ქართული
სპორტი
 
 
უშუ
სპორტის სახეობის აღწერა
    შედეგები
    უშა - ევროპის III ჩემპიონატი 2015, ბულგარეთი
    დავით გულისაშვილი - მესამე ადგილი
    უშა - ევროპის III ჩემპიონატი 2015, ბულგარეთი
    დავით გულისაშვილი - მესამე ადგილი
    უშა - ევროპის III ჩემპიონატი 2015, ბულგარეთი
    ნინო ჩიხლაძე - მესამე ადგილი
    უშა - ევროპის III ჩემპიონატი 2015, ბულგარეთი
    ნინო ჩიხლაძე - მესამე ადგილი
    უშა - ევროპის III ჩემპიონატი 2015, ბულგარეთი
    დავით გულისაშვილი - მეორე ადგილი
    უშა - ევროპის III ჩემპიონატი 2015, ბულგარეთი
    ლაშა სუმბულაშვილი - მეორე ადგილი
    უშუ - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2015, რუსეთი
    ჯემალ ირემძე - მეორე ადგილი
    უშუ - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2015, რუსეთი
    ჯემალ ირემძე - მეორე ადგილი
    უშუ - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2015, რუსეთი
    ჯემალ ირემძე - მეორე ადგილი
    უშუ - საერთაშორისო ტურნირი 2015, რუსეთი
    დავით გულისაშვილი - მეორე ადგილი
    უშუ - საერთაშორისო ტურნირი 2015, რუსეთი
    დავით გულისაშვილი - პირველი ადგილი
    უშუ - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, თბილისი, საქართველო
    გიორგი გერმანოზაშვილი - პირველი ადგილი
    უშუ - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, თბილისი, საქართველო
    მარიამ თურმანიძე - მესამე ადგილი
    უშუ - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, თბილისი, საქართველო
    ლუკა ხუტიაშვილი - მესამე ადგილი
    უშუ - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, თბილისი, საქართველო
    მარიამ თურმანიძე - მესამე ადგილი
    უშუ - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, თბილისი, საქართველო
    რაულ მამედოვი - მეორე ადგილი
    უშუ - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2017, რუსეთი
    მარიამ თურმანიძე - პირველი ადგილი
    უშუ - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2017, რუსეთი
    რაულ მამედოვი - პირველი ადგილი
    უშუ - ჭაბუკებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2017, რუსეთი
    ლუკა ხუტიაშვილი - მეორე ადგილი
    უშუ - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, თბილისი, საქართველო
    ლია წულუკიძე - პირველი ადგილი
    უშუ - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, თბილისი, საქართველო
    ლუკა ბალანჩივაძე 65-70კგ - პირველი ადგილი
    უშუ - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, თბილისი, საქართველო
    კონსტანტინე ბერძენიშვილი 60-65კგ - მესამე ადგილი
    უშუ - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, თბილისი, საქართველო
    სერგი დოღონაძე 60-65კგ - მეორე ადგილი
    უშუ - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, თბილისი, საქართველო
    პეტრე წიკლაური 56-60კგ - მესამე ადგილი
    უშუ - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, თბილისი, საქართველო
    მარიამ მეცხვარიშვილი 56-60კგ - პირველი ადგილი
    უშუ - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, თბილისი, საქართველო
    ნიკოლოზ გლახოშვილი 52-56კგ - მესამე ადგილი
    უშუ - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, თბილისი, საქართველო
    სანდრო კუჭავა 48-52კგ - მესამე ადგილი
    უშუ - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, თბილისი, საქართველო
    ელენე მახარაძე - მესამე ადგილი
    უშუ - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, თბილისი, საქართველო
    ელენე მახარაძე - პირველი ადგილი
    უშუ - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2017, რუსეთი
    ელენე მახარაძე - მესამე ადგილი
