ქართული
სპორტი
 
 
თავისუფალი ჭიდაობა
სპორტის სახეობის აღწერა

საქართველოში თავისუფალი (იგივე ინგლისურ-ამერიკული) ჭიდაობა 1944 წელს შემოვიდა. იმ წელს ჭიდაობის ცნობილი სპეციალისტის ვახტანგ კუხიანიძის ხელმძღვანელობით თბილისში მოეწყო მწვრთნელთა პირველი საკავშირო სემინარი, რომელმაც სათავე დაუდო თავისუფალი ჭიდაობის ისტორიას მთელ საბჭოთა კავშირში. თბილისშივე გადაწყდა, რომ სსრკ პირველი ჩემპიონატი 1945 წელს ლენინგრადში ჩატარებულიყო. ამ ჩემპიონატში შვიდი წონითი კატეგორიიდან ოთხში გაიმარჯვეს საქართველოს წარმომადგენლებმა: ვასილ ილურიძემ, დავით ციმაკურიძემ, ვაღარშაკ მაჩკალიანმა და არსენ მეკოკიშვილმა. აქედან მოყოლებული, მრავალი წლის განმავლობაში ქართველი მოჭიდავეები ლიდერობდნენ საბჭოთა კავშირში, წარმატებით გამოდიოდნენ საერთაშორისო შეჯიბრებებში. 1952 წელს ჰელსინკის ოლიმპიადაზე სსრკ ნაკრებს ქართველი მწვრთნელი ვახტანგ კუხიანიძე ხელმძღვანელობდა. პირველი ოლიმპიური ჩემპიონები გახდნენ დავით ციმაკურიძე და არსენ მეკოკიშვილი, რომელიც იმ დროს მოსკოვის სახელით გამოდიოდა. ორი წლის შემდეგ ტოკიოში გამართულ მსოფლიოს ჩემპიონატზე საქართველოს შვიდი ფალავანი წაიყვანეს. საბჭოთა მოჭიდავეთა შორის მსოფლიოს პირველი ჩემპიონი გახდა ვახტანგ ბალავაძე, რომელმაც მომდევნო ჩემპიონატშიც გაიმარჯვა. პირველი თაობის მოჭიდავეთაგან უმთავრეს საერთაშორისო შეჯიბრებებში ასევე წარმატებით გამოდიოდნენ მირიან ცალქალამანიძე, გიორგი სხირტლაძე, ნიკოლოზ მუზაშვილი, სერგო გაბარაევი, ვლადიმერ არსენიანი და სხვები. 1960-იან წლებში დიდ სარბიელზე გამოვიდა საქართველოს მოჭიდავეთა ახალი თაობა. ოლიმპიურ თამაშებში, მსოფლიოსა და ევროპის ჩემპიონატებში მრავალი მედალი მოიპოვეს ვლადიმერ რუბაშვილმა, შოთა ლომიძემ, გურამ საღარაძემ, ზარბეგ ბერიაშვილმა, ნოდარ ხოხაშვილმა, ტარიელ ალიბეგაშვილმა, ანდრო ცხოვრებოვმა. ამ და მომდევნო პერიოდის წარმატებებში მნიშვნელოვანი წვლილი შეიტანეს მიხეილ თიკანაძემ, გიორგი როსტიაშვილმა, ვასილ ილურიძემ, შალვა ნოზაძემ, ვანო მეკოკიშვილმა, პეტრე იორდანიშვილმა, ლევ კაპიტანოვმა, მარლენ ოსიყმაშვილმა, ვლადიმერ მესტვირიშვილმა, შოთა კიკაბიძემ და სხვა დამსახურებულმა მწვრთნელებმა.
თავისუფალი ჭიდაობის ქართული სკოლა მსოფლიო მასშტაბის მოვლენად იქცა. ამიტომაც იყო, რომ ჭიდაობის საერთაშორისო ფედერაციის გადაწყვეტილებით 1962 წლიდან საფუძველი ჩაეყარა თბილისის საერთაშორისო ტურნირს, რომელმაც ისე გაითქვა სახელი, რომ მსოფლიოს არაოფიციალურ ჩემპიონატად მოიხსენიებდნენ. თითქმის 30 წლის განმავლობაში თბილისის ტურნირზე საჭიდაოდ ჩამოდიოდნენ პლანეტის უძლიერესი ფალავნები, აქ გამარჯვება კი მეტად საპატიოდ ითვლებოდა. სწორედ ამ ტურნირზე აიდგა ფეხი ლევან თედიაშვილმა, რომელიც შემდგომ XX საუკუნის ერთ-ერთ საუკეთესო ფალავნად აღიარეს. 1970-იანი წლები თედიაშვილის ეპოქად მოინათლა. მან გაიმარჯვა მიუნხენისა და მონრეალის ოლიმპიურ თამაშებში, ოთხჯერ გახდა მსოფლიოს ჩემპიონი, სამჯერ – ევროპის ჩემპიონი, მოიგო ყველა სხვა მნიშვნელოვანი საერთაშორისო შეჯიბრება. მომდევნო ათწლეულში დაწინაურდნენ დავით გობეჯიშვილი და ლერი ხაბელოვი. გობეჯიშვილი ყველაზე პრესტიჟულ – მძიმე წონით კატეგორიაში გამოდიოდა და დიდი კონკურენციის პირობებში შეძლო ოლიმპიური თამაშების ოქროსა და ბრინჯაოს მედლების, ორგზის მსოფლიოს ჩემპიონის სახელის მოპოვება. კიდევ უფრო შთამბეჭდავია ხაბელოვის სპორტული მიღწევები და ტიტულები: ოლიმპიური თამაშების ჩემპიონი და ვერცხლის პრიზიორი, მსოფლიოს ხუთგზის და ევროპის ოთხგზის ჩემპიონი.
ამის შემდეგ იწყება საერთაშორისო სარბიელზე დამოუკიდებელი გუნდით გამოსვლის პერიოდი. ახალ დროში საქართველოს ნაკრების ლიდერი გახდა სოხუმელი მოჭიდავე ელდარ კურტანიძე. მან პირველ წარმატებას 1995 წელს მიაღწია, როცა მსოფლიოს ჩემპიონატში ვერცხლის მედალი მოიპოვა. შემდეგ კურტანიძემ არაერთ დიდ შეჯიბრებაში გაიმარჯვა და გახდა ერთ-ერთი ყველაზე ტიტულიანი ფალავანი: მსოფლიოს ორგზის და ევროპის ხუთგზის ჩემპიონი, ოლიმპიური თამაშების ორგზის ბრინჯაოს მედალოსანი. მისი ლიდერობით კვლავ დაიბრუნა წამყვანი პოზიციები საქართველოს ნაკრებმა, რომელიც 2003 წლის მსოფლიოს ჩემპიონატში გუნდურ ჩათვლაში საუკეთესო იყო.

საქართველოს ჭიდაობის ეროვნული ფედერაცია. 1991 წლის 22 მაისს დაფუძნდა ბერძნულ-რომაული ჭიდაობის ფედერაცია, იმავე წლის 28 მაისს – თავისუფალი ჭიდაობის ფედერაცია. ეს ფედერაციები ჭიდაობის საერთაშორისო ფედერაციამ (FILA) აღიარა 1992 წლის 2 აგვისტოს და ურჩია ერთ ორგანიზაციად გაერთიანება. 1993 წლის 14 იანვარს შეიქმნა ჭიდაობის გაერთიანებული ეროვნული ფედერაცია. პრეზიდენტები: ბერძნულ-რომაულის – რომან რურუა (1991-93), თავისუფალი ჭიდაობის – მურმან ომანიძე (1991-93), გაერთიანებული ფედერაციის – გურამ გედეხაური (1993-94), დავით გობეჯიშვილი (1994-2000), გოჩა ძასოხოვი (2000-04), ბაკურ გოგიტიძე (2004 ), კახა გეწაძე (2005 წლიდან), თამაზ გეგეშიძე (2016-დღემდე).

    შედეგები
    თავისუფალი ჭიდაობა - დსთ ჩემპიონატი 1992, მოსკოვი, რუსეთი
    დავით გობეჯიშვილი 130კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - დსთ ჩემპიონატი 1992, მოსკოვი, რუსეთი
    ზაზა ზოზიროვი 68კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - დსთ ჩემპიონატი 1992, მოსკოვი, რუსეთი
    შამილ მაგომედოვი 62კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1990, ულან-უდე, რუსეთი
    ავთანდილ გოგოლიშვილი 1-ლი საშუალო წონა - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1990, ულან-უდე, რუსეთი
    ზაზა თურმანიძე მძიმე წონა - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1990, ულან-უდე, რუსეთი
    ლერი ხაბელოვი ქვემძიმე წონა - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1989, მახაჩკალა, რუსეთი
    ზაზა თურმანიძე მძიმე წონა - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1989, მახაჩკალა, რუსეთი
    დავით გობეჯიშვილი მძიმე წონა - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1989, მახაჩკალა, რუსეთი
    ლერი ხაბელოვი ქვემძიმე წონა - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1988, კრსნოიარსკი, რუსეთი
    ზაზა თურმანიძე მძიმე წონა - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1988, კრსნოიარსკი, რუსეთი
    დავით გობეჯიშვილი მძიმე წონა - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1988, კრსნოიარსკი, რუსეთი
    ლერი ხაბელოვი ქვემძიმე წონა - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1987, ვორონეჟი, რუსეთი
    ზაზა ტყეშელაშვილი ქვემძიმე წონა - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1987, ვორონეჟი, რუსეთი
    ლერი ხაბელოვი ქვემძიმე წონა - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1987, ვორონეჟი, რუსეთი
    ზურაბ ტატუაშვილი მჩატე წონა - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1986, ვლადიკავკაზი, რუსეთი
    დავით გობეჯიშვილი მძიმე წონა - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1986, ვლადიკავკაზი, რუსეთი
    ლერი ხაბელოვი ქვემძიმე წონა - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1985, იაკუტსკი, რუსეთი
    დავით გობეჯიშვილი მძიმე წონა - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1985, იაკუტსკი, რუსეთი
    ლერი ხაბელოვი ქვემძიმე წონა - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1985, იაკუტსკი, რუსეთი
    მამუკა რაზმაძე მე-2 საშუალო წონა - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1983, მოსკოვი, რუსეთი
    ჯემალ ტარიელიძე მძიმე წონა - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1983, მოსკოვი, რუსეთი
    ედგარ მუსოიანი მჩატე წონა - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1983, მოსკოვი, რუსეთი
    მამუკა ხურციძე მე-2 საშუალო წონა - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1982, ვლადიკავკაზი, რუსეთი
    ჯემალ ტარიელიძე მძიმე წონა - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1982, ვლადიკავკაზი, რუსეთი
    რაშ ხუტაბა ქვემძიმე წონა - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1982, ვლადიკავკაზი, რუსეთი
    გიორგი მაკასარაშვილი მე-2 ქვესაშუალო წონა - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1982, ვლადიკავკაზი, რუსეთი
    დავით გიგაური 1-ლი ქვესაშუალო წონა - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1981, ულან-უდე, რუსეთი
    რაშ ხუტაბა ქვემძიმე წონა - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1981, ულან-უდე, რუსეთი
    გიორგი ყურაშვილი ქვემძიმე წონა - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1981, ულან-უდე, რუსეთი
    გიორგი მაკასარაშვილი მე-2 ქვესაშუალო წონა - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1980, მოსკოვი, რუსეთი
    ლევან თედიაშვილი ქვემძიმე წონა - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1980, მოსკოვი, რუსეთი
    გიორგი მაკასარაშვილი მე-2 ქვესაშუალო წონა - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1979, მოსკოვი, რუსეთი
    ოთარ კაჩაშვილი მე-2 ქვესაშუალო წონა - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1977, კრასნოიარსკი, რუსეთი
    ნოდარ მოდებაძე მძიმე წონა - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1977, კრასნოიარსკი, რუსეთი
    ლევან თედიაშვილი ქვემძიმე წონა - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1977, კრასნოიარსკი, რუსეთი
    ვლადიმერ მარშანია მე-2 საშუალო წონა - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1976, ოდესა, უკრაინა
    ანდრო სულაქველიძე მჩატე წონა - სხვა
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1976, ოდესა, უკრაინა
    რაშ ხუტაბა ქვემძიმე წონა - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1973, კრასნოიარსკი, რუსეთი
    ვლადიმერ მარშანია მე-2 საშუალო წონა - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1971, მოსკოვი, რუსეთი
    თენგიზ მიქელაძე მჩატე წონა - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1975, კიევი, უკრაინა
    ნოდარ მოდებაძე მძიმე წონა - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1975, კიევი, უკრაინა
    ლევან თედიაშვილი ქვემძიმე წონა - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1974, უფა, რუსეთი
    აკაკი ხოხაშვილი მე-2 ქვესაშუალო წონა - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1974, უფა, რუსეთი
    მურთაზ ცნობილაძე ქვემძიმე წონა - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1974, უფა, რუსეთი
    ლევან თედიაშვილი მე-2 სასუალო წონა - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1973, კრასნოიარსკი, რუსეთი
    მევლუდ ჩხაიძე მჩატე წონა - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1973, კრასნოიარსკი, რუსეთი
    ნოდარ მოდებაძე მძიმე წონა - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1972, მინსკი, ბელარუსი
    ვლადიმერ მარშანია მე-2 საშუალო წონა - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1973, კრასნოიარსკი, რუსეთი
    ლევან თედიაშვილი მე-2 საშუალო წონა - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1971, მოსკოვი, რუსეთი
    ვლადიმერ მარშანია მე-2 საშუალო წონა - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1972, მინსკი, ბელარუსი
    ნოდარ ხოხაშვილი 1-ლი ქვესაშუალო წონა - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1972, მინსკი, ბელარუსი
    როინ დობორჯგინიძე ქვემსუბუქი წონა - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1972, მინსკი, ბელარუსი
    ტარიელ ალიბეგაშვილი ქვემსუბუქი წონა - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1971, მოსკოვი, რუსეთი
    გ. დგებუაძე მსუბუქი წონა - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1971, მოსკოვი, რუსეთი
    მურთაზ ცნობილაძე მე-2 საშუალო წონა - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1971, მოსკოვი, რუსეთი
    რომან მარსაგიშვილი მე-2 ქვესაშუალო წონა - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1971, მოსკოვი, რუსეთი
    ლევან თედიაშვილი 1-ლი საშუალო წონა - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1971, მოსკოვი, რუსეთი
    გივი ყვარელაშვილი მსუბუქი წონა - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1971, მოსკოვი, რუსეთი
    როინ დობორჯგინიძე ქვესაშუალო წონა - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1970, მახაჩკალა, ნოვოსიბირსკი, რუსეთი;
    ანდრო ცხოვრებოვი მე-2 საშუალო წონა - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1970, მახაჩკალა, ნოვოსიბირსკი, რუსეთი;
    გივი ყვარელაშვილი მსუბუქი წონა - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1969, მინსკი, ბელარუსი; ლუგანსკი, უკრაინაი
    შოთა ლომიძე ქვემძიმე წონა - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1969, მინსკი, ბელარუსი; ლუგანსკი, უკრაინაი
    ანდრო ცხოვრებოვი მე-2 საშუალო წონა - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1969, მინსკი, ბელარუსი; ლუგანსკი, უკრაინაი
    ლევან თედიაშვილი 1-ლი საშუალო წონა - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1969, მინსკი, ბელარუსი; ლუგანსკი, უკრაინაი
    ზარბეგ ბერიაშვილი 2-ე ქვესაშუალო წონა - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1969, მინსკი, ბელარუსი; ლუგანსკი, უკრაინაი
    ნოდარ ხოხაშვილი 1-ლი ქვესაშუალო წონა - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1968, მახაჩკალა, რუსეთი; კიევი, უკრაინა
    შოთა ლომიძე ქვემძიმე წონა - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1968, მახაჩკალა, რუსეთი; კიევი, უკრაინა
    ანდრო ცხოვრებოვი საშუალო წონა - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1968, მახაჩკალა, რუსეთი; კიევი, უკრაინა
    გურამ საღარაძე ქვესაშუალო წონა - სხვა
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1968, მახაჩკალა, რუსეთი; კიევი, უკრაინა
    გივი ყვარელაშვილი ქვემსუბუქი წონა - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1968, მახაჩკალა, რუსეთი; კიევი, უკრაინა
    ზარბეგ ბერიაშვილი მსუბუქი წონა - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1968, მახაჩკალა, რუსეთი; კიევი, უკრაინა
    ზაურ შეყრილაძე უმჩატესი წონა - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1967, მოსკოვი, რუსეთი
    შოთა ლომიძე ქვემძიმე წონა - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1967, მოსკოვი, რუსეთი
    ანდრო ცხოვრებოვი საშუალო წონა - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1967, მოსკოვი, რუსეთი
    გურამ საღარაძე ქვესაშუალო წონა - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1967, მოსკოვი, რუსეთი
    ზარბეგ ბერიაშვილი მსუბუქი წონა - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1967, მოსკოვი, რუსეთი
    სპარტაკ ქარსაულიძე ქვემსუბუქი წონა - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1966, ალმათი, ყაზახეთი; ნოვიოსიბირსკი, რუსეთი
    შოთა ლომიძე ქვემძიმე წონა - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1966, ალმათი, ყაზახეთი; ნოვიოსიბირსკი, რუსეთი
    ანდრო ცხოვრებოვი საშუალო წონა - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1966, ალმათი, ყაზახეთი; ნოვიოსიბირსკი, რუსეთი
    გურამ საღარაძე ქვესაშუალო წონა - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1966, ალმათი, ყაზახეთი; ნოვიოსიბირსკი, რუსეთი
    ზარბეგ ბერიაშვილი მსუბუქი წონა - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1966, ალმათი, ყაზახეთი; ნოვიოსიბირსკი, რუსეთი
    ზაურ შეყრილაძე უმჩატესი წონა - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1965, თბილისი, საქართველო; ერევანი, სომხეთი
    მიხეილ გოგავა მსუბუქი წონა - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1965, თბილისი, საქართველო; ერევანი, სომხეთი
    ნოდარ ანთიძე ქვემძიმე წონა - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1965, თბილისი, საქართველო; ერევანი, სომხეთი
    შოთა ლომიძე ქვემძიმე წონა - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1965, თბილისი, საქართველო; ერევანი, სომხეთი
    ანდრო ცხოვრებოვი ქვესაშუალო წონა - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1965, თბილისი, საქართველო; ერევანი, სომხეთი
    გურამ საღარაძე ქვესაშუალო წონა - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1965, თბილისი, საქართველო; ერევანი, სომხეთი
    სპარტაკ ქარსაულიძე ქვემსუბუქი წონა - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1965, თბილისი, საქართველო; ერევანი, სომხეთი
    ზარბეგ ბერიაშვილი მსუბუქი წონა - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1965, თბილისი, საქართველო; ერევანი, სომხეთი
    ტარიელ ალიბეგაშვილი უმჩატესი წონა - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1964, ვლადიკავკაზი, რუსეთი; ბაქო, აზერბაიჯანი
    თენგიხ ასლამაზაშვილი ქვესაშუალო წონა - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1964, ვლადიკავკაზი, რუსეთი; ბაქო, აზერბაიჯანი
    ნუგზარ გოგიბედაშვილი ქვემძიმე წონა - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1964, ვლადიკავკაზი, რუსეთი; ბაქო, აზერბაიჯანი
    შოთა ლომიძე საშუალო წონა - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1964, ვლადიკავკაზი, რუსეთი; ბაქო, აზერბაიჯანი
    გურამ საღარაძე ქვესაშუალო წონა - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1964, ვლადიკავკაზი, რუსეთი; ბაქო, აზერბაიჯანი
    ზარბეგ ბერიაშვილი მსუბუქი წონა - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1963, მოსკოვი, რუსეთი
    ზარბეგ ბერიაშვილი ქვემსუბუქი წონა - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1963, მოსკოვი, რუსეთი
    ვლადიმერ რუბაშვილი ქვემსუბუქი წონა - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1963, მოსკოვი, რუსეთი
    ზაურ შეყრილაძე უმჩატესი წონა - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1962, რიგა, ლატვია; ვლადიკავკაზი, რუსეთი
    ნუგზარ გოგიბედაშვილი ქვემძიმე წონა - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1962, რიგა, ლატვია; ვლადიკავკაზი, რუსეთი
    თეიმურაზ ხითარიშვილი მძიმე წონა - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1962, რიგა, ლატვია; ვლადიკავკაზი, რუსეთი
    შოთა ლომიძე საშუალო წონა - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1962, რიგა, ლატვია; ვლადიკავკაზი, რუსეთი
    ნოდარ ხოხაშვილი ქვემსუბუქი წონა - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1962, რიგა, ლატვია; ვლადიკავკაზი, რუსეთი
    ვლადიმერ რუბაშვილი ქვემსუბუქი წონა - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1962, რიგა, ლატვია; ვლადიკავკაზი, რუსეთი
    ზაურ მჭედლიშვილი მჩატე წონა - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1961, ტალინი, ესტონეთი; მინსკი, ბელარუსი
    რობერტ ჯღამაძე მსუბუქი წონა - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1961, ტალინი, ესტონეთი; მინსკი, ბელარუსი
    ზაურ შეყრილაძე უმჩატესი წონა - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1961, ტალინი, ესტონეთი; მინსკი, ბელარუსი
    ვლადიმერ რუბაშვილი ქვემსუბუქი წონა - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1960, ლვოვი, უკრაინა; თბილისი, საქართველო
    ოთარ კანდელაკი მძიმე წონა - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1960, ლვოვი, უკრაინა; თბილისი, საქართველო
    გურამ გობეჯიშვილი საშუალო წონა - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1960, ლვოვი, უკრაინა; თბილისი, საქართველო
    გიორგი სხირტლაძე საშუალო წონა - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1960, ლვოვი, უკრაინა; თბილისი, საქართველო
    ანზორ გვიმრაძე მსუბუქი წონა - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1960, ლვოვი, უკრაინა; თბილისი, საქართველო
    ვლადიმერ არსენიანი მჩატე წონა - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1959, მოსკოვი, რუსეთი
    გიორგი სხირტლაძე საშუალო წონა - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1959, მოსკოვი, რუსეთი
    ვახტანგ ბალავაძე ქვესაშუალო წონა - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1959, მოსკოვი, რუსეთი
    ანზორ გვიმრაძე მსუბუქი წონა - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1959, მოსკოვი, რუსეთი
    ვლადიმერ არსენიანი მჩატე წონა - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1958, თბილისი, საქართველო
    გიორგი სხირტლაძე საშუალო წონა - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1958, თბილისი, საქართველო
    გურამ გობეჯიშვილი საშუალო წონა - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1958, თბილისი, საქართველო
    ზაქრო მუხიაშვილი ქვესაშუალო წონა - სხვა
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1958, თბილისი, საქართველო
