ქართული
სპორტი
 
 
მკლავჭიდი
სპორტის სახეობის აღწერა

საქართველოს  მკლავჭიდელთა  პირველი შეჯიბრება 1989 წელს თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტში გაიმართა. ამ საქმის თაოსანი იყო ვახტანგ მუსელიანი, რომელმაც შემდგომ ჩამოაყალიბა  საქართველოს ნაკრები და მკლავჭიდის ფედერცია.

(მსოფლიო ფედერციის წევრია 1991 წლიდან). ქართველი მკლავჭიდელებისთვის პირველი საერთაშორისო  შეჯიბრება  იყო მოსკოვის 1990 წლის ღია ჩემპიონატი.

ოქროს მედლები აიღეს ერეკლე გურჩიანმა და ზაურ ცხადაძემ. შეჯიბრებას ესწრებოდა მკლავჭიდის საერთაშორისო ფედერციის პრეზიდენტი, ამერიკელი ბილ სობერანისი, რომელმაც ქართველთა გუნდი მსოფლიოს ჩემპიონატზე მიიწვია. აქედან იწყება ქართველ მკლავჭიდელთა წარმატებები დიდ სარბიელზე. მათ უმთავრეს საერთაშორისო ტურნირებში მოპოვებული აქვთ 200-მდე მედალი. მსოფლიოს და ევროპის მრავალგზის ჩემპიონები არიან ერეკლე გურჩიანი, ზაურ ცხადაძე, დავით ჭელიძე, ვახტანგ ჯავახაძე, ჯიმი მერაბიშვილი, ვეფხია სამხარაძე და სხვები. ბოლო წლებში საერთაშორისო  სარბიელზე განსაკუთრებული წარმატებით გამოდიოდნენ ჯაბა გეთიაშვილი, გიორგი ალბუთაშვილი, გენადი კვიკვინია.

2011 წელს მსოფლიო მკლავჭიდის საერთაშორისო ფედერციის ექსპერტთა ჯგუფმა გამოავლინა პლანეტის ყველა დროის უძლიერესი 50 მკლავჭიდელი, რომელთა შორის სამი ქართველი სპორცსმენიც მოხვდა:  ერკლე  გურჩიანი  (მე-19),  ზაურ ცხადაძე (44-ე), და ვახტანგ  ჯავახაძე ( 47-ე).

    შედეგები
    მკლავჭიდი - 18 წლამდელებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2013, გდინია, პოლონეთი
    ვალერიან მელაძე 80კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - 18 წლამდელებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2013, გდინია, პოლონეთი
    გურამ აბულაშვილი 65კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - 18 წლამდელებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2013, გდინია, პოლონეთი
    ვალერიან მელაძე 80კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - 18 წლამდელებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2013, გდინია, პოლონეთი
    გურამ აბულაშვილი 65კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - 18 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2013, დრუსკინინკაი, ლიტვა
    ვალერიან მელაძე 80კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - 18 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2013, დრუსკინინკაი, ლიტვა
    გურამ აბულაშვილი 65კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - 18 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2013, დრუსკინინკაი, ლიტვა
    გურამ აბულაშვილი 65კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - 18 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2013, დრუსკინინკაი, ლიტვა
    ვალერიან მელაძე 80კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - 21 წლამდელებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2013, გდინია, პოლონეთი
    მერაბ კაკაბაძე 80კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - 21 წლამდელებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2013, გდინია, პოლონეთი
    იმედა ჭინჭარაული 55კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - 21 წლამდელებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2013, გდინია, პოლონეთი
    ნიკოლოზ (ნიკა) წერეთელი 65კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - 21 წლამდელებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2013, გდინია, პოლონეთი
    იმედა ჭინჭარაული 55კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - 21 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2013, დრუსკინინკაი, ლიტვა
    მარინე ფუტკარაძე 55კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - 21 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2013, დრუსკინინკაი, ლიტვა
    ნიკოლოზ (ნიკა) წერეთელი 65კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - 21 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2013, დრუსკინინკაი, ლიტვა
    იმედა ჭინჭარაული 55კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - 21 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2013, დრუსკინინკაი, ლიტვა
    ვახტანგ ბერიძე 80კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - 21 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2013, დრუსკინინკაი, ლიტვა
    იმედა ჭინჭარაული 55კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - 21 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2013, დრუსკინინკაი, ლიტვა
    ნიკოლოზ (ნიკა) წერეთელი 65კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ, პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2013, გდინია, პოლონეთი
    ბესიკ ლეკიაშვილი 75კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - 18 წლამდელებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2014, ვილნიუსი, ლიეტუვა
    ნიკო ბაჯალაძე +80კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - 18 წლამდელებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2014, ვილნიუსი, ლიეტუვა
    თორნიკე გიგაური 70კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - 18 წლამდელებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2014, ვილნიუსი, ლიეტუვა
    თორნიკე გიგაური 70კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - 18 წლამდელებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2014, ვილნიუსი, ლიეტუვა
    ალექსი ზავრაშვილი 60კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - 18 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2014, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ზურაბ იმერლიშვილი 65კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - 18 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2014, ბაქო, აზერბაიჯანი
    გიორგი გოგიჩაიშვილი 80კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - 18 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2014, ბაქო, აზერბაიჯანი
    თორნიკე გიგაური 65კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - 18 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2014, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ალექსი ზავრაშვილი 60კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - 21 წლამდელებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2014, ვილნიუსი, ლიეტუვა
    ელჩინ ბინატოვი 85კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - 21 წლამდელებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2014, ვილნიუსი, ლიეტუვა
    დავით თენიაშვილი 90კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - 21 წლამდელებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2014, ვილნიუსი, ლიეტუვა
    გიორგი ჯაშიაშვილი 55კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - 21 წლამდელებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2014, ვილნიუსი, ლიეტუვა
    გურამ აბულაშვილი 65კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - 21 წლამდელებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2014, ვილნიუსი, ლიეტუვა
    ვალერიან მელაძე 80კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - 21 წლამდელებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2014, ვილნიუსი, ლიეტუვა
    იმედა ჭინჭარაული 55კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - 21 წლამდელებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2014, ვილნიუსი, ლიეტუვა
    ელჩინ ბინატოვი 85კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - 21 წლამდელებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2014, ვილნიუსი, ლიეტუვა
    ლევან პოღოსიანი 60კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - 21 წლამდელებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2014, ვილნიუსი, ლიეტუვა
    ზაზა ოქროცვარიძე 75კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - 21 წლამდელებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2014, ვილნიუსი, ლიეტუვა
    ვალერიან მელაძე 80კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - 21 წლამდელებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2014, ვილნიუსი, ლიეტუვა
    გურამ აბულაშვილი 65კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - 21 წლამდელებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2014, ვილნიუსი, ლიეტუვა
    გიორგი ჯაშიაშვილი 55კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - 21 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2014, ბაქო, აზერბაიჯანი
    საქართველოს ნაკრები - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - 21 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2014, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ელჩინ ბინატოვი 85კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - 21 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2014, ბაქო, აზერბაიჯანი
    დავით თენიაშვილი +90კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - 21 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2014, ბაქო, აზერბაიჯანი
    გურამ აბულაშვილი 70კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - 21 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2014, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ვალერიან მელაძე 80კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - 21 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2014, ბაქო, აზერბაიჯანი
    იმედა ჭინჭარაული 55კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - 21 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2014, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ელჩინ ბინატოვი 85კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - 21 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2014, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ზაურ ხუბაშვილი 60კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - 21 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2014, ბაქო, აზერბაიჯანი
    გურამ აბულაშვილი 70კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - 21 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2014, ბაქო, აზერბაიჯანი
    გიორგი ჯაშიაშვილი 60კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - 21 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2014, ბაქო, აზერბაიჯანი
    დავით თენიაშვილი +90კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - 21 წლამდელებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2014, ბაქო, აზერბაიჯანი
    იმედა ჭინჭარაული 55კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ვეტერანთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2014, ბაქო, აზერბაიჯანი
    გელა ბექაური 90კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ვეტერანთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2014, ბაქო, აზერბაიჯანი
    პაატა მახარაშვილი 70კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ვეტერანთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2014, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ლადო ხუციშვილი 90კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ვეტერანთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2014, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ლადო ხუციშვილი 90კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2014, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ბესიკ ლეკიაშვილი 75კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2015, კუალა ლუმპური, მალაიზია
    ვახტანგ ახობაძე 60კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2015, კუალა ლუმპური, მალაიზია
    ზურაბ სოხაძე 65კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2015, კუალა ლუმპური, მალაიზია
    ზურაბ ბუცხრიკიძე 70კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2015, კუალა ლუმპური, მალაიზია
    ზურაბ სოხაძე 65კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2015, კუალა ლუმპური, მალაიზია
    ბესიკ ლეკიაშვილი 90კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2015, კუალა ლუმპური, მალაიზია
    ზურაბ ბუცხრიკიძე 70კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2015, კუალა ლუმპური, მალაიზია
    ვახტანგ ახობაძე 60კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2015, სოფია, ბულგარეთი
    ზურაბ სოხაძე 65კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2015, სოფია, ბულგარეთი
    ზურაბ ბუცხრიკიძე 70კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2015, სოფია, ბულგარეთი
    ბესიკ ლეკიაშვილი 90კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2015, სოფია, ბულგარეთი
    ზურაბ სოხაძე 65კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2015, სოფია, ბულგარეთი
    ზურაბ ბუცხრიკიძე 70კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2015, სოფია, ბულგარეთი
    ვახტანგ ახობაძე 60კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2015, სოფია, ბულგარეთი
    ბესიკ ლეკიაშვილი 90კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2015, კუალა ლუმპური, მალაიზია
    ანრი ბუკია 50კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2015, კუალა ლუმპური, მალაიზია
    ნიკო ბაჯალაძე +80კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2015, კუალა ლუმპური, მალაიზია
    თორნიკე გიგაური 80კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2015, კუალა ლუმპური, მალაიზია
    ბეთქილ ონიანი 75კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2015, კუალა ლუმპური, მალაიზია
    მერალი ბროიანი 70კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2015, კუალა ლუმპური, მალაიზია
    ირაკლი ზირაქაშვილი 65კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2015, კუალა ლუმპური, მალაიზია
    შალვა ზურაბაშვილი 60კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2015, კუალა ლუმპური, მალაიზია