    უშუ - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2017, რუსეთი
    ელენე მახარაძე - პირველი ადგილი
    უშუ - ევროპის ჩემპიონატი 2017, თბილისი, საქართველო
    ავთანდილ კაკულია 80კგ - პირველი ადგილი
    უშუ - ევროპის ჩემპიონატი 2017, თბილისი, საქართველო
    ზაზა ზაზარაშვილი 70კგ - პირველი ადგილი
    უშუ - ევროპის ჩემპიონატი 2017, თბილისი, საქართველო
    თორნიკე ნანიკაშვილი - პირველი ადგილი
    უშუ - ევროპის ჩემპიონატი 2017, თბილისი, საქართველო
    თორნიკე ნანიკაშვილი - მესამე ადგილი
    უშუ - ევროპის ჩემპიონატი 2017, თბილისი, საქართველო
    ნიკა სანაია - მესამე ადგილი
    უშუ - ევროპის ჩემპიონატი 2017, თბილისი, საქართველო
    ნიკა სანაია - მესამე ადგილი
    უშუ - ევროპის ჩემპიონატი 2017, თბილისი, საქართველო
    მაკა გაბესკირია - მესამე ადგილი
    უშუ - ევროპის ჩემპიონატი 2017, თბილისი, საქართველო
    ბიძინა ონოფრიშვილი 65-70კგ - მესამე ადგილი
    უშუ - ევროპის ჩემპიონატი 2017, თბილისი, საქართველო
    მანუჩარ კვაშილავა 52-56კგ - მესამე ადგილი
    უშუ - ევროპის ჩემპიონატი 2017, თბილისი, საქართველო
    დავით გულისაშვილი - მეორე ადგილი
    უშუ - ევროპის ჩემპიონატი 2017, თბილისი, საქართველო
    ნინო ჩიხლაძე - მესამე ადგილი
    უშუ - საერთაშორისო ტურნირი 2017, რუსეთი
    დავით გულისაშვილი - პირველი ადგილი
    უშუ - საერთაშორისო ტურნირი 2017, რუსეთი
    დავით გულისაშვილი - პირველი ადგილი
    უშუ - საერთაშორისო ტურნირი 2017, რუსეთი
    ნინო ჩიხლაძე - პირველი ადგილი
    უშუ - ჭაბუკებსა და მოზარდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი "ევრაზიის თასი" 2018, ერევანი, სომხეთი
    გიორგი გერმანოზაშვილი - მესამე ადგილი
    უშუ - ჭაბუკებსა და მოზარდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი "ევრაზიის თასი" 2018, ერევანი, სომხეთი
    გიორგი გერმანოზაშვილი - პირველი ადგილი
    უშუ - ჭაბუკებსა და მოზარდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი "ევრაზიის თასი" 2018, ერევანი, სომხეთი
    გიორგი გერმანოზაშვილი - პირველი ადგილი
    უშუ - ჭაბუკებსა და მოზარდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი "ევრაზიის თასი" 2018, ერევანი, სომხეთი
    საბა გოგია - მეორე ადგილი
    უშუ - ჭაბუკებსა და მოზარდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი "ევრაზიის თასი" 2018, ერევანი, სომხეთი
    საბა გოგია - პირველი ადგილი
    უშუ - ჭაბუკებსა და მოზარდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი "ევრაზიის თასი" 2018, ერევანი, სომხეთი
    საბა გოგია - პირველი ადგილი
    უშუ - ჭაბუკებსა და მოზარდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი "ევრაზიის თასი" 2018, ერევანი, სომხეთი
    ლუკა პაპავა 60კგ - პირველი ადგილი
    უშუ - ჭაბუკებსა და მოზარდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი "ევრაზიის თასი" 2018, ერევანი, სომხეთი
    სოფიკო აფხაზავა - პირველი ადგილი
    უშუ - ჭაბუკებსა და მოზარდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი "ევრაზიის თასი" 2018, ერევანი, სომხეთი
    სოფიკო აფხაზავა - პირველი ადგილი
    უშუ - ჭაბუკებსა და მოზარდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი "ევრაზიის თასი" 2018, ერევანი, სომხეთი
    სოფიკო აფხაზავა - პირველი ადგილი
    უშუ - ჭაბუკებსა და მოზარდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი "ევრაზიის თასი" 2018, ერევანი, სომხეთი
    რაულ მამედოვი - პირველი ადგილი
    უშუ - ჭაბუკებსა და მოზარდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი "ევრაზიის თასი" 2018, ერევანი, სომხეთი
    რაულ მამედოვი - პირველი ადგილი
    უშუ - ჭაბუკებსა და მოზარდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი "ევრაზიის თასი" 2018, ერევანი, სომხეთი