    ვლადიმერ არსენიანი მჩატე წონა - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1958, თბილისი, საქართველო
    ზაურ მჭედლიშვილი უმჩატესი წონა - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1957, კიევი, უკრაინა
    ოთარ კანდელაკი მძიმე წონა - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1957, კიევი, უკრაინა
    გურამ გობეჯიშვილი საშუალო წონა - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1957, კიევი, უკრაინა
    გიორგი სხირტლაძე საშუალო წონა - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1957, კიევი, უკრაინა
    ვახტანგ ბალავაძე ქვესაშუალო წონა - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1957, კიევი, უკრაინა
    გრიგოლ ჯინჭარაძე ქვემსუბუქი წონა - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1957, კიევი, უკრაინა
    ზაურ მჭედლიშვილი უმჩატესი წონა - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1956, მოსკოვი, რუსეთი
    ვალერიან ბათლიძე მძიმე წონა - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1956, მოსკოვი, რუსეთი
    გიორგი სხირტლაძე საშუალო წონა - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1956, მოსკოვი, რუსეთი
    ვახტანგ ბალავაძე ქვესაშუალო წონა - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1956, მოსკოვი, რუსეთი
    სერგო გაბარაევი მსუბუქი წონა - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1956, მოსკოვი, რუსეთი
    მირიან ცალქალამანიძე უმჩატესი წონა - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1955, მინსკი, ბელარუსი
    ვალერიან ბათლიძე მძიმე წონა - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1955, მინსკი, ბელარუსი
    გიორგი სხირტლაძე საშუალო წონა - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1955, მინსკი, ბელარუსი
    ვახტანგ ბალავაძე ქვესაშუალო წონა - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1955, მინსკი, ბელარუსი
    სერგო გაბარაევი მსუბუქი წონა - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1955, მინსკი, ბელარუსი
    გრიგოლ ჯინჭარაძე ქვემსუბუქი წონა - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1955, მინსკი, ბელარუსი
    მირიან ცალქალამანიძე უმჩატესი წონა - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1954, სანკტ პეტერბურგი, რუსეთი
    ოთარ კანდელაკი მძიმე წონა - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1954, სანკტ პეტერბურგი, რუსეთი
    ესტატე ქარქუსაშვილი საშუალო წონა - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1954, სანკტ პეტერბურგი, რუსეთი
    დავით ციმაკურიძე საშუალო - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1954, სანკტ პეტერბურგი, რუსეთი
    გიორგი სხირტლაძე საშუალო წონა - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1954, სანკტ პეტერბურგი, რუსეთი
    შოთა მახარობლიშვილი ქვესაშუალო წონა - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1954, სანკტ პეტერბურგი, რუსეთი
    ვახტანგ ბალავაძე ქვესაშუალო წონა - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1954, სანკტ პეტერბურგი, რუსეთი
    ვასილ ილურიძე მსუბუქი წონა - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1954, სანკტ პეტერბურგი, რუსეთი
    სერგო გაბარაევი მსუბუქი წონა - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1954, სანკტ პეტერბურგი, რუსეთი
    გრიგოლ ჯინჭარაძე ქვემსუბუქი წონა - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1954, სანკტ პეტერბურგი, რუსეთი
    ნიკოლოზ მუზაშვილი ქვემსუბუქი წონა - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1954, სანკტ პეტერბურგი, რუსეთი
    ვარლამ გიგიაძე მჩატე წონა - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1954, სანკტ პეტერბურგი, რუსეთი
    მირიან ცალქალამანიძე უმჩატესი წონა - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1953, თბილისი, საქართველო
    შალვა მდინარაძე მძიმე წონა - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1953, თბილისი, საქართველო
    შოთა დაუშვილი ქვემძიმე წონა - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1953, თბილისი, საქართველო
    გიორგი სხირტლაძე საშუალო წონა - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1953, თბილისი, საქართველო
    სერგო გაბარაევი მსუბუქი წონა - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1953, თბილისი, საქართველო
    ვახტანგ ბალავაძე ქვესაშუალო წონა - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1953, თბილისი, საქართველო
    ნიკოლოზ მუზაშვილი ქვემსუბუქი წონა - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1953, თბილისი, საქართველო
    ვარლამ გიგიაძე მჩატე წონა - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1952, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ოთარ კანდელაკი ქვემძიმე წონა - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1952, ბაქო, აზერბაიჯანი
    დავით ციმაკურიძე საშუალო წონა - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1952, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ვახტანგ ბალავაძე ქვესასუალო წონა - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1952, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ვასილ ილურიძე მსუბუქი წონა - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1952, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ზურაბ დენთოშვილი ქვემსუბუქი წონა - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1952, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ნიკოლოზ მუზაშვილი ქვემსუბუქი წონა - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1952, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ვარლამ გიგიაძე მჩატე წონა - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1951, თბილისი, საქართველო
    ვახტანგ ბალავაძე მსუბუქი წონა - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1951, თბილისი, საქართველო
    ბათუ თედეევი ქვემძიმე წონა - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1951, თბილისი, საქართველო
    შალვა მდინარაძე მძიმე წონა - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1951, თბილისი, საქართველო
    ვაღარშაკ მაჩკალიანი ქვემძიმე წონა - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1951, თბილისი, საქართველო
    გიორგი როსტიაშვილი საშუალო წონა - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1951, თბილისი, საქართველო
    შოთა დაუშვილი საშუალო წონა - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1951, თბილისი, საქართველო
    დავით ციმაკურიძე საშუალო წონა - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1951, თბილისი, საქართველო
    ესტატე ქარქუსაშვილი ქვესაშუალო წონა - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1951, თბილისი, საქართველო
    ვასილ ილურიძე მსუბუქი ქონა - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1951, თბილისი, საქართველო
    ნიკოლოზ მუზაშვილი ქვემსუბუქი წონა - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1950, ტულა, რუსეთი
    ალექსანდრე მაისურაძე მჩატე წონა - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1950, ტულა, რუსეთი
    ნიკოლოზ მუზაშვილი ქვემსუბუქი წონა - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1950, ტულა, რუსეთი
    ვაღარშაკ მაჩკალიანი ქვემძიმე წონა - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1950, ტულა, რუსეთი
    დავით ციმაკურიძე საშუალო წონა - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1950, ტულა, რუსეთი
    ვასილ ილურიძე მსუბუქი წონა - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1950, ტულა, რუსეთი
    ესტატე ქარქუსაშვილი ქვესაშუალო წონა - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1950, ტულა, რუსეთი
    შალვა ნოზაძე უმჩატესი წონა - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1949, ბაქო, აზერბაიჯანი
    შოთა დაუშვილი ქვემძიმე წონა - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1949, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ვაღარშაკ მაჩკალიანი ქვემძიმე წონა - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1949, ბაქო, აზერბაიჯანი
    დავით ციმაკურიძე საშუალო წონა - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1949, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ვასილ ილურიძე მსუბუქი წონა - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1949, ბაქო, აზერბაიჯანი
    შალვა ნოზაძე მჩატე წონა - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1948, მოსკოვი, რუსეთი
    ვაღარშაკ მაჩკალიანი ქვემძიმე წონა - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1948, მოსკოვი, რუსეთი
    დავით ციმაკურიძე ქვემძიმე წონა - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1948, მოსკოვი, რუსეთი
    ვასილ ილურიძე მსუბუქი წონა - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1948, მოსკოვი, რუსეთი
    შალვა ნოზაძე მჩატე წონა - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1948, მოსკოვი, რუსეთი
    ლეონიდ ძეკონსკი უმჩატესი წონა - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1947, ტალინი, ესტონეთი
    შალვა ჩიხლაძე ქვემძიმე წონა - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1947, ტალინი, ესტონეთი
    ვაღარშაკ მაჩკალიანი ქვემძიმე წონა - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1947, ტალინი, ესტონეთი
    დავით ციმაკურიძე საშუალო წონა - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1947, ტალინი, ესტონეთი
    ვასილ ილურიძე ქვემსუბუქი წონა - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1947, ტალინი, ესტონეთი
    ლეონიდ ძეკონსკი უმჩატესი წონა - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1946, თბილისი, საქართველო
    ილია ბობოხიძე მჩატე წონა - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1946, თბილისი, საქართველო
    შალვა ჩიხლაძე მძიმე წონა - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1946, თბილისი, საქართველო
    ვაღარშაკ მაჩკალიანი ქვემძიმე წონა - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1946, თბილისი, საქართველო
    დავით ციმაკურიძე საშუალო წონა - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1945, სანკტ პეტერბურგი, რუსეთი
    არსენ მეკოკიშვილი მძიმე წონა - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1945, სანკტ პეტერბურგი, რუსეთი
    ვაღარშაკ მაჩკალიანი ქვემძიმე წონა - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1945, სანკტ პეტერბურგი, რუსეთი
    შოთა ესებუა საშუალო წონა - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1945, სანკტ პეტერბურგი, რუსეთი
    დავით ციმაკურიძე საშუალო წონა - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - სსრკ ჩემპიონატი 1945, სანკტ პეტერბურგი, რუსეთი
    ვასილ ილურიძე ქვემსუბუქი წონა - პირველი ადგილი
    ზაფხულის XXX ოლიმპიური თამაშები 2012, ლონდონი, დიდი ბრიტანეთი
    დავით მოძმანაშვილი 120კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2012, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ომარ გურჯიძე 69კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2012, კატოვიცე, პოლონეთი
    ბექა კახეთელიძე 100კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2012, კატოვიცე, პოლონეთი
    ომარ გურჯიძე 69კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2012, კატოვიცე, პოლონეთი
    ტარიელ (ტარზან) მაისურაძე 63კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2012, თურქეთი
    ირაკლი მწითური 85კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2012, თურქეთი
    ომარ გურჯიძე 69კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2012, თურქეთი
    ტარიელ გაფრინდაშვილი 63კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2012, თურქეთი
    შმაგი თოდუა 42კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2012, თურქეთი
    გიორგი ჩხარტიშვილი 76კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2012, ბაქო, აზერბაიჯანი
    კონსტანტინე გაბაშვილი 85კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2012, ბაქო, აზერბაიჯანი
    საქართველოს ნაკრები - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2012, ბაქო, აზერბაიჯანი
    გიორგი ჩხარტიშვილი 76კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2012, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ტარიელ გაფრინდაშვილი 63კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2012, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ირაკლი მხეიძე 42კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2012, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ზაქრო შამანაძე 76კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ისაევის მემორიალი) 2012, ბაქო, აზერბაიჯანი
    როლანდ ანდრიაძე 100კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ისაევის მემორიალი) 2012, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ირაკლი მწითური 76კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ისაევის მემორიალი) 2012, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ომარ გურჯიძე 69კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ისაევის მემორიალი) 2012, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ტარიელ (ტარზან) მაისურაძე 63კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ისაევის მემორიალი) 2012, ბაქო, აზერბაიჯანი
    გიორგი ლეჟავა 50კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ისაევის მემორიალი) 2012, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ბექა წიკლაური 58კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ისაევის მემორიალი) 2012, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ტაიფუნ აბდულაევი 46კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ისაევის მემორიალი) 2012, ბაქო, აზერბაიჯანი
    გიორგი ჩხარტიშვილი 76კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2012, პატაია, ტაილანდი
    ჯაბა ყველაშვილი 74კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2012, პატაია, ტაილანდი
    გენო პეტრიაშვილი 120კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2012, პატაია, ტაილანდი
    კონსტანტინე ხაბალაშვილი 66კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2012, პატაია, ტაილანდი
    ლაშა ტალახაძე 55კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2012, ზაგრები, ხორვატია
    ჯაბა ყველაშვილი 74კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2012, თურქეთი
    ზურაბ იაკობაშვილი 66კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2012, თურქეთი
    ლაშა ბიტარიშვილი 60კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2012, თურქეთი
    გიორგი მეშვილდიშვილი 120კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2012, თურქეთი
    ლევან ქელეხსაშვილი 66კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2012, თურქეთი
    ომარ გუსოშვილი 96კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2012, თურქეთი
    ჯაბა ყველაშვილი 74კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2012, თურქეთი
    ლაშა ტალახაძე 55კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2012, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ლევან გოგრიჭიანი 84კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2012, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ზურაბ ერბოწონაშვილი 74კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2012, ბაქო, აზერბაიჯანი
    გენო პეტრიაშვილი 120კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2012, ბაქო, აზერბაიჯანი
    გიორგი მეშვილდიშვილი 96კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2012, ბაქო, აზერბაიჯანი
    კონსტანტინე ხაბალაშვილი 66კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2012, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ოთარ გოგავა 55კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2012, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ბექა ბუჯიაშვილი 50კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2012, ბაქო, აზერბაიჯანი
    საქართველოს ნაკრები - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2012, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ომარ გუსოშვილი 96კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2012, ბაქო, აზერბაიჯანი
    სანდრო ამინაშვილი 84კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2012, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ლაშა ტალახაძე 55კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2012, რიგა, ლატვია
    გიორგი მეშვილდიშვილი 96კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2012, რიგა, ლატვია
    ლაშა ბიტარიშვილი 60კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2012, რიგა, ლატვია
    ლევან გოგრიჭიანი 84კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2012, რიგა, ლატვია
    ჯაბა ყველაშვილი 74კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2012, რიგა, ლატვია
    კონსტანტინე ხაბალაშვილი 66კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2012, რიგა, ლატვია
    ოთარ გოგავა 55კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2012, რიგა, ლატვია
    ლაშა ტალახაძე 55კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2012, რიგა, ლატვია
    ომარ გუსოშვილი 96კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2012, რიგა, ლატვია
    სანდრო ამინაშვილი 84კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2012, რიგა, ლატვია
    ზურაბ იაკობაშვილი 66კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2012, რიგა, ლატვია
    ლევან ქელეხსაშვილი 60კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2012, რიგა, ლატვია
    ბექა ბუჯიაშვილი 50კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2012, ხასავიურტი, რუსეთი
    ელიზბარ ოდიკაძე 96კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2012, ხასავიურტი, რუსეთი
    ბექა ლომთაძე 60კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2012, ხასავიურტი, რუსეთი
    გიორგი საკანდელიძე 120კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2012, რუსეთი
    მამუკა კორძაია 96კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2012, რუსეთი
    გიორგი მეშვილდიშვილი 120კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2012, რუსეთი
    სანდრო ამინაშვილი 84კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2012, რუსეთი
    კობა კაკალაძე 66კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2012, რუსეთი
    ტრისტან ჩირგაძე 55კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2012, ყაზახეთი
    მამუკა კორძაია 96კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2012, ყაზახეთი
    თორნიკე სვანიძე 84კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2012, ყაზახეთი
    გიორგი ედიშერაშვილი 55კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2012, ყაზახეთი
    გიორგი საკანდელიძე 120კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2012, ყაზახეთი
    ზურაბ იაკობაშვილი 66კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2012, ტაიუანი, ჩინეთი
    ოთარ თუშიშვილი 66კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2012, უკრაინა
    დავით ხუციშვილი 74კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2012, უკრაინა
    ვლადიმერ ხინჩეგაშვილი 60კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2012, უკრაინა
    ელიზბარ ოდიკაძე 96კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2012, უკრაინა
    დავით მარსაგიშვილი 84კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2012, დელი, ინდოეთი
    გიორგი ბალიაშვილი 60კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2012, დელი, ინდოეთი
    გიორგი ლობჟანიძე 66კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2012, დელი, ინდოეთი
    საქართველოს ნაკრები - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2012, დელი, ინდოეთი
    გიორგი საკანდელიძე 120კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2012, დელი, ინდოეთი
    ბესიკ გუჩაშვილი 55კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2012, დელი, ინდოეთი
    დავით ქერაშვილი 96კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2012, სოფია, ბულგარეთი
    გიორგი გოგშელიძე 96კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2012, სოფია, ბულგარეთი