    ნიკო ბაჯალაძე +80კა - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2015, კუალა ლუმპური, მალაიზია
    ბეთქილ ონიანი 75კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2015, კუალა ლუმპური, მალაიზია
    გიორგი მელიქიშვილი 80კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2015, კუალა ლუმპური, მალაიზია
    გოჩა სიჭინავა 70კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2015, კუალა ლუმპური, მალაიზია
    ირაკლი ზირაქაშვილი 65კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2015, კუალა ლუმპური, მალაიზია
    შალვა ზურაბაშვილი 60კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2015, სოფია, ბულგარეთი
    თორნიკე გიგაური 75კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2015, სოფია, ბულგარეთი
    ნიკო ბაჯალაძე +80კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2015, სოფია, ბულგარეთი
    მერალი ბროიანი 70კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2015, სოფია, ბულგარეთი
    გოჩა სიჭინავა 70კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2015, სოფია, ბულგარეთი
    ირაკლი ზირაქაშვილი 65კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2015, სოფია, ბულგარეთი
    ლევან დავითაშვილი 55კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2015, სოფია, ბულგარეთი
    თორნიკე გიგაური 75კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2015, სოფია, ბულგარეთი
    ნიკო ბაჯალაძე +80კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2015, სოფია, ბულგარეთი
    გიორგი მელიქიშვილი 80კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2015, სოფია, ბულგარეთი
    ირაკლი ზირაქაშვილი 65კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2015, კუალა ლუმპური, მალაიზია
    ელჩინ ბინატოვი 85კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2015, კუალა ლუმპური, მალაიზია
    ლევან უძილაური 80კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2015, კუალა ლუმპური, მალაიზია
    მერაბ კაკაბაძე 70კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2015, კუალა ლუმპური, მალაიზია
    გურამ აბულაშვილი 65კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2015, კუალა ლუმპური, მალაიზია
    ალექსი ზავრაშვილი 60კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2015, კუალა ლუმპური, მალაიზია
    გიორგი ონიანი 90კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2015, კუალა ლუმპური, მალაიზია
    ზაზა ოქროცვარიძე 75კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2015, კუალა ლუმპური, მალაიზია
    იმედა ჭინჭარაული 55კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2015, კუალა ლუმპური, მალაიზია
    ზაზა ოქროცვარიძე 75კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2015, კუალა ლუმპური, მალაიზია
    ელჩინ ბინატოვი 85კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2015, კუალა ლუმპური, მალაიზია
    ალექსი ზავრაშვილი 60კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2015, კუალა ლუმპური, მალაიზია
    იმედა ჭინჭარაული 55კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2015, სოფია, ბულგარეთი
    საქართველოს ნაკრები - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2015, სოფია, ბულგარეთი
    გურამ აბულაშვილი 65კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2015, სოფია, ბულგარეთი
    ალექსი ზავრაშვილი 60კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2015, სოფია, ბულგარეთი
    იმედა ჭინჭარაული 55კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2015, სოფია, ბულგარეთი
    იმედა ჭინჭარაული 60კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2015, სოფია, ბულგარეთი
    ელჩინ ბინატოვი 80კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2015, სოფია, ბულგარეთი
    გურამ აბულაშვილი 65კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2015, სოფია, ბულგარეთი
    გიორგი ჯაშიაშვილი 55კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2015, სოფია, ბულგარეთი
    ალექსი ზავრაშვილი 60კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2016, ბლაგოევგრადი, ბულგარეთი
    მარინე ფუტკარაძე 60კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2016, ბლაგოევგრადი, ბულგარეთი
    სერგო დურგლიშვილი 100კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2016, ბლაგოევგრადი, ბულგარეთი
    გიორგი ჯაშიაშვილი 60კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2016, ბლაგოევგრადი, ბულგარეთი
    აბესალომ ბუკია 80კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2016, ბლაგოევგრადი, ბულგარეთი
    დავით ირემაძე 70კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2016, ბლაგოევგრადი, ბულგარეთი
    თენგიზ გაზდელიანი +90კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2016, ბლაგოევგრადი, ბულგარეთი
    ბესიკ ლეკიაშვილი 90კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2016, ბლაგოევგრადი, ბულგარეთი
    არსენ შოშიაშვილი 90კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2016, ბლაგოევგრადი, ბულგარეთი
    ზურაბ ბუცხრიკიძე 70კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2016, ბლაგოევგრადი, ბულგარეთი
    ლაშა ბეგიაშვილი 70კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2016, ბლაგოევგრადი, ბულგარეთი
    ვახტანგ ახობაძე 60კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2016, ბლაგოევგრადი, ბულგარეთი
    შოთა ომარაშვილი 60კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2016, ბლაგოევგრადი, ბულგარეთი
    მერაბ დუკაშვილი 75კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2016, ბლაგოევგრადი, ბულგარეთი
    ზურაბ სოხაძე 65კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2016, ბლაგოევგრადი, ბულგარეთი
    მარინე ფუტკარაძე 60კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2016, ბლაგოევგრადი, ბულგარეთი
    სერგო დურგლიშვილი 100კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2016, ბლაგოევგრადი, ბულგარეთი
    გიორგი ჯაშიაშვილი 60კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2016, ბლაგოევგრადი, ბულგარეთი
    ზვიად სულიკაშვილი 60კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2016, ბლაგოევგრადი, ბულგარეთი
    თენგიზ გაზდელიანი +90კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2016, ბლაგოევგრადი, ბულგარეთი
    ბესიკ ლეკიაშვილი 90კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2016, ბლაგოევგრადი, ბულგარეთი
    ზურაბ ბუცხრიკიძე 70კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2016, ბლაგოევგრადი, ბულგარეთი
    შოთა ომარაშვილი 60კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2016, ბლაგოევგრადი, ბულგარეთი
    ნინო საბაშვილი 65კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2016, ანტალია, თურქეთი
    ნიკა სისვაძე +90კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2016, ანტალია, თურქეთი
    გია მარკოიძე 85კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2016, ანტალია, თურქეთი
    გიორგი მელიქიშვილი 85კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2016, ანტალია, თურქეთი
    ნუგზარ ჭიკაძე 80კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2016, ანტალია, თურქეთი
    ირაკლი ზირაქაშვილი 75კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2016, ანტალია, თურქეთი
    ვალიკო იჩქითი 70კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2016, ანტალია, თურქეთი
    ლევან საკაშვილი 65კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2016, ანტალია, თურქეთი
    თორნიკე გიგაური 90კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2016, ანტალია, თურქეთი
    ვახტანგ ლაბაძე 80კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2016, ანტალია, თურქეთი
    ნიკა ბრაგვაძე 75კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2016, ანტალია, თურქეთი
    ბეთქილ ონიანი 75კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2016, ანტალია, თურქეთი
    ვალიკო იჩქითი 70კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2016, ანტალია, თურქეთი
    თენგიზ ნაცვლიშვილი 70კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2016, ანტალია, თურქეთი
    ლევან საკაშვილი 65კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2016, ანტალია, თურქეთი
    გიგა კოდუა 60კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2016, ანტალია, თურქეთი
    ლევან ჩომახაშვილი 80კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2016, ანტალია, თურქეთი
    გიორგი ფალიანი 65კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2016, ანტალია, თურქეთი
    გულადი ბუკია 65კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2016, ანტალია, თურქეთი
    ოთარ მამუჩარაშვილი +80კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2016, ანტალია, თურქეთი
    ნოდარ ქევხიშვილი 80კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2016, ანტალია, თურქეთი
    გიორგი ამბროლაძე 70კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2016, ანტალია, თურქეთი
    გიორგი ფალიანი 65კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2016, ანტალია, თურქეთი
    გიგი მდივანი 55კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2016, ანტალია, თურქეთი
    მარიამ ნოდია 55კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2016, ბუქარესტი, რუმინეთი
    შალვა ფსუტური +90კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2016, ბუქარესტი, რუმინეთი
    გიორგი ონიანი +90კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2016, ბუქარესტი, რუმინეთი
    გიორგი ონიანი +90კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2016, ბუქარესტი, რუმინეთი
    თორნიკე გიგაური 90კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2016, ბუქარესტი, რუმინეთი
    თორნიკე გიგაური 90კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2016, ბუქარესტი, რუმინეთი
    ელჩინ ბინატოვი 85კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2016, ბუქარესტი, რუმინეთი
    ელჩინ ბინატოვი 85კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2016, ბუქარესტი, რუმინეთი
    ვალერიან მელაძე 80კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2016, ბუქარესტი, რუმინეთი
    ბეთქილ ონიანი 75კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2016, ბუქარესტი, რუმინეთი
    გურამ აბულაშვილი 70კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2016, ბუქარესტი, რუმინეთი
    გურამ აბულაშვილი 70კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2016, ბუქარესტი, რუმინეთი
    ირაკლი ზირაქაშვილი 65კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2016, ბუქარესტი, რუმინეთი
    გიორგი მებონია 60კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2016, ბუქარესტი, რუმინეთი
    ალექსი ზავრაშვილი 60კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2016, ბუქარესტი, რუმინეთი
    ალექსი ზავრაშვილი 60კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2016, ბუქარესტი, რუმინეთი
    ემილია მელიქიშვილი 80კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2016, ბუქარესტი, რუმინეთი
    გიორგი მელიქიშვილი 80კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2016, ბუქარესტი, რუმინეთი
    ვახტანგ ლაბაძე 75კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2016, ბუქარესტი, რუმინეთი
    მერალი ბროიანი 75კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2016, ბუქარესტი, რუმინეთი
    მერალი ბროიანი 75კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2016, ბუქარესტი, რუმინეთი
    თენგიზ ნაცვლიშვილი 70კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2016, ბუქარესტი, რუმინეთი
    თენგიზ ნაცვლიშვილი 70კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2016, ბუქარესტი, რუმინეთი
    გოჩა სიჭინავა 65კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2016, ბუქარესტი, რუმინეთი
    შალვა ზურაბაშვილი 65კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2016, ბუქარესტი, რუმინეთი
    შალვა ზურაბაშვილი 65კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2016, ბუქარესტი, რუმინეთი
    ვალიკო იჩქითი 60კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2016, ბუქარესტი, რუმინეთი
    ვალიკო იჩქითი 60კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2016, ბუქარესტი, რუმინეთი
    გოგა ღვამბერიძე 55კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2017, ბუდაპეშტი, უნგრეთი
    ვახტანგ ახობაძე 60კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2017, ბუდაპეშტი, უნგრეთი
    გიორგი ფურცელაძე 70კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2017, ბუდაპეშტი, უნგრეთი
    ნინო საბაშვილი 60კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2017, ბუდაპეშტი, უნგრეთი
    ბესიკ ლეკიაშვილი +90კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2017, ბუდაპეშტი, უნგრეთი
    ზურაბ ბუცხრიკიძე 70კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2017, ბუდაპეშტი, უნგრეთი
    ბესიკ ლეკიაშვილი +90კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2017, ბუდაპეშტი, უნგრეთი
    გრიგოლ ზურაბიანი 80კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2017, ბუდაპეშტი, უნგრეთი
    დავით ირემაძე 60კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2017, ბუდაპეშტი, უნგრეთი
    თემურ დადიანი 55კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2017, ბუდაპეშტი, უნგრეთი
    არსენ შოშიაშვილი 90კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2017, ბუდაპეშტი, უნგრეთი
    შოთა ომარაშვილი 60კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2017, ბუდაპეშტი, უნგრეთი
    ივანე (ვანო) კბილაშვილი 100კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2017, ბუდაპეშტი, უნგრეთი
    ივანე (ვანო) კბილაშვილი 100კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2017, ბუდაპეშტი, უნგრეთი
    გელა არაბული 70კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2017, ბუდაპეშტი, უნგრეთი
    გელა არაბული 70კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2017, ბუდაპეშტი, უნგრეთი
