგი ბოლქვაძე 67კგ - მეორე ადგილი
    ევროპული თამაშები 2019, მინსკი, ბელარუსი
    დავით ჩხარტიშვილი 60კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2019, ბუქარესტი, რუმინეთი
    ლაშა გობაძე 82კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2019, ბუქარესტი, რუმინეთი
    იაკობ ქაჯაია 130კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2019, ბუქარესტი, რუმინეთი
    ლევან ქავჟარაძე 63კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2014, ვანტაა, ფინეთი
    გიორგი ცირეკიძე 80 კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ბუდაპეშტი, უნგრეთი
    რობერტ კობლიაშვილი 87 კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ბუდაპეშტი, უნგრეთი
    ნუგზარ წურწუმია 55 კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2018, კასპიისკი, რუსეთი
    იური ლომაძე -72 კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2018, კასპიისკი, რუსეთი
    დავით ჩხარტიშვილი -60 კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2018, კასპიისკი, რუსეთი
    შმაგი ბოლქვაძე -67 kg - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2018, კასპიისკი, რუსეთი
    იაკობ ქაჯაია -130 კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2018, კასპიისკი, რუსეთი
    რობერტ კობლიაშვილი -87 კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2018, კასპიისკი, რუსეთი
    ნუგზარ წურწუმია -55 კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 2017, პარიზი, საფრანგეთი
    რობერტ კობლიაშვილი -85 - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 2017, პარიზი, საფრანგეთი
    რევაზ ნადარეიშვილი -98 კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 1947, პრაღა, ჩეხოსლოვაკია
    კონსტანტინე კობერიძე -87 კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2017, ნოვი სადი, სერბეთი
    ზურაბ დათუნაშვილი -80 კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2017, ნოვი სადი, სერბეთი
    ლევან არაბული 130 კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2017, ნოვი სადი, სერბეთი
    გოგა გოგიბერაშვილი -66 კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 1962, ტოლედო, აშშ
    ომარ ეგაძე -57 კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2016, რიგა, ლატვია
    შმაგი ბოლქვაძე -66 კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2016, რიგა, ლატვია
    რობერტ კობლიაშვილი -85 კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2016, რიგა, ლატვია
    ზურაბ დათუნაშვილი -75 კგ - პირველი ადგილი
    ზაფხულის XXXI ოლიმპიური თამაშები 2016, რიო დე ჟანეირო, ბრაზილია
    შმაგი ბოლქვაძე -66 კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 2015, ლას-ვეგასი, აშშ
    ლაშა გობაძე -80 კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ალიევის მემოორიალი) 2014, ბაქო, აზერბაიჯანი
    იაკობ ქაჯაია 130კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2013, თბილისი, საქართველო
    გურამ ფერსელიძე -120 კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2013, თბილისი, საქართველო
    ვლადიმერ გეგეშიძე -84 კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2013, თბილისი, საქართველო
    ზურაბ დათუნაშვილი -74 კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2011, დორტმუნდი, გერმანია
    რევაზ ლაშხი -60 კგ - პირველი ადგილი
    ზაფხულის XXX ოლიმპიური თამაშები 2012, ლონდონი, დიდი ბრიტანეთი
    რევაზ ლაშხი -60 კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2010, ბაქო აზერბაიჯანი,
    სოსო ჯაბიძე -96 კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2012, ბელგრადი, სერბეთი
    მანუჩარ ცხადაია -74 კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 2011, სტამბოლი, თურეთი
    მანუჩარ ცხადაია -66 კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 2009, ჰერნინგი, დანია
    მანუჩარ ცხადაია -66 კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2009, ვილნიუსი, ლიტვა
    მანუჩარ ცხადაია -66 კგ - მესამე ადგილი
    ზაფხულის XXX ოლიმპიური თამაშები 2012, ლონდონი, დიდი ბრიტანეთი
    მანუჩარ ცხადაია -66 კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 2007, ბაქო, აზერბაიჯანი
    რამაზ ნოზაძე -96 კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2007, სოფია, ბულგარეთი
    რამაზ ნოზაძე -96 კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2005, ვარნა, ბულგარეთი
    მირიან გიორგაძე -120 კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 1963, ჰელსინბორგი, შვედეთი