    ვლადიმერ ხინჩეგაშვილი 55კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი "ტახტის თასი" 2012, ირანი
    გიორგი ედიშერაშვილი 55კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი "ტახტის თასი" 2012, ირანი
    ელიზბარ ოდიკაძე 96კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2012, კიევი, უკრაინა
    დავით მოძმანაშვილი 120კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2012, კიევი, უკრაინა
    დავით მარსაგიშვილი 84კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2012, კიევი, უკრაინა
    ვლადიმერ ხინჩეგაშვილი 55კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (კარაპეტიანის მემორიალი) 2013, ერევანი, სომხეთი
    მურად თოფჩიშვილი 76კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (კარაპეტიანის მემორიალი) 2013, ერევანი, სომხეთი
    მამუკა ჩაჩუა 58კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (კარაპეტიანის მემორიალი) 2013, ერევანი, სომხეთი
    ედემ ბოლქვაძე 54კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (კარაპეტიანის მემორიალი) 2013, ერევანი, სომხეთი
    ზაურ ბერაძე 85კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (კარაპეტიანის მემორიალი) 2013, ერევანი, სომხეთი
    ნიკა კენჭაძე 69კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (კარაპეტიანის მემორიალი) 2013, ერევანი, სომხეთი
    ალექსანდრე ლომიძე 50კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (კარაპეტიანის მემორიალი) 2013, ერევანი, სომხეთი
    ზაურ ბერაძე 85კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (კარაპეტიანის მემორიალი) 2013, ერევანი, სომხეთი
    გივი მაჭარაშვილი 100კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (კარაპეტიანის მემორიალი) 2013, ერევანი, სომხეთი
    მოგელი მეზვრიშვილი 85კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (კარაპეტიანის მემორიალი) 2013, ერევანი, სომხეთი
    მირზა სხულუხია 69კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (კარაპეტიანის მემორიალი) 2013, ერევანი, სომხეთი
    შმაგი თოდუა 54კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (კარაპეტიანის მემორიალი) 2013, ერევანი, სომხეთი
    გიორგი ხაჩიძე 42კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2013, ზრეჯანინი, სერბეთი
    გივი მაჭარაშვილი 100კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2013, ზრეჯანინი, სერბეთი
    ირაკლი მხეიძე 50კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2013, ზრეჯანინი, სერბეთი
    რამაზ ზოიძე 58კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2013, პოდგორიცა, მონტენეგრო
    რამაზ ზოიძე 58კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2013, პოდგორიცა, მონტენეგრო
    შმაგი თოდუა 46კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2013, პოდგორიცა, მონტენეგრო
    ალექსანდრე კილაძე 42კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2013, თურქეთი
    გივი მაჭარაშვილი 100კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2013, თურქეთი
    კონსტანტინე გაბაშვილი 85კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2013, თურქეთი
    რამაზ ზოიძე 50კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2013, თურქეთი
    გიორგი პასიკაშვილი 50კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2013, თურქეთი
    ტარიელ გაფრინდაშვილი 69კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2013, თურქეთი
    შმაგი თოდუა 46კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2013, ბაქო, აზერბაიჯანი
    გივი მაჭარაშვილი 100კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2013, ბაქო, აზერბაიჯანი
    რამაზ ზოიძე 58კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2013, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ტარიელ გაფრინდაშვილი 69კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2013, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ედუარდ ნიკოლიშვილი 63კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2013, ბაქო, აზერბაიჯანი
    შმაგი თოდუა 46კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2013, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ალექსანდრე კილაძე 42კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ზარიბეგ ბერიაშვილის თასი) 2013, თბილისი, საქართველო
    დავით ხორხომელიშე 100კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ზარიბეგ ბერიაშვილის თასი) 2013, თბილისი, საქართველო
    ლაშა ჭელიძე 100კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ზარიბეგ ბერიაშვილის თასი) 2013, თბილისი, საქართველო
    ირაკლი ნარსავიძე 100კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ზარიბეგ ბერიაშვილის თასი) 2013, თბილისი, საქართველო
    გივი მაჭარაშვილი 100კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ზარიბეგ ბერიაშვილის თასი) 2013, თბილისი, საქართველო
    გიორგი შამათავა 85კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ზარიბეგ ბერიაშვილის თასი) 2013, თბილისი, საქართველო
    თეიმურაზ თადაშვილი 85კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ზარიბეგ ბერიაშვილის თასი) 2013, თბილისი, საქართველო
    ვაჟა ომარაშვილი 85კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ზარიბეგ ბერიაშვილის თასი) 2013, თბილისი, საქართველო
    მოგელი მეზვრიშვილი 85კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ზარიბეგ ბერიაშვილის თასი) 2013, თბილისი, საქართველო
    თორნიკე კიკნაძე 76კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ზარიბეგ ბერიაშვილის თასი) 2013, თბილისი, საქართველო
    სიმონ აფრიამაშვილი 76კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ზარიბეგ ბერიაშვილის თასი) 2013, თბილისი, საქართველო
    მურად თოფჩიშვილი 76კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ზარიბეგ ბერიაშვილის თასი) 2013, თბილისი, საქართველო
    ომარ დონღუზაშვილი 69კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ზარიბეგ ბერიაშვილის თასი) 2013, თბილისი, საქართველო
    პაატა ტალახაძე 69კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ზარიბეგ ბერიაშვილის თასი) 2013, თბილისი, საქართველო
    მირზა სხულუხია 69კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ზარიბეგ ბერიაშვილის თასი) 2013, თბილისი, საქართველო
    შალვა წირიკაშვილი 63კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ზარიბეგ ბერიაშვილის თასი) 2013, თბილისი, საქართველო
    ნიკა კენჭაძე 63კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ზარიბეგ ბერიაშვილის თასი) 2013, თბილისი, საქართველო
    ივერიკო ჯულაყიძე 63კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ზარიბეგ ბერიაშვილის თასი) 2013, თბილისი, საქართველო
    ედუარდ ნიკოლიშვილი 63კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ზარიბეგ ბერიაშვილის თასი) 2013, თბილისი, საქართველო
    მამუკა ჩაჩუა 58კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ზარიბეგ ბერიაშვილის თასი) 2013, თბილისი, საქართველო
    თორნიკე ცხვირავაშვილი 58კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ზარიბეგ ბერიაშვილის თასი) 2013, თბილისი, საქართველო
    გიორგი ყაზარაშვილი 54კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ზარიბეგ ბერიაშვილის თასი) 2013, თბილისი, საქართველო
    ლევან ნიპარიშვილი 54კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ზარიბეგ ბერიაშვილის თასი) 2013, თბილისი, საქართველო
    რამაზან მალაკოევი 54კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ზარიბეგ ბერიაშვილის თასი) 2013, თბილისი, საქართველო
    მაგომედ საიდოვი 54კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ზარიბეგ ბერიაშვილის თასი) 2013, თბილისი, საქართველო
    გიორგი სულავა 50კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ზარიბეგ ბერიაშვილის თასი) 2013, თბილისი, საქართველო
    შმაგი თოდუა 50კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ზარიბეგ ბერიაშვილის თასი) 2013, თბილისი, საქართველო
    რამაზ ტაკიძე 50კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ზარიბეგ ბერიაშვილის თასი) 2013, თბილისი, საქართველო
    ლექსო წეველიძე 46კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ზარიბეგ ბერიაშვილის თასი) 2013, თბილისი, საქართველო
    გოგა მამიაური 46კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ზარიბეგ ბერიაშვილის თასი) 2013, თბილისი, საქართველო
    თეიმურაზ ვანიშვილი 42კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ზარიბეგ ბერიაშვილის თასი) 2013, თბილისი, საქართველო
    გიორგი ხაჩიძე 42კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ისაევის მემორიალი) 2013, ბაქო, აზერბაიჯანი
    გიორგი პასიკაშვილი 50კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ისაევის მემორიალი) 2013, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ტარიელ გაფრინდაშვილი 69კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ისაევის მემორიალი) 2013, ბაქო, აზერბაიჯანი
    გივი მაჭარაშვილი 100კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ისაევის მემორიალი) 2013, ბაქო, აზერბაიჯანი
    გიორგი ყაზარაშვილი 54კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2013, სომხეთი
    მოგელი მეზვრიშვილი 84კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2013, სომხეთი
    გიორგი ჩხარტიშვილი 84კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2013, სომხეთი
    ირაკლი გოგობერიშვილი 74კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2013, სომხეთი
    ნოდარ კურტანიძე 96კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2013, სომხეთი
    ტარიელ (ტარზან) მაისურაძე 74კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2013, სომხეთი
    კახა ელბაქიძე 66კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2013, სომხეთი
    შოთა ფარტენაძე 60კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2013, სომხეთი
    რამაზ დარჩიძე 55კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2013, უკრაინა
    რამაზ დარჩიძე 55კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2013, უკრაინა
    როლანდ ანდრიაძე 96კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2013, სოფია, ბულგარეთი
    შოთა ფარტენაძე 60კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2013, სოფია, ბულგარეთი
    ბექა ბუჯიაშვილი 55კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2013, სოფია, ბულგარეთი
    დავით ბუზიაშვილი 66კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2013, სოფია, ბულგარეთი
    გენო პეტრიაშვილი 120კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2013, სკოპიე, მაკედონია
    დავით ბუზიაშვილი 66კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2013, სკოპიე, მაკედონია
    ლაშა გიგაშვილი 74კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2013, სკოპიე, მაკედონია
    გენო პეტრიაშვილი 120კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2013, თურქეთი
    გენო პეტრიაშვილი 120კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2013, ბაქო, აზერბაიჯანი
    გიორგი კაკაურიძე 96კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2013, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ბექა ბუჯიაშვილი 55კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2013, ბაქო, აზერბაიჯანი
    როლანდ ანდრიაძე 96კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2013, ბაქო, აზერბაიჯანი
    გენო პეტრიაშვილი 120კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2013, ბაქო, აზერბაიჯანი
    შოთა ფარტენაძე 60კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2013, რიგა, ლატვია
    ლაშა გიგაშვილი 74კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2013, რიგა, ლატვია
    ბექა ბუჯიაშვილი 55კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2013, რიგა, ლატვია
    კახა ელბაქიძე 66კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2013, რიგა, ლატვია
    შოთა ფარტენაძე 60კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2013, რიგა, ლატვია
    ნიკა ტატუაშვილი 50კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ოქროს გრან პრი 2013, ბაქო, აზერბაიჯანი
    დავით მარსაგიშვილი 84კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ოქროს გრან პრი 2013, ბაქო, აზერბაიჯანი
    გიორგი ედიშერაშვილი 55კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ოქროს გრან პრი 2013, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ვლადიმერ ხინჩეგაშვილი 60კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ვარაევის მემორიალი) 2013, გროზნო, რუსეთი
    დავით მოძმანაშვილი 120კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (კორკინის მემორიალი) 2013, იაკუტსკი, რუსეთი
    ელიზბარ ოდიკაძე 96კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (კორკინის მემორიალი) 2013, იაკუტსკი, რუსეთი
    თორნიკე ხიდაშელი 120კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (კორკინის მემორიალი) 2013, იაკუტსკი, რუსეთი
    დავით მოძმანაშვილი 120კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2013, ხასავიურტი, რუსეთი
    ლევან ქელეხსაშვილი 66კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2013, ხასავიურტი, რუსეთი
    გიორგი საკანდელიძე 120კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2013, ხასავიურტი, რუსეთი
    ბექა ბუჯიაშვილი 55კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (სააკიანის მემორიალი) 2013, ხარკოვი, უკრაინა
    ლევან ჭუმბაშვილი 96კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (სააკიანის მემორიალი) 2013, ხარკოვი, უკრაინა
    არჩილ დავითაძე 120კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (სააკიანის მემორიალი) 2013, ხარკოვი, უკრაინა
    მამუკა კორძაია 96კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (სააკიანის მემორიალი) 2013, ხარკოვი, უკრაინა
    ნოდარ ეგაძე 84კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 2013, ბუდაპეშტი, უნგრეთი
    საქართველოს ნაკრები - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (სარქისიანის მემორიალი) 2013, ვანაძორი, სომხეთი
    ზურაბ ახობაძე 96კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (სარქისიანის მემორიალი) 2013, ვანაძორი, სომხეთი
    გიორგი სანოძე 84კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (სარქისიანის მემორიალი) 2013, ვანაძორი, სომხეთი
    ლევან ქელეხსაშვილი 66კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (სარქისიანის მემორიალი) 2013, ვანაძორი, სომხეთი
    ვლადიმერ ხინჩეგაშვილი 60კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (სარქისიანის მემორიალი) 2013, ვანაძორი, სომხეთი
    დავით მარსაგიშვილი 84კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (სარქისიანის მემორიალი) 2013, ვანაძორი, სომხეთი
    გიორგი საკანდელიძე 120კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (სარქისიანის მემორიალი) 2013, ვანაძორი, სომხეთი
    გიორგი ედიშერაშვილი 55კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2013, სასარე, იტალია
    გიორგი ედიშერაშვილი 55კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2013, სასარე, იტალია
    დავით ქერაშვილი 96კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2013, სასარე, იტალია
    გიორგი საკანდელიძე 125კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2013, სასარე, იტალია
    ვლადიმერ ხინჩეგაშვილი 60კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2013, მახაჩკალა, რუსეთი
    იაკობ მაქარაშვილი 74კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2013, მახაჩკალა, რუსეთი
    მურთაზ კვესაძე 60კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი "ტახტის თასი" 2013, თეირანი, ირანი
    ოთარ გოგავა 55კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2013, კიევი, უკრაინა
    მამუკა კორძაია 96კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2013, სტამბოლი, თურქეთი
    გიორგი ედიშერაშვილი 55კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2013, სტამბოლი, თურქეთი
    ელიზბარ ოდიკაძე 96კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2013, სტამბოლი, თურქეთი
    ვლადიმერ ხინჩეგაშვილი 60კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2013, სტამბოლი, თურქეთი
    დავით მარსაგიშვილი 84კგ - პირველი ადგილი
    ახალგაზრდული ოლიმპიური თამაშები 2014, ნანკინი, ჩინეთი
    ივერიკო ჯულაყიძე 63კგ - მესამე ადგილი
    ახალგაზრდული ოლიმპიური თამაშები 2014, ნანკინი, ჩინეთი
    მექი სიმონია 76კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2014, სნინა, სლოვაკეთი
    შმაგი თოდუა 54კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2014, სნინა, სლოვაკეთი
    გიორგი ხაჩიძე 42კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2014, სნინა, სლოვაკეთი
    გივი მაჭარაშვილი 100კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2014, სამოკოვი, ბულგარეთი
    გივი მაჭარაშვილი 100კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2014, სამოკოვი, ბულგარეთი
    ივერიკო ჯულაყიძე 63კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2014, სამოკოვი, ბულგარეთი
    გიორგი ხაჩიძე 42კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2014, სამოკოვი, ბულგარეთი
    მექი სიმონია 76კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2014, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ლევან ინასარიძე 63კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2014, ბაქო, აზერბაიჯანი
    გოგა მამიაური 58კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2014, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ალექსანდრე ლომიძე 50კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2014, ბაქო, აზერბაიჯანი
    მექი სიმონია 76კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2014, ბაქო, აზერბაიჯანი
    რამაზ თურმანიძე 42კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი "გამარჯვების თასი" 2014, ანტალია, თურქეთი
    ანი ნაზარაშვილი 56კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი "გამარჯვების თასი" 2014, ანტალია, თურქეთი
    გვანცა კარელიძე 38კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი "გამარჯვების თასი" 2014, ანტალია, თურქეთი
    ივერიკო ჯულაყიძე 63კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი "გამარჯვების თასი" 2014, ანტალია, თურქეთი
    მამუკა ჩაჩუა 58კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი "გამარჯვების თასი" 2014, ანტალია, თურქეთი
    თეიმურაზ ვანიშვილი 46კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი "გამარჯვების თასი" 2014, ანტალია, თურქეთი
    გივი მაჭარაშვილი 100კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი "გამარჯვების თასი" 2014, ანტალია, თურქეთი
    შმაგი თოდუა 54კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2014, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ჯონი პეტრიაშვილი 100კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2014, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ზაურ ბერაძე 85კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2014, ბაქო, აზერბაიჯანი
    გივი მაჭარაშვილი 100კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2014, კატოვიცე, პოლონეთი
    საქართველოს ნაკრები - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2014, კატოვიცე, პოლონეთი
    გიორგი ჩხარტიშვილი 84კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2014, კატოვიცე, პოლონეთი
    გენო პეტრიაშვილი 120კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2014, კატოვიცე, პოლონეთი
    ომარ გურჯიძე 66კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2014, კატოვიცე, პოლონეთი
    გიორგი ბრეგაძე 60კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2014, კატოვიცე, პოლონეთი
    ტარიელ (ტარზან) მაისურაძე 74კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (დელანის მემორიალი) 2014, ნიცა, საფრანგეთი
    დავით ტლაშაძე 74კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (დელანის მემორიალი) 2014, ნიცა, საფრანგეთი
    დავით ბერძენიშვილი 65კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (დელანის მემორიალი) 2014, ნიცა, საფრანგეთი
    ელიზბარ ოდიკაძე 97კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (დელანის მემორიალი) 2014, ნიცა, საფრანგეთი
    ომარ გუსოშვილი 125კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ციოლკოვსკის მემორიალი) 2014, დაბროვა, პოლონეთი