    კობა მამამთავრიშვილი 80კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2017, ბუდაპეშტი, უნგრეთი
    კობა მამამთავრიშვილი 80კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2017, ბუდაპეშტი, უნგრეთი
    მარინე ფუტკარაძე 70კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2017, ბუდაპეშტი, უნგრეთი
    მარინე ფუტკარაძე 70კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2017, ბუდაპეშტი, უნგრეთი
    გიორგი ჯაშიაშვილი 60კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2017, ბუდაპეშტი, უნგრეთი
    გიორგი ჯაშიაშვილი 60კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2017, ბუდაპეშტი, უნგრეთი
    გიორგი ვასაძე 80კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2017, ბუდაპეშტი, უნგრეთი
    გიორგი ვასაძე 80კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, კატოვიცე, პოლონეთი
    დავით ირემაძე 70კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, კატოვიცე, პოლონეთი
    ნინო საბაშვილი 60კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, კატოვიცე, პოლონეთი
    ნინო საბაშვილი 60კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, კატოვიცე, პოლონეთი
    მარინე ფუტკარაძე 60კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, კატოვიცე, პოლონეთი
    მარინე ფუტკარაძე 60კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, კატოვიცე, პოლონეთი
    გიორგი ვასაძე 80კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, კატოვიცე, პოლონეთი
    გიორგი ვასაძე 80კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, კატოვიცე, პოლონეთი
    ბესიკ ლეკიაშვილი 90კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, კატოვიცე, პოლონეთი
    ვახტანგ ახობაძე 60კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, კატოვიცე, პოლონეთი
    ზურაბ ბუცხრიკიძე 70კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, კატოვიცე, პოლონეთი
    ზურაბ ბუცხრიკიძე 70კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, კატოვიცე, პოლონეთი
    გელა არაბული 70კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, კატოვიცე, პოლონეთი
    გელა არაბული 70კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, კატოვიცე, პოლონეთი
    ლაშა ბეგიაშვილი 70კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, კატოვიცე, პოლონეთი
    ზვიად სულიკაშვილი 60კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, კატოვიცე, პოლონეთი
    კობა მამამთავრიშვილი 80კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, კატოვიცე, პოლონეთი
    კობა მამამთავრიშვილი 80კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, კატოვიცე, პოლონეთი
    ივანე (ვანო) კბილაშვილი 80კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, კატოვიცე, პოლონეთი
    ივანე (ვანო) კბილაშვილი 80კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, კატოვიცე, პოლონეთი
    გიორგი ჯაშიაშვილი 60კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, კატოვიცე, პოლონეთი
    გიორგი ჯაშიაშვილი 60კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, კატოვიცე, პოლონეთი
    თემურ დადიანი 55კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, კატოვიცე, პოლონეთი
    თენგიზ გაზდელიანი +100კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, კატოვიცე, პოლონეთი
    თენგიზ გაზდელიანი +100კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, კატოვიცე, პოლონეთი
    შოთა ომარაშვილი 60კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, კატოვიცე, პოლონეთი
    შოთა ომარაშვილი 60კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, კატოვიცე, პოლონეთი
    არსენ შოშიაშვილი 90კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, კატოვიცე, პოლონეთი
    არსენ შოშიაშვილი 90კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2017, ბუდაპეშტი, უნგრეთი
    გიორგი მელიქიშვილი +80კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2017, ბუდაპეშტი, უნგრეთი
    გულადი ბუკია 60კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2017, ბუდაპეშტი, უნგრეთი
    დათუნა ჟიშკარიანი 55კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2017, ბუდაპეშტი, უნგრეთი
    გიორგი მელიქიშვილი +80კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2017, ბუდაპეშტი, უნგრეთი
    ვასილ იმერლიშვილი +80კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2017, ბუდაპეშტი, უნგრეთი
    დავით თედორაძე +90კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2017, ბუდაპეშტი, უნგრეთი
    გიორგი ბაშარული 85კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2017, ბუდაპეშტი, უნგრეთი
    ბეთქილ ონიანი 75კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2017, ბუდაპეშტი, უნგრეთი
    ვალიკო იჩქითი 70კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2017, ბუდაპეშტი, უნგრეთი
    ირაკლი ზირაქაშვილი 70კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2017, ბუდაპეშტი, უნგრეთი
    შალვა ზურაბაშვილი 65კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2017, ბუდაპეშტი, უნგრეთი
    დავით არაბული +90კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2017, ბუდაპეშტი, უნგრეთი
    ბეთქილ ონიანი 75კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2017, ბუდაპეშტი, უნგრეთი
    ირაკლი ზირაქაშვილი 70კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2017, ბუდაპეშტი, უნგრეთი
    შალვა ზურაბაშვილი 65კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2017, ბუდაპეშტი, უნგრეთი
    გიგა კოდუა 60კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, კატოვიცე, პოლონეთი
    გოგა ღვამბერიძე 55კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, კატოვიცე, პოლონეთი
    ვასილ იმერლიშვილი +80კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, კატოვიცე, პოლონეთი
    ცოტნე ზვიადაური 70კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, კატოვიცე, პოლონეთი
    დათუნა ჟიშკარიანი 55კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, კატოვიცე, პოლონეთი
    ვასილ იმერლიშვილი +80კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, კატოვიცე, პოლონეთი
    ცოტნე ზვიადაური 70კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, კატოვიცე, პოლონეთი
    მიხეილ ლოლიშვილი 65კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, კატოვიცე, პოლონეთი
    ოთარ მაილაშვილი 50კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, კატოვიცე, პოლონეთი
    დავით არაბული +90კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, კატოვიცე, პოლონეთი
    ბეთქილ ონიანი 75კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, კატოვიცე, პოლონეთი
    დავით თევდორაძე 90კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, კატოვიცე, პოლონეთი
    ირაკლი ზირაქაშვილი 70კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, კატოვიცე, პოლონეთი
    თორნიკე გიგაური 85კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, კატოვიცე, პოლონეთი
    მერალი ბროიანი 80კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, კატოვიცე, პოლონეთი
    ალექსი ზავრაშვილი 65კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, კატოვიცე, პოლონეთი
    ლევან დავითაშვილი 55კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, კატოვიცე, პოლონეთი
    ვახტანგ ლაბაძე 75კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, კატოვიცე, პოლონეთი
    მერალი ბროიანი 80კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, კატოვიცე, პოლონეთი
    შალვა ზურაბაშვილი 65კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, კატოვიცე, პოლონეთი
    ვალიკო იჩქითი 60კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, კატოვიცე, პოლონეთი
    ბეთქილ ონიანი 75კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2017, კატოვიცე, პოლონეთი
    ირაკლი ზირაქაშვილი 70კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    გიორგი ოქროცვარიძე +55 - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    ზურაბ ბუცხრიკიძე 80კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    გიორგი დემეტრაშვილი 100კ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    აბესალომ ბუკია 90კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    კობა მამამთავრიშვილი 90კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    ბექა ბასილაშვილი 80კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    ილია ყანდაშვილი 80კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    დავით გიგოლაშვილი 70კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    გიორგი ფურცელაძე 70კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    გიორგი ჯაშიაშვილი 60კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    მარინე ფუტკარაძე 60კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    გიორგი ვასაძე +100კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    რევი თუთისანი 100კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    ივანე (ვანო) კბილაშვილი 100კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    ლევან არჯევნიშვილი 90კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    გიორგი გოგოჩაშვილი 90კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    ტარიელ ფალიაშვილი 80კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    გრიგოლ ზურაბიანი 80კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    გელა არაბული 70კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    დავით ლიპარტელიანი +80კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    თენგიზ გაზდელიანი +90კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    არსენ შოშიაშვილი 90კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    შოთა ომარაშვილი 70კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    ვახტანგ ახობაძე 60კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    ლევან ხიტურიძე 60კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    ზურაბ სოხაძე 80კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    მერაბ დუკაშვილი 75კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    თემურ დადიანი 65კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    ნინო საბაშვილი 65კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    აბესალომ ბუკია 100კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    გიორგი დემეტრაშვილი 100კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    კობა მამამთავრიშვილი 90კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    ბექა ბასილაშვილი 80კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    ილია ყანდაშვილი 80კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    დავით გიგოლაშვილი 70კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    გიორგი ფურცელაძე 70კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    გიორგი ჯაშიაშვილი 60კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    მარინე ფუტკარაძე 60კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    გიორგი ვასაძე +100კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    რევი თუთისანი 100კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    ივანე (ვანო) კბილაშვილი 100კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    ლევან არჯევნიშვილი 90კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    გიორგი გოგოჩაშვილი 90კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    ტარიელ თვალიაშვილი 80კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    გრიგოლ ზურაბიანი 80კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    ნოდარ ციხელაშვილი 70კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    გელა არაბული 70კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    ზვიად სულიკაშვილი 60კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    ბეჟან კობაიძე 85კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    თენგიზ გაზდელიანი +90კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    ზურაბ ბუცხრიკიძე 80კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    ზაურ ქათამაძე 75კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    თემურ დადიანი 65კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    გიორგი წიკლაური 80კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    ოთარ საგინაშვილი 80კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    გოგიტა აბალიშვილი 75კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    ბაჩანა ყაზარაშვილი 60კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    გოგა დანელია 55კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    გიორგი კევლიშვილი 50კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    მარიამ ნოდია 55კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს (U15) შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    საბა ძულიაშვილი +70კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს (U15) შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    ბაჩუკი საგინაშვილი +70კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს (U15) შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    სანდრო ჯანგებაშვილი 70კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს (U15) შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    საბა ლატარია 65კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს (U15) შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    საბა დანელია 55კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    ოთარ საგინაშვილი 80კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    გოგიტა აბალიშვილი 75კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    გიორგი დიღმელაშვილი 70კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    მარიამ ნოდია 55კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს (U15) შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    საბა ძულიაშვილი +70კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს (U15) შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    ბაჩუკი საგინაშვილი 70კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს (U15) შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    სანდრო ჯანგებაშვილი 70კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს (U15) შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    საბა ლატარია 60კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს (U15) შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    საბა დანელია 55კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    მერალი ბროიანი 90კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    ნუგზარ ჭიკაძე 90კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    გიორგი მელიქიშვილი 85კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    თამაზ ბოჭოიძე 80კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    შალვა ზურაბაშვილი 75კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    თენგიზ ნაცვლიშვილი 70კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    ლევან საკაშვილი 65კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    გულადი ბუკია 65კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    დათუნა ჟიშკარიანი 60კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    ნუგზარ ჭიკაძე 90კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    ვასილ იმერლიშვილი 90კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    ოთარ მამუჩარაშვილი 85კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    გიორგი მელიქიშვილი 85კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    ვახტანგ ლაბაძე 80კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    შალვა ზურაბაშვილი 75კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    გიორგი ამბროლაძე 75კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    ვალიკო იჩქითი 70კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    გიგა კოდუა 65კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    ლევან საკაშვილი 65კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    ელჩინ ბინატოვი 100კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    ზურაბ თავბერიძე 85კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    დავით სამუშია 80კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    ირაკლი ზირაქაშვილი 75კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    თენგიზ ნაცვლიშვილი 70კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    ლევან პოღოსიანი 60კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    ირინა დრიაევა 80კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    ზურაბ თავბერიძე 85კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    ბეთქილ ონიანი 80კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    ვილენ გაბრავა 65კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    ლევან პოღოსიანი 60კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    ირინა დრიაევა 80კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2019, კონსტანცა, რუმინეთი
    ბელა პლიევა 60კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო TOP 8 ჩემპიონატი 2019, რუმია, პოლონეთი
    ლევან საგინაშვილი - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ანტალია, თურქეთი
    ლაშა მიქავა 55კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ანტალია, თურქეთი
    ლევან ხიტურიძე 55კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ანტალია, თურქეთი
    გიორგი ოქროცვარიძე +55კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    დავით ელოშვილი 55კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    ლაშა მიქავა 55კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    დავით ელოშვილი 55კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    თორნიკე ალბუთაშვილი +55კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    გიორგი ოქროცვარიძე +55კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ანტალია, თურქეთი
    თენგიზ გაზდელიანი +90კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ანტალია, თურქეთი
    თენგიზ გაზდელიანი +90კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ანტალია, თურქეთი
    გიგა ოჩხიძე +75კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ანტალია, თურქეთი
    თემურ დადიანი 65კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ანტალია, თურქეთი
    ნინო საბაშვილი 65კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ანტალია, თურქეთი
    ბექა ბასილაშვილი 80კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ანტალია, თურქეთი
    ლევან არჯევნიშვილი 90კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ანტალია, თურქეთი
    ნუკრი ქანდარია 85კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ანტალია, თურქეთი
    ზურაბ ბუცხრიკიძე 70კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ანტალია, თურქეთი
    გიორგი ფურცელაძე 70კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ანტალია, თურქეთი
    გიორგი გოგოჩაშვილი 100კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ანტალია, თურქეთი
    დავით ლიპარტელიანი +85კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ანტალია, თურქეთი
    ივანე (ვანო) კბილაშვილი 100კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ანტალია, თურქეთი
    ნოდარ ციხელაშვილი 80კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ანტალია, თურქეთი
    თემურ დადიანი 65კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ანტალია, თურქეთი
    თინიკო სარალიძე 65კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ანტალია, თურქეთი
    ზურაბ სოხაძე 80კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ანტალია, თურქეთი
    გიორგი დემეტრაშვილი 100კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ანტალია, თურქეთი
    კობა მამამთავრიშვილი 90კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ანტალია, თურქეთი
    ბექა ბასილაშვილი 80კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ანტალია, თურქეთი
    გიორგი ჯაშიაშვილი 60კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ანტალია, თურქეთი
    მარინე ფუტკარაძე 60კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ანტალია, თურქეთი
    ივანე (ვანო) კბილაშვილი 100კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ანტალია, თურქეთი
    ნიკოლოზ მათიაშვილი 90კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ანტალია, თურქეთი
    გრიგოლ ზურაბიანი 80კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ანტალია, თურქეთი
    გელა არაბული 70კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ანტალია, თურქეთი
    არსენ შოშიაშვილი 90კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ანტალია, თურქეთი
    ზაურ ხუბაშვილი 65კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ანტალია, თურქეთი
    შოთა ომარაშვილი 60კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ანტალია, თურქეთი
    გიორგი დემეტრაშვილი 100კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ანტალია, თურქეთი
    კობა მამამთავრიშვილი 90კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ანტალია, თურქეთი
    ნიკოლოზ მათიაშვილი 90კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ანტალია, თურქეთი
    გიორგი ჯაშიაშვილი 60კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ანტალია, თურქეთი
    მარინე ფუტკარაძე 60კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ანტალია, თურქეთი
    გიორგი გოგოჩაშვილი 100კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ანტალია, თურქეთი
    შოთა ომარაშვილი 60კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ანტალია, თურქეთი
    გრიგოლ ზურაბიანი 80კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ანტალია, თურქეთი
    გელა არაბული 70კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ანტალია, თურქეთი
    ზვიად სულიკაშვილი 60კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ანტალია, თურქეთი
    ნინო საბაშვილი 65კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    გიორგი ჯაშიაშვილი 70კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    აბესალომ ბუკია 90კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    ლევან ხიტურიძე 60კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    მერაბ დუკაშვილი 75კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    ნინო საბაშვილი 65კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    ზვიად ხაჩიძე +100კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    ბექა ბასილაშვილი 90კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    დავით ირემაძე 60კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    რატი რეხვიაშვილი 70კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    თენგიზ გაზდელიანი +90კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    მერაბ დუკაშვილი 75კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    ნინო საბაშვილი 65კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    გიორგი გოგოჩაშვილი 100კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    გრიგოლ ზურაბიანი 80კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    ნოდარ ციხელაშვილი 60კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    გიორგი ფურცელაძე 70კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    ბესიკ ლეკიაშვილი 90კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    ზურაბ ბუცხრიკიძე 70კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    ვახტანგ ახობაძე 60კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    გიორგი ფურცელაძე 70კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    გიორგი გოგოჩაშვილი 100კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    გიორგი ვასაძე 80კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    ნოდარ ციხელაშვილი 60კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    კობა მამამთავრიშვილი 90კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    გიორგი ჯაშიაშვილი 70კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    მარინე ფუტკარაძე 70კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    ივანე (ვანო) კბილაშვილი 100კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    ნიკოლოზ მათიაშვილი 90კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    გრიგოლ ზურაბიანი 80კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    გელა არაბული 70კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    არსენ შოშიაშვილი 90კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    შოთა ომარაშვილი 60კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    ზურაბ სოხაძე 80კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    კობა მამამთავრიშვილი 90კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    ბექა ბასილაშვილი 80კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    გიორგი ჯაშიაშვილი 60კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    მარინე ფუტკარაძე 70კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    ივანე (ვანო) კბილაშვილი 100კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    შალვა ფსუტური +100კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    ნიკოლოზ მათიაშვილი 90კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    გიორგი ვასაძე 80კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    გელა არაბული 70კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    ზვიად სულიკაშვილი - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    შოთა ომარაშვილი 60კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    თემურ დადიანი 55კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ანტალია, თურქეთი
    გიორგი ფალიანი 65კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ანტალია, თურქეთი
    ნოდარ კევლიშვილი 80კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ანტალია, თურქეთი
    გიორგი ფალიანი 65კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ანტალია, თურქეთი
    მარიამ ნოდია 55კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ანტალია, თურქეთი
    ლევან ჩომახაშვილი 80კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ანტალია, თურქეთი
    გიორგი ამბროლაძე 70კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ანტალია, თურქეთი
    გულადი ბუკია 65კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ანტალია, თურქეთი
    ოთარ მამუჩარაშვილი +80კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    გიორგი პაპუნაშვილი 75კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    მარიამ ნოდია 55კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    ლევან ჩომახაშვილი 80კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    გიგი მდივანი 55კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    ნოდარ ქევხიშვილი 80კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    ნოდარ ციხელაშვილი 60კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    ნოდარ ციხელაშვილი 60კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    გიორგი ადამაძე 50კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    გიორგი ფალიანი 65კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    გიორგი ფალიანი 65კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    გიორგი ადამაძე 50კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    ოთარ მამუჩარაშვილი +80კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    გიორგი ამბროლაძე 70კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ანტალია, თურქეთი