    რაულ მამედოვი - პირველი ადგილი
    უშუ - ჭაბუკებსა და მოზარდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი "ევრაზიის თასი" 2018, ერევანი, სომხეთი
    რაულ მამედოვი - მეორე ადგილი
    უშუ - ჭაბუკებსა და მოზარდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი "ევრაზიის თასი" 2018, ერევანი, სომხეთი
    რაულ მამედოვი - პირველი ადგილი
    უშუ - ჭაბუკებსა და მოზარდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2018, მოსკოვი რუსეთი
    სოფიკო აფხაზავა - მეორე ადგილი
    უშუ - ჭაბუკებსა და მოზარდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2018, მოსკოვი რუსეთი
    რაულ მამედოვი - მეორე ადგილი
    უშუ - ჭაბუკებსა და მოზარდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2018, მოსკოვი რუსეთი
    მარიამ თურმანიძე - პირველი ადგილი
    უშუ - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი "ევრაზიის თასი" 2018, ერევანი, სომხეთი
    გურამ ფირცხალავა - მესამე ადგილი
    უშუ - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი "ევრაზიის თასი" 2018, ერევანი, სომხეთი
    გურამ ფირცხალავა - მეორე ადგილი
    უშუ - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი "ევრაზიის თასი" 2018, ერევანი, სომხეთი
    გურამ ფირცხალავა - პირველი ადგილი
    უშუ - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი "ევრაზიის თასი" 2018, ერევანი, სომხეთი
    ლუკა ხატიაშვილი - პირველი ადგილი
    უშუ - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი "ევრაზიის თასი" 2018, ერევანი, სომხეთი
    ლუკა ხატიაშვილი - მეორე ადგილი
    უშუ - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი "ევრაზიის თასი" 2018, ერევანი, სომხეთი
    ლუკა ხატიაშვილი - პირველი ადგილი
    უშუ - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი "ევრაზიის თასი" 2018, ერევანი, სომხეთი
    მარიამ თურმანიძე - პირველი ადგილი
    უშუ - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი "ევრაზიის თასი" 2018, ერევანი, სომხეთი
    მარიამ თურმანიძე - პირველი ადგილი
    უშუ - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი "ევრაზიის თასი" 2018, ერევანი, სომხეთი
    მარიამ თურმანიძე - პირველი ადგილი
    უშუ - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი "ევრაზიის თასი" 2018, ერევანი, სომხეთი
    მარიამ თურმანიძე - პირველი ადგილი
    უშუ - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი "ევრაზიის თასი" 2018, ერევანი, სომხეთი
    შოთა გოგრიჭიანი 60კგ - პირველი ადგილი
    უშუ - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი "ევრაზიის თასი" 2018, ერევანი, სომხეთი
    ბექა გონაშვილი 52კგ - პირველი ადგილი
    უშუ - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი "ევრაზიის თასი" 2018, ერევანი, სომხეთი
    სანდრო კუჭავა 52კგ - მესამე ადგილი
    უშუ - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი "ევრაზიის თასი" 2018, ერევანი, სომხეთი
    ნიკა ჩიტიშვილი 75კგ - პირველი ადგილი
    უშუ - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი "ევრაზიის თასი" 2018, ერევანი, სომხეთი
    ამირან ადამაძე 85კგ - პირველი ადგილი
    უშუ - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2018, მოსკოვი, რუსეთი
    მარიამ თურმანიძე - მესამე ადგილი
    უშუ - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2018, მოსკოვი, რუსეთი
    მარიამ თურმანიძე - პირველი ადგილი
    უშუ - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2018, მოსკოვი, რუსეთი
    მარიამ თურმანიძე - მესამე ადგილი
    უშუ - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2018, მოსკოვი, რუსეთი
    ნიკა ჩიტიშვილი 75კგ - პირველი ადგილი