    ელიზბარ ოდიკაძე 97კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ციოლკოვსკის მემორიალი) 2014, დაბროვა, პოლონეთი
    ჯაბა ყველაშვილი 74კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2014, ბაქო, აზერბაიჯანი
    რამაზ დარჩიძე 55კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2014, რიგა, ლატვია
    ნუგზარ ბოლქვაძე 50კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2014, რიგა, ლატვია
    ალექსანდრე კილაძე 50კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2014, რიგა, ლატვია
    ნოდარ კურტანიძე 96კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2014, რიგა, ლატვია
    რამაზ დარჩიძე 55კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2014, რიგა, ლატვია
    გიორგი ჩხარტიშვილი 84კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2014, რიგა, ლატვია
    ტარიელ (ტარზან) მაისურაძე 74კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2014, რიგა, ლატვია
    ომარ გურჯიძე 66კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2014, რიგა, ლატვია
    შოთა ფარტენაძე 60კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ალიევის მემორიალი) 2014, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ვლადიმერ ხინჩეგაშვილი 57კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ალიევის მემორიალი) 2014, ბაქო, აზერბაიჯანი
    გიორგი საკანდელიძე 125კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (სარქისიანის მემორიალი) 2014, ვანაძორი, სომხეთი
    თორნიკე ხიდაშელი 125კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (სარქისიანის მემორიალი) 2014, ვანაძორი, სომხეთი
    ელიზბარ ოდიკაძე 97კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (სარქისიანის მემორიალი) 2014, ვანაძორი, სომხეთი
    ნოდარ ეგაძე 86კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (სარქისიანის მემორიალი) 2014, ვანაძორი, სომხეთი
    ჯაბა ყველაშვილი 74კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (სარქისიანის მემორიალი) 2014, ვანაძორი, სომხეთი
    დავით ტლაშაძე 70კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (სარქისიანის მემორიალი) 2014, ვანაძორი, სომხეთი
    კონსტანტინე ხაბალაშვილი 65კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (სარქისიანის მემორიალი) 2014, ვანაძორი, სომხეთი
    ბექა ლომთაძე 61კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - გრან პრი პარიზი 2014, პარიზი, საფრანგეთი
    იოსებ ხუციშვილი 74კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - გრან პრი პარიზი 2014, პარიზი, საფრანგეთი
    ზვიად მეტრეველი 97კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - გრან პრი პარიზი 2014, პარიზი, საფრანგეთი
    გიორგი მეშვილდიშვილი 125კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ტახტის თასი) 2014, თეირანი, ირანი
    დავით ქერაშვილი 97კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ტახტის თასი) 2014, თეირანი, ირანი
    კონსტანტინე ხაბალაშვილი 65კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ლერი ხაბელოვის თასი) 2015, თბილისი, საქართველო
    ელგუჯა ბალანჩივაძე 100კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ლერი ხაბელოვის თასი) 2015, თბილისი, საქართველო
    დავით ქოჩქიანი 85კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ლერი ხაბელოვის თასი) 2015, თბილისი, საქართველო
    მირიან მაისურაძე 76კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ლერი ხაბელოვის თასი) 2015, თბილისი, საქართველო
    რომან აფციაური 63კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ლერი ხაბელოვის თასი) 2015, თბილისი, საქართველო
    გივი დემურაშვილი 63კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ლერი ხაბელოვის თასი) 2015, თბილისი, საქართველო
    თემურ ბერუაშვილი 50კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ლერი ხაბელოვის თასი) 2015, თბილისი, საქართველო
    ნიკა კვინიკაძე 50კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ლერი ხაბელოვის თასი) 2015, თბილისი, საქართველო
    დათო აბდალაძე 46კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ლერი ხაბელოვის თასი) 2015, თბილისი, საქართველო
    გიორგი ნიშნიანიძე 46კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ლერი ხაბელოვის თასი) 2015, თბილისი, საქართველო
    ლუკა ბერულავა 42კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ლერი ხაბელოვის თასი) 2015, თბილისი, საქართველო
    ოთარ ჯანელიძე 100კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ლერი ხაბელოვის თასი) 2015, თბილისი, საქართველო
    სიმონ ოსკანიანი 85კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ლერი ხაბელოვის თასი) 2015, თბილისი, საქართველო
    ედი ბუღუულაშვილი 76კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ლერი ხაბელოვის თასი) 2015, თბილისი, საქართველო
    იაგო შერვაშიძე 63კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ლერი ხაბელოვის თასი) 2015, თბილისი, საქართველო
    იაგო შერვაშიძე 63კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ლერი ხაბელოვის თასი) 2015, თბილისი, საქართველო
    ნიკა ბუშელაშვილი 59კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ლერი ხაბელოვის თასი) 2015, თბილისი, საქართველო
    ამირან ვახტანგიშვილი 54კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ლერი ხაბელოვის თასი) 2015, თბილისი, საქართველო
    გოდერძი ძებისაშვილი 54კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ლერი ხაბელოვის თასი) 2015, თბილისი, საქართველო
    თორნიკე ქათამაძე 50კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ლერი ხაბელოვის თასი) 2015, თბილისი, საქართველო
    სადიკ ლომიძე 46კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ლერი ხაბელოვის თასი) 2015, თბილისი, საქართველო
    დიმიტრი სალდაძე 42კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ლერი ხაბელოვის თასი) 2015, თბილისი, საქართველო
    გოგა მამიაური 69კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ლერი ხაბელოვის თასი) 2015, თბილისი, საქართველო
    დანიელ მარქარაშვილი 63კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ლერი ხაბელოვის თასი) 2015, თბილისი, საქართველო
    ცოტნე აბალაკი 58კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ლერი ხაბელოვის თასი) 2015, თბილისი, საქართველო
    რამაზ თურმანიძე 54კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ლერი ხაბელოვის თასი) 2015, თბილისი, საქართველო
    სიმონ ბერიძე 46კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ზარიბეგ ბერიაშვილის თასი) 2015. თბილისი, საქართველო
    ბიძინა ინაშვილი 100კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ზარიბეგ ბერიაშვილის თასი) 2015. თბილისი, საქართველო
    ელგუჯა ბალანჩივაძე 100კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ზარიბეგ ბერიაშვილის თასი) 2015. თბილისი, საქართველო
    ლუკა მაჭარაშვილი 85კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ზარიბეგ ბერიაშვილის თასი) 2015. თბილისი, საქართველო
    ვიტალი ლობჟანიძე 85კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ზარიბეგ ბერიაშვილის თასი) 2015. თბილისი, საქართველო
    ლაშა ბაირამოვი 76კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ზარიბეგ ბერიაშვილის თასი) 2015. თბილისი, საქართველო
    გელა შავაძე 76კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ზარიბეგ ბერიაშვილის თასი) 2015. თბილისი, საქართველო
    გივი გოგობერიშვილი 69კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ზარიბეგ ბერიაშვილის თასი) 2015. თბილისი, საქართველო
    ნიკოლოზ ლუხუტაშვილი 69კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ზარიბეგ ბერიაშვილის თასი) 2015. თბილისი, საქართველო
    ლუკა წიფიანი 63კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ზარიბეგ ბერიაშვილის თასი) 2015. თბილისი, საქართველო
    ნიკა ბერუაშვილი 63კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ზარიბეგ ბერიაშვილის თასი) 2015. თბილისი, საქართველო
    ნუგზარ სხირელი 58კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ზარიბეგ ბერიაშვილის თასი) 2015. თბილისი, საქართველო
    საბა სორდია 58კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ზარიბეგ ბერიაშვილის თასი) 2015. თბილისი, საქართველო
    გიორგი ელბაქიძე 54კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ზარიბეგ ბერიაშვილის თასი) 2015. თბილისი, საქართველო
    გოდერძი ძებისაშვილი 54კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ზარიბეგ ბერიაშვილის თასი) 2015. თბილისი, საქართველო
    ნიკა კვინიკაძე 50კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ზარიბეგ ბერიაშვილის თასი) 2015. თბილისი, საქართველო
    თამაზ შავაძე 50კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ზარიბეგ ბერიაშვილის თასი) 2015. თბილისი, საქართველო
    სიმონ ბერიძე 46კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ზარიბეგ ბერიაშვილის თასი) 2015. თბილისი, საქართველო
    თემურ ბერუაშვილი 46კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ზარიბეგ ბერიაშვილის თასი) 2015. თბილისი, საქართველო
    გიორგი ჭოლაძე 42კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ზარიბეგ ბერიაშვილის თასი) 2015. თბილისი, საქართველო
    ზალიკო ფსუტური 100კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ზარიბეგ ბერიაშვილის თასი) 2015. თბილისი, საქართველო
    დავით ქოჩქიანი 85კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ზარიბეგ ბერიაშვილის თასი) 2015. თბილისი, საქართველო
    ედი ბუღუულაშვილი 76კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ზარიბეგ ბერიაშვილის თასი) 2015. თბილისი, საქართველო
    გიორგი მუზაშვილი 63კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ზარიბეგ ბერიაშვილის თასი) 2015. თბილისი, საქართველო
    ნიკა ბუშელაშვილი 58კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ზარიბეგ ბერიაშვილის თასი) 2015. თბილისი, საქართველო
    რამაზ თურმანიძე 54კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ზარიბეგ ბერიაშვილის თასი) 2015. თბილისი, საქართველო
    გიორგი ნიშნიანიძე 46კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ზარიბეგ ბერიაშვილის თასი) 2015. თბილისი, საქართველო
    გიორგი აფხაზავა 42კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ზარიბეგ ბერიაშვილის თასი) 2015. თბილისი, საქართველო
    სიმონ ოსკანიანი 85კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ზარიბეგ ბერიაშვილის თასი) 2015. თბილისი, საქართველო
    მირიან მაისურაძე 76კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ზარიბეგ ბერიაშვილის თასი) 2015. თბილისი, საქართველო
    გიორგი ბრეგვაძე 69კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ზარიბეგ ბერიაშვილის თასი) 2015. თბილისი, საქართველო
    რომან აფციაური 63კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ზარიბეგ ბერიაშვილის თასი) 2015. თბილისი, საქართველო
    ამირან ვახტანგიშვილი 54კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ზარიბეგ ბერიაშვილის თასი) 2015. თბილისი, საქართველო
    თორნიკე ქათამაძე 50კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ზარიბეგ ბერიაშვილის თასი) 2015. თბილისი, საქართველო
    დიმიტრი სალდაძე 42კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2015, სუბოტიცა, სერბეთი
    ზურაბ ურთაშვილი 100კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2015, სუბოტიცა, სერბეთი
    ბექა ჭელიძე 85კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2015, სუბოტიცა, სერბეთი
    თორნიკე კვინიკაძე 63კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2015, სუბოტიცა, სერბეთი
    თეიმურაზ ვანიშვილი 50კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2015, სუბოტიცა, სერბეთი
    დემურ მეგენეიშვილი 76კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2015, სუბოტიცა, სერბეთი
    გიორგი ხაჩიძე 46კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2015, სუბოტიცა, სერბეთი
    საქართველოს ნაკრები - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2015, სუბოტიცა, სერბეთი
    ივერიკო ჯულაყიძე 69კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2015, სუბოტიცა, სერბეთი
    ალექსანდრე ლომიძე 58კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2015, სუბოტიცა, სერბეთი
    თორნიკე ქათამაძე 42კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (გამარჯვების თასი) 2015, იზმირი, თურქეთი
    ზურაბ ურთაშვილი 100კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (გამარჯვების თასი) 2015, იზმირი, თურქეთი
    ივერიკო ჯულაყიძე 69კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (გამარჯვების თასი) 2015, იზმირი, თურქეთი
    თორნიკე კვინიკაძე 63კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (გამარჯვების თასი) 2015, იზმირი, თურქეთი
    თორნიკე ქათამაძე 46კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (გამარჯვების თასი) 2015, იზმირი, თურქეთი
    დემურ მეგენეიშვილი 76კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (გამარჯვების თასი) 2015, იზმირი, თურქეთი
    ბექა ჭელიძე 85კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (გამარჯვების თასი) 2015, იზმირი, თურქეთი
    თეიმურაზ ვანიშვილი 54კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (გამარჯვების თასი) 2015, იზმირი, თურქეთი
    გიორგი ხაჩიძე 46კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (გამარჯვების თასი) 2015, იზმირი, თურქეთი
    გოგა მამიაური 63კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2015, სომხეთი
    ჯაბა მაისურაძე 85კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2015, სომხეთი
    ავთანდილ გოდელაშვილი 58კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2015, სომხეთი
    თემურ ბერუაშვილი 42კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2015, სომხეთი
    შაკო დოხნაძე 85კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2015, სომხეთი
    ბექა ნადაშვილი - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2015, სომხეთი
    ელგუჯა ბალანჩივაძე 100კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2015, სომხეთი
    ბექა ჭელიძე 85კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2015, სომხეთი
    ცოტნე მიქელაშვილი 76კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2015, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ზურაბ ურთაშვილი 100კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2015, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ივერიკო ჯულაყიძე 69კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2015, ბაქო, აზერბაიჯანი
    გოგა მამიაური 58კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2015, ბაქო, აზერბაიჯანი
    დემურ მეგენეიშვილი 76კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (მედვედის მემორიალი) 2015, მინსკი, ბელარუსი
    საქართველოს ნაკრები - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (მედვედის მემორიალი) 2015, მინსკი, ბელარუსი
    ივანე (ვანო) გოდელაშვილი 76კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (მედვედის მემორიალი) 2015, მინსკი, ბელარუსი
    ალექსანდრე ლომიძე 58კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (მედვედის მემორიალი) 2015, მინსკი, ბელარუსი
    თეიმურაზ ვანიშვილი 54კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (მედვედის მემორიალი) 2015, მინსკი, ბელარუსი
    ამირან ვახტანგიშვილი 50კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (მედვედის მემორიალი) 2015, მინსკი, ბელარუსი
    თორნიკე კვინიკაძე 63კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (მედვედის მემორიალი) 2015, მინსკი, ბელარუსი
    ივერიკო ჯულაყიძე 69კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (მედვედის მემორიალი) 2015, მინსკი, ბელარუსი
    გოგა მამიაური 58კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (მედვედის მემორიალი) 2015, მინსკი, ბელარუსი
    ზურაბ ურთაშვილი 100კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (მედვედის მემორიალი) 2015, მინსკი, ბელარუსი
    მამუკა ჩაჩუა 63კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (მედვედის მემორიალი) 2015, მინსკი, ბელარუსი
    გიორგი ხაჩიძე 46კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (მედვედის მემორიალი) 2015, მინსკი, ბელარუსი
    თორნიკე ქათამაძე 42კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (იადეგარ იმამის თასი) 2015, მაშადი, ირანი
    თორნიკე კვინიკაძე 63კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (იადეგარ იმამის თასი) 2015, მაშადი, ირანი
    გიორგი ხაჩიძე 46კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (იადეგარ იმამის თასი) 2015, მაშადი, ირანი
    ზურაბ ურთაშვილი 100კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ისაევის მემორიალი) 2015, ბაქო, აზერბაიჯანი
    საქართველოს ნაკრები - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ისაევის მემორიალი) 2015, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ზურაბ ურთაშვილი 100კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ისაევის მემორიალი) 2015, ბაქო, აზერბაიჯანი
    გოგა მამიაური 58კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ისაევის მემორიალი) 2015, ბაქო, აზერბაიჯანი
    თორნიკე კვინიკაძე 63კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ისაევის მემორიალი) 2015, ბაქო, აზერბაიჯანი
    დემურ მეგენეიშვილი 76კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ისაევის მემორიალი) 2015, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ივერიკო ჯულაყიძე 69კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ისაევის მემორიალი) 2015, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ივანე (ვანო) გოდელაშვილი 54კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2015, სალვადორ დი ბაჰია, ბრაზილია
    ტარიელ (ტარზან) მაისურაძე 74კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2015, სტამბოლი, თურქეთი
    გიორგი ჩხარტიშვილი 84კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2015, სტამბოლი, თურქეთი
    ტარიელ (ტარზან) მაისურაძე 74კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2015, სტამბოლი, თურქეთი
    ავთანდილ კენჭაძე 66კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2015, სტამბოლი, თურქეთი
    რობერტ დინგაშვილი 50კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2015, ბაქო, აზერბაიჯანი
    რობერტ დინგაშვილი 55კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2015, ბაქო, აზერბაიჯანი
    გიორგი სულავა 60კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2015, ბაქო, აზერბაიჯანი
    გივი მაჭარაშვილი 96კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2015, რიგა, ლატვია
    ლაშა ჯელაძე 120კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2015, რიგა, ლატვია
    მექი სიმონია 84კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2015, რიგა, ლატვია
    რობერტ დინგაშვილი 55კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2015, რიგა, ლატვია
    გივი მაჭარაშვილი 96კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2015, რიგა, ლატვია
    ედემ ბოლქვაძე 55კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2015, რიგა, ლატვია
    გიორგი ლეჟავა 55კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2015, რიგა, ლატვია
    საქართველოს ნაკრები - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2015, რიგა, ლატვია
    ტარიელ (ტარზან) მაისურაძე 84კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2015, რიგა, ლატვია
    ავთანდილ კენჭაძე 66კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2015, რიგა, ლატვია
    შმაგი თოდუა 60კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სირაკოვის და ილიევის მემორიალი) 2015, სოფია, ბულგარეთი
    გიორგი ჩხარტიშვილი 86კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სირაკოვის და ილიევის მემორიალი) 2015, სოფია, ბულგარეთი
    როლანდ ანდრიაძე 125კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სირაკოვის და ილიევის მემორიალი) 2015, სოფია, ბულგარეთი
    ლაშა ჯელაძე 125კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სირაკოვის და ილიევის მემორიალი) 2015, სოფია, ბულგარეთი
    ირაკლი მწითური 86კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სირაკოვის და ილიევის მემორიალი) 2015, სოფია, ბულგარეთი