    ნიკოლოზ სიხვაძე +90კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ანტალია, თურქეთი
    გია მარკოიძე 85კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ანტალია, თურქეთი
    ნიკა ბრაგვაძე 75კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ანტალია, თურქეთი
    ვალიკო იჩქითი 70კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ანტალია, თურქეთი
    ირაკლი ზირაქაშვილი 75კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ანტალია, თურქეთი
    თორნიკე გიგაური 90კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ანტალია, თურქეთი
    ვახტანგ ლაბაძე 80კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ანტალია, თურქეთი
    ლევან საკაშვილი 65კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ანტალია, თურქეთი
    გიგა კოდუა 60კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ანტალია, თურქეთი
    ბეთქილ ონიანი 75კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ანტალია, თურქეთი
    ვალიკო იჩქითი 70კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ანტალია, თურქეთი
    ლევან საკაშვილი 65კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ანტალია, თურქეთი
    თენგიზ ნაცვლიშვილი 70კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ანტალია, თურქეთი
    გიორგი მელიქიშვილი 85კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ანტალია, თურქეთი
    ნუგზარ ჭიკაძე 80კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    შალვა ზურაბაშვილი 65კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    გიორგი მელიქიშვილი 85კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    დათუნა ჟიშკარიანი 60კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    მიხეილ გოგიჩაშვილი 55კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    ნიკოლოზ სიხვაძე +90კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    გიორგი მელიქიშვილი 85კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    ვახტანგ ლაბაძე 80კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    გოჩა სიჭინავა 70კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    ლევან დავითაშვილი 55კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    თორნიკე გიგაური 90კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    ნიკა ბრაგვაძე 75კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    გიგა კოდუა 60კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    ლევან დავითაშვილი 55კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    თორნიკე გიგაური 90კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    ნუგზარ ჭიკაძე 80კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    ირაკლი ზირაქაშვილი 75კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    ვალიკო იჩქითი 70კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    ლევან საკაშვილი 65კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    დათუნა ჟიშკარიანი 60კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    ვახტანგ ლაბაძე 80კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    ბეთქილ ონიანი 75კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    შალვა ზურაბაშვილი 65კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    თენგიზ ნაცვლიშვილი 70კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ანტალია, თურქეთი
    თენგიზ ნაცვლიშვილი 70კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    თენგიზ ნაცვლიშვილი 70კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    იოსებ (სოსო) ჯაჭვლიანი - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    იოსებ (სოსო) ჯაჭვლიანი - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    ზურაბ თავბერიძე 85კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ანტალია, თურქეთი
    ვალიკო იჩქითი 70კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    საქართველოს ნაკრები - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    საქართველოს ნაკრები - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    საქართველოს ნაკრები - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    ლევან ხიტურიძე 60კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    ბექა ბასილაშვილი 80კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    მარინე ფუტკარაძე 60კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    გიორგი დემეტრაშვილი 100კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    გიორგი ვასაძე 80კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    კობა მამამთავრიშვილი 90კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ. ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    ლაშა მიქავა 55კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    ზაურ ხუბაშვილი 60კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    ზაურ ხუბაშვილი 60კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    ივანე (ვანო) კბილაშვილი 90კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    ივანე (ვანო) კბილაშვილი 100კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    ნიკოლოზ მათიაშვილი 90კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    ნიკოლოზ მათიაშვილი 90კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    გელა არაბული 70კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    გელა არაბული 70კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    შოთა ომარაშვილი 70კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    შოთა ომარაშვილი 60კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    ბესიკ ლეკიაშვილი 90კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    დავით ლიპარტელიანი +85კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    ნოდარ ბიძინაშვილი 85კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    ზურაბ ბუცხრიკიძე 70კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    ბექა ცაგარეიშვილი +100კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    რევი თუთისანი 100კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    თენგიზ გაზდელიანი +90კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    თენგიზ გაზდელიანი +90კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    ლევან არჯევნიშვილი 90კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    ტარიელ თვალიაშვილი 80კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    ზურაბ სოხაძე 80კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    მერაბ დუკაშვილი 75კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    გოგა გოგალაძე 60კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    ვახტანგ ახობაძე 60კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    არსენ შოშიაშვილი 90კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    გრიგოლ ზურაბიანი 80კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    დავით გიგოლაშვილი 70კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    თემურ დადიანი 65კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    ზაურ ხუბაშვილი 60კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    გიორგი ჯაშიაშვილი 60კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    ლევან ხიფურიძე 60კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    ბეჟან კობაიძე 85კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    რევაზ თევდორაძე 70კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    ნინო საბაშვილი 65კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    დავით ელოშვილი 55კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    გიორგი გოგოჩაშვილი 100კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    ტარიელ თვალიაშვილი 80კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    ზაურ ქათამაძე 75კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    თემურ დადიანი 65კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    გოგა გოგალაძე 60კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    გიორგი ბასაძე 80კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    დავით გიგოლაშვილი 70კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    გიორგი ჯაშიაშვილი 60კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    ზვიად სულიკაშვილი 60კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    გიორგი ფურცელაძე 70კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - შ.შ.მ პირთა შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    გიორგი ფურცელაძე 60კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    გოგა დანელია 55კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს (U15) შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    ბაჩუკი საგინაშვილი +70კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს (U15) შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    ბაჩუკი საგინაშვილი +70კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს (U15) შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    სანდრო ჯანგებაშვილი 70კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს (U15) შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    სანდრო ჯანგებაშვილი 70კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს (U15) შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    საბა ლატარია 60კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს (U15) შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    საბა ლატარია 60კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს (U15) შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    საბა დანელია 55კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს (U15) შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    საბა დანელია 55კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    გიგა კოდუა 655კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    გულადი ბუკია 65კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    მიხეილ გოგიჩაშვილი 60კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    დათუნა ჟიშკარიანი 60კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    დათუნა ჟიშკარიანი 60კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    გიგი მდივანი 55კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    მამუკა კიკაბიძე +90კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    მერალი ბროიანი 90კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    ნუგზარ ჭიკაძე 90კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    ნუგზარ ჭიკაძე 90კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    ვასილ იმერლიშვილი 90კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    გიორგი მელიქიშვილი 85კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    გიორგი მელიქიშვილი 85კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    ოთარ მამუჩარაშვილი 85კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    ოთარ მამუჩარაშვილი 85კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    ლევან ჩომახაშვილი 80კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    თამაზ ბოჭოიძე 80კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    ვახტანგ ლაბაძე 80კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    შალვა ზურაბაშვილი 75კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    შალვა ზურაბაშვილი 75კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    გიორგი ამბროლაძე 75კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    ვალიკო იჩქითი 75კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    ვალიკო იჩქითი 70კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    ლევან საკაშვილი 65კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    ლევან საკაშვილი 65კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ახალგაზრდებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    ანრი ბუკია 55კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    გოგიტა აბალიშვილი 75კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    გოგიტა აბალიშვილი 75კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    გიორგი დიღმელაშვილი 70კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    ბაჩანა ყაზარაშვილი 60კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    ბაჩანა ყაზარაშვილი 60კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    გიორგი წიკლაური 80კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    გიორგი წიკლაური 80კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    გიორგი კევლიშვილი 50კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    გიორგი კევლიშვილი 50კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    მარიამ ნოდია 55კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    მარიამ ნოდია 55კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    გიგა ბერაძე +8ოკგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    ოთარ საგინაშვილი 80კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    ოთარ საგინაშვილი 80კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ჭაბუკებს შორის ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    გიორგი დიღმელაშვილი 70კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    გოჩა სიჭინავა 70კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    შოთა ომარაშვილი 55კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    ბელა პლიევა 55კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    ბელა პლიევა 55კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    ზაზა ოქროცვარიძე 75კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2017, კატოვიცე, პოლონეთი