    უშუ - ახალგაზრდებს შორის საერთაშორისო ტურნირი 2018, მოსკოვი, რუსეთი
    ამირან ადამაძე 85კგ - მეორე ადგილი
    უშუ - მსოფლიო ჩემპიონატი ტაიცზიციუანში 2018, ბურგასი, ბულგარეთი
    ლაშა სუმბულაშვილი - მესამე ადგილი
    უშუ - მსოფლიო ჩემპიონატი ტაიცზიციუანში 2018, ბურგასი, ბულგარეთი
    ნინო ჩიხლაძე - მესამე ადგილი
    უშუ - საერთაშორისო ტურნირი "ევრაზიის თასი" 2018, ერევანი, სომხეთი
    ნიკა ქოქოსაძე 90კგ - პირველი ადგილი
    უშუ - საერთაშორისო ტურნირი "ევრაზიის თასი" 2018, ერევანი, სომხეთი
    გია ქართველიშვილი 85კგ - პირველი ადგილი
    უშუ - საერთაშორისო ტურნირი "ევრაზიის თასი" 2018, ერევანი, სომხეთი
    ირაკლი ფერსელიძე 80კგ - პირველი ადგილი
    უშუ - საერთაშორისო ტურნირი "ევრაზიის თასი" 2018, ერევანი, სომხეთი
    ლადო ნანიკაშვილი 75კგ - პირველი ადგილი
    უშუ - საერთაშორისო ტურნირი "ევრაზიის თასი" 2018, ერევანი, სომხეთი
    თორნიკე ნანიკაშვილი 65კგ - პირველი ადგილი
    უშუ - საერთაშორისო ტურნირი "ევრაზიის თასი" 2018, ერევანი, სომხეთი
    ლია წულუკიძე - პირველი ადგილი
    უშუ - საერთაშორისო ტურნირი "ევრაზიის თასი" 2018, ერევანი, სომხეთი
    ლია წულუკიძე - პირველი ადგილი
    უშუ - საერთაშორისო ტურნირი "ევრაზიის თასი" 2018, ერევანი, სომხეთი
    ბიძინა ონოფრიშვილი 70კგ - პირველი ადგილი
    უშუ - საერთაშორისო ტურნირი "ევრაზიის თასი" 2018, ერევანი, სომხეთი
    ზვიად აბრამიძე 65კგ - მეორე ადგილი
    უშუ - საერთაშორისო ტურნირი 2018, მოსკოვი, რუსეთი
    ვალერი პეხტერევი 65კგ - მესამე ადგილი
    უშუ - საერთაშორისო ტურნირი 2018, მოსკოვი, რუსეთი
    თეკლე იაღანაშვილი 56კგ - მეორე ადგილი
    უშუ - საერთაშორისო ტურნირი 2018, მოსკოვი, რუსეთი
    ნინო ჩიხლაძე - მეორე ადგილი
    უშუ - საერთაშორისო ტურნირი 2018, მოსკოვი, რუსეთი
    ნინო ჩიხლაძე - მეორე ადგილი
    უშუ - საერთაშორისო ტურნირი 2018, მოსკოვი, რუსეთი
    ლევან გასვიანი - მესამე ადგილი
    უშუ - საერთაშორისო ტურნირი 2018, მოსკოვი, რუსეთი
    მანუჩარ კვაშილავა - მეორე ადგილი
    უშუ - ჭაბუკებს შორის კუნგფუს მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, ემეიშანი, ჩინეთი
    ნიკოლოზ ნუცუბიძე - მესამე ადგილი
    უშუ - ჭაბუკებს შორის კუნგფუს მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, ემეიშანი, ჩინეთი
    ნიკოლოზ ნუცუბიძე - პირველი ადგილი
    უშუ - ჭაბუკებს შორის კუნგფუს მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, ემეიშანი, ჩინეთი
    საბა გოგია - პირველი ადგილი
    უშუ - ჭაბუკებს შორის კუნგფუს მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, ემეიშანი, ჩინეთი
    საბა გოგია - პირველი ადგილი
    უშუ - ჭაბუკებს შორის კუნგფუს მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, ემეიშანი, ჩინეთი
    გიორგი გერმანოზაშვილი - მესამე ადგილი
    უშუ - ჭაბუკებს შორის კუნგფუს მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, ემეიშანი, ჩინეთი
    გიორგი გერმანოზაშვილი - მესამე ადგილი
    უშუ - ჭაბუკებს შორის კუნგფუს მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, ემეიშანი, ჩინეთი
    გურამ ფირცხალავა - მესამე ადგილი
    უშუ - ჭაბუკებს შორის კუნგფუს მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, ემეიშანი, ჩინეთი
    გურამ ფირცხალავა - მესამე ადგილი
    უშუ - ჭაბუკებს შორის კუნგფუს მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, ემეიშანი, ჩინეთი
    რაულ მამედოვი - მეორე ადგილი
    უშუ - ჭაბუკებს შორის კუნგფუს მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, ემეიშანი, ჩინეთი
    რაულ მამედოვი - პირველი ადგილი
    უშუ - ჭაბუკებს შორის კუნგფუს მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, ემეიშანი, ჩინეთი