    ნიკა კენჭაძე 70კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სირაკოვის და ილიევის მემორიალი) 2015, სოფია, ბულგარეთი
    ტარიელ (ტარზან) მაისურაძე 74კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (სირაკოვის და ილიევის მემორიალი) 2015, სოფია, ბულგარეთი
    რობერტ დინგაშვილი 50კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2015, ვალბრჟიხი, პოლონეთი
    საქართველოს ნაკრები - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2015, ვალბრჟიხი, პოლონეთი
    ბექა ბუჯიაშვილი 57კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2015, ვალბრჟიხი, პოლონეთი
    ზურაბ იაკობაშვილი 65კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2015, ვალბრჟიხი, პოლონეთი
    გიორგი მეშვილდიშვილი 125კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2015, ვალბრჟიხი, პოლონეთი
    ომარ გუსოშვილი 97კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2015, ვალბრჟიხი, პოლონეთი
    ზურაბ ერბოწონაშვილი 74კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (კუნაევის მემორიალი) 2015, თარაზი, ყაზახეთი
    დავით მოძმანაშვილი 125კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (კუნაევის მემორიალი) 2015, თარაზი, ყაზახეთი
    კონსტანტინე ხაბალაშვილი 65კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (კუნაევის მემორიალი) 2015, თარაზი, ყაზახეთი
    გიორგი საკანდელიძე 125კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (კუნაევის მემორიალი) 2015, თარაზი, ყაზახეთი
    დავით ტლაშაძე 70კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ოქროს გრან პრი 2015, ბაქო, აზერბაიჯანი
    სანდრო ამინაშვილი 86კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ოქროს გრან პრი 2015, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ოთარ გოგავა 57კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ოქროს გრან პრი 2015, ბაქო, აზერბაიჯანი
    გენო პეტრიაშვილი 125კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ოქროს გრან პრი 2015, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ელიზბარ ოდიკაძე 97კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ჯაფაროვის მემორიალი) 2015, განჯა, აზერბაიჯანი
    გიორგი გიორგობიანი 74კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ჯაფაროვის მემორიალი) 2015, განჯა, აზერბაიჯანი
    გიორგი ბრეგაძე 65კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ჯაფაროვის მემორიალი) 2015, განჯა, აზერბაიჯანი
    მექი სიმონია 86კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ჯაფაროვის მემორიალი) 2015, განჯა, აზერბაიჯანი
    ომარ გურჯიძე 70კგ - პირველი ადგილი
    ევროპული თამაშები 2015, ბაქო, აზერბაიჯანი
    გენო პეტრიაშვილი 125კგ - მესამე ადგილი
    ევროპული თამაშები 2015, ბაქო, აზერბაიჯანი
    სანდრო ამინაშვილი 86კგ - მესამე ადგილი
    ევროპული თამაშები 2015, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ჯაბა ყველაშვილი 74კგ - მესამე ადგილი
    ევროპული თამაშები 2015, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ელიზბარ ოდიკაძე 97კგ - მეორე ადგილი
    ევროპული თამაშები 2015, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ბექა ლომთაძე 61კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - მსოფლიო თასი 2015, მოსკოვი, რუსეთი
    საქართველოს ნაკრები - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ციოლკოვსკის მემორიალი 2015, ვარშავა, პოლონეთი
    ბექა ლომთაძე 61კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ციოლკოვსკის მემორიალი 2015, ვარშავა, პოლონეთი
    ელიზბარ ოდიკაძე 97კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ციოლკოვსკის მემორიალი 2015, ვარშავა, პოლონეთი
    გენო პეტრიაშვილი 125კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (სარქისიანის მემორიალი) 2015, ვანაძორი, სომხეთი
    გიორგი საკანდელიძე 125კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (სარქისიანის მემორიალი) 2015, ვანაძორი, სომხეთი
    დავით მოძმანაშვილი 125კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (სარქისიანის მემორიალი) 2015, ვანაძორი, სომხეთი
    ვლადიმერ ხინჩეგაშვილი 57კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2015, კასპიისკი, რუსეთი
    გიორგი საკანდელიძე 125კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2015, კასპიისკი, რუსეთი
    დავით მოძმანაშვილი 125კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2015, კასპიისკი, რუსეთი
    იაკობ მაქარაშვილი 74კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2015, სტამბოლი, თურქეთი
    დავით მარსაგიშვილი 97კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2015, სტამბოლი, თურქეთი
    ოთარ გოგავა 57კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (მედვედის მემორიალი) 2015, მინსკი, ბელარუსი
    ომარ გუსოშვილი 97კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (მედვედის მემორიალი) 2015, მინსკი, ბელარუსი
    ვლადიმერ ხინჩეგაშვილი 61კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (მედვედის მემორიალი) 2015, მინსკი, ბელარუსი
    გიორგი საკანდელიძე 120კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (მედვედის მემორიალი) 2015, მინსკი, ბელარუსი
    საქართველოს ნაკრები - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (მედვედის მემორიალი) 2015, მინსკი, ბელარუსი
    იაკობ მაქარაშვილი 74კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (მედვედის მემორიალი) 2015, მინსკი, ბელარუსი
    დავით მოძმანაშვილი 120კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთასორისო ტურნირი (ტახტის თასი) 2015, ქერმანშაჰი, ირანი
    დავით მარსაგიშვილი 86კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთასორისო ტურნირი (ტახტის თასი) 2015, ქერმანშაჰი, ირანი
    ბექა ლომთაძე 61კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთასორისო ტურნირი (ტახტის თასი) 2015, ქერმანშაჰი, ირანი
    საქართველოს ნაკრები - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთასორისო ტურნირი (ტახტის თასი) 2015, ქერმანშაჰი, ირანი
    ჯაბა ყველაშვილი 74კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთასორისო ტურნირი (ტახტის თასი) 2015, ქერმანშაჰი, ირანი
    ელიზბარ ოდიკაძე 97კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2020, რომი იტალია
    გენო პეტრიაშვილი 125კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2020, რომი იტალია
    ელიზბარ ოდიკაძე 97კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2020, რომი იტალია
    ბექა ლომთაძე 61კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2020, რომი იტალია
    ავთანდილ კენჭაძე 74კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2016, თბილისი, საქართველო
    თორნიკე ქათამაძე 58კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2016, თბილისი, საქართველო
    გიორგი გეგელაშვილი 42კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2016, თბილისი, საქართველო
    მირიან მაისურაძე 76კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ატალაის და ერქანის მემორიალი) 2016, იზმირი, თურქეთი
    ლაშა ბაირამოვი 85კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ატალაის და ერქანის მემორიალი) 2016, იზმირი, თურქეთი
    გიორგი ბრეგვაძე 76კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ატალაის და ერქანის მემორიალი) 2016, იზმირი, თურქეთი
    რამაზ თურმანიძე 54კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ატალაის და ერქანის მემორიალი) 2016, იზმირი, თურქეთი
    მიხეილ ბოჭორიძე 76კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ატალაის და ერქანის მემორიალი) 2016, იზმირი, თურქეთი
    გიორგი გეგელაშვილი 42კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2016, ბაქო, აზერბაიჯანი
    დავით ქოჩქიანი 85კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2016, ბაქო, აზერბაიჯანი
    მიხეილ ბოჭორიძე 76კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2016, ბაქო, აზერბაიჯანი
    გოგა მამიაური 69კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2016, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ვლადიმერ (ლადო) გამყრელიძე 50კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2016, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ლაშა ბაირამოვი 50კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2016, მაკონი, საფრანგეთი
    ტარიელ გაფრინდაშვილი 74კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2016, მაკონი, საფრანგეთი
    შმაგი თოდუა 60კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2016, რუსე, ბულგარეთი
    გივი მაჭარაშვილი 97კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2016, რუსე, ბულგარეთი
    დავით ბუზიაშვილი 70კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2016, რუსე, ბულგარეთი
    შოთა ფარტენაძე 61კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2016, რუსე, ბულგარეთი
    ირაკლი მწითური 86კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2016, რუსე, ბულგარეთი
    გენო პეტრიაშვილი 125კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2016, ბუქარესტი, რუმინეთი
    ზურაბ ურთაშვილი 120კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2016, ბუქარესტი, რუმინეთი
    მექი სიმონია 84კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2016, ბუქარესტი, რუმინეთი
    ტარიელ გაფრინდაშვილი 74კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2016, ბუქარესტი, რუმინეთი
    გიორგი სულავა 66კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2016, ბუქარესტი, რუმინეთი
    შმაგი თოდუა 60კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2016, ბუქარესტი, რუმინეთი
    გივი მაჭარაშვილი 96კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2016, ბუქარესტი, რუმინეთი
    რობერტ დინგაშვილი 55კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშრისო ტურნირი (მედვედის თასი) 2016, მინსკი, ბელარუსი
    დიმიტრი სალდაძე 42კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშრისო ტურნირი (მედვედის თასი) 2016, მინსკი, ბელარუსი
    ლუკა ქარჩხაძე 42კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშრისო ტურნირი (მედვედის თასი) 2016, მინსკი, ბელარუსი
    სიმონ ოსკანიანი 85კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშრისო ტურნირი (მედვედის თასი) 2016, მინსკი, ბელარუსი
    რამაზ თურმანიძე 54კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (დუნაის მემორიალი) 2016, უკრაინა, ხარკოვი
    გოდერძი ძებისაშვილი 54კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (დუნაის მემორიალი) 2016, უკრაინა, ხარკოვი
    ცოტნე აბალაკი 58კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (დუნაის მემორიალი) 2016, უკრაინა, ხარკოვი
    რომან აფციაური 63კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (დუნაის მემორიალი) 2016, უკრაინა, ხარკოვი
    გოგა მამიაური 69კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (დუნაის მემორიალი) 2016, უკრაინა, ხარკოვი
    თორნიკე ქათამაძე 50კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (დუნაის მემორიალი) 2016, უკრაინა, ხარკოვი
    სიმონ ოსკანიანი 86კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (დუნაის მემორიალი) 2016, უკრაინა, ხარკოვი
    მირიან მაისურაძე 76კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (დუნაის მემორიალი) 2016, უკრაინა, ხარკოვი
    დანიელ მარქარაშვილი 69კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (დუნაის მემორიალი) 2016, უკრაინა, ხარკოვი
    გიორგი ელბაქიძე 58კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (დუნაის მემორიალი) 2016, უკრაინა, ხარკოვი
    ამირან ვახტანგიშვილი 54კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (დუნაის მემორიალი) 2016, უკრაინა, ხარკოვი
    ნიკა კვინიკაძე 50კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (დუნაის მემორიალი) 2016, უკრაინა, ხარკოვი
    საქართველოს ნაკრები - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (მამადოღლის მემორიალი) 2016, ბაქო, აზერბაიჯანი
    გიორგი ბრეგვაძე 73კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (მამადოღლის მემორიალი) 2016, ბაქო, აზერბაიჯანი
    გოგა მამიაური 69კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (მამადოღლის მემორიალი) 2016, ბაქო, აზერბაიჯანი
    აგილ მამადოღლი 69კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ჯაფაროვის მემორიალი) 2016, განჯა, აზერბაიჯანი
    გიორგი გელაშვილი 70კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ჯაფაროვის მემორიალი) 2016, განჯა, აზერბაიჯანი
    თორნიკე კვინიკაძე 74კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ჯაფაროვის მემორიალი) 2016, განჯა, აზერბაიჯანი
    ალექსი ჟორჟოლიანი 125კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ჯაფაროვის მემორიალი) 2016, განჯა, აზერბაიჯანი
    მექი სიმონია 97კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ჯაფაროვის მემორიალი) 2016, განჯა, აზერბაიჯანი
    მირზა სხულუხია 70კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი "ჩემპიონები" 2016, ანკარა, თურქეთი
    ივერიკო ჯულაყიძე 66კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი "ჩემპიონები" 2016, ანკარა, თურქეთი
    გიორგი სულავა 66კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი "ჩემპიონები" 2016, ანკარა, თურქეთი
    რობერტ დინგაშვილი 55კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი "ჩემპიონები" 2016, ანკარა, თურქეთი
    გივი მაჭარაშვილი 97კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი "ჩემპიონები" 2016, ანკარა, თურქეთი
    ნიკა კენჭაძე 74კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2016, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ზურაბ ურთაშვილი 120კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2016, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ზაურ ბერაძე 84კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2016, ბაქო, აზერბაიჯანი
    გიორგი გელაშვილი 70კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2016, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ტარიელ გაფრინდაშვილი 74კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2016, ბაქო, აზერბაიჯანი
    გივი მაჭარაშვილი 96კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2016, ბაქო, აზერბაიჯანი
    მექი სიმონია 97კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2016, რიგა, ლატვია
    მარად ვანაძე 96კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2016, რიგა, ლატვია
    გიორგი გიორგობიანი 74კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2016, რიგა, ლატვია
    მაგომედ საიდოვი 66კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2016, რიგა, ლატვია
    კახა ირემაძე 55კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2016, რიგა, ლატვია
    ნიკა კენჭაძე 74კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2016, რიგა, ლატვია
    გიორგი ხაჩიძე 50კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2016, რიგა, ლატვია
    ალექსი ჟორჟოლიანი 120კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2016, რიგა, ლატვია
    მექი სიმონია 84კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2016, რიგა, ლატვია
    გიორგი პასიკაშვილი 60კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2016, რიგა, ლატვია
    გიორგი ღონიაშვილი 50კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2016, რიგა, ლატვია
    ზურაბ ურთაშვილი 120კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2016, რიგა, ლატვია
    საბა ჩიხრაძე 84კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2016, რიგა, ლატვია
    შმაგი თოდუა 66კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2016, რიგა, ლატვია
    რობერტ დინგაშვილი 55კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფრეიდენფელდსის მემორიალი) 2016, რიგა, ლატვია
    საქართველოს ნაკრები - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2016, სოფია ბულგარეთი
    შმაგი თოდუა 65კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2016, სოფია ბულგარეთი
    ლაშა გიგაშვილი 74კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2016, სოფია ბულგარეთი
    ზურაბ ურთაშვილი 125კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2016, სოფია ბულგარეთი
    გიორგი სულავა 65კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2016, სოფია ბულგარეთი
    გიორგი ხაჩიძე 50კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2016, სოფია ბულგარეთი
    ნიკა კენჭაძე 74კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2016, სოფია ბულგარეთი
    ივერიკო ჯულაყიძე 65კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2016, სოფია ბულგარეთი
    ლევან მურცხვალაძე 57კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2016, სოფია ბულგარეთი
    გიორგი ღონიაშვილი 50კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2016, სოფია ბულგარეთი
    მექი სიმონია 86კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2016, სოფია ბულგარეთი
    როლანდ ანდრიაძე 97კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2016, სოფია ბულგარეთი
    ტარიელ გაფრინდაშვილი 74კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2016, სოფია ბულგარეთი
    დავით ბუზიაშვილი 70კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2016, სოფია ბულგარეთი
    გიორგი ბრეგაძე 65კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2016, სოფია ბულგარეთი
    თეიმურაზ ვანიშვილი 57კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2016, სოფია ბულგარეთი
    შოთა ფარტენაძე 61კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი (ფედერაციის თასი) 2016, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ივერიკო ჯულაყიძე 66კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2016, თარაზი, ყაზახეთი
    დავით ხუციშვილი 86კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2016, თარაზი, ყაზახეთი
    ზურაბ ერბოწონაშვილი 74კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2016, თარაზი, ყაზახეთი
    კონსტანტინე ხაბალაშვილი 65კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ოქროს გრან პრი 2016, ბაქო, აზერბაიჯანი
    დავით მარსაგიშვილი 86კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ოქროს გრან პრი 2016, ბაქო, აზერბაიჯანი
    გიორგი რევაზაშვილი 61კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ოქროს გრან პრი 2016, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ავთანდილ კენჭაძე 74კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ოქროს გრან პრი 2016, ბაქო, აზერბაიჯანი
    გენო პეტრიაშვილი 125კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (სარქისიანის მემორიალი) 2016, ვანაძორი, სომხეთი
    გიორგი მეშვილდიშვილი 125კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (სარქისიანის მემორიალი) 2016, ვანაძორი, სომხეთი
    ომარ გუსოშვილი 97კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (სარქისიანის მემორიალი) 2016, ვანაძორი, სომხეთი
    ჯაბა ყველაშვილი 74კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (სარქისიანის მემორიალი) 2016, ვანაძორი, სომხეთი
    ლაშა ლომთაძე 61კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (სარქისიანის მემორიალი) 2016, ვანაძორი, სომხეთი
    ბექა ლომთაძე 61კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო (საკვალიფიკაციო) ტურნირი 2016, ულან ბატორი, მოღოლეთი
    ზურაბ იაკობაშვილი 65კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2016, ზრენჯანინი, სერბეთი
    ზურაბ იაკობაშვილი 65კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2016, ზრენჯანინი, სერბეთი
    იაკობ მაქარაშვილი 74კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2016, რიგა, ლატვია
    საქართველოს ნაკრები - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი "მედვედის თასი" 2016, მინსკი, ბელარუსი
    ელიზბარ ოდიკაძე 97კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი "მედვედის თასი" 2016, მინსკი, ბელარუსი
    დავით მარსაგიშვილი 86კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი "მედვედის თასი" 2016, მინსკი, ბელარუსი
    ვლადიმერ ხინჩეგაშვილი 61კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი "მედვედის თასი" 2016, მინსკი, ბელარუსი