    დავით გვანცელაძე -70 კგ - მეორე ადგილი
    ზაფხულის XVIII ოლიმპიური თამაშები 1964, ტოკიო, იაპონია
    დავით გვანცელაძე -70 კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 1994, ტამპერე, ფინეთი
    ბაკურ გოგიტიძე -100 კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 1993, სტამბოლი, თურქეთი
    გელა პაპაშვილი -48 კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 1994, ტამპერე, ფინეთი
    გელა პაპაშვილი -48 კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2008, ტამპერე, ფინეთი
    ბადრი ხასაია -84 კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 2007, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ბადრი ხასაია -84 კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2006, მოსკოვი, რუსეთი
    დავით ბედინაძე -60 კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 2007, ბაქო, აზერბაიჯანი
    დავით ბედინაძე -60 კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 2006, გუანჯოუ, ჩინეთი
    დავით ბედინაძე -60 კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2008, ტამპერე, ფინეთი
    რამაზ ნოზაძე -96 კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2003, ბელგრადი, სერბია და ჩერნოგორია
    რამაზ ნოზაძე -96 კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 2003, კრეტეი, საფრანგეთი
    რამაზ ნოზაძე -96 კგ - მესამე ადგილი
    ზაფხულის XXVIII ოლიმპიური თამაშები 2004, ათენი, საბერძნეთი
    რამაზ ნოზაძე -96 კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი, 1974, მადრიდი, ესპანეთი
    შოთა მორჩილაძე +100 კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 1973, ჰელსინკი, ფინეთი
    შოთა მორჩილაძე +100 კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 1974, კატოვიცე, პოლონეთი
    შოთა მორჩილაძე +100 კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 1973, თეირანი, ირანი
    შოთა მორჩილაძე +100 კგ - მესამე ადგილი
    ზაფხულის XXV ოლიმპიური თამაშები 1992, ბარსელონა, ესპანეთი
    გიორგი კოღუაშვილი -90 კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2001, სტამბოლი, თურქეთი
    ალექსანდრე დოხტურიშვილი -69 კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 1997, კოუვოლა, ფინეთი
    გიორგი ჯინჭველაშვილი -69 კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2001, სტამბოლი, თურქეთი
    ირაკლი ჭოჭუა -58 კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2005, ვარნა, ბულგარეთი
    ბადრი ხასაია -74 კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2002, სეინაიოკი, ფინეთი
    ბადრი ხასაია -74 - პირველი ადგილი
    ზაფხულის XVI ოლიმპიური თამაშები 1956, მელბურნი, ავსტრალია
    რომან ძნელაძე -62 კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 1999, სოფია, ბულგარეთი
    აკაკი ჩაჩუა -63 კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 1997, კოუვოლა, ფინეთი
    აკაკი ჩაჩუა -63 კგ - მესამე ადგილი
    ზაფხულის XXVII ოლიმპიური თამაშები 2000, სიდნეი, ავსტრალია
    აკაკი ჩაჩუა -63 კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 1998, მინსკი, ბელარუსი
    ხვიჩა ბიჩინაშვილი -76 კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 1987, კლერმონ-ფერანი, საფრანგეთი
    გურამ გედეხაური -100კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 1993, სტამბოლი, თურქეთი
    თენგიზ თედორაძე -100 კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 1993. სტოკჰოლმი, შვედეთი
    თენგიზ თედორაძე -100 კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2003, ბელგრადი, სერბია და ჩერნოგორია
    მუხრან ვახტანგაძე -85 კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 2001, პატრა, საბერძნეთი
    მუხრან ვახტანგაძე -85 კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2005, ვარნა, ბულგარეთი
    დავით ბედინაძე -60 კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 1958, ბუდაპეშტი, უნგრეთი
    გივი კარტოზია -79 კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 1980, პრევიდზე, ჩეხოსლოვაკია
    ვახტანგ ბლაგიძე -52 კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 1976, ლენინგრადი, სსრკ
    იოსებ ბერიშვილი -74 კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი, 1974, მადრიდი, ესპანეთი
    იოსებ ბერიშვილი -74 კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 1974, კატოვიცე, პოლონეთი
    იოსებ ბერიშვილი -74 კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 1972, კატოვიცე, პოლონეთი