    სოფიკო აფხაზავა - პირველი ადგილი
    უშუ - ჭაბუკებს შორის კუნგფუს მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, ემეიშანი, ჩინეთი
    სოფიკო აფხაზავა - პირველი ადგილი
    უშუ - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, მოსკოვი, რუსეთი
    ლუკა ხუტიაშვილი - მესამე ადგილი
    უშუ - ჭაბუკებს შორის კუნგფუს მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, ემეიშანი, ჩინეთი
    ლუკა ხუტიაშვილი - პირველი ადგილი
    უშუ - ჭაბუკებს შორის კუნგფუს მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, ემეიშანი, ჩინეთი
    მარიამ თურმანიძე - მეორე ადგილი
    უშუ - ჭაბუკებს შორის კუნგფუს მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, ემეიშანი, ჩინეთი
    მარიამ თურმანიძე - პირველი ადგილი
    უშუ - ახალგაზრდებს შორის კუნგფუს მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, ემეიშანი, ჩინეთი
    ნინო ჩიხლაძე - მესამე ადგილი
    უშუ - ახალგაზრდებს შორის კუნგფუს მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, ემეიშანი, ჩინეთი
    ნინო ჩიხლაძე - მეორე ადგილი
    უშუ - ახალგაზრდებს შორის კუნგფუს მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, ემეიშანი, ჩინეთი
    დავით გულისაშვილი - მესამე ადგილი
    უშუ - ახალგაზრდებს შორის კუნგფუს მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, ემეიშანი, ჩინეთი
    დავით გულისაშვილი - მეორე ადგილი
    უშუ - კუნგფუს მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, ემეიშანი, ჩინეთი
    ლაშა სუმბულაშვილი - მესამე ადგილი
    უშუ - კუნგფუს მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, ემეიშანი, ჩინეთი
    ბექა ჟორჟოლაძე - მესამე ადგილი
    უშუ - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, მოსკოვი, რუსეთი
    სოფიკო აფხაზავა - პირველი ადგილი
    უშუ - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, მოსკოვი, რუსეთი
    ლუკა ხუტიაშვილი - მესამე ადგილი
    უშუ - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, მოსკოვი, რუსეთი
    ლუკა ხუტიაშვილი - მესამე ადგილი
    უშუ - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, მოსკოვი, რუსეთი
    გურამ ფირცხალავა - მეორე ადგილი
    უშუ - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, მოსკოვი, რუსეთი
    მარიამ თურმანიძე - მეორე ადგილი
    უშუ - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, მოსკოვი, რუსეთი
    ნიკა ჩიტიშვილი - პირველი ადგილი
    უშუ - ევროპის ჩემპიონატი 2019, მოსკოვი, რუსეთი
    ვალერი პეხტერევი - მესამე ადგილი
    უშუ - ევროპის ჩემპიონატი 2019, მოსკოვი, რუსეთი
    ირაკლი ფერსელიძე - მესამე ადგილი
    უშუ - ევროპის ჩემპიონატი 2019, მოსკოვი, რუსეთი
    ლადო ნანიკაშვილი - მესამე ადგილი
    უშუ - ევროპის ჩემპიონატი 2019, მოსკოვი, რუსეთი
    ამირან ადამაძე - მესამე ადგილი
    უშუ - ევროპის ჩემპიონატი 2019, მოსკოვი, რუსეთი
    ნინო ჩიხლაძე - მესამე ადგილი
    უშუ - ევროპის ჩემპიონატი 2019, მოსკოვი, რუსეთი
    ამირან ადამაძე - მეორე ადგილი
    უშუ - ევროპის ჩემპიონატი 2019, მოსკოვი, რუსეთი
    დიმიტრი ფურცელაზე - მეორე ადგილი
    უშუ - ევროპის ჩემპიონატი 2019, მოსკოვი, რუსეთი
    დავით გულისაშვილი - მეორე ადგილი
    უშუ - ევროპის ჩემპიონატი 2019, მოსკოვი, რუსეთი
    დავით გულისაშვილი - მეორე ადგილი
    უშუ - ევროპის ჩემპიონატი 2019, მოსკოვი, რუსეთი
    დავით გულისაშვილი - მეორე ადგილი
    უშუ - ევროპის ჩემპიონატი 2019, მოსკოვი, რუსეთი
    თორნიკე ნანიკაშვილი - პირველი ადგილი
    უშუ - ევროპის ჩემპიონატი 2019, მოსკოვი, რუსეთი
    მანუჩარ კვაშილავა - პირველი ადგილი

    ქართული სპორტი

    2019 | © საქართველოს განათლების, მეცნიერების, კულტურისა და სპორტის სამინისტრო