    გენო პეტრიაშვილი 125კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი "მედვედის თასი" 2016, მინსკი, ბელარუსი
    ზურაბ იაკობაშვილი 73კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2016, პარიზი, საფრანგეთი
    გიორგი რევაზაშვილი 61კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2016, პარიზი, საფრანგეთი
    ლევან მურცხვალაძე 57კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2016, პარიზი, საფრანგეთი
    ავთანდილ კენჭაძე 70კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2016, პარიზი, საფრანგეთი
    გიორგი ბრეგაძე 65კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2016, პარიზი, საფრანგეთი
    შოთა ფარტენაძე 61კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2017, ათენი, საბერძნეთი
    გიორგი გეგელაშვილი 46კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2017, ათენი, საბერძნეთი
    გიორგი ჭოლაძე 42კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, სარაევო, ბოსნია-ჰერცეგოვინა
    მარიამ კარელიძე 40კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, სარაევო, ბოსნია-ჰერცეგოვინა
    დავით ქოჩქიანი 85კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, სარაევო, ბოსნია-ჰერცეგოვინა
    თორნიკე ქათამაძე 58კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, სარაევო, ბოსნია-ჰერცეგოვინა
    ვლადიმერ (ლადო) გამყრელიძე 54კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, სარაევო, ბოსნია-ჰერცეგოვინა
    გიორგი გეგელაშვილი 46კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, სარაევო, ბოსნია-ჰერცეგოვინა
    გიორგი ჭოლაძე 42კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს (U15) შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, ბელგრადი, სერბეთი
    ნიკოლოზ ბარაბაძე 85კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს (U15) შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, ბელგრადი, სერბეთი
    დავით ფაცინაშვილი 59კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს (U15) შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, ბელგრადი, სერბეთი
    გიგი ქურხული 47კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს (U15) შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, ბელგრადი, სერბეთი
    ლუკა ჩხიტუნიძე 42კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს (U15) შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, ბელგრადი, სერბეთი
    გიორგი გოგრიჭიანი 38კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2017, ბუქარესტი, რუმინეთი
    ჭაბუკი გამყრელიძე 100კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2017, ბუქარესტი, რუმინეთი
    საქართველოს ნაკრები - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2017, ბუქარესტი, რუმინეთი
    დავით ქოჩქიანი 85კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2017, ბუქარესტი, რუმინეთი
    ლაშა ბაირამოვი 76კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2017, ბუქარესტი, რუმინეთი
    გიორგი მუზაშვილი 69კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2017, ბუქარესტი, რუმინეთი
    ავთანდილ გოდელაშვილი 58კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2017, ბუქარესტი, რუმინეთი
    ვლადიმერ (ლადო) გამყრელიძე 54კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2017, ბუქარესტი, რუმინეთი
    დიმიტრი სალდაძე 50კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2017, ბუქარესტი, რუმინეთი
    გიორგი გეგელაშვილი 46კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2017, ბუქარესტი, რუმინეთი
    გიორგი ჭოლაძე 42კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2017, ბელარუსი
    გიორგი ელბაქიძე 63კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2017, ტამპერე, ფინეთი
    გივი მაჭარაშვილი 96კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2017, ტამპერე, ფინეთი
    ივერიკო ჯულაყიძე 66კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, დორტმუნდი, გერმანია
    საქართველოს ნაკრები - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, დორტმუნდი, გერმანია
    გივი მაჭარაშვილი 96კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, დორტმუნდი, გერმანია
    ნიკა კენჭაძე 74კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, დორტმუნდი, გერმანია
    ზაურ ბერაძე 84კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, დორტმუნდი, გერმანია
    ედემ ბოლქვაძე 60კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, დორტმუნდი, გერმანია
    თეიმურაზ ვანიშვილი 55კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2017, ანტალია, თურქეთი
    ზურაბ ურთაშვილი 120კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2017, ანტალია, თურქეთი
    გივი მაჭარაშვილი 97კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2017, ანტალია, თურქეთი
    ზაურ ბერაძე 84კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2017, ანტალია, თურქეთი
    ივერიკო ჯულაყიძე 66კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2017, ბაქო აზერბაიჯანი
    საქართველოს ნაკრები - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, სომბათჰეი, უნგრეთი
    საქართველოს ნაკრები - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, სომბათჰეი, უნგრეთი
    გენო პეტრიაშვილი 125კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, სომბათჰეი, უნგრეთი
    გივი მაჭარაშვილი 97კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, სომბათჰეი, უნგრეთი
    ავთანდილ კენჭაძე 74კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, სომბათჰეი, უნგრეთი
    მირზა სხულუხია 70კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, სომბათჰეი, უნგრეთი
    ივერიკო ჯულაყიძე 65კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, სომბათჰეი, უნგრეთი
    შოთა ფარტენაძე 61კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2017, ბაქო აზერბაიჯანი
    დემურ მეგენეიშვილი 84კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2017, ბაქო აზერბაიჯანი
    ნიკა კენჭაძე 74კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2017, ბაქო აზერბაიჯანი
    თორნიკე კვინიკაძე 74კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2017, ბაქო აზერბაიჯანი
    ივერიკო ჯულაყიძე 66კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2017, ბაქო აზერბაიჯანი
    ედემ ბოლქვაძე 60კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2017, ბაქო აზერბაიჯანი
    ალეკო ღოღობერიძე 50კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2017, ბაქო აზერბაიჯანი
    გიორგი (გოგა) ძიგუა 50კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2017, ვარნა, ბულგარეთი
    ზურაბ ურთაშვილი 125კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2017, ვარნა, ბულგარეთი
    თორნიკე კვინიკაძე 74კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2017, ვარნა, ბულგარეთი
    ზაურ ბერაძე 86კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2017, ვარნა, ბულგარეთი
    ედემ ბოლქვაძე 61კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2017, ვარნა, ბულგარეთი
    გიორგი (გოგა) ძიგუა 50კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი "მედვედის თასი" 2017, მინსკი, ბელარუსი
    სანდრო ამინაშვილი 86კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი "მედვედის თასი" 2017, მინსკი, ბელარუსი
    შოთა ფარტენაძე 61კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი "მედვედის თასი" 2017, მინსკი, ბელარუსი
    გივი მაჭარაშვილი 97კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - გრან პრი ესპანეთი 2017, მადრიდი, ესპანეთი
    თორნიკე ალადაშვილი 86კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2017, ვარშავა, პოლონეთი
    გიორგი მეშვილდიშვილი 125კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2017, ვარშავა, პოლონეთი
    ელიზბარ ოდიკაძე 97კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2017, ვარშავა, პოლონეთი
    დავით ხუციშვილი 86კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2017, ვარშავა, პოლონეთი
    ავთანდილ კენჭაძე 74კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2017, ვარშავა, პოლონეთი
    ბექა ლომთაძე 61კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2017, ვარშავა, პოლონეთი
    ზურაბ იაკობაშვილი 70კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2017, ვარშავა, პოლონეთი
    ვლადიმერ ხინჩეგაშვილი 61კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2017, თბილისი, საქართველო
    გენო პეტრიაშვილი 125კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2017, თბილისი, საქართველო
    გიორგი მეშვილდიშვილი 97კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2017, თბილისი, საქართველო
    მამუკა კორძაია 97კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2017, თბილისი, საქართველო
    ირაკლი მწითური 86კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2017, თბილისი, საქართველო
    დავით ხუციშვილი 86კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2017, თბილისი, საქართველო
    ტარიელ (ტარზან) მაისურაძე 74კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2017, თბილისი, საქართველო
    ჯაბა ყველაშვილი 74კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2017, თბილისი, საქართველო
    დავით ტლაშაძე 70კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2017, თბილისი, საქართველო
    ზურაბ ერბოწონაშვილი 70კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2017, თბილისი, საქართველო
    კახა ელბაქიძე 65კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2017, თბილისი, საქართველო
    შალვა ხუციშვილი 61კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2017, თბილისი, საქართველო
    შოთა ფარტენაძე 61კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2017, თბილისი, საქართველო
    ბექა ლომთაძე 57კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2017, ნოვი სადი, სერბეთი
    ვლადიმერ ხინჩეგაშვილი 61კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2017, პარიზი, საფრანგეთი
    გენო პეტრიაშვილი 125კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2017, პარიზი, საფრანგეთი
    შოთა ფარტენაძე 61კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ბუქარესტი, რუმინეთი
    საქართველოს ნაკრები - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ზაგრები, ხორვატია
    გიორგი გეგელაშვილი 48კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს (U15) შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, დიორი, უნგრეთი
    დავით კუჭუაშვილი 68კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს (U15) შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, დიორი, უნგრეთი
    მიხეილ კალაიჯიშვილი 75კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს (U15) შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, დიორი, უნგრეთი
    გიგი ქურხული 52კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს (U15) შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, დიორი, უნგრეთი
    ნიკოლოზ სანთელაძე 41კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს (U15) შორის საერთაშორისო ტურნირი 2018, გალაბოვო, ბულგარეთი
    გიორგი ნაჭყებია 57კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს (U15) შორის საერთაშორისო ტურნირი 2018, გალაბოვო, ბულგარეთი
    თორნიკე სამხარაძე 62კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს (U15) შორის საერთაშორისო ტურნირი 2018, გალაბოვო, ბულგარეთი
    გიორგი გოგრიჭიანი 44კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს (U15) შორის საერთაშორისო ტურნირი 2018, გალაბოვო, ბულგარეთი
    ნიკა ფესტვენიძე 75კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს (U15) შორის საერთაშორისო ტურნირი 2018, გალაბოვო, ბულგარეთი
    დავით კუჭუაშვილი 68კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს (U15) შორის საერთაშორისო ტურნირი 2018, გალაბოვო, ბულგარეთი
    გიგი ქურხული 52კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს (U15) შორის საერთაშორისო ტურნირი 2018, გალაბოვო, ბულგარეთი
    ბეჟან ბარსონიძე 48კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს (U15) შორის საერთაშორისო ტურნირი 2018, გალაბოვო, ბულგარეთი
    ლუკა გუგეშაშვილი 41კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს (U15) შორის საერთაშორისო ტურნირი 2018, გალაბოვო, ბულგარეთი
    დავით ქობულაშვილი 38კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სკოპიე, ჩრდ. მაკედონია
    საქართველოს ნაკრები - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სკოპიე, ჩრდ. მაკედონია
    სოლომონ მანაშვილი 110კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სკოპიე, ჩრდ. მაკედონია
    გიორგი ნებუნიშვილი 71კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სკოპიე, ჩრდ. მაკედონია
    ვლადიმერ (ლადო) გამყრელიძე 60კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სკოპიე, ჩრდ. მაკედონია
    გიორგი ჭოლაძე 51კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სკოპიე, ჩრდ. მაკედონია
    გიორგი გეგელაშვილი 48კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სკოპიე, ჩრდ. მაკედონია
    დათო აბდალაძე 55კგ - მეორე ადგილი
    ახალგაზრდული ოლიმპიური თამაშები 2018, ბუენოს აირესი, არგენტინა
    გიორგი გეგელაშვილი 48კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, ბუდაპეშტი, უნგრეთი
    გიორგი სულავა 74კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, ბუდაპეშტი, უნგრეთი
    მირზა სხულუხია 70კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, ბუდაპეშტი, უნგრეთი
    ტარიელ გაფრინდაშვილი 79კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ფაენცა. იტალია
    საქართველოს ნაკრები - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს (U15) შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, კრაკოვი, პოლონეთი
    საქართველოს ნაკრები - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს (U15) შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, გალაბოვო, ბულგარეთი
    საქართველოს ნაკრები - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, ბუქარესტი, რუმინეთი
    საქართველოს ნაკრები - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის საერთაშორისსო ტურნირი 2019, ბლაგოევგრადი, ბულგარეთი
    საქართველოს ნაკრები - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2019, კიევი, უკრაინა
    საქართველოს ნაკრები - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2019, ნიცა, საფრანგეთი
    საქართველოს ნაკრები - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს (U15) შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, გალაბოვო, ბულგარეთი
    გიორგი სურმანიძე 75კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს (U15) შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, გალაბოვო, ბულგარეთი
    გიორგი აბულაშვილი 57კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს (U15) შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, გალაბოვო, ბულგარეთი
    ნიკოლოზ ბოჭორიშვილი 38კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს (U15) შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, გალაბოვო, ბულგარეთი
    დავით ქობულაშვილი 41კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს (U15) შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, გალაბოვო, ბულგარეთი
    თორნიკე ასაბაშვილი 38კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს (U15) შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, გალაბოვო, ბულგარეთი
    მაგომედ მაგომედოვი 44კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს (U15) შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, გალაბოვო, ბულგარეთი
    თორნიკე სამხარაძე 75კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს (U15) შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, გალაბოვო, ბულგარეთი
    მიხეილ კალაიჯიშვილი 85კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს (U15) შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, გალაბოვო, ბულგარეთი
    ლუკა ვანიშვილი 52კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს (U15) შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, კრაკოვი, პოლონეთი
    თორნიკე სამხარაძე 75კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს (U15) შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, კრაკოვი, პოლონეთი
    გიორგი აბულაშვილი 57კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს (U15) შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, კრაკოვი, პოლონეთი
    ნიკოლოზ ბეშიძე 41კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს (U15) შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, კრაკოვი, პოლონეთი
    მიხეილ კალაიჯიშვილი 85კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ბუქარესტი, რუმინეთი
    როლანდ ანდრიაძე 125კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ბუქარესტი, რუმინეთი
    გივი მაჭარაშვილი 97კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ბუქარესტი, რუმინეთი
    ნიკა კენჭაძე 79კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ბუქარესტი, რუმინეთი
    ავთანდილ კენჭაძე 74კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ტრნავა, სლოვაკეთი
    რამაზ თურმანიძე 61კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ტრნავა, სლოვაკეთი
    ზურაბ ურთაშვილი 97კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, რომი, იტალია
    რამაზ თურმანიძე 61კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, რომი, იტალია
    თეიმურაზ ვანიშვილი 57კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, რომი, იტალია
    დემურ მეგენეიშვილი 86კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, რომი, იტალია
    ზურაბ ურთაშვილი 97კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სტამბოლი, თურქეთი
    გივი მაჭარაშვილი 97კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სტამბოლი, თურქეთი
    ნიკა კენჭაძე 79კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სტამბოლი, თურქეთი
    ავთანდილ კენჭაძე 74კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სტამბოლი, თურქეთი
    გიორგი სულავა 70კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სტამბოლი, თურქეთი
    თეიმურაზ ვანიშვილი 61კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სტამბოლი, თურქეთი
    ირაკლი მწითური 92კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ზაგრები, ხორვატია
    ბაგრატ გაგნიძე 71კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2018, რიგა, ლატვია
    გიორგი (გოგა) ძიგუა 57კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2018, რიგა, ლატვია
    გიორგი შამათავა 125კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2018, რიგა, ლატვია
    ალექსი ჟორჟოლიანი 125კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2018, რიგა, ლატვია
    ზურაბ ურთაშვილი 125კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2018, რიგა, ლატვია
    ბექა ნადაშვილი 92კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2018, რიგა, ლატვია
    დემურ მეგენეიშვილი 86კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2018, რიგა, ლატვია
    გოგა მამიაური 74კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2018, რიგა, ლატვია
    ივერიკო ჯულაყიძე 70კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2018, რიგა, ლატვია
    გიორგი ელბაქიძე 65კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2018, რიგა, ლატვია
    რამაზ თურმანიძე 61კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2018, ვარშავა, პოლონეთი
    დავით მარსაგიშვილი 92კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2018, ვარშავა, პოლონეთი
    დავით ხუციშვილი 92კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2018, ვარშავა, პოლონეთი
    ვლადიმერ ხინჩეგაშვილი 65კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2018, ვარშავა, პოლონეთი
    ელიზბარ ოდიკაძე 97კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2018, ვარშავა, პოლონეთი
    ავთანდილ კენჭაძე 74კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2018, ვარშავა, პოლონეთი
    ზურაბ იაკობაშვილი 70კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ბალავაძე, კარტოზია) 2018, თბილისი, საქართველო