    ომარ ბლიაძე -90 კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 1969, მარ-დელ-პლატა, არგენტინა
    ომარ ბლიაძე -82 კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 1968, ვესტეროსი, შვედეთი
    ომარ ბლიაძე -87 კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 1985, ლაიპციგი, გდრ
    თემო ყაზარაშვილი 48 კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 1983, კიევი, სსრკ
    თემო ყაზარაშვილი 48 კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 1982, კატოვიცე, პოლონეთი
    თემო ყაზარაშვილი 48 კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 1981, ოსლო, ნორვეგია
    მიხეილ სალაძე -100 კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 1986, პირეოსი, საბერძნეთი
    თეიმურაზ აფხაზავა -82 კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 1984, იონჩოპინგი, შვედეთი
    თეიმურაზ აფხაზავა -82 კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 1983, ბუდაპეშტი, უნგრეთი
    თეიმურაზ აფხაზავა -82 კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 1979, ბუქარესტი, რუმინეთი
    თეიმურაზ აფხაზავა -82 კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 1983, კიევი, სსრკ
    თეიმურაზ აფხაზავა -82 კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 1982, კატოვიცე, პოლონეთი
    თეიმურაზ აფხაზავა -82 კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 1963, ჰელსინბორგი, შვედეთი
    როსტომ აბაშიძე -97 კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 1962, ტოლედო, აშშ
    როსტომ აბაშიძე -97 კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 1958, ბუდაპეშტი, უნგრეთი
    როსტომ აბაშიძე -87 კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2007, სოფია, ბულგარეთი
    მანუჩარ კვირკველია -74 კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2006, მოსკოვი, რუსეთი
    მანუჩარ კვირკველია -74 კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2002, სეინაიოკი, ფინეთი
    მანუჩარ კვირკველია -66 კგ - მეორე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 2006, გუანჯოუ, ჩინეთი
    მანუჩარ კვირკველია -74 კგ - მესამე ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 2003, კრეტეი, საფრანგეთი
    მანუჩარ კვირკველია -66 კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 2002, მოსკოვი, რუსეთი
    მანუჩარ კვირკველია -66 კგ - მესამე ადგილი
    ზაფხულის XXIX ოლიმპიური თამაშები 2008, პეკინი, ჩინეთი
    მანუჩარ კვირკველია -74 კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 1978, სოფია, ბულგარეთი
    ვახტანგ ბლაგიძე -52 კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 1981, ოსლო, ნორვეგია
    ვახტანგ ბლაგიძე -52 კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 1978, მეხიკო, მექსიკა
    ვახტანგ ბლაგიძე -52 კგ - პირველი ადგილი
    ზაფხულის XXII ოლიმპიური თამაშები 1980, მოსკოვი, სსრკ
    ვახტანგ ბლაგიძე -52 კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 1961, იოკოჰამა, იაპონია
    ავთანდილ ქორიძე -67 კგ - პირველი ადგილი
    ზაფხულის XVII ოლიმპიური თამაშები 1960, რომი, იტალია
    ავთანდილ ქორიძე -67 კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 1970, ედმონტონი, კანადა
    რომან რურუა -68 კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 1969, მარ-დელ-პლატა, არგენტინა
    რომან რურუა -62 კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 1967, ბუქარესტი, რუმინეთი
    რომან რურუა -63 კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 1966, ტოლედო, აშშ
    რომან რურუა -63 კგ - პირველი ადგილი
    ზაფხულის XIX ოლიმპიური თამაშები 1968, მეხიკო, მექსიკა
    რომან რურუა -63 კგ - პირველი ადგილი
    ზაფხულის XVIII ოლიმპიური თამაშები 1964, ტოკიო, იაპონია
    რომან რურუა -63 კგ - მეორე ადგილი
    ზაფხულის XV ოლიმპიური თამაშები 1952, ჰელსინკი, ფინეთი
    დავით ციმაკურიძე 79 კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 1955, კარლსრუე, გფრ
    გივი კარტოზია -79 კგ - პირველი ადგილი
    ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 1953, ნეაპოლი, იტალია
    გივი კარტოზია -79 კგ - პირველი ადგილი
    ზაფხულის XVII ოლიმპიური თამაშები 1960, რომი, იტალია
    გივი კარტოზია -87 კგ - მესამე ადგილი
    ზაფხულის XVI ოლიმპიური თამაშები 1956, მელბურნი, ავსტრალია
    გივი კარტოზია -79 კგ - პირველი ადგილი

    ქართული სპორტი

    2019 | © საქართველოს განათლების, მეცნიერების, კულტურისა და სპორტის სამინისტრო