    ზაურ ხუბაშვილი 55კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    გიორგი მებონია 55კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    ლევან მოწონელიძე 100კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2017, კატოვიცე, პოლონეთი
    ლევან მოწონელიძე 100კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ანტალია, თურქეთი
    ლევან მოწონელიძე 100კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    გიორგი როსტომაშვილი 110კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2017, კატოვიცე, პოლონეთი
    მერაბ აფციაური +100კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    ალექსი ზავრაშვილი 65კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    ელჩინ ბინატოვი 100კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2017, კატოვიცე, პოლონეთი
    რევაზ ლუტიძე 110კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    გურამ ფაშურიშვილი 100კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    ვახტანგ ბერიძე +110კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    ზურაბ თავბერიძე 85კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    ირაკლი ზირაქაშვილი 75კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    ვილენ გაბრავა 65კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    ალექსი ფრეწუაშვილი 60კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    ალექსი ფრეწუაშვილი 60კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2016, ბუქარესტი, რუმინეთი
    ალექსი ფრეწუაშვილი 55კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2019, ლატრაკი, საბერძნეთი
    ლევან პოღოსიანი 60კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    ლევან პოღოსიანი 55კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    ლევან პოღოსიანი 55კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2017, კატოვიცე, პოლონეთი
    ლევან პოღოსიანი 55კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2017, კატოვიცე, პოლონეთი
    ლევან პოღოსიანი 55კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ანტალია, თურქეთი
    ლევან პოღოსიანი 55კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2017, ბუდაპეშტი, უნგრეთი
    ლევან პოღოსიანი 55კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2017, ბუდაპეშტი, უნგრეთი
    ლევან პოღოსიანი 55კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    ირინა დრიაევა 70კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2017, კატოვიცე, პოლონეთი
    ირინა დრიაევა 65კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2017, კატოვიცე, პოლონეთი
    ირინა დრიაევა 65კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2017, ბუდაპეშტი, უნგრეთი
    ირინა დრიაევა 65კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    დავით არაბული +110კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    გიორგი ურბექაშვილი 65კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2017, კატოვიცე, პოლონეთი
    ვალიკო იჩქითი 70კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    გენადი კვიკვინია +110კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2017, კატოვიცე, პოლონეთი
    გენადი კვიკვინია +110კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2017, ბუდაპეშტი, უნგრეთი
    გენადი კვიკვინია +110კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    ლევან საგინაშვილი +110კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    ლევან საგინაშვილი +110კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2017, კატოვიცე, პოლონეთი
    ლევან საგინაშვილი +110კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2017, კატოვიცე, პოლონეთი
    ლევან საგინაშვილი +110კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ანტალია, თურქეთი
    ლევან საგინაშვილი +100კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ანტალია, თურქეთი
    ლევან საგინაშვილი +110კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2017, ბუდაპეშტი, უნგრეთი
    ლევან საგინაშვილი +110კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2017, ბუდაპეშტი, უნგრეთი
    გიორგი თვალიაშვილი 85კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    ზურაბ თავბერიძე 85კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2017, კატოვიცე, პოლონეთი
    ზურაბ თავბერიძე 80კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2017, ბუდაპეშტი, უნგრეთი
    ზურაბ თავბერიძე 80კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    დავით სამუშია 75კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2017, კატოვიცე, პოლონეთი
    დავით სამუშია 75კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ანტალია, თურქეთი
    დავით სამუშია 75კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2017, ბუდაპეშტი, უნგრეთი
    დავით სამუშია 75კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    ვილენ გაბრავა 65კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2017, კატოვიცე, პოლონეთი
    ვილენ გაბრავა 65კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ანტალია, თურქეთი
    ვილენ გაბრავა 65კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ანტალია, თურქეთი
    ვილენ გაბრავა 65კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2017, კატოვიცე, პოლონეთი
    ჯამბულ ვიბლიანი 65კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2017, კატოვიცე, პოლონეთი
    ჯამბულ ვიბლიანი 65კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2017, კატოვიცე, პოლონეთი
    ჯამბულ ვიბლიანი 70კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2017, კატოვიცე, პოლონეთი
    ელჩინ ბინატოვი 85კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2017, ბუდაპეშტი, უნგრეთი
    ელჩინ ბინატოვი 85კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2017, კატოვიცე, პოლონეთი
    ზაზა ოქროცვარიძე 70კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    ალექსი ზავრაშვილი 65კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    ალექსი ზავრაშვილი 65კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2017, კატოვიცე, პოლონეთი
    იმედა ჭინჭარაული 60კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2017, კატოვიცე, პოლონეთი
    იმედა ჭინჭარაული 60კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ანტალია, თურქეთი
    იმედა ჭინჭარაული 60კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ანტალია, თურქეთი
    იმედა ჭინჭარაული 60კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2017, ბუდაპეშტი, უნგრეთი
    იმედა ჭინჭარაული 60კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    ირაკლი ზირაქაშვილი 75კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    ირაკლი ზირაქაშვილი 75კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2017, კატოვიცე, პოლონეთი
    ირაკლი ზირაქაშვილი 70კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2017, კატოვიცე, პოლონეთი
    ირაკლი ზირაქაშვილი 70კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    გიორგი ონიანი 110კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2018, სოფია, ბულგარეთი
    ბეთქილ ონიანი 75კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2018, ანტალია, თურქეთი
    ბეთქილ ონიანი 75კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2017, კატოვიცე, პოლონეთი
    გიორგი ონიანი 110კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2017, კატოვიცე, პოლონეთი
    ბეთქილ ონიანი 75კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2017, ბუდაპეშტი, უნგრეთი
    ბეთქილ ონიანი 75კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2004, დურბანი, სამხრეთ აფრიკა
    მალხაზ ხვედელიძე 70 კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 1991, ციურიხი, შვეიცარია
    გიორგი (გია) გვიჩიანი 60 კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2016, ბლაგოევგრადი, ბულგარეთი
    ლევან საგინაშვილი +110 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2016, ბლაგოევგრადი, ბულგარეთი
    გენადი კვიკვინია +110 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2016, ბლაგოევგრადი, ბულგარეთი
    ლევან საგინაშვილი +110 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2016, ბლაგოევგრადი, ბულგარეთი
    ვასილ დაუთაშვილი 100 კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2016, ბლაგოევგრადი, ბულგარეთი
    ირაკლი გამთენაძე 90 კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2016, ბლაგოევგრადი, ბულგარეთი
    ირაკლი გამთენაძე 90 კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2016, ბლაგოევგრადი, ბულგარეთი
    ელჩინ ბინატოვი 85 კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2016, ბლაგოევგრადი, ბულგარეთი
    ზურაბ თავბერიძე 80 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2016, ბლაგოევგრადი, ბულგარეთი
    ზურაბ თავბერიძე 80 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2016, ბლაგოევგრადი, ბულგარეთი
    დავით სამუშია 75 კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2016, ბლაგოევგრადი, ბულგარეთი
    მერაბ კაკაბაძე 65 კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2016, ბლაგოევგრადი, ბულგარეთი
    ჯამბულ ვიბლიანი 65 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2016, ბლაგოევგრადი, ბულგარეთი
    ჯამბულ ვიბლიანი 65 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2016, ბლაგოევგრადი, ბულგარეთი
    იმედა ჭინჭარაული 60 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2016, ბლაგოევგრადი, ბულგარეთი
    ალექსი ფრეწუაშვილი 55 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2016, ბლაგოევგრადი, ბულგარეთი
    ლევან პოღოსიანი 55 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2016, ბლაგოევგრადი, ბულგარეთი
    ლევან პოღოსიანი 55 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2016, ბლაგოევგრადი, ბულგარეთი
    ნინო მახარაძე 80 კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2016, ბლაგოევგრადი, ბულგარეთი
    ირინა დრიაევა 60 კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2016, ბლაგოევგრადი, ბულგარეთი
    ირინა დრიაევა 60 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2015, კუალა ლუმპური, მალაიზია
    ჯამბულ ვიბლიანი 70 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2015, კუალა ლუმპური, მალაიზია
    გენადი კვიკვინია +110 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2015, კუალა ლუმპური, მალაიზია
    ლევან საგინაშვილი +110 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2015, კუალა ლუმპური, მალაიზია
    ლევან საგინაშვილი +110 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2015, კუალა ლუმპური, მალაიზია
    ვასილ დაუთაშვილი 100 კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2015, კუალა ლუმპური, მალაიზია
    ირაკლი გამთენაძე 90 კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2015, კუალა ლუმპური, მალაიზია
    ზურაბ თავბერიძე 80 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2015, კუალა ლუმპური, მალაიზია
    ზაზა თაბაგარი 80 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2015, კუალა ლუმპური, მალაიზია
    დავით სამუშია 75 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2015, კუალა ლუმპური, მალაიზია
    ჯამბულ ვიბლიანი 65 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2015, კუალა ლუმპური, მალაიზია
    ჯამბულ ვიბლიანი 65 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2015, კუალა ლუმპური, მალაიზია
    იმედა ჭინჭარაული 55 კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2015, კუალა ლუმპური, მალაიზია
    ალექსი ფრეწუაშვილი 55 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2014, ვილნიუსი, ლიტვა
    რაჩო გახარია 100 კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2014, ვილნიუსი, ლიტვა
    ჯამბულ ვიბლიანი 65 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2014, ვილნიუსი, ლიტვა
    ვილენ გაბრავა 60 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2012, სან პაოლო, ბრაზილია
    ჯაბა გეთიაშვილი 75 კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2012, სან პაოლო, ბრაზილია
    ნიკოლოზ მათიაშვილი 75 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2011, ალმათი, ყაზახეთი
    ალექსი აბუთიძე 70 კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2011, ალმათი, ყაზახეთი
    ვასილ დაუთაშვილი 100 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2007, ველიკო ტრნოვო, ბულგარეთი
    ჯაბა გეთიაშვილი 70 კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2007, ველიკო ტრნოვო, ბულგარეთი
    მამუკა ხარაიშვილი 60 კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2007, ველიკო ტრნოვო, ბულგარეთი
    ჯაბა გეთიაშვილი 70 კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო არაოფიციალური ჩემპიონატი 2006, მანჩესტერი, ინგლისი
    ჯაბა გეთიაშვილი - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო არაოფიციალური ჩემპიონატი 2006, მანჩესტერი, ინგლისი
    გიორგი ალბუთაშვილი 70 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2004, დურბანი, სამხრეთ აფრიკა
    ერეკლე გურჩიანი 110 კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2004, დურბანი, სამხრეთ აფრიკა
    ერეკლე გურჩიანი 110 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2004, დურბანი, სამხრეთ აფრიკა
    დავით ყაზახაშვილი 60 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2004, დურბანი, სამხრეთ აფრიკა
    ალექსი ფრეწუაშვილი 55 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2002, სპრინგფილდი, აშშ
    იოსებ (სოსო) ჯაჭვლიანი 100 კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2002, სპრინგფილდი, აშშ
    იოსებ (სოსო) ჯაჭვლიანი 100 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 1998, ქაირო, ეგვიპტე
    მამუკა ფაჯიშვილი 90 კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 1998, ქაირო, ეგვიპტე