    ირაკლი მწითური 92კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ბალავაძე, კარტოზია) 2018, თბილისი, საქართველო
    გიორგი რევაზაშვილი 61კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ბალავაძე, კარტოზია) 2018, თბილისი, საქართველო
    გივი მაჭარაშვილი 97კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ბალავაძე, კარტოზია) 2018, თბილისი, საქართველო
    საბა ჩიხრაძე 86კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ბალავაძე, კარტოზია) 2018, თბილისი, საქართველო
    გენო პეტრიაშვილი 125კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ბალავაძე, კარტოზია) 2018, თბილისი, საქართველო
    ელიზბარ ოდიკაძე 97კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ბალავაძე, კარტოზია) 2018, თბილისი, საქართველო
    ზურაბ იაკობაშვილი 70კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ბალავაძე, კარტოზია) 2018, თბილისი, საქართველო
    ბექა ლომთაძე 61კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    გენო პეტრიაშვილი 125კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    ირაკლი მწითური 92კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    ნიკა კენჭაძე 79კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    ჯაბა ყველაშვილი 79კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    ოთარ გოგავა 61კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2018, კიევი, უკრაინა
    გიორგი მეშვილდიშვილი 125კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2018, კიევი, უკრაინა
    გენო პეტრიაშვილი 125კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2018, კიევი, უკრაინა
    ირაკლი მწითური 92კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2018, კიევი, უკრაინა
    ჯაბა ყველაშვილი 79კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2018, კიევი, უკრაინა
    ვლადიმერ ხინჩეგაშვილი 65კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2018, კიევი, უკრაინა
    ბექა ლომთაძე 61კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2018, კიევი, უკრაინა
    თეიმურაზ ვანიშვილი 57კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ტახტის თასი) 2018, თავრიზი, ირანი
    გიორგი რევაზაშვილი 61კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ტახტის თასი) 2018, თავრიზი, ირანი
    გიორგი სულავა 70კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, ნურ-სულთანი, ყაზახეთი
    ბექა ლომთაძე 61კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, ნურ-სულთანი, ყაზახეთი
    გენო პეტრიაშვილი +125კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, ნურ-სულთანი, ყაზახეთი
    ირაკლი მწითური 92კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს (U15) შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, გალაბოვო, ბულგარეთი
    საბა კობახიძე 44კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს (U15) შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, გალაბოვო, ბულგარეთი
    გიორგი გოგრიჭიანი 48კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, ტალინი, ესტონეთი
    ბაგრატ გაგნიძე 79კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სკოპიე, ჩრდ. მაკედონია
    ბაგრატ გაგნიძე 71კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ბალავაძე, კარტოზია) 2019, თბილისი, საქართველო
    გიორგი შამათავა 125კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ბალავაძე, კარტოზია) 2019, თბილისი, საქართველო
    გივი მაჭარაშვილი 97კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ბალავაძე, კარტოზია) 2019, თბილისი, საქართველო
    ბექა ნადაშვილი 92კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ბალავაძე, კარტოზია) 2019, თბილისი, საქართველო
    დავით ფირუზაშვილი 86კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ბალავაძე, კარტოზია) 2019, თბილისი, საქართველო
    სანდრო ამინაშვილი 86კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ბალავაძე, კარტოზია) 2019, თბილისი, საქართველო
    ტარიელ გაფრინდაშვილი 79კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ბალავაძე, კარტოზია) 2019, თბილისი, საქართველო
    ლევან ქელეხსაშვილი 70კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ბალავაძე, კარტოზია) 2019, თბილისი, საქართველო
    მირზა სხულუხია 70კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ბალავაძე, კარტოზია) 2019, თბილისი, საქართველო
    ცოტნე აბალაკი 65კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ბალავაძე, კარტოზია) 2019, თბილისი, საქართველო
    მიხეილ ბერძნიშვილი 61კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ბალავაძე, კარტოზია) 2019, თბილისი, საქართველო
    რამაზ თურმანიძე 57კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ბალავაძე, კარტოზია) 2019, თბილისი, საქართველო
    ალექსი ჟორჟოლიანი 125კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ბალავაძე, კარტოზია) 2019, თბილისი, საქართველო
    მამუკა კორძაია 97კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ბალავაძე, კარტოზია) 2019, თბილისი, საქართველო
    ირაკლი მწითური 92კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ბალავაძე, კარტოზია) 2019, თბილისი, საქართველო
    კონსტანტინე ხაბალაშვილი 70კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ბალავაძე, კარტოზია) 2019, თბილისი, საქართველო
    თემურ ბერუაშვილი 74კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ბალავაძე, კარტოზია) 2019, თბილისი, საქართველო
    გენო პეტრიაშვილი 125კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ბალავაძე, კარტოზია) 2019, თბილისი, საქართველო
    ზურაბ ერბოწონაშვილი 79კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ბალავაძე, კარტოზია) 2019, თბილისი, საქართველო
    გიორგი სულავა 74კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ბალავაძე, კარტოზია) 2019, თბილისი, საქართველო
    ბექა ლომთაძე 61კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ბალავაძე, კარტოზია) 2019, თბილისი, საქართველო
    ოთარ გოგავა 57კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, სოფია, ბულგარეთი
    გიორგი ჩიხრაძე 110კგ - მეორე ადგილი
    ევროპის ზაფხულის ახალგაზრდული ოლიმპიური ფესტივალი 2019, ბაქო, აზერბაიჯანი
    დავით ფაცინაშვილი 65კგ - მესამე ადგილი
    ევროპის ზაფხულის ახალგაზრდული ოლიმპიური ფესტივალი 2019, ბაქო, აზერბაიჯანი
    დათო აბდალაძე 60კგ - მესამე ადგილი
    ევროპის ზაფხულის ახალგაზრდული ოლიმპიური ფესტივალი 2019, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ლუკა გუგეშაშვილი 48კგ - მეორე ადგილი
    ევროპის ზაფხულის ახალგაზრდული ოლიმპიური ფესტივალი 2019, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ნიკოლოზ სანთელაძე 45კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ფაენცა. იტალია
    დავით კოღუაშვილი 80კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ფაენცა. იტალია
    დავით კუჭუაშვილი 71კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ფაენცა. იტალია
    დავით ფაცინაშვილი 65კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ფაენცა. იტალია
    გიორგი გოგრიჭიანი 51კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ფაენცა. იტალია
    ლუკა გუგეშაშვილი 48კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ფაენცა. იტალია
    ნიკოლოზ სანთელაძე 45კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, ბუქარესტი, რუმინეთი
    საბა გამთენაძე 92კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, ბუქარესტი, რუმინეთი
    დათო აბდალაძე 60კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, ბუქარესტი, რუმინეთი
    გიგი ქურხული 60კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, ბუქარესტი, რუმინეთი
    ნიკოლოზ სანთელაძე 58კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, ბუქარესტი, რუმინეთი
    გიორგი ჩიხრაძე 110კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, ბუქარესტი, რუმინეთი
    დავით კუჭუაშვილი 71კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, ბუქარესტი, რუმინეთი
    ბეჟან ბარსონიძე 55კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, სტამბოლი, თურქეთი
    ნიკა ფესტვენიძე 80კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, სტამბოლი, თურქეთი
    დათო აბდალაძე 60კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, სტამბოლი, თურქეთი
    დავით ოქროპირიძე 58კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, სტამბოლი, თურქეთი
    ანდრო მარგიშვილი 92კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, სტამბოლი, თურქეთი
    ანზორ გოლუბიანი 71კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, ანტალია, თურქეთი
    დავით ფაცინაშვილი 65კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, ანტალია, თურქეთი
    დავით კოღუაშვილი 80კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, მინსკი, ბელარუსი
    დავით კოღუაშვილი 80კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, მინსკი, ბელარუსი
    დავით კუჭუაშვილი 71კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, მინსკი, ბელარუსი
    ნიკოლოზ ბარაბაძე 110კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, მინსკი, ბელარუსი
    გიორგი ჩიხრაძე 92კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, მინსკი, ბელარუსი
    ანზორ გოლუბიანი 71კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, ხარკოვი, უკრაინა
    გიორგი გოგრიჭიანი 48კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, ხარკოვი, უკრაინა
    გიორგი ზალკალიანი 60კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, ხარკოვი, უკრაინა
    ლუკა ხუჭუა 80კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, ხარკოვი, უკრაინა
    საბა გამთენაძე 92კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, ხარკოვი, უკრაინა
    გიორგი ჩიხრაძე 92კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, ხარკოვი, უკრაინა
    ბეჟან ბარსონიძე 55კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, ხარკოვი, უკრაინა
    დავით კოღუაშვილი 80კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, ხარკოვი, უკრაინა
    ანზორ გოლუბიანი 71კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, ხარკოვი, უკრაინა
    ნიკოლოზ ბარაბაძე 110კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, ხარკოვი, უკრაინა
    დავით ფაცინაშვილი 65კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, ხარკოვი, უკრაინა
    ნიკოლოზ სანთელაძე 45კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ფირუზ ქვლივიძე 65კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ომარ გაზაშვილი 55კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, ბაქო, აზერბაიჯანი
    გიორგი ზალკალიანი 60კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, პონტევედრა, ესპანეთი
    ვასილ ხვისტანი 125კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, პონტევედრა, ესპანეთი
    მირიან მაისურაძე 86კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, პონტევედრა, ესპანეთი
    გოგა მამიაური 74კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, ბუქარესტი, რუმინეთი
    ვასილ ხვისტანი 125კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, ბუქარესტი, რუმინეთი
    დავით ქოჩქიანი 92კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, ბუქარესტი, რუმინეთი
    გიორგი ნებუნიშვილი 86კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, ბუქარესტი, რუმინეთი
    გოგა მამიაური 74კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, ბუქარესტი, რუმინეთი
    თორნიკე ქათამაძე 60კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, ბუქარესტი, რუმინეთი
    გიორგი გეგელაშვილი 57კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, ბუქარესტი, რუმინეთი
    ბაგრატ გაგნიძე 79კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, ბუქარესტი, რუმინეთი
    თემურ ბერუაშვილი 74კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, ბუქარესტი, რუმინეთი
    ოთარ ბაგაური 70კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, ანტალია, თურქეთი
    გიორგი ნებუნიშვილი 86კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, ანტალია, თურქეთი
    თემურ ბერუაშვილი 74კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, რიგა, ლატვია
    ოთარ ბაგაური 70კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, რიგა, ლატვია
    რამაზ თურმანიძე 61კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, რიგა, ლატვია
    გიორგი გეგელაშვილი 57კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, რიგა, ლატვია
    გიორგი არღვლიანი 92კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, რიგა, ლატვია
    გოგა მამიაური 74კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, რიგა, ლატვია
    გიორგი ნიშნიანიძე 57კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, რიგა, ლატვია
    დავით ქოჩქიანი 92კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, რიგა, ლატვია
    მირიან მაისურაძე 86კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, რიგა, ლატვია
    გიორგი ელბაქიძე 70კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2019, რიგა, ლატვია
    გოდერძი ძებისაშვილი 60კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ნოვი სადი, სერბეთი
    გივი მაჭარაშვილი 97კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ნოვი სადი, სერბეთი
    ზაურ ბერაძე 86კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ნოვი სადი, სერბეთი
    ტარიელ გაფრინდაშვილი 79კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ნოვი სადი, სერბეთი
    გიორგი სულავა 74კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ნოვი სადი, სერბეთი
    რობერტ დინგაშვილი 57კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ნოვი სადი, სერბეთი
    ედემ ბოლქვაძე 65კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის საერთაშორისსო ტურნირი 2019, ხარკოვი. უკრაინა
    დავით ფირუზაშვილი 86კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის საერთაშორისსო ტურნირი 2019, ხარკოვი. უკრაინა
    მირზა სხულუხია 70კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის საერთაშორისსო ტურნირი 2019, ხარკოვი. უკრაინა
    თორნიკე კვინიკაძე 86კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის საერთაშორისსო ტურნირი 2019, ხარკოვი. უკრაინა
    გიორგი (გოგა) ძიგუა 57კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის საერთაშორისსო ტურნირი 2019, ხარკოვი. უკრაინა
    ალექსი ჟორჟოლიანი 125კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის საერთაშორისსო ტურნირი 2019, ბლაგოევგრადი, ბულგარეთი
    ზურაბ ურთაშვილი 125კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის საერთაშორისსო ტურნირი 2019, ბლაგოევგრადი, ბულგარეთი
    ბექა ჭელიძე 97კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის საერთაშორისსო ტურნირი 2019, ბლაგოევგრადი, ბულგარეთი
    დემურ მეგენეიშვილი 92კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის საერთაშორისსო ტურნირი 2019, ბლაგოევგრადი, ბულგარეთი
    ზაურ ბერაძე 86კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის საერთაშორისსო ტურნირი 2019, ბლაგოევგრადი, ბულგარეთი
    ტარიელ გაფრინდაშვილი 79კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის საერთაშორისსო ტურნირი 2019, ბლაგოევგრადი, ბულგარეთი
    გიორგი სულავა 74კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის საერთაშორისსო ტურნირი 2019, ბლაგოევგრადი, ბულგარეთი
    ივერიკო ჯულაყიძე 70კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის საერთაშორისსო ტურნირი 2019, ბლაგოევგრადი, ბულგარეთი
    ედემ ბოლქვაძე 65კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - 23 წლამდელებს შორის საერთაშორისსო ტურნირი 2019, ბლაგოევგრადი, ბულგარეთი
    რობერტ დინგაშვილი 57კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2019, კიევი, უკრაინა
    თეიმურაზ ვანიშვილი 61კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2019, კიევი, უკრაინა
    ოთარ გოგავა 61კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2019, კიევი, უკრაინა
    ელიზბარ ოდიკაძე 97კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2019, კიევი, უკრაინა
    ირაკლი მწითური 92კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2019, კიევი, უკრაინა
    ტარიელ გაფრინდაშვილი 79კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2019, კიევი, უკრაინა
    ავთანდილ კენჭაძე 74კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2019, კიევი, უკრაინა
    ზურაბ იაკობაშვილი 65კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2019, რუსე, ბულგარეთი
    ნიკა კენჭაძე 79კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2019, რუსე, ბულგარეთი
    ირაკლი მწითური 97კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2019, რუსე, ბულგარეთი
    ბექა ბუჯიაშვილი 57კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი (ტახტის თასი) 2019, თეირანი, ირანი
    გიორგი რევაზიშვილი 65კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2019, ნიცა, საფრანგეთი
    როლანდ ანდრიაძე 125კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2019, ნიცა, საფრანგეთი
    მამუკა კორძაია 97კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2019, ნიცა, საფრანგეთი
    ზურაბ ერბოწონაშვილი 74კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2019, ნიცა, საფრანგეთი
    ლაშა ლომთაძე 57კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2019, ნიცა, საფრანგეთი
    ტარიელ (ტარზან) მაისურაძე 86კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2019, ნიცა, საფრანგეთი
    დავით ხუციშვილი 79კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2019, ნიცა, საფრანგეთი
    ზურაბ იაკობაშვილი 70კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2019, ნიცა, საფრანგეთი
    ბექა ლომთაძე 61კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - საერთაშორისო ტურნირი 2019, ნიცა, საფრანგეთი
    ოთარ გოგავა 57კგ - პირველი ადგილი
    ევროპული თამაშები 2019, მინსკი, ბელარუსი
    ელიზბარ ოდიკაძე 97კგ - მესამე ადგილი
    ევროპული თამაშები 2019, მინსკი, ბელარუსი
    ვლადიმერ ხინჩეგაშვილი 65კგ - მეორე ადგილი
    ევროპული თამაშები 2019, მინსკი, ბელარუსი
    ავთანდილ კენჭაძე 74კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2019, ბუქარესტი, რუმინეთი
    გენო პეტრიაშვილი 125კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2019, ბუქარესტი, რუმინეთი
    ირაკლი მწითური 92კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2019, ბუქარესტი, რუმინეთი
    ბექა ლომთაძე 61კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2019, ბუქარესტი, რუმინეთი
    ავთანდილ კენჭაძე 74კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2019, ბუქარესტი, რუმინეთი
    ნიკა კენჭაძე 79 კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2019, ბუქარესტი, რუმინეთი
    ელიზბარ ოდიკაძე 97 კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ბუდაპეშტი, უნგრეთი
    ზურაბ იაკობაშვილი 70 კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ბუდაპეშტი, უნგრეთი
    ელიზბარ ოდიკაძე 97 კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ბუდაპეშტი, უნგრეთი
    გენო პეტრიაშვილი +125 კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ბუდაპეშტი, უნგრეთი
    ავთანდილ კენჭაძე 74 კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2018, კასპიისკი, რუსეთი
    ბექა ლომთაძე -61 კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2018, კასპიისკი, რუსეთი
    გენო პეტრიაშვილი 125 კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2018, კასპიისკი, რუსეთი
    სანდრო ამინაშვილი -86 kg - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი არაოლიმპიურ წონით კატეგორიებში 2016, ბუდაპეშტი, უნგრეთი
    ბექა ლომთაძე 61 კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2018, კასპიისკი, რუსეთი
    ელიზბარ ოდიკაძე -97 kg - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2018, კასპიისკი, რუსეთი
    ზურაბ იაკობაშვილი -70 კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2018, კასპიისკი, რუსეთი
    ვლადიმერ ხინჩეგაშვილი -65 კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 2017, პარიზი, საფრანგეთი