    ვახტანგ შიხაშვილი 85 კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 1997, გუვაჰათი, ინდოეთი
    ვახტანგ ჯავახაძე 110 კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 1997, გუვაჰათი, ინდოეთი
    ერეკლე გურჩიანი 100 კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 1997, გუვაჰათი, ინდოეთი
    მამუკა ფაჯიშვილი 90 კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 1997, გუვაჰათი, ინდოეთი
    გურამ გიგოლაშვილი 60 კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 1996, ვირჯინია ბიჩი, აშშ
    სოფრომ სანთელაძე 110 კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 1996, ვირჯინია ბიჩი, აშშ
    მინდია ფეტვიაშვილი 80 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 1994, სიოდერტელიე, შვედეთი
    თამაზ საღლიანი 75 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 1994, სიოდერტელიე, შვედეთი
    სოფრომ სანთელაძე 100 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 1994, სიოდერტელიე, შვედეთი
    ვეფხია სამხარაძე 70 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 1992, ჟენევა, შვეიცარია
    დავით ჭელიძე 110 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 1992, ჟენევა, შვეიცარია
    ზაზა გუგენიშვილი 100 კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 1992, ჟენევა, შვეიცარია
    სოფრომ სანთელაძე 100 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 1992, ჟენევა, შვეიცარია
    ჯიმშერ (ჯიმი) მერაბიშვილი 80 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 1992, ჟენევა, შვეიცარია
    გელა ბეწუაშვილი 75 კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 1992, ჟენევა, შვეიცარია
    გია ხაჩიძე 55 კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 1991, ნეთანია, ისრაელი
    ჯიმშერ (ჯიმი) მერაბიშვილი 80 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2013, გდინია, პოლონეთი
    რევაზ ლუტიძე +110 კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2013, გდინია, პოლონეთი
    ვასილ დაუთაშვილი 100 კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2013, გდინია, პოლონეთი
    ჯაბა გეთიაშვილი 80 კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2013, გდინია, პოლონეთი
    ირაკლი გამთენაძე 90 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2016, ბუქარესტი, რუმინეთი
    ჯამბულ ვიბლიანი 70 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2016, ბუქარესტი, რუმინეთი
    გენადი კვიკვინია +110 კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2016, ბუქარესტი, რუმინეთი
    ლევან საგინაშვილი +110 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2016, ბუქარესტი, რუმინეთი
    რაჩო გახარია 110 კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2016, ბუქარესტი, რუმინეთი
    რაჩო გახარია 110 კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2016, ბუქარესტი, რუმინეთი
    რევაზ ლუტიძე 110 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2016, ბუქარესტი, რუმინეთი
    ირაკლი გამთენაძე 90 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2016, ბუქარესტი, რუმინეთი
    ირაკლი გამთენაძე 90 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2016, ბუქარესტი, რუმინეთი
    ჯაბა გეთიაშვილი 85 კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2016, ბუქარესტი, რუმინეთი
    ზურაბ თავბერიძე 80 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2016, ბუქარესტი, რუმინეთი
    ზურაბ თავბერიძე 80 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2016, ბუქარესტი, რუმინეთი
    დავით სამუშია 75 კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2016, ბუქარესტი, რუმინეთი
    დავით სამუშია 75 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2016, ბუქარესტი, რუმინეთი
    ნიკოლოზ (ნიკა) წერეთელი 70 კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2016, ბუქარესტი, რუმინეთი
    ჯამბულ ვიბლიანი 65 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2016, ბუქარესტი, რუმინეთი
    ჯამბულ ვიბლიანი 65 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2016, ბუქარესტი, რუმინეთი
    იმედა ჭინჭარაული 60 კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2016, ბუქარესტი, რუმინეთი
    ვილენ გაბრავა 60 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2016, ბუქარესტი, რუმინეთი
    ვილენ გაბრავა 60 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2016, ბუქარესტი, რუმინეთი
    ლევან პოღოსიანი 55 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2016, ბუქარესტი, რუმინეთი
    ლევან პოღოსიანი 55 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2016, ბუქარესტი, რუმინეთი
    ირინა დრიაევა 60 კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2016, ბუქარესტი, რუმინეთი
    ირინა დრიაევა 60 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2015, სოფია, ბულგარეთი
    ლევან საგინაშვილი +110 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2015, სოფია, ბულგარეთი
    ვასილ დაუთაშვილი 100 კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2015, სოფია, ბულგარეთი
    ზურაბ თავბერიძე 80 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2015, სოფია, ბულგარეთი
    ჯამბულ ვიბლიანი 65 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2015, სოფია, ბულგარეთი
    ზაურ ხუბაშვილი 55 კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2015, სოფია, ბულგარეთი
    ალექსი ფრეწუაშვილი 55 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2015, სოფია, ბულგარეთი
    ლევან საგინაშვილი +110 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2015, სოფია, ბულგარეთი
    ირაკლი გამთენაძე 90 კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2015, სოფია, ბულგარეთი
    ზაზა კობაიძე 85 კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2015, სოფია, ბულგარეთი
    ზურაბ თავბერიძე 80 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2015, სოფია, ბულგარეთი
    ვილენ გაბრავა 65 კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2015, სოფია, ბულგარეთი
    ჯამბულ ვიბლიანი 65 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2015, სოფია, ბულგარეთი
    იმედა ჭინჭარაული 60 კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2015, სოფია, ბულგარეთი
    ალექსი ფრეწუაშვილი 55 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2014, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ლევან საგინაშვილი +110 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2014, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ირაკლი გამთენაძე 90 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2014, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ვეფხია სამხარაძე 75 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2014, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ნიკოლოზ (ნიკა) წერეთელი 70 კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2014, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ჯამბულ ვიბლიანი 65 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2014, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ჯამბულ ვიბლიანი 65 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2014, ბაქო, აზერბაიჯანი
    ვილენ გაბრავა 60 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2013, დრუსკინინკაი, ლიტვა
    რევაზ ლუტიძე +110 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2013, დრუსკინინკაი, ლიტვა
    გენადი კვიკვინია 110 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2013, დრუსკინინკაი, ლიტვა
    გენადი კვიკვინია 110 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2013, დრუსკინინკაი, ლიტვა
    კობა მამამთავრიშვილი 70 კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2013, დრუსკინინკაი, ლიტვა
    ალექსი აბუთიძე 70 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2013, დრუსკინინკაი, ლიტვა
    ვილენ გაბრავა 65 კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2013, დრუსკინინკაი, ლიტვა
    ვილენ გაბრავა 65 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2013, დრუსკინინკაი, ლიტვა
    ალექსი ფრეწუაშვილი 60 კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2013, დრუსკინინკაი, ლიტვა
    გელა არაბული 60 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2012, გდანსკი, პოლონეთი
    გენადი კვიკვინია 110 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2012, გდანსკი, პოლონეთი
    გენადი კვიკვინია 110 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2012, გდანსკი, პოლონეთი
    ჯაბა გეთიაშვილი 75 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2012, გდანსკი, პოლონეთი
    ერეკლე გურჩიანი 100 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2012, გდანსკი, პოლონეთი
    ერეკლე გურჩიანი 100 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2011, ანტალია, თურქეთი
    გენადი კვიკვინია 110 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2011, ანტალია, თურქეთი
    გენადი კვიკვინია 110 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2011, ანტალია, თურქეთი
    ვასილ დაუთაშვილი 100 კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2011, ანტალია, თურქეთი
    ვასილ დაუთაშვილი 100 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2011, ანტალია, თურქეთი
    ირაკლი გამთენაძე 90 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2011, ანტალია, თურქეთი
    ალექსი აბუთიძე 70 კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2011, ანტალია, თურქეთი
    ვილენ გაბრავა 60 კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2010, მიტიში, რუსეთი
    ერეკლე გურჩიანი 100 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2010, მიტიში, რუსეთი
    ერეკლე გურჩიანი 100 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2010, მიტიში, რუსეთი
    გენადი კვიკვინია 100 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2010, მიტიში, რუსეთი
    ვილენ გაბრავა 60 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2010, მიტიში, რუსეთი
    ვასილ დაუთაშვილი 100 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2009, სოფია, ბულგარეთი
    გენადი კვიკვინია 100 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2009, სოფია, ბულგარეთი
    გენადი კვიკვინია 110 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2008, სარპბორგი, ნორვეგია
    ერეკლე გურჩიანი 110 კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2008, სარპბორგი, ნორვეგია
    გენადი კვიკვინია 100 კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2008, სარპბორგი, ნორვეგია
    გენადი კვიკვინია 100 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2006, გოდი, უნგრეთი
    ლევან ბერძენიშვილი 110 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2006, გოდი, უნგრეთი
    ივანე (ვანო) კბილაშვილი 80 კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2006, გოდი, უნგრეთი
    ჯაბა გეთიაშვილი 70 კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2006, გოდი, უნგრეთი
    ნიკოლოზ მათიაშვილი 70 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2006, გოდი, უნგრეთი
    ჯაბა გეთიაშვილი 70 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2005, სოფია, ბულგარეთი
    ერეკლე გურჩიანი 110 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2005, სოფია, ბულგარეთი
    გენადი კვიკვინია 90 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2005, სოფია, ბულგარეთი
    ნიკოლოზ მათიაშვილი 70 კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2005, სოფია, ბულგარეთი
    ჯაბა გეთიაშვილი 70 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2005, სოფია, ბულგარეთი
    ერეკლე გურჩიანი +100 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2004, გდინია, პოლონეთი
    ერეკლე გურჩიანი 110 კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2004, გდინია, პოლონეთი
    ერეკლე გურჩიანი 110 კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2004, გდინია, პოლონეთი
    ალექსი ფრეწუაშვილი 55 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2004, გდინია, პოლონეთი
    გიორგი ალბუთაშვილი 63 კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2004, გდინია, პოლონეთი
    მალხაზ ხვედელიძე 70 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2004, გდინია, პოლონეთი
    მალხაზ ხვედელიძე 70 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2003, ჰანაუ, გერმანია
    ჯაბა გეთიაშვილი 70 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2003, ჰანაუ, გერმანია
    ალექსი ფრეწუაშვილი 57 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2002, ბრეცლავი, ჩეხეთი
    თემურ ლიპარტაშვილი 52 კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2002, ბრეცლავი, ჩეხეთი
    თემურ ლიპარტაშვილი 52 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 2002, ბრეცლავი, ჩეხეთი
    დავით ჭელიძე +105 კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 1999, როშფორი, ბელგია
    ვახტანგ ჯავახაძე +110 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 1999, როშფორი, ბელგია
    დავით ჭელიძე 110 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 1999, როშფორი, ბელგია
    თემურ ლიპარტაშვილი 50 კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 1999, როშფორი, ბელგია
    ვახტანგ ჯავახაძე +110 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 1999, როშფორი, ბელგია
    დავით ჭელიძე 110 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 1999, როშფორი, ბელგია
    ვეფხია სამხარაძე 80 კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 1999, როშფორი, ბელგია
    გურამ გიგოლაშვილი 55 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 1999, როშფორი, ბელგია
    თემურ ლიპარტაშვილი 50 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 1998, კლაიპედა, ლიტვა
    ვახტანგ ჯავახაძე +110 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 1998, კლაიპედა, ლიტვა
    ერეკლე გურჩიანი 110 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 1998, კლაიპედა, ლიტვა
    კოტე რაზმაძე 80 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 1998, კლაიპედა, ლიტვა
    როინ ნოზაძე 70 კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 1998, კლაიპედა, ლიტვა
    როინ ნოზაძე 70 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 1998, კლაიპედა, ლიტვა
    თემურ ლიპარტაშვილი 50 კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 1998, კლაიპედა, ლიტვა
    ვახტანგ ჯავახაძე +110 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 1998, კლაიპედა, ლიტვა
    დავით ჭელიძე 110 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 1998, კლაიპედა, ლიტვა
    ერეკლე გურჩიანი 110 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 1998, კლაიპედა, ლიტვა
    კოტე რაზმაძე 80 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 1998, კლაიპედა, ლიტვა
    ვეფხია სამხარაძე 75 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 1998, კლაიპედა, ლიტვა
    თამაზ ჩუტკერაშვილი 70 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 1998, კლაიპედა, ლიტვა
    გურამ გიგოლაშვილი 55 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 1998, კლაიპედა, ლიტვა
    თემურ ლიპარტაშვილი 50 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 1996, დელატა დელ პო, იტალია
    ვახტანგ ჯავახაძე +110 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 1996, დელატა დელ პო, იტალია
    ვეფხია სამხარაძე 70 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 1995, მოსკოვი, რუსეთი
    გია ხაჩიძე 60 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 1996, დელატა დელ პო, იტალია
    ვახტანგ ჯავახაძე +110 კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 1996, დელატა დელ პო, იტალია
    ზაურ ცხადაძე +110 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 1996, დელატა დელ პო, იტალია
    ზაზა გუგენიშვილი 110 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 1996, დელატა დელ პო, იტალია
    დავით ჭელიძე 100 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 1996, დელატა დელ პო, იტალია
    ვეფხია სამხარაძე 70 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 1996, დელატა დელ პო, იტალია
    გია ხაჩიძე 60 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 1995, მოსკოვი, რუსეთი
    ვახტანგ ჯავახაძე +90 კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 1995, მოსკოვი, რუსეთი
    კობა თოდაძე 90 კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 1995, მოსკოვი, რუსეთი
    მინდია ფეტვიაშვილი 70 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 1995, მოსკოვი, რუსეთი
    ვახტანგ ჯავახაძე 110 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 1995, მოსკოვი, რუსეთი
    ზაურ ცხადაძე +110 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 1995, მოსკოვი, რუსეთი
    ზაზა გუგენიშვილი 110 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 1995, მოსკოვი, რუსეთი
    დავით ჭელიძე 100 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 1995, მოსკოვი, რუსეთი
    კობა თოდაძე 90 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 1995, მოსკოვი, რუსეთი
    ერეკლე გურჩიანი 85 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 1995, მოსკოვი, რუსეთი
    გელა ბეწუაშვილი 80 კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 1995, მოსკოვი, რუსეთი
    თამაზ ჩუტკერაშვილი 70 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 1995, მოსკოვი, რუსეთი
    გია ხაჩიძე 60 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 1994, თელ ავივი, ისრაელი
    ზაურ ცხადაძე +110 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 1994, თელ ავივი, ისრაელი
    დავით ჭელიძე 110 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 1994, თელ ავივი, ისრაელი
    ერეკლე გურჩიანი 100 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 1994, თელ ავივი, ისრაელი
    კობა თოდაძე 90 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 1994, თელ ავივი, ისრაელი
    გელა ბეწუაშვილი 85 კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 1994, თელ ავივი, ისრაელი
    ჯიმშერ (ჯიმი) მერაბიშვილი 80 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 1994, თელ ავივი, ისრაელი
    თამაზ საღლიანი 75 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 1994, თელ ავივი, ისრაელი
    ვეფხია სამხარაძე 70 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 1994, თელ ავივი, ისრაელი
    თამაზ ჩუტკერაშვილი 65 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 1994, თელ ავივი, ისრაელი
    გია ხაჩიძე 60 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 1993, ლონდონი, დიდი ბრიტანეთი
    ზაურ ცხადაძე +110 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 1993, ლონდონი, დიდი ბრიტანეთი
    დავით ჭელიძე 110 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 1993, ლონდონი, დიდი ბრიტანეთი
    ზაზა გუგენიშვილი 100 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 1993, ლონდონი, დიდი ბრიტანეთი
    ერეკლე გურჩიანი 90 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 1993, ლონდონი, დიდი ბრიტანეთი
    კობა თოდაძე 85 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 1993, ლონდონი, დიდი ბრიტანეთი
    ჯიმშერ (ჯიმი) მერაბიშვილი 80 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 1993, ლონდონი, დიდი ბრიტანეთი
    გელა ბეწუაშვილი 75 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 1993, ლონდონი, დიდი ბრიტანეთი
    თამაზ საღლიანი 70 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 1992, სალოუ, ესპანეთი
    ზაურ ცხადაძე +110 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 1992, სალოუ, ესპანეთი
    ერეკლე გურჩიანი 90 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 1992, სალოუ, ესპანეთი
    კობა თოდაძე 85 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 1992, სალოუ, ესპანეთი
    ჯიმშერ (ჯიმი) მერაბიშვილი 80 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 1991, ციურიხი, შვეიცარია
    გელა ბეწუაშვილი 75 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 1992, სალოუ, ესპანეთი
    გელა ბეწუაშვილი 75 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 1991, ციურიხი, შვეიცარია
    კობა თოდაძე 80 კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 1991, ციურიხი, შვეიცარია
    ჯიმშერ (ჯიმი) მერაბიშვილი 85 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - ევროპის ჩემპიონატი 1991, ციურიხი, შვეიცარია
    ზაურ ცხადაძე +100 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2003, ოტავა, კანადა
    ერეკლე გურჩიანი +110 კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2003, ოტავა, კანადა
    ერეკლე გურჩიანი +100 კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2003, ოტავა, კანადა
    თემურ ლიპარტაშვილი 55 კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2005, ტოკიო, იაპონია
    ალექსი ფრეწუაშვილი 60 კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2005, ტოკიო, იაპონია
    ერეკლე გურჩიანი +100 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2012, სან პაოლო, ბრაზილია
    გენადი კვიკვინია 110 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2012, სან პაოლო, ბრაზილია
    გენადი კვიკვინია 110 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2011, ალმათი, ყაზახეთი
    გენადი კვიკვინია 110 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2009, როსოლინო დი მარე, იტალია
    გენადი კვიკვინია 110 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 1996, ვირჯინია ბიჩი, აშშ
    თამაზ ჩუტკერაშვილი 65 კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 1999, ვლადიკავკაზი, რუსეთი
    ვახტანგ ჯავახაძე +110 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 1999, ვლადიკავკაზი, რუსეთი
    დავით ჭელიძე 110 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 1999, ვლადიკავკაზი, რუსეთი
    ვეფხია სამხარაძე 80 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 1999, ვლადიკავკაზი, რუსეთი
    გურამ გიგოლაშვილი 55 კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 1999, ვლადიკავკაზი, რუსეთი
    თემურ ლიპარტაშვილი 50 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 1999, ვლადიკავკაზი, რუსეთი
    ვახტანგ ჯავახაძე +110 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 1998, ქაირო, ეგვიპტე
    იოსებ (სოსო) ჯაჭვლიანი 100 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 1998, ქაირო, ეგვიპტე
    ვახტანგ ჯავახაძე +100 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 1998, ქაირო, ეგვიპტე
    ერეკლე გურჩიანი 110 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 1998, ქაირო, ეგვიპტე
    დავით ჭელიძე 100 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 1998, ქაირო, ეგვიპტე
    გურამ გიგოლაშვილი 55 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 1998, ქაირო, ეგვიპტე
    თემურ ლიპარტაშვილი 50 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 1998, ქაირო, ეგვიპტე
    ვახტანგ ჯავახაძე 110 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 1997, გუვაჰათი, ინდოეთი
    ვახტანგ ჯავახაძე 110 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 1998, ქაირო, ეგვიპტე
    ერეკლე გურჩიანი 110 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 1998, ქაირო, ეგვიპტე
    თემურ ლიპარტაშვილი 50 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 1997, გუვაჰათი, ინდოეთი
    დავით ჭელიძე 110 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 1997, გუვაჰათი, ინდოეთი
    ერეკლე გურჩიანი 100 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 1997, გუვაჰათი, ინდოეთი
    ზაურ ცხადაძე +110 კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 1997, გუვაჰათი, ინდოეთი
    თამაზ ჩუტკერაშვილი 70 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 1996, ვირჯინია ბიჩი, აშშ
    ზაურ ცხადაძე +110 კგ - მესამე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 1996, ვირჯინია ბიჩი, აშშ
    დავით ჭელიძე 100 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 1996, ვირჯინია ბიჩი, აშშ
    ერეკლე გურჩიანი 90 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 1996, ვირჯინია ბიჩი, აშშ
    გია ხაჩიძე 60 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 1996, ვირჯინია ბიჩი, აშშ
    თემურ ლიპარტაშვილი 50 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 1996, ვირჯინია ბიჩი, აშშ
    თემურ ლიპარტაშვილი 50 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 1996, ვირჯინია ბიჩი, აშშ
    გია ხაჩიძე 60 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 1994, სიოდერტელიე, შვედეთი
    ზაურ ცხადაძე +110 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 1994, სიოდერტელიე, შვედეთი
    დავით ჭელიძე 110 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 1994, სიოდერტელიე, შვედეთი
    კობა თოდაძე 90 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 1994, სიოდერტელიე, შვედეთი
    ჯიმშერ (ჯიმი) მერაბიშვილი 80 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 1994, სიოდერტელიე, შვედეთი
    თამაზ ჩუტკერაშვილი 65 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 1994, სიოდერტელიე, შვედეთი
    კობა თოდაძე 90 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 1994, სიოდერტელიე, შვედეთი
    გია ხაჩიძე 60 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 1994, სიოდერტელიე, შვედეთი
    გია ხაჩიძე 60 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 1992, ჟენევა, შვეიცარია
    ზაურ ცხადაძე +110 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 1991, ნეთანია, ისრაელი
    ზაურ ცხადაძე +110 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 1991, ნეთანია, ისრაელი
    ერეკლე გურჩიანი 90 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2002, სპრინგფილდი, აშშ
    მამუკა ფაჯიშვილი 100 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2002, სპრინგფილდი, აშშ
    მამუკა ფაჯიშვილი 100კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 1996, ვირჯინია ბიჩი, აშშ
    მინდია ფეტვიაშვილი 75 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 1998, ქაირო, ეგვიპტე
    ვეფხია სამხარაძე 75 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 1997, გუვაჰათი, ინდოეთი
    ვეფხია სამხარაძე 75 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 1996, ვირჯინია ბიჩი, აშშ
    ვეფხია სამხარაძე 70 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 1996, ვირჯინია ბიჩი, აშშ
    ვეფხია სამხარაძე 70 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 1994, სიოდერტელიე, შვედეთი
    ვეფხია სამხარაძე 70 კგ - მეორე ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 1994, სიოდერტელიე, შვედეთი
    ვეფხია სამხარაძე 70 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2015, კუალა ლუმპური, მალაიზია
    იმედა ჭინჭარაული 55 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2014, ვილნიუსი, ლიტვა
    ლევან საგინაშვილი +100 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2014, ვილნიუსი, ლიტვა
    ლევან საგინაშვილი +100 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2014, ვილნიუსი, ლიტვა
    ალექსი ფრეწუაშვილი 55 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2014, ვილნიუსი, ლიტვა
    იმედა ჭინჭარაული 55 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2013, გდინია, პოლონეთი
    რევაზ ლუტიძე +110 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2015, კუალა ლუმპური, მალაიზია
    ვილენ გაბრავა 60 კგ - პირველი ადგილი
    მკლავჭიდი - მსოფლიო ჩემპიონატი 2014, ვილნიუსი, ლიტვა
    გელა არაბული 60 კგ - პირველი ადგილი

    ქართული სპორტი

    2019 | © საქართველოს განათლების, მეცნიერების, კულტურისა და სპორტის სამინისტრო