    ვლადიმერ ხინჩეგაშვილი -61 კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 2017, პარიზი, საფრანგეთი
    ზურაბ იაკობაშვილი -65 კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 2017, პარიზი, საფრანგეთი
    გენო პეტრიაშვილი 125 კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2016, რიგა, ლატვია
    გენო პეტრიაშვილი +125 კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2017, ნოვი სადი, სერბეთი
    გენო პეტრიაშვილი -125 კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2017, ნოვი სადი, სერბეთი
    ელიზბარ ოდიკაძე -97 კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2017, ნოვი სადი, სერბეთი
    ზურაბ იაკობაშვილი -65 კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2016, რიგა, ლატვია
    იაკობ მაქარაშვილი -74 კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2016, რიგა, ლატვია
    დავით ტლაშაძე -70 კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2016, რიგა, ლატვია
    ელიზბარ ოდიკაძე -97 კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2015, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ელიზბარ ოდიკაძე -97 კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2015, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ბექა ლომთაძე -61 კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2015, ბაქო, აზერბაიჯანი
    სანდრო ამინაშვილი -86 კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2015, ბაქო, აზერბაიჯანი
    გენო პეტრიაშვილი +125 კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2014, ვანტაა, ფინეთი
    კონსტანტინე ხაბალაშვილი -65 კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 2015, ლას-ვეგასი, აშშ
    სანდრო ამინაშვილი -86 კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2013, თბილისი, საქართველო
    გიორგი ედიშერაშვილი -55 კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2013, თბილისი, საქართველო
    გენო პეტრიაშვილი +125 კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 2015, ლას-ვეგასი, აშშ
    გენო პეტრიაშვილი +125 კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 2013, ბუდაპეშტი, უნგრეთი
    გენო პეტრიაშვილი +125 კგ - მესამე ადგილი
    ზაფხულის XXXI ოლიმპიური თამაშები 2016, რიო დე ჟანეირო, ბრაზილია
    გენო პეტრიაშვილი +125 კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 1966, კარლსრუე, გფრ
    ზარბეგ ბერიაშვილი -70 კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 1994, სტამბოლი, თურქეთი
    ზაზა თურმანიძე 130 კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2012, ბელგრადი, სერბეთი
    დავით მოძმანაშვილი 120 კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2012, ბელგრადი, სერბეთი
    დავით ხუციშვილი -74 კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2012, ბელგრადი, სერბეთი
    მალხაზ ზარქუა -60 კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2012, ბელგრადი, სერბეთი
    ბესარიონ გოჩაშვილი -55 კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 2011, სტამბოლი, თურქეთი
    დავით მოძმანაშვილი 120 კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 2011, სტამბოლი, თურქეთი
    დავით ხუციშვილი -74 კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2016, რიგა, ლატვია
    დავით მარსაგიშვილი -86 კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2013, თბილისი, საქართველო
    დავით მარსაგიშვილი -84 კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2012, ბელგრადი, სერბეთი
    დავით მარსაგიშვილი -84 კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2011, დორტმუნდი, გერმანია
    დავით მარსაგიშვილი -84 კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 2011, სტამბოლი, თურქეთი
    დავით მარსაგიშვილი -84 კგ - მესამე ადგილი
    ზაფხულის XXX ოლიმპიური თამაშები 2012, ლონდონი, დიდი ბრიტანეთი
    დავით მარსაგიშვილი -84 კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2011, დორტმუნდი, გერმანია
    დავით ხუციშვილი -74 კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 2010, მოსკოვი, რუსეთი
    ლევან ბერიანიძე -120 კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2009, ვილნიუსი, ლიტცა
    მალხაზ მუზიაშვილი -66 კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2009, ვილნიუსი, ლიტცა
    მალხაზ ქურდიანი -60 კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2009, ვილნიუსი, ლიტცა
    ბესარიონ გოჩაშვილი -55 კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2008, ტამპერე, ფინეთი
    კობა კაკალაძე -66 კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2007, სოფია, ბულგარეთი
    ალექსი მოდებაძე -120 კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2007, სოფია, ბულგარეთი
    გელა საღირაშვილი -74 კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 1969, სოფია, ბულგარეთი
    ნოდარ ხოხაშვილი -68 კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2010, ბაქო, აზერბაიჯანი
    გიორგი გოგშელიძე -96 კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2008, ტამპერე, ფინეთი
    გიორგი გოგშელიძე -96 კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2007, სოფია, ბულგარეთი
    გიორგი გოგშელიძე -96 კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2006, მოსკოვი, რუსეთი
    გიორგი გოგშელიძე -96 კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 2010, მოსკოვი, რუსეთი
    გიორგი გოგშელიძე -96 კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 2009, ჰერნინგი, დანია
    გიორგი გოგშელიძე -96 კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 2006, გუანჩჟოუ, ჩინეთი
    გიორგი გოგშელიძე -96 კგ - მეორე ადგილი
    ზაფხულის XXX ოლიმპიური თამაშები 2012, ლონდონი, დიდი ბრიტანეთი
    გიორგი გოგშელიძე -96 კგ - მესამე ადგილი
    ზაფხულის XXIX ოლიმპიური თამაშები 2008, პეკინი, ჩინეთი
    გიორგი გოგშელიძე -96 კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2005, ვარნა, ბულგარეთი
    ბესარიონ გოჩაშვილი -55 კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 1973, ლოზანა, შვეიცარია
    როინ დობორჯგინიძე -57 კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 2001, სოფია, ბულგარეთი
    დავით პოღოსიანი - 58 კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 1998, ბრატისლავა, სლოვაკეთი
    დავით პოღოსიანი -58 კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 1997, ვარშავა, პოლონეთი
    დავით პოღოსიანი -58 კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2002, ბაქო, აზერბაიჯანი
    დავით ოთიაშვილი -120 კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 1983, ბუდაპეშტი, უნგრეთი
    დავით გიგაური 68 კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2000, ბუდაპეშტი, უნგრეთი
    გურამ მჭედლიძე -76 კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 1954, ტოკიო, იაპონია
    ნიკოლოზ მუზაშვილი -62 კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2003, რიგა, ლატვია
    ალექსი მოდებაძე -130 კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2001, ბუდაპეშტი, უნგრეთი
    ალექსი მოდებაძე -130 კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 1973, ლოზანა, შვეიცარია
    ნოდარ მოდებაძე +100 კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 1972, კატოვიცე, პოლონეთი
    რომან მარსაგიშვილი -74 კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 1983, ბუდაპეშტი, უნგრეთი
    გიორგი მაკასარაშვილი -82 კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 1980, პრევიდზა, ჩეხოსლოვაკია
    გიორგი მაკასარაშვილი -74 კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 1982, ვარნა, ბულგარეთი
    რაშ ხუტაბა -100 კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 1966, კარლსრუე, გფრ
    ანდრო ცხოვრებოვი - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 1968, სკოპიე, იუგოსლავია
    ანდრო ცხოვრებოვი -87 კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 1999, მინსკი, ბელარუსი
    ემზარ ბედინეიშვილი -69 კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2000, ბუდაპეშტი, უნგრეთი
    ემზარ ბედინეიშვილი -69 კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 1959, თეირანი, ირანი
    ვლადიმერ არსენიანი -57 კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2001, ბუდაპეშტი, უნგრეთი
    ოთარ თუშიშვილი -63 კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 1999, მინსკი, ბელარუსი
    ოთარ თუშიშვილი -58 კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 2007, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ოთარ თუშიშვილი -66 კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 2006, გუანჩჟოუ, ჩინეთი
    ოთარ თუშიშვილი -66 კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 2005, ბუდაპეშტი, უნგრეთი
    ოთარ თუშიშვილი -66 კგ - მესამე ადგილი
    ზაფხულის XXIX ოლიმპიური თამაშები 2008, პეკინი, ჩინეთი
    ოთარ თუშიშვილი -66 კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 1987, ველიკო-ტირნოვო, ბულგარეთი
    ზაზა თურმანიძე -130 კგ - პირველი ადგილი
    ზაფხულის XXVII ოლიმპიური თამაშები 2000, სიდნეი, ავსტრალია
    მუხრან ვახტანგაძე -85 kg - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 1954, ტოკიო, იაპონია
    სერგო გაბარაევი 67კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 1990, ტოკიო, იაპონია
    დავით გობეჯიშვილი -130 კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 1978, სოფია, ბულგარეთი
    ლევან თედიაშვილი -100 კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 1976, ლენინგრადი, სსრკ
    ლევან თედიაშვილი -90 კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 1992, კაპოშვარი, უნგრეთი
    ლერი ხაბელოვი -100 კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 1991, ვარნა, ბულგარეთი
    ლერი ხაბელოვი -100 კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 1987, კლერმონ-ფერანი, საფრანგეთი
    ლერი ხაბელოვი -100 კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 1969, მარ-დელ-პლატა, არგენტინა
    ტარიელ ალიბეგაშვილი -53 კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 1969, მარ-დელ-პლატა, არგენტინა
    ნოდარ ხოხაშვილი -68 კგ - მესამე ადგილი
    ზაფხულის XVIII ოლიმპიური თამაშები 1964, ტოკიო, იაპონია
    ნოდარ ხოხაშვილი -63 კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2006, მოსკოვი, რუსეთი
    ელდარ (ლუკა) კურტანიძე -120 კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2005, ვარნა, ბულგარეთი
    ელდარ (ლუკა) კურტანიძე -96 კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2002, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ელდარ (ლუკა) კურტანიძე -96 კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2001, ბუდაპეშტი, უნგრეთი
    ელდარ (ლუკა) კურტანიძე -97 კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 1999, მინსკი, ბელარუსი
    ელდარ (ლუკა) კურტანიძე -97 კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 1998, ბრატისლავა, სლოვაკეთი
    ელდარ (ლუკა) კურტანიძე -97 კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 1997, ვარშავა, პოლონეთი
    ელდარ (ლუკა) კურტანიძე -97 კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 1996, ბუდაპეშტი, უნგრეთი
    ელდარ (ლუკა) კურტანიძე -90 - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 1995, ფრიბური, შვეიცარია
    ელდარ (ლუკა) კურტანიძე -90 კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 1993, სტამბოლი, თურქეთი
    ელდარ (ლუკა) კურტანიძე -90 კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 2005, ბუდაპეშტი, უნგრეთი
    ელდარ (ლუკა) კურტანიძე -96 კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 2003, ნიუ-იორკი, აშშ
    ელდარ (ლუკა) კურტანიძე -96 კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 2002, თეირანი, ირანი
    ელდარ (ლუკა) კურტანიძე -96 კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 1997, კრასნოიარსკი, რუსეთი
    ელდარ (ლუკა) კურტანიძე -97 კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 1993, ტორონტო, კანადა
    ელდარ (ლუკა) კურტანიძე -90 კგ - მეორე ადგილი
    ზაფხულის XXVII ოლიმპიური თამაშები 2000, სიდნეი, ავსტრალია
    ელდარ (ლუკა) კურტანიძე +97 კგ - მესამე ადგილი
    ზაფხულის XXVI ოლიმპიური თამაშები 1996, ატლანტა, აშშ
    ელდარ (ლუკა) კურტანიძე -90 კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 1959, თეირანი, ირანი
    გიორგი სხირტლაძე -79 კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 1957, სტამბოლი, თურქეთი
    გიორგი სხირტლაძე -79 კგ - მეორე ადგილი
    ზაფხულის XVII ოლიმპიური თამაშები 1960, რომი, იტალია
    გიორგი სხირტლაძე -79 - მეორე ადგილი
    ზაფხულის XVI ოლიმპიური თამაშები 1956, მელბურნი, ავსტრალია
    გიორგი სხირტლაძე -79 კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 1961, იოკოჰამა, იაპონია
    ვლადიმერ რუბაშვილი -67 კგ - პირველი ადგილი
    ზაფხულის XVII ოლიმპიური თამაშები 1960, რომი, იტალია
    ვლადიმერ რუბაშვილი -62 კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 1967, სტამბოლი, თურეთი
    შოთა ლომიძე -97 კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 1969, სოფია, ბულგარეთი
    შოთა ლომიძე 100 კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 1966, კარლსრუე, გფრ
    შოთა ლომიძე -97 კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 1971, სოფია ბულგარეთი
    შოთა ლომიძე 100 კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 1969, მარ-დელ-პლატა, არგენტინა
    შოთა ლომიძე 100 კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 1967, დელი, ინდოეთი
    შოთა ლომიძე -97 კგ - მეორე ადგილი
    ზაფხულის XIX ოლიმპიური თამაშები 1968, მეხიკო, მექსიკა
    შოთა ლომიძე -97 kg - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 1970, ბერლინი, გდრ
    ზარბეგ ბერიაშვილი -74 კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 1967, სტამბოლი, თურეთი
    ზარბეგ ბერიაშვილი -70 კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 1969, მარ-დელ-პლატა, არგენტინა
    ზარბეგ ბერიაშვილი -74 - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 1967, დელი, ინდოეთი
    ზარბეგ ბერიაშვილი -70 kg - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 1965, მანჩესტერი, დიდი ბრიტანეთი
    ზარბეგ ბერიაშვილი --70 კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 1963, სოფია, ბულგარეთი
    ზარბეგ ბერიაშვილი -70 კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 1961, იოკოჰამა, იაპონია
    ვახტანგ ბალავაძე -73 კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 1959, თეირანი, ირანი
    ვახტანგ ბალავაძე -73 კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 1957, სტამბოლი, თურქეთი
    ვახტანგ ბალავაძე -73 კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 1954, ტოკიო, იაპონია
    ვახტანგ ბალავაძე -73 კგ - პირველი ადგილი
    ზაფხულის XVI ოლიმპიური თამაშები 1956, მელბურნი, ავსტრალია
    ვახტანგ ბალავაძე -73 კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 1968, სკოპიე, იუგოსლავია
    გურამ საღარაძე -78 კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 1967, დელი, ინდოეთი
    გურამ საღარაძე -78 - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 1966, ტოლედო, აშშ
    გურამ საღარაძე -78 კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 1965, მანჩესტერი, დიდი ბრიტანეთი
    გურამ საღარაძე -78 კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 1963, სოფია, ბულგარეთი
    გურამ საღარაძე -78 კგ - პირველი ადგილი
    ზაფხულის XVIII ოლიმპიური თამაშები 1964, ტოკიო, იაპონია
    გურამ საღარაძე -78 კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2016, რიგა, ლატვია
    ვლადიმერ ხინჩეგაშვილი -57 კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2014, ვანტაა, ფინეთი
    ვლადიმერ ხინჩეგაშვილი -57 კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2013, თბილისი, საქართველო
    ვლადიმერ ხინჩეგაშვილი -60 კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2011, დორტმუნდი, გერმანია
    ვლადიმერ ხინჩეგაშვილი -55 კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 2015, ლას-ვეგასი, აშშ
    ვლადიმერ ხინჩეგაშვილი -57 კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 2014, ტაშკენტი, უზბეკეთი
    ვლადიმერ ხინჩეგაშვილი -57 კგ - მეორე ადგილი
    ზაფხულის XXXI ოლიმპიური თამაშები 2016, რიო დე ჟანეირო, ბრაზილია
    ვლადიმერ ხინჩეგაშვილი -57 კგ - პირველი ადგილი
    ზაფხულის XXX ოლიმპიური თამაშები 2012, ლონდონი, დიდი ბრიტანეთი
    ვლადიმერ ხინჩეგაშვილი -55 კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 1988, მანჩესტერი, დიდი ბრიტანეთი
    ლერი ხაბელოვი -100 კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 1987, ველიკო-ტირნოვო, ბულგარეთი
    ლერი ხაბელოვი -100 კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 1985, ლაიპციგი, გდრ
    ლერი ხაბელოვი -100 კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 1990, ტოკიო, იაპონია
    ლერი ხაბელოვი -100 კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 1985, ბუდაპეშტი, უნგრეთი
    ლერი ხაბელოვი -100 კგ - პირველი ადგილი
    ზაფხულის XXIV ოლიმპიური თამაშები 1988, სეული, კორეა
    ლერი ხაბელოვი -100 კგ - მეორე ადგილი
    ზაფხულის XXV ოლიმპიური თამაშები 1992, ბარსელონა, ესპანეთი
    ლერი ხაბელოვი -100 კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2008, ტამპერე, ფინეთი
    რევაზ მინდორაშვილი 84 კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2004, ანკარა, თურქეთი
    რევაზ მინდორაშვილი 84 კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2003, რიგა, ლატვია
    რევაზ მინდორაშვილი 84 კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 2002, ბაქო, აზერბაიჯანი
    რევაზ მინდორაშვილი 84 კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 2006, გუანჩჟოუ, ჩინეთი
    რევაზ მინდორაშვილი 84 კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 2005, ბუდაპეშტი, უნგრეთი
    რევაზ მინდორაშვილი -84. კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 2003, ნიუ-იორკი, აშშ
    რევაზ მინდორაშვილი 84 კგ - მესამე ადგილი
    ზაფხულის XXIX ოლიმპიური თამაშები 2008, პეკინი, ჩინეთი
    რევაზ მინდორაშვილი 84 კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 1985, ლაიპციგი, გდრ
    დავით გობეჯიშვილი -130 კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 1986, ბუდაპეშტი, უნგრეთი
    დავით გობეჯიშვილი -130 კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 1985, ბუდაპეშტი, უნგრეთი
    დავით გობეჯიშვილი -130 კგ - პირველი ადგილი
    ზაფხულის XXV ოლიმპიური თამაშები 1992, ბარსელონა, ესპანეთი
    დავით გობეჯიშვილი -130 კგ - მესამე ადგილი
    ზაფხულის XXIV ოლიმპიური თამაშები 1988, სეული, კორეა
    დავით გობეჯიშვილი -130 კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 1954, ტოკიო, იაპონია
    მირიან ცალქალამანიძე 52 კგ - მესამე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 1957, სტამბოლი, თურქეთი
    მირიან ცალქალამანიძე 52 კგ - მეორე ადგილი
    ზაფხულის XVI ოლიმპიური თამაშები 1956, მელბურნი, ავსტრალია
    მირიან ცალქალამანიძე 52 კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - ევროპის ჩემპიონატი 1974, მადრიდი, ესპანეთი
    ლევან თედიაშვილი 90 კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 1978, მეხიკო, მექსიკა
    ლევან თედიაშვილი 100 კგ - მეორე ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 1975, მინსკი, სსრკ
    ლევან თედიაშვილი 90 კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 1974, სტამბული, თურქეთი
    ლევან თედიაშვილი 90 კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 1973, თეირანი, ირანი
    ლევან თედიაშვილი 90 კგ - პირველი ადგილი
    თავისუფალი ჭიდაობა - მსოფლიო ჩემპიონატი 1971, სოფია ბულგარეთი
    ლევან თედიაშვილი 82 კგ - პირველი ადგილი
    ზაფხულის XXI ოლიმპიური თამაშები 1976, მონრეალი, კანადა
    ლევან თედიაშვილი 90 კგ - პირველი ადგილი
    ზაფხულის XX ოლიმპიური თამაშები 1972, მიუნხენი, გფრ
    ლევან თედიაშვილი 82 კგ - პირველი ადგილი

    ქართული სპორტი

    2019 | © საქართველოს განათლების, მეცნიერების, კულტურისა და სპორტის სამინისტრო